Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

przedtem mialem n70 i ten symbian to tragedia

 

dla pocieszenia dodam, iz Nokia ma zamiar ( w niedalekiej przyszlosci) zastapic symbiana ...

 

... linuxem :idea:


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze nie bedzie zle - Sharp Zaurus( swietne PDA) jest na linuksie i dziala tam inne systemy operacyjne - funkcji dzwonienia nie ma.

 

Za to iPhone, afair, jest na okrojonym MacOSXie, czyli dziedziczy z FreeBSD, czyli systemie, ktory dziala na domowych pecetach i na calej masie innego sprzetu :lol:

 

Ostatnio myslalem o HTC Touch( PDA z GSM), ale ten windows mnie przeraza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eleventh

A ja sprawiłem sobie ostatnio Nokię N73.

Z wielu mało używanych przeze mnie funkcji które posiada ten telefon bardzo przydatne jest wykonywanie dość dobrej jakości zdjęć (w tym z lampą błyskową) oraz odtwarzacz MP3 i radio z którego korzystam w podróży.

Zdjęcie pstrynięte telefonem poniżej.

 

post-0-0-01377900-1330686853.jpg

Shot with N73 at 2007-07-23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie była to tragedia nic mu nie pomagało nawet wgranie nowszego softu, miałem w ręce kilka nowych noki już z symbianem 3 generacji i jest lepiej ale i tak pozostaje kilka wad których widocznie nie mogą wyeliminować. obecnie moim faworytem jest nokia e65 jak dla mnie jeden z lepszych telefonów nowej generacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od marca 2006 cieszę się SE k750i i muszę powiedzieć że to jest chyba najlepszy telefon jaki wyprodukowano. Nie wiesza się, przy dosyć intensywnym użytkowaniu bateria trzyma 4-5 dni, nawet z bluetooth, zdjęcia rewelacja, spada na beton średnio dwa razy w miesiącu i daje rade.

 

SZCZERZE POLECAM

 

Wiem że im "młodszy" SE tym częściej się psuje, słyszałem bardzo dużo opinii na ten temat.

 

Żonie sprawiłem ostatnio nokie 7373 i jak do tej pory zastrzeżeń nie ma choć używa dosyć sporo. (Gra, muzyka, te sprawy)


Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorus

pzedemno zakup nowej baterii do noki 6210. jako firme polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym polecil wydawnictwo pwn


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam motkę v3. Fatalne zdjecia, nie ma radia, nie ma odtwarzacza mp3, nie kręci filmów, nie ma funkcji komputera. Jest mała, wytrzymała - mam ją od wejścia na rynek czyli prawie 3 lata. Mozna odebrać sms, mms, czy rozmowę.

 

i..i dokładnie mam takie same odczucia co do tego telefonu - tylko że ja go mam ze 2 lata - ponadto rozjechałem go samochodem (niechcący) - to po wytrzepaniu szkła z wyświetlaczy (obydwa pękły) można było normalnie odbierać i nawiązywać połączenia - trochę ciężko się sms-y czytało :lol:

 

po wymianie wyświetlaczy mam go do dziś i wbrew opiniom przytaczanym przez nokiofili telefon jest zajefajny do tego do czego służy

 

ponadto motka w v3 zastosowała jakiś nowoczesny dsp w torze audio - i to słychac - nie spotkałem się z telefonem przez który tak dobrze słychać rozmówcę (a nie otoczenie)

 

jako drugiego fona używam samsunga z630 - z dwóch powodów - slider i modem HSDPA ponadto zarąbisty ekran (duo lepszy niż np w motkach czy nokiach i erykach), długo trzymająca bateria, karta dodatkowej pamieci, i jak ktoś potrzebuje to aparat (naprawdę ładne zdjecia robi) z "lampą", odtwarzacz mp3 i BT stereo (pięknie działa ze słuchawkami BT motoroli)


p0zdrawiam

p0li

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Dziś odebrałem E65. Wizualnie piękny telefon. W porównaniu do tego któy miałem Nokię 6288 dużo zgrabniejszy mniejszy no i zdecydowanie lepsze materiały. Już nie ma tego świecącego plastiku.

1003246ja1.jpg1003247bk2.jpg

Zaraz zaczynam zabawę z przegrywaniem itp. :)

W sumie całkim niezła zabawka no i taka :oops: elegancka.

 

Ale jaja, klawisze podświetlane na biało. No, no, no.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja mam motkę v3. Fatalne zdjecia, nie ma radia, nie ma odtwarzacza mp3, nie kręci filmów, nie ma funkcji komputera. Jest mała, wytrzymała - mam ją od wejścia na rynek czyli prawie 3 lata. Mozna odebrać sms, mms, czy rozmowę.

 

Do zdjec mam aparaty foto, do mp3 niezły odtwarzacz - dlatego motorola v3 jest super i wymienie ja kiedy przestanie działać :)

Wczesniej była nokia 6310i ale po dzielnym kilkuletnim służeniu padła. Nie kupiłem nowej, a jeszcze były, tylko dlatego, że szukłaem mniejszego telefoniku :)

 

I tak i nie :) tez mam v3 i tez nie zmienie jej na zaden inny na razie przynajmniej. Ale ma odtwarzacz mp3, mozna krecic filmy :) ale ich jakosc i dlugosc pozostawia wiele do zyczenia, ale jako telefon do dzwonienia nadaje sie znakomicie :) Moj ranking to (chronologicznie :) )

 

1.Nokia 5110- wytrzymałość, bateria, prostota obsługi (Navikey :) )

2. Nokia 6110 - mam do tej pory i czasem używam jako backup, pierwotna wersja 6210 i 6310 :)

3. Nokia 6310i - po prostu najlepszy tel na świecie :)

4. Motorola V3- ladna, uzyteczna, dobry dźwiek w słuchawce, fajny słownik

5. Nokia N93i- bardziej komputerek niż telefon ale strasznie mi się podoba, gdyby nie wymiary, ewentualnie N95 ale tez za duża.

 

Edit: w sumie SE też są fajniutkie, ładny design, dość trwałe (nie licząc joysticka) i dobrze wyposażone (vide K800i for example )


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość woocash
ewentualnie N95 ale tez za duża.

 

N95 jest bardzo mała, przy n93 to drobinka i świetnie leży w dłoni.

 

A ja mam pytanie do użytkowników 8800 o ewentualne wady, bądź denerwujące usterki tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
ewentualnie N95 ale tez za duża.

 

N95 jest bardzo mała, przy n93 to drobinka i świetnie leży w dłoni.

 

A ja mam pytanie do użytkowników 8800 o ewentualne wady, bądź denerwujące usterki tego modelu.

 

ten telefon ma tylko jedna podstawowa wade- najczesciej nie dziala, bo pada bateria :) producent do pewnego stopnia to przewidzial bo w zestawie daje od razu 2 sztuki- nie wymyslili tylko jak mozna zmienic baterie w czasie rozmowy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś odebrałem E65. Wizualnie piękny telefon. W porównaniu do tego któy miałem Nokię 6288 dużo zgrabniejszy mniejszy no i zdecydowanie lepsze materiały. Już nie ma tego świecącego plastiku.

1003246ja1.jpg1003247bk2.jpg

Zaraz zaczynam zabawę z przegrywaniem itp. :)

W sumie całkim niezła zabawka no i taka :oops: elegancka.

 

Ale jaja, klawisze podświetlane na biało. No, no, no.

 

i jak sie sprawuje telefon. marzy mi się takie coś tylko ten symbian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju, gratuluje telefonu. Wspolczuje, ze to Symbian. Oj, bedziez klal na to szybko dzialajace menu, zawiechy systemu :twisted: . Mialem przez 3 dni E50 i oddalem to cholerstwo do sprzedawcy, wzialem w rozliczeniu SE W810 + sluchawka Bluetooth. Ciesze sie od tygodnia dobrze dzialajacym telefonem. Co najwazniejsze, trzyma nawet 4 dni, przy dosc czestym uzywaniu ze sluchawka BT, duza iloscia rozmow.


Seiko SNM011

...w codziennej pogoni za dokładnością, w powietrzu, na lądzie, po wodą.

 

PMy nie dochodza (czasem), kontakt via email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Marcinku to gratulujesz czy wspólczujesz. :?:

 

Faktycznie super zabawka. Bawiłem się nią do późnego wieczora a właściwie wczesnego rana. Po pierwszych ku..ach i chęci walnięcia o ścianę (na stole spokojnie czekała 6288) przyszedł zachwyt. Cudowny wyrób, cudowne menu. W miarę proste (po przeczytaniu instrukcji) i bardzo szybkie menu. Tylko...trzeba chyba konia kupić, żeby to wszystko spamiętał. BTW poruszcanie się po menu intuicyjne tylko należy pamiętać o niepodświetlonych ikonkach na wyświetlaczu i możliwości przejścia w prawo. :roll: Zresztą w telefonie jest taka prawie pełna instrukcja obsługi.

 

Wreszcie po raz pierwszy od 6310 wyczuwalne kliknięcia klawiszy takie barzdzo metaliczne. Super. Głośny dzwonek, szybkie bluetooth, czytelne kontakty. Dobre i szybkie wspóldziałanie z Ck-7W.

 

Fantastyczna obudowa taka bardzo przyjemna w dotyku. Materiał ten sam co w 6131 tylko w kolorze mokka. Szkoda że nie ma czarnych.

 

Podobno w E65 poprawili i wszystko jest oki.

 

Ps. a dlaczego konia :?: Bo ma duży łeb. :oops:

 

Pozdrawiam. Bateria się wyładowala i nie mogę się dalej nią bawić :x

 

Edit. W porównaniu do 6288 bardziej stabilny i sztywny machanizm... ten do rozsuwania. W 6288 to chybotanie trochę wkurzało.

 

Poważny minus, że karta pamięci dostępna po zdjęciu przykrywy baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzeju sam nie wiem. Po E50 pozostal niesmak i mieszane uczucia. Szkoda mi tylko fajnie dzialajacych klawiszy i jakosci obudowy, bo soft w tych Nokiach to jakies nieporozumienie.


Seiko SNM011

...w codziennej pogoni za dokładnością, w powietrzu, na lądzie, po wodą.

 

PMy nie dochodza (czasem), kontakt via email.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Marcinku niezależnie co byśmy mówili i jak marudzili to niestety skazani jesteśmy w przyszłości (i to niedalekiej) na Symbiana. I to prawie we wszystkich telefonach i to wszystkich firm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Marcinku niezależnie co byśmy mówili i jak marudzili to niestety skazani jesteśmy w przyszłości (i to niedalekiej) na Symbiana. I to prawie we wszystkich telefonach i to wszystkich firm.

 

Andrzej, niekoniecznie:

Nokia ma zamiar ( w niedalekiej przyszlosci) zastapic symbiana ...

...linuxem

 

pisalem o tym na poprzedniej stronie.


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

Panowie,co wy tak negatywnie o tym symbianie :)

Przez moję ręce przewineło się już dużo telefonów z tym systemem i naprawdę jest coraz lepiej,telefony maja coraz więcej ramu,coraz szybsze procesory i przy prawidłowym korzystaniu z systemu,zwiechy itp. już należą do rzadkości...

Polecam stronkę www.symbianos.pl chyba najlepsza polska o tej platformie.

Z symbianem jak i windowsem,jeżeli wrzucisz na niego mase niepotrzebnych,nie kompatybilnych ze sobą programów to wiadomo że nie będzie to dobrze działać,na series s60 v3 (a do tej już nalezy zarówno e50 jak i e65) polecam aplikację taskman,można przez nią kontrolowac wszystkie włączone aplikacje na telefonie,zamykać je aby nie pracowały w tle itd. bardzo przydatny programik.

Co do e65,wreszcie w miarę solidne wykonanie (choć do samsunga jeszcze długa droga :) ),wifi to chyba największy plus tego telefonu,dobrze że poprawili baterię w stosunku do n80,swietny wyświetlacz,aparat na średnim poziomie,mp3 na słuchawkach podobnie,ogólnie nie jest zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Lalus czytałem. Problem polega tylko na tym w jak niedalekiej. Przecież wiesz, że w planach NOKIA (i nietylko) ma całkowicie zmienić a może lepiej tak isprawnić telefon, żeby w nim było wszystko. Dlatego niezsbędny jest inny system oeracyjny. Nie mamy również pewności, że będzie on we wszystkich telefonach.

Przecież w końcu Symbian jest też Nokii no może między innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman

Symbian nie nalezy tylko do nokii,ale także do motoroli,siemensa,samsunga.

Co do linuxa,jak narazie na tą droge przeszła motorola,min.e2 czy e6 i jak narazie średnio jej to wychodzi,ale to dopiero początki... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, system operacyjny jest jak najbardziej potrzebny. Jednak symbian to wg mnie namiastka tego co moglby miec np linux. Mimo wszystko, na chwile obecna chyle czola Symbianowi. 8)


...Dominic

_________________

Tempus Fugit jak jasna cholera!

_________________

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorus

potrzebuje waszej pomocy. mam problem z mojo wspaniało nokio 6210 a mianowicie ostatnio bardzo sie musze nameczyc by po włozeniu wtyczki bateria zaczeła sie ładowac. czy potrzebna bedzie wymina tej czesci telefonu z to dziurko a jesli tak to jak ta czesc sie nazywa i gdzie tako najlepiej kupic?

ostatnio telefon wyłacza sie podczas dzwonienia czy moze to byc wina bateri? wskaznik bateri pokazuje nieraz dwie kreski a za chwile juz cztery a jeszcze innym razem dopiero piec a juz jedno. mam batyerie forever z jakies potora roku.

 

planuje kupic nowo obudowe nowo baterie i ewentualnie to czesc od ładowania. jak sadzicie ile to moze wyniesc? ale nawet jesli bedzie dosc drogo to i tak wymienie bo telefon jest super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off, ale :

 

http://www.bykom-stop.avx.pl/

 

używanie słownika nie boli.

 

Edit: a co do baterii, to czy trzyma się dobrze, czy lata? Bo jeśli lata to najprostszym rozwiązaniem jest wstawienie poskładanego kawałka kartki w mniej więcej 2/3 długości baterii, żeby ją usztywnić, to powinno rozwiązać problem wyłączania się tel. Chyba że jest uszkodzony.


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.