Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie uciekłem z Orange do Plusa. Pomarańcza miała jednak zbyt szybkie LTE a jakość rozmów była wyższa niż mikrofony w telefonie :D

O Play to nawet się nie wypowiadam, bo za darmo nic od nich bym nie chciał.

I brawo Jasiu (czyt. Jashu).

Jestem w Plusie od 19 lat (poważnie) i kilka razy zastanawiałem się na przejściem do innej sieci , ale porównując go z konkurencją - zawsze wygrywał.

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja właśnie nigdy nie byłem, ale kupiłem z ciekawości kartę Plush, aby sprawdzić i wyszło, że jest wszędzie. Stąd decyzja. Nadmienię też że dodatkowo skusił mnie program Smartdom. d*pie Cyfrowy Polsat i mam abo za połowę plus pierwsze pół roku za friko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Korzystam z sieci Plus od około 15 lat. I z tym zasięgiem "wszędzie" to bym się tak nie rozpędzał. Tym bardziej zasięg internetu nie mówiąc o LTE. No chyba że to "wszędzie" jest w centrum miasta!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będąc na danym temacie w prawym górnym roku w zależności od wersji masz plusik + lub ptaszka, takiego jak się odchacza wykonane zadania - klikasz i masz subskrybowane z jednoczesnymi powiadomieniami o dodanych postach w temacie.

Chodzi mi o cos zupelnie innego.

Chodzi mi o zakladki, dodanie skrotow do ulubionych czesci skladowych for, np. Wejscie jednym kliknieciem do "Po godzinach".


Lubię divery, nie lubię chronografów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o się zakładamy ;)

Hehe. Nie ma o co. To prawie jak zakład o to czy jutro będzie sobota:)

Zresztą pewnie jak dojdzie od razu będziesz wiedział:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie poszukiwany telefon dla Mamy. do 800zl, z najlepszym aparatem jaki jest możliwy. Ekran nie większy jak 5cali.

A3 poprzedniej generacji. Imo optymalny rozmiar i kształt. Zdjęcia odstają trochę w stosunku do flagowców, ale głównie w trudniejszych warunkach wiec w tym budżecie jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hehe. Nie ma o co. To prawie jak zakład o to czy jutro będzie sobota:)

Zresztą pewnie jak dojdzie od razu będziesz wiedział :)

Nie no ja przed zakupem spędziłem kilka godzin w Saturnie z tym telefonem w rękach i wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Korzystam z sieci Plus od około 15 lat. I z tym zasięgiem "wszędzie" to bym się tak nie rozpędzał. Tym bardziej zasięg internetu nie mówiąc o LTE. No chyba że to "wszędzie" jest w centrum miasta!?

Całe miasto, miejsce gdzie mieszkam i gdzie pracuję jest tip top. O to głównie mi chodziło. Co do LTE to Plus chyba jedyna sieć w PL, która faktycznie go ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jestem PH i jeżdżę cholernie dużo i dużo rozmawiam. Z tym zasięgiem jest różnie jak wspominałem. Ale jeśli to jest miasto to problemów większych nie widziałem. Sam korzystam też z internetu Polsatu i w moim małym miasteczku problemów nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I brawo Jasiu (czyt. Jashu).

Jestem w Plusie od 19 lat (poważnie) i kilka razy zastanawiałem się na przejściem do innej sieci , ale porównując go z konkurencją - zawsze wygrywał.

Dokładnie tak samo - chyba mam od stycznia 1997 roku....... W tzw międzyczasie miałem telefony służbowe i w Idea, Era czy ich następne nazwy, żona w play jeszcze rok temu - najlepiej, choć nie najtaniej w Plus. Oczywiści największy dramat to Play - brak słów. 

Jakość Orange - ok - ale obsługa fatalna

T-mobile - średniaki po prostu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jestem PH i jeżdżę cholernie dużo i dużo rozmawiam. Z tym zasięgiem jest różnie jak wspominałem. Ale jeśli to jest miasto to problemów większych nie widziałem. Sam korzystam też z internetu Polsatu i w moim małym miasteczku problemów nie ma.

 

Nie no dziury w Polsce to ma każda sieć, bez wyjątku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak samo - chyba mam od stycznia 1997 roku....... W tzw międzyczasie miałem telefony służbowe i w Idea, Era czy ich następne nazwy, żona w play jeszcze rok temu - najlepiej, choć nie najtaniej w Plus. Oczywiści największy dramat to Play - brak słów. 

Jakość Orange - ok - ale obsługa fatalna

T-mobile - średniaki po prostu. 

A ja mam odmiennie, byłem w PLUS-ie kilka lat, potem PLUS rozpoczął kampanię mamy "gdzieś" stałych klientów, pojawiła się historia aneksu którego nie zatwierdziłem=wzrost cen, co przelało czarę goryczy.

Zmieniłem na Play i nie narzekam, a nadmienię że również jestem osoba mocno mobilną i dużo jeżdżę po Polsce i nie tylko.

Przyznaję dziury są ale są w każdej sieci, problemy również ale porównując Plus vs Play w przeciągu ostatnich kilku lat, moim zdaniem wygrywa Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Chyba się zdecydowałem :D

Fajny ten lg v10, innowacyjne rozwiązania z tym drugim wyświetlaczem i dodatkowym przetwornikiem dźwięku. Szkoda tylko, że waży prawie aż 200g i przy takich gabarytach ma słabą baterię. Kiedyś gdy lubiłem grzebać w telefonach brałbym ten model jak rolnik dotacje unijne, ale dzisiaj wolę mieć telefon, który po prostu działa i dostaje pewne aktualizacje przez 3 lata, więc zostaję przy iphonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale dzisiaj wolę mieć telefon, który po prostu działa i dostaje pewne aktualizacje przez 3 lata, więc zostaję przy iphonie.

 

No, no, tylko uważaj na Error 53  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie grozi E53  - wydali nową wersję systemu która nie robi już wstrętów  i grzecznie przeprosili za problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

No, no, tylko uważaj na Error 53  :lol:

Po pierwsze: problem dotyczył tylko naprawy urządzeń przez nieautoryzowany serwis  i w niewłaściwy sposób. Serwisanci, którzy w pierwszej kolejności przed rozmontowaniem urządzenia nie wyciągnęli baterii mogli doświadczyć późniejszego zablokowania telefonu, gdyż informacja o danych biometrycznych zapisana w przycisku z touchid nadal pozostawała w pamięci urządzenia. Bliżej nie wiem na jakiej zasadzie to dział.

 

Po drugie: Już została wydana aktualizacja eliminująca ten mankament:

http://myapple.pl/posts/10769-apple-udostepnilo-zaktualizowana-wersje-ios-9-2-1-eliminujaca-blad-53

 

Po trzecie: No, no, Ty też uważaj, ale na brak wiedzy ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po trzecie: No, no, Ty też uważaj, ale na brak wiedzy ;)  :D

 

Chyba nie ogarnąłeś, że to była żartobliwa ironia  :rolleyes:

Wiem i o aktualizacji i o tym, że to dotyczyło tylko naprawianego sprzętu.

Cóż, jesteś jak widzę przewrażliwiony, jak spora część fanów apple  :lol:  B)

 

 

i grzecznie przeprosili za problemy

 

To fakt, chociaż powinni skończyć tylko na przeprosinach, bo te pokrętne tłumaczenia nie wyglądają za dobrze.

Ale sprytni amerykańcy już korzystają z okazji i szykują pozew zborowy  ^_^

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Chyba nie ogarnąłeś, że to była żartobliwa ironia  :rolleyes:

Wiem i o aktualizacji i o tym, że to dotyczyło tylko naprawianego sprzętu.

Cóż, jesteś jak widzę przewrażliwiony, jak spora część fanów apple  :lol:  B)

 

Ogarnąłem, ale z natury jestem lekko złośliwy to musiałem coś odpisać :P Nie jestem fanem tylko zwykłym użytkownikiem, godziny nie sprawdzam na apple watchu, telewizji nie ogladam na apple tv, a na samochodzie nie mam naklejki z jabłkiem :ph34r:

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem fanem tylko zwykłym użytkownikiem

 

Dobra, dobra, każdy nałogowiec tak mówi  :rolleyes:

Pewnie jeszcze powiesz, że jesteś zwykłym użytkownikiem zegarków  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę nietypowo, mianowicie czy pomoże mi ktoś zdjąć blokadę SIM ze starej Nokii 6210? :)

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie uciekłem z Orange do Plusa. Pomarańcza miała jednak zbyt szybkie LTE a jakość rozmów była wyższa niż mikrofony w telefonie :D

O Play to nawet się nie wypowiadam, bo za darmo nic od nich bym nie chciał.

Świetne zdjęcia robi ten Twój eldżik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety tapatalk mocno kompresuje i wychodza na forum slabo

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja od końca stycznia używam Galaxy Note 4 na Exynosie. Przeważył chip audio Wolfsona. Pięknie gra, aczkolwiek okrutnie dla kiepskich nagrań. Dźwięk podczas rozmów również jest fantastyczny. Bateria trzyma 2-3 dni. SAMOLED hmm. Biel nie jest piękna. Aparat - robi dobre zdjęcia, ale nie ma możliwości manualnego operowania czasem w fabrycznym oprogramowaniu. Jeszcze się nie zawiesił ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash - i jak V10?

Petarda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.