Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Iphone 4 ma 0,5 Gb ramu, to te low endy 2 razy więcej. Szaleć powinny ;) Trzeba go porównywać z jeszcze słabszymi low endami.

Tak - ale ja napisałem o procesorze -1Ghz...wynika jednak że cała ta wojna na parametry sensu nie ma - chodzi bardziej o racjonalne wykorzystanie zasobów urządzenia do współpracy z systemem.a urządzenia z Androidem posiadają megardzeniowe procesory terabajty pamięci + karty i pierdyliony innych głupot - i co ? Po roku czy dwóch działają gorzej niż moja Nokia 3310 - którą jeszcze posiadam i utrzymuję w sprawności / z sentymentu/ Tak tak - mam jeszcze taki telefon w szufladzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja.....
Po wielu rozterkach i dylematach.....
Zapłacony 19.03, wysłany 20.03, dziś dotarł B)

 

20170321_184237.jpg


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeahhh, kolejny Chińczyk. Będziesz zadowolony :P 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone 4 ma 0,5 Gb ramu, to te low endy 2 razy więcej. Szaleć powinny ;) Trzeba go porównywać z jeszcze słabszymi low endami.

No tylko trochę to bez sensu, Android jest bardziej ramożerny niż iOS ;] 

Choć, polityka ilości pamięci RAM w Apple też chyba kuleje jednak, jak użytkownicy starych iphonów narzekają, że po ostatniej aktualizacji jaką mogli zrobić na swoim sprzęcie, stary iphone nie chodzi już tak fajnie jak po wyjęciu z pudełka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tylko trochę to bez sensu, Android jest bardziej ramożerny niż iOS ;] 

Choć, polityka ilości pamięci RAM w Apple też chyba kuleje jednak, jak użytkownicy starych iphonów narzekają, że po ostatniej aktualizacji jaką mogli zrobić na swoim sprzęcie, stary iphone nie chodzi już tak fajnie jak po wyjęciu z pudełka :P

 

Potwierdzam, mam 5-tke i po aktualizacji zaczął mulić, wprawdzie delikatnie, ale byłem przyzwyczajony do natychmiastowej reakcji a nie po sekundzie czy dwóch.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazyles ze mulenie zwykle zbiega sie z bliska premiera nowego S? Inaczej bys nie kupil.

i tak nie kupie :) , 

ale ewidentnie zmulił po aktualizacji, różnica była odczuwalna bardzo wyraźnie zaraz po uruchomieniu telefonu.

 

edyta:

Chodzi o aktualizacje z 9-ki na 10-tke. 

wcześniejsze w ramach 9-ki nie stwarzały kłopotu, ale w 10-ce nastąpiło kilka zmian w sposobie obsługi telefonu i po tym telefon zwolnił. 

Edytowane przez lukaszr

Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, mam 5-tke i po aktualizacji zaczął mulić, wprawdzie delikatnie, ale byłem przyzwyczajony do natychmiastowej reakcji a nie po sekundzie czy dwóch.

Niestety starsze telefony typu ip5 mogą nie działać super na najnowszych wersjach iOS.

Dlatego przed ewentualną aktualizacją warto poczytać opinie.

 

Problemem stają się wersje 16Gb bo iOS zajmuje coraz więcej.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Taka sytuacja.....

Po wielu rozterkach i dylematach.....

Zapłacony 19.03, wysłany 20.03, dziś dotarł B)

 

Jakie wrażenia? Przyciski głośności nie są "luźne"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety starsze telefony typu ip5 mogą nie działać super na najnowszych wersjach iOS.

Dlatego przed ewentualną aktualizacją warto poczytać opinie.

 

Problemem stają się wersje 16Gb bo iOS zajmuje coraz więcej.

 

I dlatego muszę zmienić 16gb to porażka, juz kilka razy musiałem czyścić pamięć, ale mocno się zastanawiam, czy brać ip6 32gb czy kupić już coś innego, mam wrażenie, że nawet 32gb może okazać się mało.

W zasadzie dlatego właśnie śledzę ten wątek i czytam opinie o nowych "dziwnych" firmach na rynku :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32 powinno wystarczyć o ile nie robisz za dużo zdjęć/filmów i nie trzymasz ich w telefonie.

Ale o tym sam wiesz najlepiej.

Osobiście uważam że kupowanie ip7 nie ma sensu, 3d touch w ip6s też jest dla wielu zbyteczny zatem ip6 to dobry kierunek. Ze względu na większą podatność wstawiłbym go w ramkę np. sword 6 pro zapewniającą większą sztywność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powiem, że obecnie używam LENOVO P2 - i temat, który mnie najbardziej interestował - bateria - coś pięknego :)

5100 mAh robi różnicę...

 

System praktycznie czysty - kto używał czystego Andka to wie jak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja używam praktycznie czystego w HTC10 i jak dla mnie nie do końca super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Miałem okazję przetestować kilka nakładek i najbardziej do gustu przypadł mi oxygen os z oneplus 3. 

Prawie czysty android z ogromną ilością opcji, bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dotarł ZUK Z2 Pro 6/128gb. W cenie poniżej 1500 zł nie ma konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm 5,2 cala 1080p w amoled ze snapem 820 i aku 3100 ? Ciekaw jestem ile bateria trzyma w codziennym użytkowaniu. 


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas pokaże. Na razie zrobiłem roota i wywaliłem całe chińskie g...o, które udało mi się odnaleźć

Dla mnie istotny jest tez aparat z ois

Edytowane przez ralfbutton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś dotarł ZUK Z2 Pro 6/128gb. W cenie poniżej 1500 zł nie ma konkurencji

A gdzie znalazłeś albo gdzie kupowałeś ? Parametry w sumie są ok, ale ta bateria ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatecznie zdecydowałem się na htc 10. Od wczoraj już go mam i pierwsze wrażenia są naprawdę świetne. Wielki plus za to że nie jest tak przeładowany apkami jak samsung no i budowa na najwyższym poziomie.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie można. Tylko Samsung ma taki ficzer w Nougat'cie.


A ja ostatecznie zdecydowałem się na htc 10. Od wczoraj już go mam i pierwsze wrażenia są naprawdę świetne. Wielki plus za to że nie jest tak przeładowany apkami jak samsung no i budowa na najwyższym poziomie.

Który kolor wziąłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemny grafitowy

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Pytanie czysto teoretyczne. Co byście wybrali:

 

-Zte Axon 7   6gb ram/128gb pamięci wewnętrznej,  

-Lg G6 dopasiona wersja z Korei, dual sim 4gb/64gb,

-HTC 10 4gb/32gb 

 

 

Galaxy s8 w pełnej okazałości.

 

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Moje zdanie już pewnie znasz, ale tak ostatecznie gdybym był Tobą....zaryzykowałbym G6 z Korei :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.