Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam od nowości samsunga s2 plus i jest super...przez 3 lata może z cztery razy tylko wisnął...teraz właśnie się przymierzam do s5 ...na s6 jeszcze mnie nie stać ;-). Jeżeli chodzi o fajne wykonanie i pracę to polecam też htc one i lg g2...fajne foniki. zdarzyło mi się mieć w rękach sony z1 i z2 i powiem szczerze że coraz gorsze robią. Zwykła zetka dużo wytrzymalsza była. Telefon który służył mi najdłużej i teraz użytkuje go kolega ( mega zadowolony) to nokia e72...telefonik nie do zajechania ale jakoś życia sobie teraz nie wyobrażam bez dotykowego smatfona. to ja tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że w przypadku całkiem niezłego Z1 który był sporym skokiem na plus wobec Z - kolejne modele nie zaskakują specyfikacją - a właśnie rośnie jakość wykonania.

W przypadku porównania do samsunga to nawet Z1 deklasuje Wszystkie Ski samsunga poza S6 - który wreszcie jest porządne zrobiony, z porządnych materiałów - jak przystało na flagowy model. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o materiały to rewelacyjnie była wykonana motorola RAZR  inaczej XT910. materiały z najwyższej półki moim skromnym zdaniem. A jeżeli chodzi o wykonanie Z1 to ok jest  z dobrych materiałów ale wyjątkowo kruchych ...z kieszeni na dywan walnie i po ekranie...a mój plastykowy samsung już poleciał tyle razy i jest cały. Zgodzę się że S6 jest super wykonany...szkoda że cena zabija...trzeba przeczekać :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie miałem kontaktu z Z1 albo widziałem Z2 wielokrotnie a aktalnie jestem posiadaczem Z3 już prawie od pół roku i nie zgodzę się z osobą która wcześniej wypowiadała się, że każda kolejna Zetka jest gorsza. Owszem, jeżeli chodzi o specyfikacje to były to raczej kosmetyczne zmiany, ale moim zdaniem jest to telefon który ewoluował z każdą następną generacją. Prawda, jest ze szkła, ale świetnego szkła. Do tego zabezpieczyłem moją zetkę dodatkowym szkłem hartowanym H9+ renomowanej japońskiej firmy i ten zestaw sprawdza się fenomenalnie. Pamiętajmy dodatkowo o złotej zasadzie: "Jak kto dba, takie ma" i tyczy się to nie tylko telefonów :)

Do tego Zetki są moim skromnym zdaniem najładniejsze i po prostu najlepiej do mnie pasują, chociaż przyznam, że mimo mojego hejtu do Samsunga, to S6 robi piorunujące wrażenie :)   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

A ja niedawno sprawiłem sobie Moto X 2014, jako że mój Note2 był już coraz mniej używalny i muszę powiedzieć, że telefon genialny - jakość i wzornictwo prześciga zdecydowaną większość modeli na rynku (choć trzeba uważać przy drewnianych pleckach - niektóre modele mają wady fabryczne, więc trzeba sprawdzić na żywo lub kupować w sieci z możliwością zwrotu), prawie czysty android śmiga aż miło ("prawie" oznacza estetykę czystego androida z pojedynczymi, ale naprawdę przydatnymi funkcjami od moto, jak choćby świetnie rozwiązany system powiadomień), a i to czego się najbardziej obawiałem - bateria - trzyma analogicznie jak w Note2, mimo że mniejsza, a parametry bardziej energożerne. Dodając do tego cenę (1250 za model z drewnem) - bezkonkurencyjna oferta jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

witam koledzy.

mam taki problem z telefonem (galaxy note3)...

czasmi jak wlacze go to pojawia mi sie w lewym dolnym rogu napis ,,tryb awaryjny,,... gdy wyjme baterie i wystartuje go od poczatku, ten napis znika...

wiecie moze czym to jest spowodiwane, bo deneruje mnie strasznie te kombinowanie z bateria.

 

pozdrawiam angelo

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś to samo w note 10, czytałem o tym ale nie wiem gdzie,

to jest cos , że za długo trzymasz przycisk przy włączaniu, czy jakoś tak,

to wtedy sie załancza awaryjny.

spróbuj wygooglować.

 

edyta: to home trzeba przytrzymać

http://samsunggalaxy.eu/tryb-awaryjny-opis-t1728.html

 

 

czyli że nie grzeb paluszkami po przyciskach jak włączasz tableta :P:D

Edytowane przez lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

ok dzieki za wskazowki :)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, pytanie do posiadaczy iphona.

Czy istnieje jakiś program typu tłumacz google działający offline?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełny tłumacz, offline. Będzie ciężko. Na pewno będzie płatny, jeśli istnieje. 

Za to Siri działa wyśmienicie w kwestii poszukiwania rzeczy w języku angielskim czy francuskim(ostatnio sprawdziła się dobrze na wyjeździe do Francji). 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię w Polsce jakiegoś sensownego androida za 500-600zł? Samsungi odpadają. Moja już dość stara Xperia Neo V niestety odmawia posłuszeństwa po najprawdopodobniej aktualizacji "Google play services" i jeśli nie uda mi się jej reanimować to trzeba się rozejrzeć za następcą. Swoją drogą nie wiem jak Google to zrobił, ale oni chyba celowo zmuszają ludzi do zmiany starszych telefonów. Gmail się normalnie zaktualizował. Przy próbie odpalenia wywala "zaktualizuj usługi google" i się wyłącza. Ściągam ten badziew (co ciekawe w sklepie google play na telefonie nie znajduje tego, wchodząc z komputera już tak...), ale nie chce się zainstalować, bo za mało miejsca na dysku. Apka 20MB, miejsca na dysku 120 Mega.

 

Jeśli nic z Polski to może jakiś Chińczyk? Tylko na tym się kompletnie nie znam, ale może ktoś miał styczność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Dąbrowski

Jeżeli android w tym budżecie to raczej tylko Motorola. Lepiej jednak dozbierać trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dziś to minimum 2 gb ram w androidzie są potrzebne, apki coraz cięższe się robią.

Ja zaczynam myśleć nad iphonem ale podchodzę do niego z pewną nieśmiałością.

Z tańszych na andku to tak jak kolega wyżej napisał motorola może huawei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G2 za 500-600 pln ? Chyba lekko śmigana.

 

Wysłane z mojego GT-I9305


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, i nie chcę takiego wielkiego bydlaka. ;) 4,5 cala byłoby w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola Moto G LTE. Będziesz zdziwiony jak zasuwa.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Jeśli nic z Polski to może jakiś Chińczyk?...

 

ZTE Nubia z7 mini lub Jiayu (8x1,7Ghz 2GB RAM 16GB ROM aparat 13MP) ...ale to chyba i tak wyjdzie lekko ponad Twój budżet nawet przy bezpośrednim zakupie z Chin.

myPhone CUBE 16GB - podobno całkiem, całkiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie doświadczenie z uszodzonymi gniazdami na kartę sim ?

Zastanawiam się nad kupnem takiego telefonu, samo gniazdo jest dosyć tanie, czy zamontowanie nowego rozwiąże problem, czy może to być też usterka płyty głównej ?

Jest wiele telefonów z taką usterką w dobrych cenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od modelu telefonu. W niektórych wymiana gniazda sim jest mocno upierdliwa i nie zawsze daje sie to dobrze zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, orientujesz się jak ta sytuacja wygląda w Huawei Ascend P6 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Jest tu może spec od Sonima.Na allegro byłby taki za fajną cenę tylko nie wiem czy to jakaś replika czy orginał .Gość pisze że orginał ale mnie się zdaje że trochę tanio jak za nówkę.A chciałbym sobie taki telefon kupić bo cena przystępna jak za nówkę.Na jedny zdjęciu jest napis Made in china a nie powinno być USA czy UK ?chociaż teraz wszyscy produkują w chinach.

sonim xp3300-FORCE NOWY!ORYGINAŁ-GORYL GLASSIP68

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, orientujesz się jak ta sytuacja wygląda w Huawei Ascend P6 ?

Spoko daje sie wymienić. Daj go do serwisu który ma pojęcie o tym co robi. Nie dawaj go byle komu bo bedzie koniec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.