Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedii nie ma, chociaż mogli bardziej się postarać, bo chyba za bardzo chcieli polecieć z ceną.

W każdym razie jak za około 50 euro, to fon prezentuje się całkiem nieźle, niemniej mogli wypuścić coś nawet za 100 - 150 euro, ale nieco bardziej "ubogacone", np. z lepszym aparatem, obsługą 3G czy 4G, dobrą ochroną - IP67 czy IP68 itp itd.

Tak to wyszła trochę taka zabaweczka dla dzieci, ewentualnie zapasowy telefon, tudzież fon na dłuższe wypady (skoro na czuwaniu ma wytrzymać ponad 20 dni).

 

Będzie kolejna porażka próby wskrzeszenia Nokii. Niczego się nie nauczyli. Nowa 3310 to kompromitacja, 2mpx aparat ?! w 2017r ? Nawet mój dziadek zwraca uwagę na aparat w telefonie. Nie wiem dla kogo ten telefon ma być ? Dla rynków wschodzących ? Też nie! bo przecież Chińczycy mają swoje smartfony tanie i mocne. Grać na sentymentach też trzeba umieć! a Nokia nie potrafi wykorzystać nawet swojej własnej legendy. Moim zdaniem powinni iść w reaktywacje wysokich serii 8.... pójść w wysokiej jakości materiały stal, aluminium, skóra, przeciętne parametry i atrakcyjniejszą cenę niż wtedy kiedy były wypuszczane pierwotne wysokie wersje Nokii na które pozwolić sobie wtedy mogli tylko nadziani managerowie i dzieciaki bogatych rodziców.

Tutaj widziałbym pole do sukcesu...rozsuwane telefony, unowocześnione...zamiast fiz przycisków dotykowe ale pod klapką. Zrobić coś po prostu innego. Wyróżnić się na rynku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Marcin, ale Nokia to juz nie Nokia. To tylko nazwa. Bede tez normalne smartfony jak 6 i 8. 6 prezentuje sie wizualnie super. To srednia polka a wykonanie premium. Co do 3310 to serio liczyłem na monochromatyczny ekran, brak aparatu i baterie na trzy tygodnie. Miala byc nostalgia a wyszedl plastikowy bubel ktory wyglada jak zabawka z Tesco.

 

Wysłane z mojego LG-H960 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie kolejna porażka próby wskrzeszenia Nokii. Niczego się nie nauczyli. Nowa 3310 to kompromitacja, 2mpx aparat ?! w 2017r ? Nawet mój dziadek zwraca uwagę na aparat w telefonie. Nie wiem dla kogo ten telefon ma być ? Dla rynków wschodzących ? Też nie! bo przecież Chińczycy mają swoje smartfony tanie i mocne. Grać na sentymentach też trzeba umieć! a Nokia nie potrafi wykorzystać nawet swojej własnej legendy. Moim zdaniem powinni iść w reaktywacje wysokich serii 8.... pójść w wysokiej jakości materiały stal, aluminium, skóra, przeciętne parametry i atrakcyjniejszą cenę niż wtedy kiedy były wypuszczane pierwotne wysokie wersje Nokii na które pozwolić sobie wtedy mogli tylko nadziani managerowie i dzieciaki bogatych rodziców.

Tutaj widziałbym pole do sukcesu...rozsuwane telefony, unowocześnione...zamiast fiz przycisków dotykowe ale pod klapką. Zrobić coś po prostu innego. Wyróżnić się na rynku!

SWIETA PRAWDA

148815859420170215_202656.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja Nokii 3310....porażka po całości

 

A mi się podoba jak na dumbphone, kupię mamie bo jej stara Asha wygląda jak psu z gardła wyciągnięta...w ogóle w kategorii dumbphone brakuje czegoś takiego, nokie dumbphone od microsoftu ponoć słabiutkie bo okrojono s40 na nich, choć design mają ok. Samsungi s5610, które były u nas w robocie miały problemy z zanikaniem połączeń i nie polecam, choć wydają się na pierwszy rzut oka jednym z lepszych wyborów jak ktoś chce dumbphone'a, ale przestrzegam, idzie się pociąć korzystając z tego shitu ;] wersja w klasycznym granacie 3310 wygląda imho ok, pomarańczowa trochę za bardzo wali po oczach. Nie wiem ile będzie kosztować, ale jak będzie do 250 pln to na pewno mamie kupię ;] Prawda jest taka, że jakby dorzucili 5mpx to cena by poszła do góry, ale jak piszecie, że ma kosztować do 200 zeta? z lepszym aparatem byłaby droższa na bank ;]

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na tę chwilę najładniejszy telefon MWC2017 :wub: tylko po co ekran 4K HDR?

 

https://www.youtube.com/watch?v=wlboZNEP6bs

 

i jakim cudem Sony ma Snapa 835, skoro miały być dostępne dla innych koło kwietnia 2017r?

 

PS na polskiej stronie Sony nowy smartfon już jest, a na polskiej stronie LG, G6 nadal nie ma :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogą mieć Snapa 835 dla potrzeb prezentacji XZ Premium, natomiast sam telefon wejdzie do sprzedaży później niż Galaxy S8. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W Polsce przełom maja - czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na xiaomi/miui da sie przywrocic kopie zapasowa danych aplikacji konta google?

I czy korzystacie z miui czy alternatywnych launcherów?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja mam Xiaomi.eu więc u mnie nie mam kopii aplikacji Google w ustawieniach, albo ja nie widzę (wszystkie aplikacje Google musiałem doinstalować ze sklepu). Zresztą ja nigdy nic nie przywracam, w żadnym systemie. Co do launchera - stockowy.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez stockowy

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś przekonałem się jak łatwo do jakiegoś systemu się przyzwyczaić, a od innego odzwyczaić. Dziś spakowałem i wysłałem w świat mojego LG V10 i zostałem z........Nokia Lumia 530. Jestem na skraju wyczerpania psychicznego :D

O ile na moich poprzednich 830'tkach i 930'tce ten systam śmigał to tu z 512mb ramu jest kosmos. Animacje otwierania aplikacji zdają się nie kończyć :D Chyba zamówię nową baterię do Xperii V, bo nie dam rady.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diego04, dane aplikacji konta google podlegaja synchronizacji jesli tak. ustawisz, wiec pewnie mozna je przywrocic na urzadzeniu

 

61289702c6db552b16f7e95f6685e847.jpg

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś może styczność ze słuchawkami firmy Merice.??

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe zabawki. Zaczynam testowanie.

Xiaomi Redmi 4 Pro i SoundMagic E10BT

 

Dziękuje Jashowi i Kosmie za pomoc w dokonaniu wyboru chińczyka.

 

6095bad0d7bd83f27a793f96c7daa825.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do podziękowań, po lekturze waszych postów kupiłem Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3/32 wersję international i muszę przyznać, że to mój najlepszy zakup telefonu jeżeli chodzi o stosunek cena/jakość.

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia Panowie ? Nie ma sensu dopłacać do logo LG czy Samsung, nieprawdaż ?

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że będzie tak dopracowany.

Największe zaskoczenie to świetna jakość rozmów, lekka i przyjemna nakładka, zasięg i dokładność GPS

 

 

Zastanawia mnie zwłaszcza ten GPS - nie wiem czym to jest spowodowane ale nawet w nawigacji pieszej widzi każdy ruch. Może to kwestia jakiegoś dodatkowego czujnika (czyżby magnetometr?) ale wystarczy, że stojąc w miejscu minimalnie obrócę się o kilka stopni reakcja jest natychmiastowa i to bez względu na to, czy trzymam telefon płasko na dłoni, czy też postawiony pionowo.

 

Ogólnie jak za te pieniądze bajka,

więc dzięki raz jeszcze, bo nawet bym nie wiedział, że taka firma istnieje.

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak wrażenia Panowie ? Nie ma sensu dopłacać do logo LG czy Samsung, nieprawdaż ?

 

(0).(0)

Za wczesnie na wnioski. Telefon uzytkuje dopiero 24 h. Ale na tą chwilę z minusów to slaba wibracja i brak jej regulacji. Z plusow piorunem łapie wifi.

Zdam relacje w niedlugim czasie

Btw co zrobić aby wylaczyc podkreslanie wyrazow. Mam klawiature googlową i wyłączoną autokorekte i podpowiedzi.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Diego

Gdzie kupiłeś Redmi 4 Pro?

U mnie na dzielni czyli sprzedawca fosttech na allegro czy też Foster Technology.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez korzystałem z pieszej nawigacji, w Krakowie i Zakopanem. Tak jak mowisz, najmniejszy obrot wokol wlasnej osi z telefonem, przeklada sie na obrot grotu wskazowki kierunku. za***iscie precyzyjny ten ge pe es :)

 

(0).(0)

Za wczesnie na wnioski. Telefon uzytkuje dopiero 24 h. Ale na tą chwilę z minusów to slaba wibracja i brak jej regulacji. Z plusow piorunem łapie wifi.

Zdam relacje w niedlugim czasie

Btw co zrobić aby wylaczyc podkreslanie wyrazow. Mam klawiature googlową i wyłączoną autokorekte i podpowiedzi.

Diego na pewno nie masz ???

 

 

578b59662d0221c32c61b0b486e495a3.jpg

 

 

Jak dam na max moc wibracji, to za mocno jest :)

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wibra przy dotknięciu przycisków funkcyjnych na dole. Tzn zwieksza sie wibra dzwiekow ale tez i wlacza sie wibra przyciskow.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi ustawia wibre ekranu calego i połączeń

 

(0).(0)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze na klawiaturze to nie wibruje. Tylko jak dotykam 3 przyciski funkcyjne. Tobie klawiatura wibruje?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.