Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Dodatkowo warto wspomnieć ze bedzie mial ulepszona wersje quad dac z v20 co ma sie przekladac na 30% lepszy i wolny od zniekształceń dźwięk.

A tymczasem w stajni Apple okazuje sie ze nie tylko lakierowany Ajfon jest wadliwy. Matowy czarny.....no cóż.

http://www.chip.pl/news/sprzet/telefony/2017/02/iphone-7-matte-black-czarna-farba-luszczy-sie-i-odpada

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nokia 3310 wraca na salony :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

lg-g6-panel-wyswietlacz-ekran-480x640.jp

 

Przód G6. Rozdzielczość qhd i nietypowe proporcje ekranu 18:9. Wbrew pozorom ma to sens.

1:9 na przyciski ekranowe, 16:9 główna sekcja wyświetlacza i 1:9 możliwy "dodatkowy wyświetlacz" jak z serii V.

Bateria około 3200mah więc szału nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Panowie polecicie do 1000zł? Może być używka, albo i nowe, bez Iphonów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Panowie polecicie do 1000zł? Może być używka, albo i nowe, bez Iphonów

Mojego samsunga Notesa 3 jak niedługo będę sprzedawał

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Co Panowie polecicie do 1000zł? Może być używka, albo i nowe, bez Iphonów

 

Xiaomi Redmi 4 Pro lub Redmi Note 4X w wersji standard 3GB/32GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przód G6. Rozdzielczość qhd i nietypowe proporcje ekranu 18:9. Wbrew pozorom ma to sens.

1:9 na przyciski ekranowe, 16:9 główna sekcja wyświetlacza i 1:9 możliwy "dodatkowy wyświetlacz" jak z serii V.

Bateria około 3200mah więc szału nie ma...

To mój iphone 6s Plus z największymi ramami u góry i na dole (wśród konkurencji) wygląda jak z poprzedniej epoki.

Wygląda na to że Apple zostaje w tyłu bo w wersji 7s być może będzie ładowanie bezprzewodowe... a wygląd taki sam.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś od Leeco.

Te telefony Le są lepsze od Xiaomi? :] Jak wygląda wsparcie software dla języka PL? Nie ma czegoś takiego jak Miui Polska dla Le Eco i innych modeli? Nie ma jakiegoś spyware w sofcie jak czasem chinole walą do tzw. SyfMiui, który może być wgrany zamiast globala ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Sprzętowo Leeco są świetne, za niecałe 1100zł masz (Le Max2) Snapa 820, Anreno 530, ekran 2560*1440 i4GB RAMu. Z HK oczywiście, więc mogą się zdarzyć opłaty. Nie wiem jak aparat. Niestety dizajnersko te telefony jak dla mnie to koszmar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyferki i benchmarki to nie wszystko, trzeba wziąć do rączki i się pobawić żeby ocenić jak to bangla. Miałem rękach kiedyś jakieś Lenovo (ni chuchu nie pamiętam oznaczenia) koleszki na statku, na papierze kot, a działał niespecjalnie :) Jak to dobrze lata, to przy cenie 1100 zeta promo prawdziwe.

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety, ale z Lenovo tak jest. Bardzo, bardzo kiepska optymalizacja softu. Wystarczy zobaczyć na YT kilka recenzji. Specyfikacja w stylu flagship killer, a w praktyce lag za lagiem, spowolnienia animacji fabrycznego launchera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu macie stronę z całkiem dobrymi ofertami chińczyków z banggood: https://cebula.online/promocje/banggood/tabela-smartphonow-z-banggood/

Wspomniany LeTV LeEco Le Max 2 X829 (4/64) można wyrwać z kodem za $186.29, co daje po kursie z Alior Kantoru jakieś 758 zł.

Pakują tak, ze jest duża szansa na uniknięcie VAT-u, ale nawet z VAT-em cena będzie poniżej 1k zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cenowo killer, szkoda że taki brzydki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, jak dla mnie to może być.

Zresztą dla mnie, to w zasadzie większość obecnie wypuszczanych fonów wygląda niemal identycznie :rolleyes:, a ewentualne różnice są w nic nie znaczących (przynajmniej dla mnie) drobiazgach.

Tutaj jedyny minus to czytnik paluchów na pleckach (chociaż na plus, że est ultradźwiękowy) - jestem przyzwyczajony do czytnika na froncie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Akurat jako posiadacz LG V10 uwazam ze to idealne i naturalne polozenie czytnika. Co do wygladu to fakt ze chinskie telefony wszystkie prawie takie same. Juz nawet Lenovo robi telefony wyglądające jak Xiaomi.

Jesli chodzi o LeTV jak wyglada sprawa gwarancji? W razie W leci do Chin czy jest serwis w Polsce jak w przypadku Xioami?

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gwarancja leci przez Banggood, tyle dobrego, że to jest sklep, a nie chińczyk Janusz z Ali, więc łatwiej coś wyegzekwować.

 

 

Wysłane z Tapatalka przez OP3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bardziej chodzi mi o czas i biurokrację. Chyba wolę dołożyć i w razie W robić na miejscu w PL. Z drugiej strony nie pamiętam smartfona, którego ostatnio naprawiałem....

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nowy model BlackBerry DTEK70 w drodze, tylko zastanawiam się po co...

 

4d762670719b31ef77c5176ccf0c25db.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Niestety nuda, niestety kolejne urządzenie wyglądające jak sto innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie- nie znam się zupełnie na telefonach i proszę o pomoc. Obecnie mam nokie 7....coś tam- kówno niesamowite. Nie chcę do niego wracać.

Możecie coś poradzić na co zamienić? Zależy mi  na : długa bateria/ dobre zdjęcia/ intucyjna obsługa/ brak zawieszeń systemu oraz trwałość " fizyczna ( mocna obudowa/ dobre szkło)

p.s. srajfony odpadają.

W rozsądnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, a jak mają wyglądać ?... To tylko telefon.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nuda, niestety kolejne urządzenie wyglądające jak sto innych.

Ciężko stworzyć coś totalnie innego .

Gorszą sprawą jest pompowanie ceny .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.