Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mik

pożyjemy zobaczymy - ktoś kiedyś w Xerox powiedział że nikt nie bedzie używał do komputera czegoś takiego jak mysz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale to już "przerabialiśmy" na palmtopach - wysoka rozdzielczość przydaje się w multimediach ale w innych zastosowaniach nie jest niezbędna. Mam nadzieje, że to przewidzieli i będzie można robić "zoom".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość katon

Jeżeli ktoś z szanownych forumowiczów wyszedł z założenia, że omawiany wcześniej Vertu jest jednak zbyt powszedni to znalazłem taki "fonik":

 

post-0-0-43905800-1330637534.jpg

 

GoldVish tworzy na zamówienie modele limitowanej serii komórek, które pod względem poziomu czystego luksusu nie mają sobie równych na całym świecie. Komórki GoldVish projektowane są przez Emmanuela Gueita, który w firmie ma decydujący głos nie tylko w sprawach dotyczących designu, ale również odpowiada za surowe przepisy dotyczące kontroli jakości. Gueit ma na swoim koncie wiele sukcesów w projektowaniu biżuterii i zegarków, które sprawiły, że jest uznawany za jednego z najbardziej utalentowanych projektantów w branży.

Tym razem designer firmy GoldVish zaprojektował telefon komórkowy wart aż milion dolarów. Cena przestaje zaskakiwać, kiedy dowiadujemy się, że złota lub platynowa obudowa jest wysadzana 120-karatowymi diamentami o czystości oznaczanej symbolem WS-1, rzecz jasna do wszystkich dołączany jest certyfikat autentyczności. Tak więc, to nie parametry czy dodatkowe funkcje urządzenia decydują o jego astronomicznej cenie. Milion dolarów to po prostu koszt materiałów, z których urządzenie zostało wykonane - złota (opcjonalnie platyny), diamentów oraz ekskluzywnych skórzanych wykończeń.

 

post-0-0-45037300-1330637535.jpg

 

Wszystkie telefony GoldVish powstają w Genewie, sercu Szwajcarii, gdzie tradycje zegarmistrzowskie i jubilerskie gwarantują najwyższą precyzję i absolutną dbałość o szczegóły i detale. By stworzyć jeden telefon komórkowy marki GoldVish, producent używa nie mniej niż 140 g wysokogatunkowego złota.

Nie ma znaczenia, czy preferujesz białe, żółte czy różowe 18-karatowe złoto, czy chcesz, aby obudowa i przyciski Twojego telefonu były wysadzane najwyższej jakości diamentami, czy nie, czy mają one być duże czy małe, czy ma to być jeden kamień czy komórka ma być nimi pokryta w całości. Wybór należy do Ciebie. Tylna strona każdego modelu Illusion jest pięknie wykończona ziarnistą skórą krokodyla lub płaszczki (tzw. galuchat, od nazwiska francuskiego garbarza Jean Cloda Galuchat). Tu również wszystko zależy od wyboru, jakiego sam dokonasz, dostępne są następujące kolory skóry: czerń, jasny brąz, zielen, opalony brąz, oberżyna, ciepły róż, bordo oraz królewski błękit.

 

post-0-0-10620500-1330637536.jpg

 

Diamentowy telefon GoldVish pracuje w czterech zakresach i wyposażony został w moduł Bluetooth, odtwarzacz plików MP3, tuner radiowy, aparat z ośmiokrotnym cyfrowym zoomem oraz kartę pamięci 2 GB. Bardziej przyziemne są paramerty telefonu: wymiary to 110 x 46 x 17 mm przy wadze 198 gramów. Ponadto urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz TFT o rozdzielczości 176 x 220 pikseli. Telefon zasilają litowo-jonowe akumulatorki (950 mAh), które mają zapewnić pracę telefonu (na pozycji "standby") nawet do 400 godzin.

Jeśli jednak kogoś nie stać, na wydatek rzędu miliona dolarów, może wybierać spośród "tańszych" i skromniejszych aparatów telefonicznych firmy GoldVish. Kosztują one ok. 25 600 dolarów. Dostępne są wersje wykonane również z 18-karatowego różowego, żółtego lub białego złota, inkrustowanego diamentami.

 

Osobiście jednak nie czuję dreszczyka emocji patrząc na ten telefonik. Sorry, ale wg mnie przesadzili i wygląda odpustowo. Tym niemniej "de gustibus non est disputandum".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na razie to chyba się procesują z Cisco.

 

Cisco ma prawa do nazwy i od trzech tygodni było wiadomo, że będzie proces, ale dogadają się. Telefon będzie przebojem, a Cisco odetnie kupony, wszystkim się opłaci.

 

Apple ma magazyny pełne tych telefonów, więc przeliczyli sobie czy opłaca się je modyfikować i zmieniać nazwę na iMobile, czy podzielić się zyskiem z Cisco.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy znana jest cena tego telefonu?


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To calkiem znosna musze przyznac. Spodziewalem sie ok 1000$ za takie cacko.


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ten telefon niczego nowego nie oferuje. Jedyne co go "sprzeda" to znaczek i design.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG zrobiło telefon o podobnym wyglądzie, ich telefon wygrał nawet nagrodę za design (International Forum Design Product Design Award for 2007)

iphone-vs-ke850-wm.jpg

 

Więcej informacji pod tym adresem: http://www.engadget.com/2007/01/11/iphone-...arated-at-birth

 

Moim zdaniem telefony wyglądają użytecznie, tylko jak długo wytrzyma taki dotykowy ekran. Wiadomo przecież, że te z palmtopów są dość delikatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten telefon niczego nowego nie oferuje. Jedyne co go "sprzeda" to znaczek i design.

 

To fakt.


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ten telefon niczego nowego nie oferuje. Jedyne co go "sprzeda" to znaczek i design.

 

A o dopracowanym i działającym ( jak to u Apple) oprogramowaniu i bezproblemowej współpracy z komputerem, bez dodatkowego oprogramowania, nawet nie warto wspominać.

 

Ale niech będzie - nie jest nowatorski, ale i tak wszyscy będą się na mim wzorować.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

]post-0-0-25231600-1330645302.jpg<

post-0-0-21218600-1330645181.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny nawet jak na Nokie. To co mnie najbardziej boli w Nokiach to obudowa wykonana z g..... materialow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

]post-0-0-72137500-1330645303.jpg<

post-0-0-37637100-1330645187.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość crategus

mnie zas, jako sluzbowego, przyszlo uzywac n.6233. Totalna padaka... zaczynam podejrzewac, ze oni te badziewia wypuszczaja bez beta testow :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem dziś operę mini 2.0 na SE K750i.

 

Niestety przy instalacji informuje, że próba połączenia z netem nie powiodła się.

Ściągnąłem smsem ustawienia ze strony SE, ale też nic nie działa.

 

Telefon mam w plusie.

Nie wiecie jak to rozwiązać?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że miałem ten sam problem, ale nie mogę sobie przypomnieć jak go rozwiązałem i o co było przyczyną :roll:

 

Wiem, pomogłem Ci :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.