Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po wielu propozycjach kupiłem P9 Lite i żona jest zachwycona i to najważniejsze.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po wielu propozycjach kupiłem P9 Lite i żona jest zachwycona i to najważniejsze.

To ja mam pytanko,jak w tym telefonie jest z internetem? Czy system ogarnia? Słyszałem też,że z systemem android, łatwiej jest złapać "wirusa".

 Ściągałeś coś zabezpieczającego?


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A czego system ma nie ogarniać? Wirusa, to zależy po jakich latasz stronach. Mnie się jakoś nigdy wirusa na androidzie nie udało złapać, oczywiście pomijam fałszywe komunikaty po wejściu na niektóre strony. Naturalnie aplikacje też tylko ze sklepu Google, wcześniej sprawdzając jej uprawnienia. Jak chce za dużo dostępu to won.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syn coś jej zainstalował. Po przesiadce z 4S dla niej kosmos, dużo szybszy, stabilny system bez nakładki i zdjęcia lux.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Cały czas walczę z wyborem telefonu. Zwlekam bo ciągle jakieś wydatki i wakacje teraz. Ale teraz to już muszę się zdecydować.

Wybór padł na dwa telefony, albo P9 albo SE. I teraz pytanie do kolegów.

Może ktoś podpowie którego warto a którego nie? Nigdy nie korzystałem z iPhone'a, tylko Android.

Jak jest z apkami w iPhone? Yanosik czy nawigacja? Są płatne?

Chciałbym coś niedużego i tu przegrywa P9... pomożecie? :)

 

Używam bardzo dużo nawigacji, yanosik, forum, internet i zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak używasz dużo to weź z większym ekranem.Czyli P9

Może poszukaj iP 6 bedzie w podobnej cenie, większy niż 5 a praktycznie tak samo szybki.


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy i Koleżanki.

Mój Xperia Z3 się sypie, po kilku upadkach niestety przestaje się nadawać do dalszego użytkowania.

Poszukuję czegoś o podobnych paramatrach. Co obecnie polecacie?

Nie chciałbym wydać więcej niż 1500 zł.

Czy opłaca się sprowadzać z zagranicy? Można na tym zaoszczędzić?

Nie chcę iPhona!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Witam Koledzy i Koleżanki.

Mój Xperia Z3 się sypie, po kilku upadkach niestety przestaje się nadawać do dalszego użytkowania.

Poszukuję czegoś o podobnych paramatrach. Co obecnie polecacie?

Nie chciałbym wydać więcej niż 1500 zł.

Czy opłaca się sprowadzać z zagranicy? Można na tym zaoszczędzić?

Nie chcę iPhona!!!

 

Dołóż trochę i weź OP3, albo poczekaj na Axona 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od paru tygodni mam SE 16G i był to w miarę świadomy wybór po kilku Androidach. Nie znoszę ogromnych ekranów, w zasadzie tylko dzwonię, używam Sygica i jakiejś zawodowej aplikacji i wreszcie znowu mam telefon dobrze leżący w kieszeni spodni i jednoręczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż trochę i weź OP3, albo poczekaj na Axona 7

Co to jest OP3?

 

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Cały czas walczę z wyborem telefonu. Zwlekam bo ciągle jakieś wydatki i wakacje teraz. Ale teraz to już muszę się zdecydować.

Wybór padł na dwa telefony, albo P9 albo SE. I teraz pytanie do kolegów.

Może ktoś podpowie którego warto a którego nie? Nigdy nie korzystałem z iPhone'a, tylko Android.

Jak jest z apkami w iPhone? Yanosik czy nawigacja? Są płatne?

Chciałbym coś niedużego i tu przegrywa P9... pomożecie? :)

 

Używam bardzo dużo nawigacji, yanosik, forum, internet i zdjęcia.

W takim zestawieniu jako zwolennik apple brałbym P9, swoją drogą to świetny telefon, jedynie wideo kręci słabo, ale foto to czołówka.

Natomiast ip SE jest bardzo poręczny, ale posiada jak na dzień dzisiejszy słaby ekran w starej technologii, czytnik linii papilarnych z 2013r. Reasumując jest takim miksem starych technologii z nowymi opakowanym w obudowę znaną od 2013r.

Możesz również wstrzymać się z zakupem do września-wtedy będzie prezentacja nowego iphone'a-starsze modele powinny trochę zlecieć z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Dzięki. A co myślisz w takim razie o 6s? W sumie mogę zmieścić się w budżecie do 2.5k z jakimś 16GB.

W sumie ciągle myślę o tym P9, ale wkurza mnie trochę system. Fakt, że korzystałem wcześniej tylko z Samsunga (S4 S5 i S6) ale nie chcę już Samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Dzięki. A co myślisz w takim razie o 6s? W sumie mogę zmieścić się w budżecie do 2.5k z jakimś 16GB.

W sumie ciągle myślę o tym P9, ale wkurza mnie trochę system. Fakt, że korzystałem wcześniej tylko z Samsunga (S4 S5 i S6) ale nie chcę już Samsunga.

Do 2500zł zastanawiałbym się pomiędzy ip 6s, galaxy s7, htc 10(to również świetna propozycja).

16gb w 6s to według mnie trochę mało na dzień dzisiejszy.

P9 działa elegancko i ma możliwość rozbudowy pamięci. Jeśli wkurzał Cię samsung ze względu na touchwiz'a to emui w p9 będzie ukojeniem ;) Co do iphone to tak jak pisałem wstrzymaj się do września.

 

Od niedawna na rynku jest jeszcze jeden konkurnt p9 honor 8 także ze stajni huawei.

W tej chwili ceny na alledrogo szaleją bo nie jest dostępny oficjalnie w Pl, ale gdy już będzie w krajowej sprzedaży to w tej cenie powinien być kozak.

 

http://www.tabletowo.pl/2016/07/11/honor-8-zadebiutowal-w-chinach-czy-to-godny-nastepca-honora-7/

 

Huawei idzie jak burza. 70% wzrost sprzedaży na świecie w stosunku do 2015r. i 400%! w Polsce. Nie jest to tylko zasługa Lewego. Obecnie ta firma jest trzecim największym producentem telefonów na świecie.

Robi dobry sprzęt w dobrej cenie. P9 posiada 2 lub 3 letnią gwarancję(zależy gdzie kupiony), a taki iphone tylko rok, to też o czymś świadczy.

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

16GB (a  w zasadzie 12-13 jakie z tych 16 zostają) w dzisiejszych czasach to dla kogoś, kto nie słucha muzyki, nie robi zdjęć, filmów i nie instaluje aplikacji ;)

Darowałbym sobie. 64GB to, jak dla mnie absolutne minimum, chociaż w moim przypadku też mało ( w telefonie z 32GB zostało mi 10GB i na karcie ze 128GB mam wolne 10GB).

Honor i Huawei to bardzo dobry wybór. Poza LG V10 mam w domu dwa Honory, jeden budżetowy i drugi średnia półka i oba działają super. Nakładka w stylu Apple przyjemna, chociaż ja wolę wygląd stockowego androida.

W kwestii jakości wykonania Huawei i Honor we flagowych modelach to najwyższa półka.

Nakładka, gdyby nawet nie podeszła - instalujesz Nova laucher i po problemie :)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jacku Twoją opinię znam i biorę ją poważnie pod uwagę :)

Fakt, że 16GB to bardzo mało (myślałem o dropboxie jako alternatywie) ale to dużo kombinowania. Sam mam na telefonie bardzo dużo zdjęć (ok 100 GB) i nie wyobrażam sobie wrzucać tego w chmurę.

 

Dobra, jeśli miałbym się zdecydować na P9, czy jest ktoś w stanie polecić jakiegoś sprzedawcę na allegro? Bo ceny w komputroniku na przykład to różnica nawet 500 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem LG G5, polecam. Cena od mojego zakupu spadła jeszcze parę dyszek i obecnie można już kupić poniżej 1800. W porównaniu do P9 1gb ramu więcej, lepszy procesor i prawdopodobnie gorsza jakość wykonania. Z tym odstającym i trzeszczącym modułem to chyba kwestia egzemplarza, albo samsung posmarował :D W moim nic nie odstaje wszystko jest dobrze spasowane. Jedyne co mi się nie podoba to w ramce są takie przerwy w tworzywie, tam pochowane są anteny i wygląda to jak odpryski, ale przynajmniej z tyłu nie ma pasków na obudowie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Taka kwestia. Kończy się umowa i w ramach nowej chciałem htc 820. Niestety już wycofali. Jest htc 825 tylko, że jego wygląd delikatnie mówiąc wyprowadza mnie z równowagi. Droższą alternatywą jest htc One M8s (nie pierwszej świeżości ale cena dobra).

Pytanie - czy jest telefon nazwijmy to muzyczny z półki cenowej htc 825, który ma równie dobre głośniki? Nie musi to być najnowszy model. W mim przekonaniu htc to najlepszy telefon do słuchania muzyki zarówno bez słuchawek jak i z nimi.

Pozdrawiam

Edytowane przez jaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny DJ bez słuchawek w komunikacji miejskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Taka kwestia. Kończy się umowa i w ramach nowej chciałem htc 820. Niestety już wycofali. Jest htc 825 tylko, że jego wygląd delikatnie mówiąc wyprowadza mnie z równowagi. Droższą alternatywą jest htc One M8s (nie pierwszej świeżości ale cena dobra).

Pytanie - czy jest telefon nazwijmy to muzyczny z półki cenowej htc 825, który ma równie dobre głośniki? Nie musi to być najnowszy model. W mim przekonaniu htc to najlepszy telefon do słuchania muzyki zarówno bez słuchawek jak i z nimi.

Pozdrawiam

Ja Ci powiem (jako były użytkownik 820) że bardzo dobrze, że go wycofali ;)

Może i nie grał źle ale nie wiele poza tym.

 

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi Krygo przez cztery i pół dekady mojego życia nie wpadłem na pomysł takiego zastosowania telefonu (w moim wykonaniu) ale może się przełamię :).

Lubię posłuchać sobie muzyki. Nikomu jednak się nie narzucam.

Faktem jest, że jedne telefony mają lepsze głośniki a inne gorsze. Poszukuję tych troszkę lepszych, bez zacięcia audiofilskiego.. 

Edytowane przez jaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Witam wszystkich.

Jestem posiadaczem motoroli moto g pierwszej generacji. Po wielu upadkach na posadzkę, chodnik, kostkę brukową (z wys. 100-140cm) przyszedł ten najstraszliwszy... upadek z szafki nocnej (ok.50cm) na dywan! Tego już moja wysłużona motka nie wytrzymała. Nadal działa bez zarzutu ale pajęczyna na ekranie średnio mi się podoba.

Zadowolony z serii moto robiłem już podejście do trzeciej generacji 2GB/16GB i pech chciał, że dowiedziałem się o istnieniu moto g4 i moto g4 plus.

Warto dokładać 300 albo 500zł i brać najnowszy model, gdzie nadal jest tylko albo aż 2GB ramu?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Motka ma czystego androida, więc teoretycznie wersja zwykła z 2GB ramu wystarczy, nie mniej wolałbym dopłacić do wersji Plus. W androidzie ramu nigdy nie za wiele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tutaj jest ten ból, że z różnic które wyłapałem, to lepszy aparat (16Mpix) i czytnik linii papilarnych w moto g4 plus. Ilość ramu ta sama 2GB. Czyli 200zł za aparat i czytnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To: http://www.gsmarena.com/oneplus_3-7995.php Za 1,5 k jak dla mnie tylko i wyłącznie P9

Dzięki za podpowiedź. Wybór padł na P9 - od kilku dni powoli ogarniam sprzęt i coraz bardziej się podoba. Przede wszystkim świetna jakość wykonania.

 

Wytapane z mojego Huawei P9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.