Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestia wielkości dłoni. Ale z reguły jak upada to tłucze się wyświetlacz. 5s mi kilka razy wypadł z ręki co prawda nie jest to 4s - który był praktycznie niezniszczalny - lekkie zarysowania pozostały ale się nie potłukłl w nim wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak chwalicie te Iphony że aż człowiek chciałby spróbować. Już od jakiegoś czasu myślę nad zmianą telefonu na któryś od Apple, jednak macie racje, to nie jest sprzęt dla wszystkich. Przedewszystkim finansowo. A szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamB

Mam obecnie galaxy S5 i jestem z niego mega zadowolony, aczkolwiek z chęcią powróciłbym do Iphone 4s ze względu na super apart i rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to niemałe podwyżki. Powiedziałbym, że to kwestia kursu dolara, ale ceny iPadów się nie zmieniły. Wiedzą, że mogą sobie na to pozwolić, bo schodzą jak szalone.

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5S także podrożały. Chyba nigdy nie wyjdę z podziwu jaki sukces odniosło Jabłko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość bierze z abonamentem, cena od Apple nie jest wtedy tak bardzo istotna. Na kliencie wyskakującym przy każdej premierze z 3-4 tys. zł, wydanie dodatkowych 300-400 zł raczej dużego wrażenia nie zrobi, myślę że takim tokiem rozumowania się kierują (oprócz korporacyjnej pazerności ;)).

 

iPady, z tego co pamiętam, notują mnie więcej równą sprzedaż rok do roku - cena stoi w miejscu. Macbooki są na fali, procentowy wzrost sprzedaży jest zdecydowanie wyższy niż innych firm produkujących laptopy, więc też podrożały.

 

A dla żartu można założyć, że to wina Samsunga, bo cenowo spozycjonował nowe Galaxy na wysokim poziomie. iPhone musi być bardziej "primium". ;)

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedarz ipadów spadła. Iphone 6 plus zrobił swoje. Po co mi jeszcze ipad gdy mam telefon 5,5 cala?

Podziwiam tych co kupują macbook air 12 cali to przez lupę. Dopiero Macbook pro 17 cali ma w miarę dobry rozmiar ale kosztuje... "Biedna Polska" jak to powiedział o.Rydzyk gdy usłyszał cenę za helikopter.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

5S także podrożały.

 

:blink:  Jak kupowałem swojego ostatniego IP5S (chyba we wrześniu 2014r.) to wersja 32GB kosztowała 3199zł, albo więcej. Nie pamiętam dokładnie. Teraz jest za 2999zł, więc taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale od tego czasu na rynek weszły ip6 i 6plus zatem ip5s powinno tanieć.

Dolar jest bardzo drogi dlatego wszystko drożeje

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

IP6 miał być dużo droższy od 5S, a wyszło inaczaj i w zasadzie przez pryzmat ceny nie opłaca kupować się IP5S na stronie Apple, bo za 500zł więcej masz nowego IP6.

W sieci 5S potaniał. Za 1500zł idzie spokojnie kupić wersję 16GB, a to juz dobra cena za ten model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IP6 miał być dużo droższy od 5S, a wyszło inaczaj i w zasadzie przez pryzmat ceny nie opłaca kupować się IP5S na stronie Apple, bo za 500zł więcej masz nowego IP6.

W sieci 5S potaniał. Za 1500zł idzie spokojnie kupić wersję 16GB, a to juz dobra cena za ten model.

Zgadza się, ale to zależy co kto potrzebuje - ja miałem wybór między 5S a 6 (różnica ok. 300 zł), ale świadomie wybrałem 5S. Nie każdemu 6 odpowiada, a nie różni się aż tak technologicznie, żeby nie zwracać uwagi na zalety 5S ;)

No i gdzie kupisz nowego 5S za 1500zł?


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zgadza się, ale to zależy co kto potrzebuje - ja miałem wybór między 5S a 6 (różnica ok. 300 zł), ale świadomie wybrałem 5S. Nie każdemu 6 odpowiada, a nie różni się aż tak technologicznie, żeby nie zwracać uwagi na zalety 5S ;)

No i gdzie kupisz nowego 5S za 1500zł?

Wizualnie wybrałbym 5S - dla mnie to jeden z najładniejszych telefonów. Z uwagi na to, że niewygodny, źle się go trzyma przy ponownym wyborze jednak zdecydowałbym się na 6. Funkcjonalność taka sama, ale 6, krótko bo krótko moim zdaniem lepiej trzymalo mi się w łapie.

 

Co do IP5S - był kilka dni temu na allegro z simlockiem (do usunięcia w znanym serwisie simlockowym) nowy, zafoliowany za 1500zł.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5s ma za wąski ekran. Zastanawiam się nad 6 plus. Największe obawy aby nie wygiąć tej paletki w kieszeni. Nie wiem czy jakieś etui poza "pancernymi" zapewni ochronę. Noszę dwa telefony spięte gumką, ale ip5s jest trochę za mały aby chronić ip6 plus.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie odwrotne odczucia - wygodniejszy dla mnie jest zdecydowanie 5S :)

Ja kupiłem za 1800, zafoliowany, bez simlocka, z polskiej sieci.

Swoją droga, ciekawe, czy ceny na Alle wzrosną, w związku z podniesieniem cen w Apple Store. Nie wszystkie zapewne, no chyba, ze operatorzy także ceny podniosą.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie leci reklama w TV - w MM - IP5S 16GB za 2299zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są testy baterii Galaxy S6, nie ma tragedii, choć czas na necie mógłby być z 1,5h dłuższy. Gorzej jak S5, porównywalny z iPhone 6, od rana do wieczora pociągnie. Update software zapewne może tylko pomóc, tak jak było w przypadku S5.

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci reklama w TV - w MM - IP5S 16GB za 2299zł

 

 

MM - dla idiotów.


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

przylacze sie do dyskusji, kiedys bylem telefonicznym maniakiem zmieniajacy tel co miesiac, dwa...nokie, nokie i tylko nokie mialem, nigdy nie mialem innych, przerobilem 95% dostepnych modeli w Polsce (psychomaniakiem sprowadzajacym z zagranicy nie jestem :)

no i moja milosc do nokii zmienila sie kiedy w koncu zainteresowalem sie iphonem :) moj pierwszy ip byl to model 4s, 9 miesieczna uzywka..kosztowal sporo jak na uzywany tel, ale jego design mi sie strasznie spodobal, prosty, surowy i idealny rozmiar (nie, nie ze wzgledu na jablko mi sie podobal, ja nie z tych) kupilem, zaczalem uzywac, zakochalem sie :) jak dla mnie tel idealny, jednak czas pracy baterii po jakims czasie mocno mnie denerwowal wiec przymierzalem sie do 5s

chodzilem do sklepow i macalem, ogladalem...ciale myslalem, ze jednak za duzy...

po 3 miesiacach :D rozterek zakupilem 5s :)

po 3 dniach sprzedalem, stwierdzilem, 3,5 cala wystarczy, ze 5s jednak za duzy...znowu bylem z 4s jednak ta bateria...po tygodniu kupilem drugiego 5s :) uzywam do dzisiaj, dla mnie to najlepszy tel i basta! :) nie bede przekonywal fanow Samsunga, kazdy lubi co mu sie podoba :)

na parametry raczej nie patrze, tel jest swietny, dziala szybko, bez zacinek, wszystko po prostu idealnie, poprzednia 4s prawie rok uzywania, zero problemow, kompletne zero, itunes po paru godzinach zabawy okazal sie prosty..

do dzisiaj ze mna jest 5s i na pewno pozostanie bardzo dlugo, 6 za duza i wg mnie gorzej z ergonomią, zle mi sie go trzyma/obsluguje..IOS, stabilny system, ip5s idealnie zrobiony tel i bardzo ladny, nadal "trzyma" design Apple..6,6+ jak dla mnie to juz nie to samo Apple..ale...wiadomo, kwestia gustu..

 

Pozdrawiam 

Marcin

Edytowane przez Marcin_1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci reklama w TV - w MM - IP5S 16GB za 2299zł

 

A teraz 2699zł  :o

 

Wyrównali ceny z Apple Store. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pewnie Apple im kazało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jak kurs $ spadnie to obniżą ceny.

 

 

Wysłane z Tapatalk przez A1457

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.