Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki znowu czas? Instalacja systemu i przywracanie backupu trwa krócej, niż backup ajfona robiony przez itunes.

Ja też szanuję swój czas i dlatego mam fona na androidzie.

Wystarczy, że muszę czas marnować na zabawy z ajfonem żony, bo to co na andku proste, tam wiecznie odbywa się z jakimiś problemami  :lol:

Jaki czas? -mój czas...nie wiem - ja natomiast nie mam problemu z Iphone... w przeciwieństwie do Samsunga  widocznie każdy ma - co lubi...inaczej - każdy jest z innej sekty :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytać ten wątek i człowiek od razu ma lepszy humor :)

 

P.S.

Naprawde nie rozumiem masochistów, którzy kupują Samsunga z jego wszystkimi bloatware...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa. Miałem s4 przez dwa lata, teraz s6 prawie dwa i nic....masochista jestem straszny :)

Japka też miałem i oprócz prostoty pod każdym względem oraz komplikacji z każdą innowacją nic nie kojarzę.

Android ma większe wsparcie, a im czystszy, tym lepszy.


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone vs Samsung odwieczna walka... Mialem androida, teraz mam iOS i jakoś ten drugi bardziej mi leży, prosty, nic sie nie da "zepsuć", nic sie nie zawiesza, idzie bez problemu. Dla każdego coś dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu zaś za zaletę...w moim domu mamy w tej chwili 3 Iphony - 4 , 4s i 6 - wszystkie nawet ten najstarszy działają bez zarzutu...mam też służbowego Samsunga galaxy grand Prime...i mam tym samym porównanie :D ten samsung - to dramat - potrafi po zakończonej rozmowie sam nawiązywać następne połączenie - nie pomogło nic...aktualizacje systemowe przez rok - a potem ???- kup nowego! Jak kto woli - stabilność i niezawodność - czy parametry na papierze i szybka "starość" sprzętu...mam kolegę w serwisie GSM - mówi tak - Android - fajny - ale po roku trzeba wymieniać telefon na nowszy...aby dobrze działał.

No dobra, ale powinieneś porównywać z S4,S5,S6 czy S7 a nie z Low-endem z 1GB ram ;) ja miałem tylko S4 mini, a na iphone 4s na pewno bym go nie zamienił w swoim czasie i takich jazd jak opisujesz z Grand Prime nigdy nie było ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenia jabłka wynikają z "zachęcenia" do korzystania z aplikacji z app store, które są czasem na maxa proste.

Np. Nie ma szans aby wrzucić na główny ekran jakiegoś notatnika który będzie pokazywał notatki na dziś.

W androidzie to standart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chwilę idę do saturna obejrzeć p10 i podjąć ostateczną decyzję. 

Mogę dorzucić moją opinię o samsungu s5. Ledwo dozipał 2 lat. Zamulacz niesamowity po ok półtora roku użytkowania. I właśnie z tego powodu decyduje się na inną markę licząc że aż tak tego nie odczuje w kolejnym telefonie.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch znajomych ma ostatnio ten sam problem z androidem. Jeden w pancernym Samsungu drugi w Huawei. Oboje nie mają praktycznie żadnych aplikacji, niewiele zdjęć a tu im telefon sygnalizuje że brakuje pamięci.

Ale co rusz jakaś apka od google zainstalowana na stałe się aktualizuje, ściąga dane itp.

To wszystko blokuje pamięć i miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to jest dosyć ważna kwestia jakie modele i ile pamięci, bo jak to szroty, które mają wbudowanej 8GB to tak, one średnio działają nawet u użytkowników korzystających tylko  z sms i telefonu. Chyba, że telefon ma opcję sformatowania pamięci zewnętrznej jako wewnętrzna.

Moja córka miała tak z Honorem 4C. Niestety. Po roku zapchana pamięć i nic się nie dało zaktualizować.

Natomiast automatyczne aktualizacje można wyłączyć raz na zawsze w opcjach Sklepu Play.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak używacie tych telefonów...

Mam Galaxy Alphę już prawie 2 lata i nie miałem problemów z zamulaniem. Ostatnio co prawda byłem w serwisie i na gwrancji zrobili mi wymianę płyty głownej, ale na gwarancji i bezproblemowo po 2h od oddania mogłem przyjść po naprawiony telefon.

 

Teraz (tzn za jakiś czas bo na razie nie zmieniam telefonu) pewnie i tak z ciekawości skuszę się na coś z innej stajni (OnePlus mnie korci), ale jakoś bardzo na tego Samsunga narzekać nie mogłem.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolega z pracy też miał Alphę i to z T-Mobile, czyli zasyfiony soft na maksa i działał 2 lata bez problemu. Teraz wymienił na iP 7.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku iphonów barierą jest cena w tym mała ilość pamięci "zachęcająca" do korzystania z płatnej chmury.

Opłacalne jest kupowanie poprzednich wdycji np. ip6 lub 6s. Najnowsze telefony mają bardzo wysokie a różnica pomiędzy ip6/6s a ip7 jest kosmetyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wziąłem O+3T 128GB od producenta....zobaczymy jak to działa :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, już prawie kupiłem Honora 8 z racji stosunku jakości do ceny i 4gb ramu. Jednak coś mnie tknęło żeby chwilę się zastanowić, no i mam rozkmine. Mianowicie S7 lub P10 (ten chyba jednak nie wart swojej ceny w porównaniu do P9). Cenowo Honor 1800 w sklepie, S7 2500. Czy jest zasadność dopłacić i kupić S7? Honor podoba mi się niesamowicie, czytnik z tyłu nie robi mi różnicy po Lg.

Telefonu używam głównie jako Gps, muzyka, mail, pdf.

Proszę o podpowiedź, chyba że coś jeszcze innego można trafić poza Xiaomi i iP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xkom kupisz niebieskiego Honora za 1600

To s7 (po cenie sklepowej) musialbys dolozyc 900 zl. Ja bym nie dal

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W xkom kupisz niebieskiego Honora za 1600

To s7 (po cenie sklepowej) musialbys dolozyc 900 zl. Ja bym nie dal

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

W Xkom to akurat Honor 8 kosztuje prawie 1900zł z tego co widzę.

Ale w Sferisie już faktycznie 1700zł. Spore róznice między sklepami są.

 

Za to z tego co widziałem na forumowym bazarku jest do wzięcia lekko zarysowany na ramce w dobrej cenie ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie rozchodzi się gdzie i za ile, bo tylko i wyłącznie nowy wchodzi w grę. Chodzi o sam fakt czy myśleć na S7 czy odpuścić. Bawiłem się trochę nim w Saturnie, ogólnie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Xkom to akurat Honor 8 kosztuje prawie 1900zł z tego co widzę.

Ale w Sferisie już faktycznie 1700zł. Spore róznice między sklepami są.

 

Za to z tego co widziałem na forumowym bazarku jest do wzięcia lekko zarysowany na ramce w dobrej cenie ;)

Wczoraj byla oferta z kodem promocyjnym obnizajaca cene na 1600

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

@haker

Moim zdaniem nie mozna nie patrzec na cene. Do s7 musisz doplacic w zasadzie polowe wartosci Honora.

W s7 masz lepszy aparat, lepsze zarzadzanie RAM i badz co badz bardziej dopracowany system.

Honor jest moim zdaniem ladniejszy, ma wiecej RAM i lepszy czytnik linii papilarnych.

Obiektywnie Samsung jest lepszym telefonem ale moim zdaniem nie o polowe.

Tak wiec jesli Honor za 1700 czy s7 za 2500 to wg mnie zdecydowanie Honor

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byla oferta z kodem promocyjnym obnizajaca cene na 1600

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

A no to jak z kodem promocyjnym, to inna rozmowa ;)

Dobrze takie akcje monitorować. ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

To sie nazywa x-kom nowe porzadki i ma byc cykliczne. Pisza o tym na Facebooku

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

haker jak muzyka to do s7 nie warto dopłacać. Jest gratka dla fanów Japka. iPhone w kolorze pierwszego Mekintosza.......cena ledwo 7500zł :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem teraz w UAE, widac ze S8 nadchodzi bo cena S7 tutaj to 1900 AED do tego 300AED cashback

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


zegarkiclub.pl Driver Error

There appears to be an error with the database.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale powinieneś porównywać z S4,S5,S6 czy S7 a nie z Low-endem z 1GB ram ;) ja miałem tylko S4 mini, a na iphone 4s na pewno bym go nie zamienił w swoim czasie i takich jazd jak opisujesz z Grand Prime nigdy nie było ;D

Tak - owszem - ale takiego low-enda dostałem w pracy...ale mam porównanie do leciwego już Iphone 4 mojej Małżonki...też 1Ghz...ale - działa do tej pory...i to jest ta różnica...system - taki jaki jest - sprawny , niezawodny , zoptymalizowany pod kątem sprzętu...a nie jak w androidzie - jeden system dla wielu modeli - jak to kiedyś mówili - "jak coś jest do wszystkiego - to jest - do niczego"  i tu się z taką opinią zgadzam...sprawdziłem w praktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone 4 ma 0,5 Gb ramu, to te low endy 2 razy więcej. Szaleć powinny ;) Trzeba go porównywać z jeszcze słabszymi low endami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam długie doświadczenie z topopowymi Samsungami serii Galaxy s oraz Galaxy note. Nowsze generację miały wreszcie być płynne, energooszczędne itp. Postęp jest, ale ciągle coś działa nie tak. Od tygodnia testuję iPhone 6s plus. Choć irytują pewne ograniczenia IOS, to jednak ogólnie Apple wygrywa w moim odczuciu, choćby płynnym interfejsem. Do tego aktualizacje, które nie kończą się ani po roku ani po dwóch.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.