Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.Jest tu może spec od Sonima.Na allegro byłby taki za fajną cenę tylko nie wiem czy to jakaś replika czy orginał .Gość pisze że orginał ale mnie się zdaje że trochę tanio jak za nówkę.A chciałbym sobie taki telefon kupić bo cena przystępna jak za nówkę.Na jedny zdjęciu jest napis Made in china a nie powinno być USA czy UK ?chociaż teraz wszyscy produkują w chinach.

sonim xp3300-FORCE NOWY!ORYGINAŁ-GORYL GLASSIP68

I co nikt nie pomoże?Brać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli chodzi o materiały to rewelacyjnie była wykonana motorola RAZR  inaczej XT910. materiały z najwyższej półki moim skromnym zdaniem. A jeżeli chodzi o wykonanie Z1 to ok jest  z dobrych materiałów ale wyjątkowo kruchych ...z kieszeni na dywan walnie i po ekranie...a mój plastykowy samsung już poleciał tyle razy i jest cały. Zgodzę się że S6 jest super wykonany...szkoda że cena zabija...trzeba przeczekać :-(

Moim zdaniem Z3 prezentuje się rewelacyjnie pod względem wykonania. Samsungi przy niej wyglądają jak zabawki, S6 mnie nie zachwyca, przy wyborze wziąłbym Z3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam dylemat pomiędzy sony a samsungiem. Bawiłem się ostatnio Z3 i powiem szczerze, że wykonany rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam taki problem z galaxy s4 advance...w miejscach gdzie sa przyciski funkcyjne na dole ekranu sa jasniejsze kosteczki...tak jakby na tych przyciskach nie bylo takiej powloki jak na reszcie ekranu?tak samo u gory w miejscach gdzie jest aparat i czujniki tez niema tej powloki.Nie wiem czy tak ma byc czy to jakies braki?tel ma okolo 2 miesiecy,folia z ekranu zdjeta.

 

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Jest tu może spec od Sonima.Na allegro byłby taki za fajną cenę tylko nie wiem czy to jakaś replika czy orginał .Gość pisze że orginał ale mnie się zdaje że trochę tanio jak za nówkę.A chciałbym sobie taki telefon kupić bo cena przystępna jak za nówkę.Na jedny zdjęciu jest napis Made in china a nie powinno być USA czy UK ?chociaż teraz wszyscy produkują w chinach.

sonim xp3300-FORCE NOWY!ORYGINAŁ-GORYL GLASSIP68

Hej.W końcu kupiłem tego sonima .wszystko super ,ale jak ustawić dzwonek sms?To mnie martwi bo nie daję rady.Jest wgrane kilka firmowych ale nawet tych nie można ustawić.Wie ktoś może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,kilka dni temu kupiłem telefon i w domu po rozpakowaniu znalazłem taką kartę z nalepkami.

post-46695-0-56058900-1434388690_thumb.jpg

W instrukcji nic o tym nie piszą.Czy ktoś może wie,do czego to służy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to być: pl.m.wikipedia.org/wiki/NFC_Tag

znalazłem,dzięki!Ale i tak to mi nic nie mówi.W tych sprawach jestem niekumaty! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polega to chyba na tym ze jeżeli masz włączone NFC to jeżeli położysz telefon na tej naklejce to włączy się jakaś funkcja w telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te TAGI służą do szybkiej zmiany konfiguracji np. profil: domowy, biurowy, samochodowy.

Np. wracasz z pracy do domu i zwyczajowo wyciszasz dzwonek, to zamiast codziennie grzebać w telefonie, konfigurujesz sobie takiego TAGA i przyklejasz np. do lustra w przedpokoju.

Po przyłożeniu na chwilę do niego telefonu ustawia Ci się np. profil domowy. Każda naklejka to inny profil.


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można również do tych tagów przypisać dowolną funkcję ,która będzie się uruchamiała gry się telefon zbliży do tej nalepki. np w samochodzie można ustawić włączanie nawigacji itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym łączyć się z internetem za pomocą telefonu Nokia Lumia 625. Telefon miałby działać jako modem.

Jak to zrobić?
Można do tego wykorzystać program Nokia Suite?
Gdzie szukać sterowników do tego telefonu?

 

Teraz łączę się z internetem za pomocą Nokia 6230i classic w technologii GPRS, ale bardzo wolno chodzi internet.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej ustawić hot-spot i podłączyć komputer przez WiFi. Ustawienia --> udostępnianie internetu. Można wybrać WiFi lub bluetooth.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej ustawić hot-spot i podłączyć komputer przez WiFi. Ustawienia --> udostępnianie internetu. Można wybrać WiFi lub bluetooth.

 

Niebywałe, ale udało mi się połączyć z WiFi :) Już kiedyś próbowałem, ale bez skutku.

 

Mam nadzieję, że jutro też mi się uda.

 

Teraz nawet You Tube działa normalnie! :)

 

Dzięki!!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zadziałało :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakbyście mieli wybierać pomiędzy samsungiem galaxy s5 a htc one m8 to co byście wybrali? który Waszym zdaniem wart jest  zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam dylemat z wyborem. Z tym, że u mnie wchodzi w grę s5 i lg g3. S5 wygląda trochę tandetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looki: na Twoim miejscu kupowałbym Xperię Z3 ^_^

Edytowane przez Matti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Looki faktycznie trochę mnie drażni plastykowe wykonanie samsunga. Htc jest ładniej wykonany ale nie wiem czy to się za szybko nie porysuje te "amelinum"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj najlepszy kolega w pewnym momencie z iPhona 4 przerzucil sie na Sony Z2. Jak kupil pomyslalem tylko : " Oj ja, bez sensu, taki wielki!"... 

Ale po czasie zastanowienie i moj obecny wtedy iPhone 5 tracil strasznie na baterii rozgladalem sie za nowym. Pomyslalem ze zaryzykuje i kupie po prostu iPhona 6 Plus. 

 

Od nowego roku uzywam tego telefonu i nadal jestem pod wrazeniem. Wiem, ogolnie pewnie poleci hejt na Apple, ale ja zawsze bylem zdania ze jesli dla kogos telefon jest idealny, to jest idealny. Nie ma co komus wsciskac swoje "poglady"  a niestety tak jest, ze jesli widza iPhona to od razu : czemu, po co Ci, sa lepsze i etc. Zawsze bede lepsze ale mi po prostu odpowiada, i bateria jest petarda, poniewaz tego potrzebowalem od smartfona! Wiec jesli ktos sie zastanwia, to polecam. Nawet w tym stopniu ze tableta prawie nie uzywam juz :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie miałem pytać, czy wielkość 6+ Ci nie przeszkadza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 6+ ile ma cali? Ja mam teraz s3 i właśnie w lg g3 przerażało mnie te 5,5 cala ale jak porównałem te dwa telefony to okazało się, że nie jest dużo większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.