Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

dowolna.

A i Iphony odpadają 

Edytowane przez arek1a2b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja celowałem w samsunga jakiegoś.

s7 edge używam i jest super telefon ale dla kobiety...

Obecnie używa samsunga A3 chyba a że pomysłu za bardzo nie mam to można go wymienić bo prawie dwa lata ma:)

Przyjemne z pożytecznym a przy okazji najtrudniejszy prezent. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

dowolna.

A i Iphony odpadają 

Honor 8, dla kobiety wersja biała-nie będzie widać odcisków palców ani rys, super działa i wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopu, Galaxy S6 czy Hujałej P9 ?

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się skłaniam ku P9 ale ostatnie 2-3 miesiące skupiałem się na Xiaomi i innych markach z Chin, co zresztą zakończyło się kupnem. Mama mnie zapytała, bo w pracy ma takie opcje do wyboru i nie wie. Postawie chyba na P9. Ktoś ma jakaś opinie jeszcze ?

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chopu, Galaxy S6 czy Hujałej P9 ?

 

(0).(0)

Zdecydowanie P9.

 

Wczoraj znowu wyszło na jaw że Chinole instalują jakieś szpiegujące guano w telefonach m.in. ZTE i Lenovo.

Ja wiem, że i tak i tak szpiegują nas z lewa i prawa ale chyba za dużo tego wszystkiego.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie postawiłbym Honora 8 nad P9. Przecież to na minimalnie pochylonym podłożu się ześlizguje co w połączeniu ze szklanym tyłem wiadomo jak się kończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem w domu Samsungi od S do S5, jakoś nieszczególnie dobrze wspominam. Huawei P8 bawiłem się przez parę dni, podszedł mi mocno. Piszę do matuli żeby wołała P9 :)

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się chętnie pobawię w święta

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak go zachwalacie to i ja hujajeja p9 kupie jak nie podpasuję to zwrócę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że S6 to to samo co S5 to szaleństwo, serio :) Już prędzej bym S7 do S6 porównał. Akurat S6 i S5 dzieli przepaść, a S7 i S6 spory rów ze strumyczkiem.

 

Gdybym miał wybrać - P9 czy S6 wziąłbym chyba P9. Tym bardziej, że nówki od operatorów kosztują około 1500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopu, Galaxy S6 czy Hujałej P9 ?

 

(0).(0)

Miałem ten sam dylemat i zdecydowałem się na S6. Dlaczego? Tylko i wyłącznie z uwagi na lepszą - w moim odczuciu, jakość zdjęć (w słabych warunkach oświetleniowych) oraz zdecydowanie lepszą jakość rejestrowanego wideo. Co prawda zdjęcia z P9 wyglądają bardziej naturalnie, ale gdy brakuje światła brakuje również szczegółów. Oczywiście w S6 także, jednak odbiór zdjecia jest lepszy. To pewnie przez algorytm P9, który zbyt mocno wyostrza zdjęcia. Co do jakości wideo to między S6, a P9 jest duża różnica na korzyść Samsunga. O jakości 4K nie wspominając, bo P9 jej nie oferuje. Tak więc wszystko zależy od tego, co dla kogo jest ważne. Dla mnie aparat, bo najlepszy to ten, który mamy zawsze przy sobie ;-).

Edit: Nadmienię, że po aktualizacji do Marshmallow, S6 także potrafi w trybie profesjonalnym rejestrować zdjęcia w formacie RAW (*.DNG). A w codziennym użytkowaniu nie widzę różnicy między tymi telefonami...kolega z pracy wybrał P9 więc mam odniesienie.

Edytowane przez Ark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

C0MKX9fXcAA8OTr.jpg

 

To ostatnie to e-sim wbudowany na stałe w telefon. Za dwa lata wystarczy się zalogować w telefonie na dany numer aby z niego korzystać. To ma obsługiwać w standardzie dwa numery.. Inwigilacja level pińcet, ale wygoda też wzrasta.

 

A wczoraj miała miejsce premiera zuk edge- 5.5'' w kompaktowej obudowie , z dobrymi podzespołami w dobrej cenie(330$ lub 360$).

 

Szkoda tylko, że soft głównie przeznaczony na rynek chiński i śledzenie użytkownika otrzymujemy w standardzie... ;)

 

5,5-calowy ekran TFT LCD o rozdzielczości full HD (1080 x 1920 pikseli)

4-rdzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 821 z GPU Adreno 530

4 lub 6 GB pamięci operacyjnej RAM typu LPDDR4

64 GB pamięci flash na dane (UFS 2.0)

czytnik kart pamięci microSD

kamerka 8 Mpix f/2.2 do wideorozmów i selfie

aparat fotograficzny Samsung ISOCELL 13 Mpix f/2.2 z diodą doświetlającą LED

bateria o pojemności 3100 mAh z Quick Charge 3.0

Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.1, GPS,

modem 4G/LTE

dual SIM

skaner linii papilarnych

pulsometr

USB C

142,9×74,5×7,68 mm

160 gramów

Android 7.0 Nougat

 

https://www.youtube.com/watch?v=k4KnOXP7KVw

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj znowu wyszło na jaw że Chinole instalują jakieś szpiegujące guano w telefonach m.in. ZTE i Lenovo.

 

 

Dlatego warto, przy zakupie, brać pod uwagę czy fon można łatwo zrootować, czy nie. Jeśli producent za bardzo komplikuje możliwości ingerencji w roomy, to też trzeba mieć świadomość, że jest się skazanym na to co producent zaimplementuje do systemu - w tym, jak widać, są i programy "szpiegujące".

Natomiast dopuszczanie rootowania (łatwe jak np przy onach OP) czy tylko ociupinkę skomlikowane (jak u Xiaomi) daje pewne zabezpieczenie, że chiński producent nie będzie podrzucał zgniłych ryb, skoro można łatwo je usunąć, a społeczność szybko je wykuka.

Albo brać modele takiego producenta, który nie zaryzykuje takich wtopek, czyli coś od tzw. "czołówki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze te gabaryty i wielkosc wyswietlacza sa troche daleko z tylu ale juz sam design a szczegolnie w bialej wersji calkowicie to niweluje :) dlatego bialy " ifon" ma takie wziecie u kobiet ;)

 

Kupiłem czarnego 6s plus bo biały optycznie był większy...

Zgadzam sie ze te gabaryty i wielkosc wyswietlacza sa troche daleko z tylu ale juz sam design a szczegolnie w bialej wersji calkowicie to niweluje :) dlatego bialy " ifon" ma takie wziecie u kobiet ;)

 

Kupiłem czarnego 6s plus bo biały optycznie był większy...

 

Na filmie dwa posty wyżej, widać jak iphone 7plus jest duży w porównaniu z telefonem o analogicznej wielkości wyświetlaczu ale wąskimi ramkami...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie Pan(i) zadowolony(a) :)

 

Kilka miesięcy za mną chodził, ale się wahałem z przesiadką z P8, a dzisiaj @Kosma chyba wywołałeś i trafiła mi się nóweczka u mnie w mieście w smacznej cenie. Jak teraz bym nie kupił to chyba już nigdy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matula sie przesiada z LG F70. Jeden czy drugi jej czaszke rozsadzi i tak :) Wzięła P9, lecz miała silne obawy przed tą marką, bo w pracy wszyscy biorą Samsungi, a ona w sumie nie wie co to jest ten Hujałej. PowiedIałem, że będzie jak Lewy to od razy przytaknęła. Mama to stary kibol :D

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisanie, że S6 to to samo co S5 to szaleństwo, serio :) Już prędzej bym S7 do S6 porównał. Akurat S6 i S5 dzieli przepaść, a S7 i S6 spory rów ze strumyczkiem.

 

Gdybym miał wybrać - P9 czy S6 wziąłbym chyba P9. Tym bardziej, że nówki od operatorów kosztują około 1500 zł.

S5 i S6 nie różnią się praktycznie niczym. Nawet w sklepie sprzedawca odradzał przepłacanie za S6 

 

Nabyłem P9 telefonem bawiłem się w sklepie przez chwilę i wygląda na kozaka.

Na pewno jest multimedialną rakietą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo bede zmieniał tel firmowy, bede mógł wybrać w sumie cokolwiek z oferty plusa. Warto patrzeć na cos poza s7 edge mogąc wybrać ten telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.