Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

A tak ogólnie powiedz mi po co Ci w ogóle to LTE? Ja osobiście na początku z ciekawości miałem włączone, ale jadło szybciej baterię i jakoś większej prędkości nie zauważyłem, więc dałem sobie siana...

 

Akurat w Plusie jest różnica, pozostali operatorzy mają LTE tylko z nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na LTE za***prza jak szalony. Jak można dziś nie mieć? Brak LTE dyskwalifikuje smartfon na dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na LTE za***prza jak szalony. Jak można dziś nie mieć? Brak LTE dyskwalifikuje smartfon na dziś.

 

Bez przesady. U mnie na H+ też zapierdziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak, nie miałbym problemu. LTE jest tylko do Internetu. W pracy i w domu używam wifi, więc nie jest mi potrzebne do szczęścia. Poza tym jestem w Orange, gdzie w moim mieście przy Full zasięgu nie ma różnicy między 3G, a 4G. Żeby nie być gołosłownym...LTE Orange Wrocław centrum,pełen zasięg...

 

acd3683e8b5822106ceb62a27bcf424b.jpg

 

 

Wysłano z RM-984

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiga Lte.

@Jash pomogło reset ustawień, wyjecie karty, włączenie od nowa. Dzięki. Chodzi szybciej po lte.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam iphona 5 , trż miałem problem z netem, to znaczy wcześniej działał i nagle przestał, ale wyczyściłem całą historię, wszystko co tam było do wyczyszczenia to wyczyściłem i znowu śmiga.

A lte polecam, pięknie śmiga. Tylko wi-fi to jakaś beznadzieja, może to mój egzemplaZ ale prędzej złapie sieć na swoim gnacie niż na tym phonie, na szczęście nie mam potrzeby.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam iPhone 6 i wifi łapie lepiej niż iPod ,wkurza mnie to bo tablet powinien lepiej łapać sygnał niż tel..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Śmiga Lte.

@Jash pomogło reset ustawień, wyjecie karty, włączenie od nowa. Dzięki. Chodzi szybciej po lte.

Fajnie, że działa, ale przygotuj się na niespodzianki. Użytkowanie iPhone w sieci Plus jest problematyczne. Ja dwukrotnie robiłem podejście do Plusa i ostatecznie zostałem w T-Mobile.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta własnie przerabiałem problem z mms. głupie utrudnienia których nie było przy androidzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Ta własnie przerabiałem problem z mms. głupie utrudnienia których nie było przy androidzie.

Też przerabiałem i to kilkakrotnie. We wszystkich pozostałych telekomach nie ma takich problemów (piszę w kontekście użytkowania iOS).

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Męczyłem dziś mms na rożne sposoby. Zadziałało ale co i w którym momencie to nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w Plusie jest różnica, pozostali operatorzy mają LTE tylko z nazwy.

 

Sprawdziłem w Żony telefonie (ja używam nadal Nokii N8)

post-6402-0-44044300-1448324781_thumb.png

Wygląda, że to plusowe LTE jest szybsze od mojej stacjonarnej kablówki z Internetii (wychodzi jakieś 30/6).


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No i zauważasz Piotrek, że sprawdzasz na mizernym zasięgu LTE (oczywiście kreski nie dają prawdziwego obrazu zasięgu, ale mniej więcej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co wam szybciej w telefonie? Mi ostatnio zmienili neo 10 na neo fiber 55 (realnie). W kompie dysk ssd, gigabitowy lan i przy standardowym korzystaniu jest to samo. Przy pobieraniu sporych plików jest różnica ale to jeszcze zależy skąd się ciągnie bo np opasłe romy do telefonów i tak idą z serwerów z ograniczeniami i często jest 100-200kb/s więc i tak lipa. Takie parametry jak na screenie to i tak wypas dla większości ludzi. Po prostu nie ma jak wysycić łącza.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was próbował już Nexusa 5x? Jeśli tak, to jakie wrażenia - plusy, minusy. Obejrzałem parę testów na yt, ale chciałbym usłyszeć opinie niezależnych ekspertów ;)

Edytowane przez jakuber85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Prędzej ma ktoś na forum androida. IMO cena z oficjalnej sprzedaży (2199zł) lekko zawyżona. Za 1500zł to świetny wybór. Poczekałbym aż ceny spadną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena, ceną, można dostać taniej ;) mam 4 i myślę o kontynuacji. Najgorsze, że rynek jest dzisiaj bardzo konkurencyjny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Rynek wygląda tak, że kupujesz smartfona, a miesiąc później to już szrot :D

Testy w sieci widziałem. Fajny, ale niczym nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmiesz flagowca to 2 lata spokojnie wydajności nie zabraknie. Galaxy s3 jeszcze fajnie daje rade jak się wgra jakiegoś udanego customa. Oczywiście zależy czego oczekujesz ale jako sprawny wol roboczy jest ok.

 

Wysłane z mojego XT1097 przy użyciu Tapatalka


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecilbym i9506 czyli s4 z bebechami jli wydajnoscia s5 ale fakt s3 z custom romem tez daje rade no i ma cos czego nie maja nastepcy czyli prawdzie a nie internetowe radio.

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.