Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, Sprawe mam :)

Przyszedł w końcu czas aby i moja żona zaznała technologicznego nowum, choć zapiera się niemiłosiernie <_<.

Muszę jej kupić jakiegoś telefona, będę wdzięczny za pomoc, mam już swoje typy i jeśli możecie potwierdzić lub zaprzeczyć słuszności mojego wyboru, będę wdzięczny :).

Założenia

- wyświetlach poniżej 5 cali

- musi być android ( to jedyny system, który w miarę akceptuje, pozatym tel. musi działać jako pendrive)

- ładny, chciałbym aby był może trochę stali, aluminium, szkła , coś co wizualnie wzbogaci wrażenie estetyczne :rolleyes: (niestety przy telefonach nie zawsze podają te informacje)

- nie czarny :)

Generalnie, telefon ma ładnie wyglądać, chodzić cez problemu, płynnie , na pewno nie będzie instalowania żadnych dziesiątek aplikacji.

 

Ma już swoje typy, ale widzę, że jest mnóstwo firm o których istnieniu nie miałem pojęcia,

dlatego być może jest coś co ma podobne parametry i jest warte uwagi.

Cena ok. 750 – nowy lub w stanie idealnym. Wolał bym się skupić na nowych.

 

moje typy, zapisane w kolejności moich preferencji

1.Samsung A300

2.Sony Xperia Z1 compact

3.HTC one mini 2

 

Z góry dzięki,

pozdr.

Łukasz

 

Edyta - musi mieć LTE (uff, zapomniał bym :) )

Niech się nie upiera przy 5 cala tylko lepiej zwrocic uwagę na wielkość całego telefonu, bo wpływ ma szerokość ramki.

Moje propozycje:

-Z3/Z3 compact

-LG G2/G3

i to tyle raczej, bo żaden Samsung w tej cenie nie oferuje jako takiej płynności, a S5 raczej nie znajdziesz w tej cenie.

 

SM-N910C

Edytowane przez Salem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest różnica w cenie z1c vs z3c, ale mam te pierwsza i płynność jest jak na androida na b. dobrym poziomie - mam porównanie do ip5, który był prawie idealny w tej materii.

 

Wysłane z z1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był zainteresowany zakupem czegoś od samsunga to X-KOM ma aktualnie fajną ofertę na przetestowanie produktow samusunga z możliwoscią zwrot używanego sprzetu w ciągu 60 dni od zakupu.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótka piłka , potrzebny telefon 4,7-5,2 cala , do 900zl na Androidzie, nówka z możliwie jak najlepszym aparatem foto.

 

Który z tych poniżej będzie najlepszy:

 

Alcatel OneTouch Idol 3 4,7
LG Zero
Samsung Galaxy J5
Motorola Moto G 3gen
Huawei P8 Lite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P8


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Idola 4,7 edycji I od jego wejścia na rynek i śmiga aż miło- właśnie z niego piszę. Do robienia zdjęć się nie nadaje za bardzo ale od tego mam ip6s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bo pierwsza edycja miała tragiczny aparat, ale cała reszta śmigała jak nie android :) też miałem.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepialski.

 

Wysłane z mojego LG-D855


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S7, G5 ktoś już miał w rękach?

Miałem przez chwilę okazję pobawić sie s7 edge, naprawdę ekstra zabawka, leży lepiej w dłoni niż poprzedni model ale dla mnie przekreśla go na starcie aparat, a dokładnie 9mp w formacie 16:9.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Miałem przez chwilę okazję pobawić sie s7 edge, naprawdę ekstra zabawka, leży lepiej w dłoni niż poprzedni model ale dla mnie przekreśla go na starcie aparat, a dokładnie 9mp w formacie 16:9.

Od kiedy to mpx odpowiadają za jakość zdjęć? Jeśli zależy Ci na szpanie to kup sobię nokię 808 pure view 41mpx z 2012r.

J3ba$ optykę cyferki górą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Miałem przez chwilę okazję pobawić sie s7 edge, naprawdę ekstra zabawka, leży lepiej w dłoni niż poprzedni model ale dla mnie przekreśla go na starcie aparat, a dokładnie 9mp w formacie 16:9.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

G5 wchodzi do sprzedaży jakoś za tydzień, dwa więc nikt raczej w łapach nie miał.

Jeśli chodzi o nowe Samsungi to mam zupełnie inne odczucie i dla mnie jakościowo dotykowo jest regres w stosunku do poprzedników. Tam czuć ciężar, metal jest solidny. S7 i S7E źle się trzyma, sprawiają wrażenie jakby zaraz miały się wyśliznąć z ręki. Ponadto przy S i SE są IMO jak zabawki.

Jeśli chodzi o aparat w 7 jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to mpx odpowiadają za jakość zdjęć? Jeśli zależy Ci na szpanie to kup sobię nokię 808 pure view 41mpx z 2012r.

J3ba$ optykę cyferki górą.

Widziałem porównanie zdjęć 16:9 z s6 i s7 i o ile na ekranie telefonu do jakości zdjęć s7ki nie można się przyczepić to już po wyświetleniu ich na dużym ekranie widać różnicę. Nie twierdzę, że aparat jest zły i robi słabe foty bo napewno będzie to najwyższa półka ale dla mnie akurat jest to regres w stosunku do s6 edge, którego posiadam...a zdjęcia właśnie najczęściej oglądam na dużym tv.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś Lumią 950 ? Warto?


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bawił się ktoś Lumią 950 ? Warto?

Bawił, bardzo długo :)

Nie warto. Jak lubisz WP poczekaj na Surface Phone, albo HP (jeśli wejdzie w PL do sprzedaży).

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Widziałem porównanie zdjęć 16:9 z s6 i s7 i o ile na ekranie telefonu do jakości zdjęć s7ki nie można się przyczepić to już po wyświetleniu ich na dużym ekranie widać różnicę. Nie twierdzę, że aparat jest zły i robi słabe foty bo napewno będzie to najwyższa półka ale dla mnie akurat jest to regres w stosunku do s6 edge, którego posiadam...a zdjęcia właśnie najczęściej oglądam na dużym tv.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Widziałem porównania fotografii w internecie, testy m.in. na gsmarena i twierdzili tam, że zastosowanie technologii OIS, podwójnych pixeli oraz nowej optyki f/1.7, która sprawia że wpada więcej światła w stosunku do s6 sprawia, że aparat w s7 zjada s6 na śniadanie, ale może faktycznie na Twoim telewizorze wygląda to inaczej.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : jaką kartę micro możecie polecić do telefonu ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam pytanie : jaką kartę micro możecie polecić do telefonu ?????

W sensie marki? Tylko SanDisk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś Lumią 950 ? Warto?

Zależy do czego i co dla Ciebie najbardziej się liczy w słuchawce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie marki? Tylko SanDisk.

Mi akurat SD padł. I był to jak na razie jedyny zgon karty. Ale może to wyjątek potwierdzający regułę;).

 

Z kart do telefonu brałbym po prostu najszybszą na jaką Cię stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zależy do czego i co dla Ciebie najbardziej się liczy w słuchawce?

 

Czego bym nie wziął pod uwagę Lumia 950 jest sprzętem którego nie polecę jako fan WP.

Primo. Jakość wykonania i użyte materiały są na poziomie chińsko-polskich wynalazków z Carrefoura za 300zł. Tu mamy flagowca za 3kpln. Skrzypiące obudowy z tandetnego plastiku to jednym słowem żenada.

Secundo. System. O Ile WP 8.1 jest bardzo OK to 10 jest dla mnie beta żartem, który nie powinien w takim stanie rzeczy ujrzeć oficjalnie światła dziennego.

Jedyna zaleta to aparat, ale jakbym miał te 3kpln wydać dla samego aparatu to wolałbym dołożyć parę stówek i kupić Olympusa E-M10 Mark II.

 

Mi akurat SD padł. I był to jak na razie jedyny zgon karty. Ale może to wyjątek potwierdzający regułę ;).

 

Z kart do telefonu brałbym po prostu najszybszą na jaką Cię stać.

 

Jedyny karty microSD z którymi nie miałem nigdy problemu to SanDisk, a przerobiłem tego trochę.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie : jaką kartę micro możecie polecić do telefonu ?????

Cokolwiek byle class 10 i nie noname

 

SM-N910C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
UHS-1 10 klasy, będzie dużo szybsza niż zwykła class10.

Wysłane z mojego LG-D855

Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.