Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że mój tata był zapalonym fanem Nokii 6310i posiadam w jedną używaną i dwie nówki sztuki w pudełeczkach (żadne odnawińce).

 

S7

6310i to był telefon wszechczasów, żałuję że sobie takiej nówki sztuki nie zostawiłem bo teraz to jakieś ryżowe tylko do kupienia.

 

@Wywar, E-seria to zabytek ale jak potrzebujesz telefon do połączeń i smsów który działa, mieści się w małej kieszeni, od biedy całkiem przyzwoicie robi za nawigację ( OviMaps ) i przez tydzień nie potrzebuje ładowarki to dzisiaj chyba nic takiego nie znajdziesz.

A bez fejsika, insta i podobnych wynalazków da się chwilę wytrzymać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Bugs, mam E71, mile wspominam ale kiedy kolega pokazal mi pamietam ifona3 odrazu przeszedlem nanjabłko, takie bly wtedy czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ja na co dzień też mam normalnego smarta - wcześniej Samsung, HTC a teraz iP - ale jak wyjeżdżałem na 3 tygodnie w dzicz to brałem E52. Srajfon zdechłby już na lotnisku a w bagażu musiałbym mieć tylko powerbanki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash - co bierzesz zamiast iPhone? Znowu mi świta pomysł zamiany S8 na iPhone... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

@Jash - co bierzesz zamiast iPhone? Znowu mi świta pomysł zamiany S8 na iPhone... ;)

To samo :D Jestem pier*olnięty na punkcie rysek i odprysków i nie daje mi spokoju ta mała kropka na rogu. Nie widzę jej, bo mam etui ale wiem, że jest.

Ni mniej ze względu na marną jakość biorę pod uwagę S8 i U11. Kolega ma takiego jak ja, po dwóch tygodniach ma na plecach z 50 odprysków. Był w Cortlandzie w serwisie....kosmetyka psze Pana. Apple nie uznaje. Podejście firmo to dno dna.

Fajnie mi się korzysta, kompaktowy rozmiar, może się przemogę i wezmę biało srebrną wersję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał do czynienia z Lenovo Phab2 plus? Żonie chodzi o jak największy ekran i znośny aparat w cenie oscylującej koło tysiąca.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tarant

Słyszałem, że Phaby nie będą już w ogóle aktualizowane.

 

A czy jest tutaj jakiś posiadacz LG G6, coby podzielić się wrażeniami?

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jest Wojtek aka rip ale nie wiem czy tu zagląda. Coś konkretnego chcesz wiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę telefonem od operatora (trudniejszym do sprzedaży) przymusić się do zaprzestania zmian co kilka tygodni/miesięcy.

Przyjmuję, że telefon na dwa lata.

G6 pasuje mi bo:

Duży wyświetlacz w kompaktowej obudowie, brak informacji o niedoróbkach w wykonaniu (jakieś etui będzie więc tył się nie zniszczy, z przodu płaski ekran), aparaty (różne opinie ale przeważają pozytywne (fajnie, że jest szerokokątny), bateria wystarczające 5h SoT.

W Orange G6 wychodzi za 1770 zł więc w mojej opinii sensowna cena (+ abo 32,5)

Inna sprawa, że G6 raczej droga selekcji negatywnej. P10 nie chcę (miałem P9, koniec tematu), Honor 9 - za dużo braków, S8 - za drogi, u11 - drogi i brzydki. S7 i S7 Edge - jednak chyba Samsung nie bo nie.

I jak tak piszę to wychodzi mi że chcę G6 ;)

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zaawansowany technicznie telefon - Nokia 216.

Co do smartfonów to uważam, że fajny stosunek ceny do jakości mają Xiaomi. Od kiedy pojawiła się dystrybucja w Polsce to można je dostać w sensownych kwotach np. niedawno był Xiaomi Redmi Note 4 w sklepie Proline za 700 pln.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę telefonem od operatora (trudniejszym do sprzedaży) przymusić się do zaprzestania zmian co kilka tygodni/miesięcy.

Przyjmuję, że telefon na dwa lata.

G6 pasuje mi bo:

Duży wyświetlacz w kompaktowej obudowie, brak informacji o niedoróbkach w wykonaniu (jakieś etui będzie więc tył się nie zniszczy, z przodu płaski ekran), aparaty (różne opinie ale przeważają pozytywne (fajnie, że jest szerokokątny), bateria wystarczające 5h SoT.

W Orange G6 wychodzi za 1770 zł więc w mojej opinii sensowna cena (+ abo 32,5)

Inna sprawa, że G6 raczej droga selekcji negatywnej. P10 nie chcę (miałem P9, koniec tematu), Honor 9 - za dużo braków, S8 - za drogi, u11 - drogi i brzydki. S7 i S7 Edge - jednak chyba Samsung nie bo nie.

I jak tak piszę to wychodzi mi że chcę G6 ;)

 

Tapatalk

Zamiast G6 wolałbym S7 Edge. G6 na żywo wygląda słabo (ogólne wrażenie, brzegi obudowy dziwnie ostre), ekran ma zaokrąglone rogi, ale ich krawędzie są postrzępione - psuje to estetykę wyświetlacza, który jest dużo gorszy od tego szajsungowego. W S7 Edge bateria spisuje się świetnie, aparat to nadal najwyższa półka. Będzie Pan zadowolony :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Na plus G6 na pewno design i wykonanie, ale tu też lekki minus, bo telefon moim zdaniem jest za lekki w stosunku do swoich gabarytów. Szkło na ekranie wolę 2,5D ale płaskie w G6 wygląda lepiej. Aparat jest OK, ale tyłka nie urywa. Jako, że moderuje dział G6 na forum androida trochę czytam i większość jednak użytkowników G6 wskazuje regres jakości zdjęć względem G5. Poza szerokim kątem oczywiście, bo to na duży plus. 5h SoT to niezły wynik, ale w porównaniu z 7-8h SoT w HTC U11 jednak wypada słabo.

Co mi jeszcze przeszkadza to pikseloza na zaokrągleniach ekranu G6, w Samsungu Galaxy S8 i S8+ tego nie ma. Co do ceny...za 2000-2200zł można kupić nowy w sklepie więc te 1770zł z Orange wdaje się absurdalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na plus G6 na pewno design i wykonanie, ale tu też lekki minus, bo telefon moim zdaniem jest za lekki w stosunku do swoich gabarytów. Szkło na ekranie wolę 2,5D ale płaskie w G6 wygląda lepiej. Aparat jest OK, ale tyłka nie urywa. Jako, że moderuje dział G6 na forum androida trochę czytam i większość jednak użytkowników G6 wskazuje regres jakości zdjęć względem G5. Poza szerokim kątem oczywiście, bo to na duży plus. 5h SoT to niezły wynik, ale w porównaniu z 7-8h SoT w HTC U11 jednak wypada słabo.

Co mi jeszcze przeszkadza to pikseloza na zaokrągleniach ekranu G6, w Samsungu Galaxy S8 i S8+ tego nie ma. Co do ceny...za 2000-2200zł można kupić nowy w sklepie więc te 1770zł z Orange wdaje się absurdalne.

Ponieważ mi się specjalnie nie spieszy poczekam sobie, na nowy cennik, ofertę ale po prostu na wenę do zakupu.

Ale nie rozumiem zwrotu absurdalne.

G6 w sklepie kosztuje od 1999 zł (w wersji czarnej, która najmniej mi się podoba) do powiedzmy 2200. Wyciągam 2 koła z kieszeni i kupuje jakiegoś prepaida (powiedzmy NJU - 29 zł za połączenia bez limitu i 10gb internetu) albo idę do operatora i płace 1770 zł w miesięcznych ratach plus abonament 32,5 zł (brak limitów i 10gb) przez 18 miesięcy, bo pół roku gratis.

Tak więc telefon za 1770 zł i usługą za średnio miesięcznie 25 zł. Abonament nie zawsze jest złem.

 

Tapatalk

 

No chyba, że mi ktoś pomoże w decyzji i weźmie ode mnie Moto Z Play ;)

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ponieważ mi się specjalnie nie spieszy poczekam sobie, na nowy cennik, ofertę ale po prostu na wenę do zakupu.

Ale nie rozumiem zwrotu absurdalne.

G6 w sklepie kosztuje od 1999 zł (w wersji czarnej, która najmniej mi się podoba) do powiedzmy 2200. Wyciągam 2 koła z kieszeni i kupuje jakiegoś prepaida (powiedzmy NJU - 29 zł za połączenia bez limitu i 10gb internetu) albo idę do operatora i płace 1770 zł w miesięcznych ratach plus abonament 32,5 zł (brak limitów i 10gb) przez 18 miesięcy, bo pół roku gratis.

Tak więc telefon za 1770 zł i usługą za średnio miesięcznie 25 zł. Abonament nie zawsze jest złem.

 

Tapatalk

 

No chyba, że mi ktoś pomoże w decyzji i weźmie ode mnie Moto Z Play ;)

Bardziej mi chodzi o to że cena od opa i z wolnego rynku są podobne więc wolałbym z wolnego rynku bez śmieci operatora o wtedy biorąc abonament bez telefonu dostaje więcej albo to samo ale taniej

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodzi o to że cena od opa i z wolnego rynku są podobne więc wolałbym z wolnego rynku bez śmieci operatora o wtedy biorąc abonament bez telefonu dostaje więcej albo to samo ale taniej

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Więcej niż pół roku za darmo i abo za 32,5 to się chyba nie da ;)

 

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zależy od sieci. Mi w Plusie na przedłużenie bez telefonu zaproponowali wszystko no limit i net 20GB za 29GB bez telefonu, a to samo z telefonem 59zł. Pół roku dostałem free jak do nich przechodziłem z Orange.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

...wolałbym z wolnego rynku bez śmieci operatora...

Nie wiem jak jest teraz, ale gdy swego czasu brałem Galaxy S6 od Orange to nie posiadał brandu operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To kwestia marki i tego kiedy się kupi, ale często pozornie nie ma brandu i trzeba wersje softu po numerze CID sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku na 100% nie było brandu. Sprawdzałem po numerze softu. Gdzieś wyczytałem, że Orange nie branduje topowych modeli, ale nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Od dwóch lat jestem w Plusie ale przed nim miałem Orange dwa topowe modele i brand był, w sumie tylko tapety plus jakieś aplikacje które można wywalić ale CID nie był taki jak w czystym sofcie. Tak czy siak najgorzej chyba w tej materii wypada T Mobile.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash - chodzi Ci pewnie o kod CSC. Kod w Samsungach można zmienić bez utraty gwarancji, więc czy jest brand czy nie, nie ma żadnego znaczeniach. S6 orange brandowało, a nawet zakładało simlocki.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefony z Androidem w Orange, które trafiły do sprzedaży po 1 stycznia 2016 nie posiadają blokady sim-lock... z wyjątkiem Apple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash - chodzi Ci pewnie o kod CSC. Kod w Samsungach można zmienić bez utraty gwarancji, więc czy jest brand czy nie, nie ma żadnego znaczeniach. S6 orange brandowało, a nawet zakładało simlocki.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Nie. Chodzi mi o CID. CSC to co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.