Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wszyscy normalni porzucili flasha, nawet Adobe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten telefon co mi pokazałeś to sprzęt ekspozycyjny i dlatego jest tańszy. Lubie mieć nowe rzeczy z pewnego źródła. Wole dopłacić. Ale fakt faktem uważam że wtopiłem z tym iPhonem 6 i wolał bym dołożyć do tej 7-ki bo budżet był tylko skąpstwo się włączyło, ale to raczej z takich powodów że nie chciałem rakiety tylko płynnie działający tel do podstawowych rzeczy.

 

Czyste oprogramowanie za pomocą itunes? Ja myślałem że iPhone ma czyste oprogramowanie? Masz na myśli że czyste czyli bez żadnych zbędnych aplikacji czy jakie?

 

Nie chodziło mi jakoś specjalnie o tego flasha, ale lubię niekiedy popatrzeć na transmisje na rzywo na stronach które tego wymagają, jak również wejść np. na głupiego chata z nudów. To też wymaga flasha. Wiec jeśli iPhone z tego zrezygnował to znaczy że te telefony są pod tym kątem upośledzone i jest to kolejny minus względem androida.

 

Da się jakoś cofnąć system do iOS 9?

Kolejną wersję iOS 10.3 powinieneś widzieć w powiadomieniach Ustawienia.

Co do cofnięcia do iOS9 to nie wiem- przywrócenie do ustawień fabrycznych o ile nie miałeś pierwszej instalacji.

Poszukaj na forum myapple.pl.

 

Flash nie był wspierany bo generuje problemy i generalnie jest w odwrocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Ten telefon co mi pokazałeś to sprzęt ekspozycyjny i dlatego jest tańszy. Lubie mieć nowe rzeczy z pewnego źródła. Wole dopłacić. Ale fakt faktem uważam że wtopiłem z tym iPhonem 6 i wolał bym dołożyć do tej 7-ki bo budżet był tylko skąpstwo się włączyło, ale to raczej z takich powodów że nie chciałem rakiety tylko płynnie działający tel do podstawowych rzeczy.

 

Czyste oprogramowanie za pomocą itunes? Ja myślałem że iPhone ma czyste oprogramowanie? Masz na myśli że czyste czyli bez żadnych zbędnych aplikacji czy jakie?

 

Nie chodziło mi jakoś specjalnie o tego flasha, ale lubię niekiedy popatrzeć na transmisje na rzywo na stronach które tego wymagają, jak również wejść np. na głupiego chata z nudów. To też wymaga flasha. Wiec jeśli iPhone z tego zrezygnował to znaczy że te telefony są pod tym kątem upośledzone i jest to kolejny minus względem androida. 

 

Da się jakoś cofnąć system do iOS 9? 

 

1.Ja Ci nie pokazałem żadnego konkretnego telefonu :huh:  tylko wrzuciłem link do allegro z listą iphone'ów 7 w przedziale cenowym 2000-2500pln. Przed chwilą sprawdziłem kilka linków i nikt nie pisze, że są używane, powystawowe itp.

 

Wklejam jeszcze raz to samo co na poprzedniej stronie przejrzyj sobie kilka linków nie tylko jeden

 

https://allegro.pl/kategoria/apple-iphone-7-256094?string=iphone%207&buyNew=1&offerTypeBuyNow=1&price_from=2000&price_to=2500&order=qd&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-4-0905

 

2.Jak z iphonem dzieją się problemy to można spróbować przywrócić oprogramowanie fabryczne-iphone jest jak prosto po wyjęciu z pudełka, z tym, że z telefonu zostają usunięte wszystkie dane i wgrywana jest najnowsza wersja systemu.  https://support.apple.com/pl-pl/HT201252

 

3.Cały świat przerzuca się z flasha na html5.

 

4.Na 99% nie da się cofnąć do ios9, ale w temacie nie siedzie, więc na sto procent nie wiem.

 

Zanim coś napiszesz to trochę poczytaj jak to wygląda, wszystkie informacje są jak na tacy podane w internecie, jest też forum myapple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bawiłem się iPhone 7 mojego kolegi. Otwiera strony i aplikacje niewiele szybciej niż mój iPhone 6. Generalnie rzecz ujmując dobrze zrobiłem że nie kupiłem 7-ki. iPhone to przereklamowany przez fanbojów badziew. Po za dobrym aparatem nie ma w nim nic specjalnego i plasuje się raczej w kategorii średniaków jeśli chodzi o konkurencje z androidem. Android daje o wiele większe możliwości. Nie żałuję że go kupiłem, bo wreszcie na własnej skórze przekonałem się czym jest iOS. Poużywam go jeszcze jakiś czas i sprzedam. Proponuje fanbojom apple aby zobaczyli jak działa czysty android bez żadnych nakładek systemowych. Dla mnie android miażdży iOSa. Kiedyś, parę lat temu zarąbistą zaletą iOSa była płynność a androidy wtedy lagowaly, ale teraz mam wrażenie że sytuacja się odwróciła. Mając teraz samemu iPhone nikomu na pewno tego telefonu nie polecę. 

Edytowane przez mam_rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Akurat aparat iPhone to jego najsłabsza strona, co potwierdzają fani tej marki. Tak samo jak fani androida potwierdzają, że tylko Pixel i Nexusy działają płynnie jak iPhone. Dla mnie aparat był OK. Nie był to poziom LG V10 czy HTC10 ale na FB i Insta jest OK. O tym, że oba systemy czasem lagują wiedzą wszyscy to tylko elektronika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat aparat iPhone to jego najsłabsza strona, co potwierdzają fani tej marki. Tak samo jak fani androida potwierdzają, że tylko Pixel i Nexusy działają płynnie jak iPhone. Dla mnie aparat był OK. Nie był to poziom LG V10 czy HTC10 ale na FB i Insta jest OK. O tym, że oba systemy czasem lagują wiedzą wszyscy to tylko elektronika.

Motorole też nie lagują, bo mają czysty system. Miałem i naprawdę spisywała się doskonale. Dla mnie aparat w iPhone w porównaniu z tymi w motoroli jest mega. Ale wiadomo że z tym z galaxy s8 przegrywa. Aparat w iPhone jest ok, ale iOS jest naprawdę mega przereklamowany. Nie jest absolutnie z niczym lepszy od flagowych smartfonów z androidem.

Edytowane przez mam_rolexa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mój LG V10 też nie lagował przez 14 miesięcy jak go miałem i nie miał czystego androida. iPhone 7 miał ścinki animacji ikon przy odblokowywaniu go, lub przesuwaniu pulpitów. A taki banał.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój LG V10 też nie lagował przez 14 miesięcy jak go miałem i nie miał czystego androida. iPhone 7 miał ścinki animacji ikon przy odblokowywaniu go, lub przesuwaniu pulpitów. A taki banał.

Chyba użytkownicy iPhonów tego nie zauważają:) Telefon za 4 tyś zł ma ścinki animacji przy odblokowaniu a zwykła motorola moto E za 599 zł tych ścinek nie ma xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja się juz wyleczyłem z wojenek o to co lepsze, iOS, czy Android. Jedno i drugie na dłuższą metę to badziewie. Każde ma plusy i minusy. Jedyne co zaobserwowałem na forach mobilnych to to, że fanbojstwo i atakowanie oponentów, które było domeną użytkowników iOS przeszło na androidowców. Apple'owy coraz częściej potrafią napisać, że iOS laguje, że Ajfony jako projekt to telefony sprzed kilku lat itp. Z kolej na forum androida jad leje się litrami. Między innymi dlatego zrezygnowałem z funcji moda, bo większość tego musiałem czytać, a czasem słabo się od tego robiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem się dziś U11 i muszę przyznać, że wizualnie jest nawet niebrzydkie, przynajmniej czarna wersja. Choć preferuje metalowe obudowy to efekt "płynnych" plecków ma w sobie to coś. Ściskanie ramki nie zrobiło na mnie wrażenia... fakt, może to być użyteczne w paru sytuacjach (aparat), ale po jakimś czasie zapomniałem, że taka funkcja w ogóle istnieje - nie było po prostu okazji (ani potrzeby) aby ścisnąć telefon. Może zrobić się ciekawej gdy więcej aplikacji będzie zgodnych z Edge Sense. Aparat zdecydowanie na plus, IP67 również, mocniejsze wnętrze i lepsze wykorzystanie baterii też cieszy, cena nieco mniej... Nie wiem czy warto przesiadać się z HTC 10 :huh:

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poza obudową U11 jest we wszystkim lepszy od HTC10 ale ten drugi to nadal mocny gracz.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U11 w porównaniu do S8:

+ po aktualizacji aparat U11 jest na poziomie S8,

+ bateria wypada póki co lepiej w HTC (5 h 15 min SOT, bardzo mały pobór energii w idle, odłączony od ładowarki prawie 20 h temu, dużo bawienia sie, aparatu)

+ skaner odcisków palców lepszy w HTC, której umiejscowiony, ale ideałem byłby na plecach na środku,

+ Edge sense - świetna sprawa, używam do uruchomienia aparatu (krótkie ściśnięcie) i latarki (długie),

- jest znacznie mniej poręczny (szeroki), pisanie jedną ręką jest trudne,

+ cięższy (plus),

- ekran jest gorszy,

- również nie ma dobrego szkła do naklejenia na ekran,

- bardziej palcuje się tył,

+ lepsza jakość dźwięku (póki co po BT),

+ jakość rozmów porównywalna lub lepsza.

 

Jeszcze nie sprawdziłem dźwięku na fabrycznych słuchawkach. Zostawiam sobie U11, S8 chyba sprzedam, ale muszę dłużej pobawić się U11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gdybyś był kiedyś w okolicach Magnolii, chętnie pomacam U11 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj po 8 miesiącach użytkowania umarł Samsung S7 Edge. A raczej jego ekran. Albo nie świeci w ogóle, albo w dziwnych odcieniach zielonego. Ciekawe co mi powiedzą w serwisie, z tego co patrzyłem regularny problem S7 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A ja dziś bawiłem się Note 8 i nową Xperią ZX1. Notes wielki i nieporęczny i wzorem S8/S8+ lekki jak chińska zabawka dla dzieci. Nie moja wielkość i dizajn. Kompletnie nie robi wrażenia. Nowa Xperia....kurde na żywo duża. Ciężka, ale to lubię. Nie jest, jak piszą i mówią w sieci z jednego kawałka aluminium i to widać. Do tego łączenie ekranu z ramką słabej jakości i szpary różnej szerokości. Udało mi się zrobić jedno zdjęcie i jest bardzo źle, ale to chyba jakiś prototyp bo no stop coś wywalało i restarowało. Sam wibrował itp. Nie dało się korzystać. Ekran bardzo przeciętny i kiepska ostrość. Liczę, że to tylko przedprodukcyjny bubel :D

A Ajfoniki 7 gdzie nie gdzie idą w dół. W Cortlandzie 256GB już za 3999zł :) Ciekaw jestem ceny 7s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj po 8 miesiącach użytkowania umarł Samsung S7 Edge. A raczej jego ekran. Albo nie świeci w ogóle, albo w dziwnych odcieniach zielonego. Ciekawe co mi powiedzą w serwisie, z tego co patrzyłem regularny problem S7 :(

 

Pewnie czujniki "uprzejmie doniosą" że zalany ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadłem się z iPhone 6 na Huawei Mate 9 Pro. Jak na razie jest super, wszystko śmiga, przy moim użytkowaniu półtora dnia na baterii, dual sim nie sprawia niespodzianek. Nie muszę nosić służbowego i prywatnego, dwóch ładowarek itd. Miał być Note 8, ale u operatora nie było w ofercie wersji dual sim, no i cena początkowa prawie 2x większą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie czujniki "uprzejmie doniosą" że zalany ;)

No właśnie nad tym się zastanawiam. Czytałem w internetach, że to się ludziom dzieje, dokładnie te same objawy. Kontaktu z wodą nigdy nie miał. Przez ostatnie 2 tygodnie zamiast always on display byl zielony ekran, ale cała reszta ok. Dzisiaj odpalam sobie pocztę, ekran zzieleniał i umarł. Po jakichś 15 min przy drugim czy trzecim resecie pojawiło się na moment logo ale znów zieleniało i trup. Słychać dźwięk jak się robi zdjęcie, więc mam nadzieję, że to tylko ekran.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkała mnie dziś miła niespodzianka. Oddalem iPhone'a na gwarancyjną naprawę bo jeden z glosniczków miał problem z prawidłowym funkcjonowaniem i dostałem nowy telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

A ja dziś bawiłem się Note 8 i nową Xperią ZX1. Notes wielki i nieporęczny i wzorem S8/S8+ lekki jak chińska zabawka dla dzieci. Nie moja wielkość i dizajn. Kompletnie nie robi wrażenia. Nowa Xperia....kurde na żywo duża. Ciężka, ale to lubię. Nie jest, jak piszą i mówią w sieci z jednego kawałka aluminium i to widać. Do tego łączenie ekranu z ramką słabej jakości i szpary różnej szerokości. Udało mi się zrobić jedno zdjęcie i jest bardzo źle, ale to chyba jakiś prototyp bo no stop coś wywalało i restarowało. Sam wibrował itp. Nie dało się korzystać. Ekran bardzo przeciętny i kiepska ostrość. Liczę, że to tylko przedprodukcyjny bubel :D

A Ajfoniki 7 gdzie nie gdzie idą w dół. W Cortlandzie 256GB już za 3999zł :)Ciekaw jestem ceny 7s.

 

Według mnie nie pojawi się żaden 7s i apple zaprezentuje tylko jeden nowy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Może, nie wiem. Wszyscy albo większość piszą o trzech modelach. Na razie możemy tylko zgadywać a już za 3 dni wszystko będzie jasne.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Standardowy 7s z 64gb powinien kosztować tyle samo co obecny 7 w App Store. Ciekawe jak z nowym wydaniem- czy ludzie będą testerami czy będzie dopracowana? Ja nie kupuję najnowszych wypustów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wiemy Remy, już pisałeś to kilka razy :D ja z kolei napiszę z autopsji, że stare sprawdzone w teorii produkty się tak samo nie sprawdzają.

 

A wracając do iP8 i 7s. Nie wydaje mi się, żeby Apple wypuściło tylko 8, skoro ilość sprzedanych słuchawek ma być bardzo ograniczona. Nie piszą nic o limitacji, ale ja zrozumiałem to tak, że nie będzie to ciągła produkcja jak w przypadku poprzednich modeli.

Natomiast jeśli chodzi o cenę 8 to ponoć będzie tak drogi ze względu na to, że Samsung słono policzył sobie za ekrany.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.