Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro można spokojnie kupić Iphone 5s 32gb za 2299zl i to nowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy Iphone mnie nie zachwycił,  może ze względu na małe potrzeby i wymagania,

poczta, notatnik, kalendarz, kalkulator, jakiś komunikator, przeglądarka od czasu do czasu ale rzadko.

Fakt, że działa płynnie i bez wieszania, choć 3-ka się wieszała, ale była stara i brzydka,

4-ki używałem przez ponad rok, wszystko fajnie ale bez euforii, więc wydawanie takich pieniędzy dla mnie było/jest nieuzasadnione.

wróciłem po dwóch latach spędzonych z iphonami do BB, z którego musiałem zrezygnować tylko dlatego, że jak się okazało na terenie UK nie działał (ciekawe czemu :ph34r::) ).

Teraz mam tel. za 200 PLN i abonament za 26 z BIS-em i mam wszystko czego potrzebuję.

 

Polecam każdemu.

Artykuł sponsorowany :P

Edytowane przez lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za jakiś miesiąc planuję kupić sobie nowy telefon, bo obecny (Nokia 6303i classic) ma kilka lat i kiepsko już sobie radzi z internetem. Myślę, że smartfon będzie tutaj odpowiedni :)

 

Zawsze byłem za Nokią, ale ostatnio Nokię przejął Mikrosoft i dobre czasy minęły. Ktoś mi odradził telefon z systemem Microsoft, bo często się wiesza i wymaga programu antywirusowego. Podobno lepszy jest Android? Rozważam pomiędzy LG, a Samsungiem. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

 

Moje wymagania:
- dobrze działający internet w telefonie
- GPS
- dobry procesor
- możliwość bezproblemowego łączenia komputera z internetem za pomocą telefonu
- Android

- cena do 500 zł

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz nowego telefonu?
Od siebie polecę Motorolę Moto G oraz Nexusa 4.
Co do systemu Windows Phone - używam obecnie i to wcale nieprawda, że często się wiesza. Rzuć okiem na Lumię 920, 925.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, najlepiej, aby telefon był nowy!

 

A Nokia z Windowsem nie łapie wirusów?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niczym takim się osobiście nie spotkałem, a miałem kilka egzemplarzy Lumii. Wydaje mi się, że najważniejsze to nie wchodzić na dziwne podejrzane strony i nie będzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wirusy, to zdecydowana większość szkodliwego oprogramowania na systemy mobilne adresowana jest na Androida.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez peri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wirusy, to zdecydowana większość szkodliwego oprogramowania na systemy mobilne adresowana jest na Androida.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Zawsze byłem za Nokią, ale ostatnio Nokię przejął Mikrosoft i dobre czasy minęły. Ktoś mi odradził telefon z systemem Microsoft, bo często się wiesza i wymaga programu antywirusowego. Podobno lepszy jest Android? Rozważam pomiędzy LG, a Samsungiem. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

Jeszcze nigdy telefon z WP mi się nie zawiesił i wirusa też nie miałem, podobnie jak na Androidzie. Budżetowe smartfony z Androidem to niepirozumienie. Źle ustawione partycje. Po pewnym czasie bedziesz miał problem z brakiem pamięci na programy/aktualizacje. Natomiast czysty Android raczej nie jest adresowany dla początkujących użytkowników.

Przerabiałem wiele telefonów i jak dla mnie WindowsPhone jest jednym z bardziej przyjaznych użytkownikowi pod względem wykorzystywania zasobów telefonu (iOS nie biorę pod uwagę ze wzgledu na cenę).

Kup Lumie 535, dobry stosunek ceny do jakości jak za nowy telefon. Pewnie bedziesz zadowolony :-)

__

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zależy mi na:

 

- dobrze działającym internecie w telefonie
- GPS
 

Może pójść drogą taniego sprzętu i kupić np. Alcatela? Mam duży sentyment do tej marki jeśli chodzi o stare dobre telefony. Alcatel One Touch Club mam do dziś i jeszcze nawet doskonale działa.

 

Na codzień nie mam dostępu do komputera i chciałbym mieć dobrze chodzący internet w telefonie do odwiedzania poczty, forum KMZiZ itd.

 

GPS jest mi potrzebny, bo w dużym mieście nigdy nie mogę nigdzie trafić.

 

O Nokii Lumii 920 znalazłem same złe opinie. Z Lumią 925 jest dużo lepiej!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego byś nie kupił to, bedziesz zadowolony, bo to Twój pierwszy smartfon. Jeden woli Androida, drugi WP, a trzeci powie, że tylko, iOS. Jak już wspomniałem, dla mnie budżetowy telefon z Androidem to raczej kiepskie rozwiązanie. Chyba, że zrobisz root'a i usuniesz cześć zbędnego, systemowego oprogramowania.

__

Mobilnie

Edytowane przez Ark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że zrobisz root'a i usuniesz cześć zbędnego, systemowego oprogramowania.

__

Mobilnie

 

Słabo się znam jeśli chodzi o usuwanie zbędnego oprogramowania. Na pewno nie będę korzystał z gier i to właśnie bym usunął w pierwszym rzędzie!


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie jak obejrzysz sobie gdzieś modele które cie interesują. Z doświadczenia wiem, że budżetowe modele na Androidzie (przynajmniej z systemem modyfikowanym przez producenta) po czasie zaczynają mulić. Jeśli nie interesują cię gry i dodatkowe aplikacje to Windows może okazać się lepszy. Ale musisz sam zdecydować. W WP jest zdecydowanie inny interfejs, który jednym się podoba a dla drugich jest nie do zaakceptowania.

 

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie w domu wszyscy mamy smartfony z WP. Ja mam Lumie 930, żona 820, a córka 530.

To co ktoś Ci napisał o WP to bzdury. Nie ma wirusów na WP i tak samo system nie zawiesza się. Owszem ma sporo wad, do których trzeba przywyknąć, ale obok BBOS to najstabilniejszym mobilny OS.

Android też jest coraz bardziej OK, ale o ile w WP nie ma znaczenia, czy kupisz flagowca czy budżetowca to w Androidzie ma to bardzo duże znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Na pewno nie będę korzystał z gier i to właśnie bym usunął w pierwszym rzędzie!

Akurat gry można, o ile są preinstalowane, odinstalować bez root'a ;-)

Najlepiej będzie jak obejrzysz sobie gdzieś modele które cie interesują. Z doświadczenia wiem, że budżetowe modele na Androidzie (przynajmniej z systemem modyfikowanym przez producenta) po czasie zaczynają mulić...

Popieram i dodam, że i tzw., flagowce potrafią ciąć. Wielu użytkowników narzeka na Samsungi

Galaxy S...

...To co ktoś Ci napisał o WP to bzdury. Nie ma wirusów na WP i tak samo system nie zawiesza się. Owszem ma sporo wad, do których trzeba przywyknąć, ale obok BBOS to najstabilniejszym mobilny OS.

Android też jest coraz bardziej OK, ale o ile w WP nie ma znaczenia, czy kupisz flagowca czy budżetowca to w Androidzie ma to bardzo duże znaczenie.

Zgadzam się z powyższym :-)

__

Mobilnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już prawie 2 lata mam Nokie 920. Zawiesiła się przez ten czas 2 razy. Żadnego wirusa. Także 2 razy nie miałem dźwięku co po restarcie telefonu zniknęło. Telefon bez żadnego opakowania cały ten czas, upadł kilka razy, ekran cały, ryski na tyle obudowy, jest szybki, bateria trzyma co najmniej jeden dzień, super zdjęcia robi. Windows mnie na początku denerwował ale po aktualizacji systemu drobne rzeczy się poprawiły. Jedyne co chciałbym lepsze to bateria ale to niestety bolączka wszystkich smartfonów :(

Taplatk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o budżetowe modele samsunga typu galaxy trend, to szczerze odradzam. jak samsung to tylko flagowce. Z tanich androidów to chyba jedynie motorola moto g 2 generacji. O smartfonach z WP sie nie wypowiem bo nie użytkuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z budżetowych androidów - mój dziadek ma Samsunga Galaxy Ace 4. Super szybki, fajny ekran, bardzo dobre zdjęcia...w budżecie 500-600zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś miał styczność z np. Sony Xperia E3? Jest na Androidzie.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z budżetowych androidów - mój dziadek ma Samsunga Galaxy Ace 4.

.

 

Szacunek dla Dziadka :)

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szacunek dla Dziadka :)

Pzdr.

E tam, ledwo 89 lat :) takiego dla "emerytów" nic chciał bo nic nie widzi na ekranie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja moge tylko wspomniec, ze bylem posiadaczem nokia lumia 820, pozbylem sie jej z powodow prozaicznych, czemu by nie sprobowac czegos nowego, lepszego....moj wybor padl na sony z1 compact i po 4 miesiacach czekam na jak najszybsza wymiane aparatu na lumie, teraz juz 930...

 

ja telefon wykorzystuje do pracy, pakiet office, dobre polaczenie, czas pracy na baterii, niestety android mi tego nie ulatwia, nie daje na tacy, stad po raz kolejny w swej historii zegnam sie z nim, i powracam do windowsa, jako najlepszego do wykorzystywania ciaglego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Ja po pół roku z Windows Phone czuję dla niego równie dużą miłość jak dla iOS - masakra, nie system operacyjny. W obu przypadkach może i ładne telefony, może i system intuicyjny (choć raczej "prosty aż do bólu"), ale na co dzień się z tego korzystać nie da bez stresu...

Tak więc zastanawiam się nad jakimś fajnym androidem w rozsądnej cenie - na chwilę obecna na pierwszym miejscu jest Moto X 2gen. Ktoś posiada? Jak na co dzień? Jak bateria? Do tej pory używałem Samsunga Note 2 i byłem bardzo zadowolony (dopóki się nie zaczął psuć po prawie 3 latach) i zastanawiam się czy na pewno warto zmienić model na jakiś nowszy, czy też ponownie kupić Note'a 2.

Edytowane przez Mateusz Dąbrowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda MOTO X żadnej generacji nie miałem, ale czytając o niej na moim ulubionym portalu na pewno bym się nią nie zainteresował. Samo obcowanie z czystym androidem wg mnie można zaliczyć tylko do plusów, ale straszna z niej kobyła (z resztą podobnie jak NOTE) no i słabo ze zdjęciami. Za taką kasę już spokojnie do kupienia jest Samsung Galaxy Alpha, na który się sam zapatruje i jak przyjdą lepsze dni to na 99% będzie moim kolejnym telefonem :)

 

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6649&idPhone2=6573

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Samsunga Galaxy Alpha. Jakieś 2 tygodnie temu przesiadłem się z Galaxy S4 na Galaxy Alpha. Powód? Wielkość telefonu. Kiedyś myślałem że 5 calowy smartfon to ideał. I tak było bardzo długo. Ale kiedy pojawiła się Alpha  i zobaczyłem wyświetlacz 4,7 cala oraz aluminiową ramkę telefonu to już zmieniłem podejście. Niedługo po premierze kumpel sprawił sobie Alphe, którą jak tylko wziąłem do łapy to pomyślałem "będziesz moja". Teraz trafiła się okazja i mam. Jakie odczucia? Telefon jest piękny. Aluminiowa ramka daje poczucie ekskluzywności towaru. Klapka z tyłu jest plastikowa ale dla mnie to wielki plus bo łatwo i tanio można ją wymienić. Poza tym ten plastik w dotyku i wyglądzie przypomina skórę więc jest naprawdę fajnie. Wizualnie Alpha może konkurować  z Ip 6. Moim zdaniem :) jeśli chodzi o działanie telefonu, to jest szybki. Na tyle że MI zupełnie wystarczy.  Zdięcia robi bardzo dobre, internet fajnie śmiga. Bateria  mimo że jest mała (1860 mAh) to trzyma na luzie 1,5 dnia przy bardzo długo włączonym LTE. (nie cały czas). Dla mnie wynik super. Ja ten telefon mogę z czystym sumieniem polecić każdemu, chociaż wiem że nie każdemu będzie odpowiadał. Kupując samrtfon chyba każdy wie czego od telefonu oczekuje i do czego będzie wykorzystywany. Jeden woli Ip, inny Samsunga a ktoś inny HTC. I tak samo z systemem. Ja do Androida nic nie mam, ale nigdy też nie powiem że iOS lub WP są chu*owe.

pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.