Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wywar

Zmieniam strefe czasową, zegarek w iphonie automatycznie zmienia godzine, w ustawieniach jest na auto, ale po zrobieniu fotki, na zdjeciu jest czas niezmieniony, ktos cos podpowie ? Myslimy z kolega czemu tak i nie huhu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kliknąłem tego G6, mój ostatni LG to G3. Ciekaw jestem jak go odnajdę, po roku z ksziaomi :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No i kliknąłem tego G6, mój ostatni LG to G3. Ciekaw jestem jak go odnajdę, po roku z ksziaomi :)

Bez przesady nie przesiadasz się z iOS czy WP ;)

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kłaliti flagowca od wypasionego koncernu, w porównaniu do chińczyka.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chodzi mi o kłaliti flagowca od wypasionego koncernu, w porównaniu do chińczyka.

To już temat dawno nie aktualny. Chińczyki za 1000zl już dawno niczym nie odbiegają jakością wykonania flagowcom za trzy, cztery razy tyle.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o Chińczyka za 2000pln (Mi6 teścia), czyli droższego niż G6. Czy będzie lepszy, bo droższy. Tym razem porównanie w drugą stronę Jacku.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj macałem Huawei Mate 10 Pro i muszę przyznać, że robi dobre wrażenie. Wygląd i wykonanie bardzo dobre, na pierwszy rzut oka wyświetlacz też świetny.

 

Zrobiłem kilka testowych zdjęć i mam mieszane odczucia. Całokształt wygląda ok, ale jakby detali więcej zachowuje U11.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chodzi mi o Chińczyka za 2000pln (Mi6 teścia), czyli droższego niż G6. Czy będzie lepszy, bo droższy. Tym razem porównanie w drugą stronę Jacku.

Tylko że Mi6 nie jest droższy od G6. Myślę że w takich porównaniach powinniśmy brać pod uwagę ceny katalogowe w momencie premiery. Cenę G6 zweryfikował rynek dlatego jest tańszy ale z drugiej strony ktoś może napisać że Mi6 to się ściąga z Chin a nie kupuje i przepłaca w Polsce.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z wyjściem audio w H Mate 10 Pro? Przetwornik c/a jest w przejściówce usb c/jack, telefon nie ma własnego? Bo takie cuda czytałem w jednej z recenzji.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Mi6 nie jest droższy od G6. Myślę że w takich porównaniach powinniśmy brać pod uwagę ceny katalogowe w momencie premiery. Cenę G6 zweryfikował rynek dlatego jest tańszy ale z drugiej strony ktoś może napisać że Mi6 to się ściąga z Chin a nie kupuje i przepłaca w Polsce.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalk

 

Zarówno Mi6 i G6 kupione z oficjalnej dystrybucji, wypełnione i podbite karty gwarancyjne + dowody zakupu, Mi6 droższy o 361pln.

Zarówno Mi6 i G6 kupione z oficjalnej dystrybucji, wypełnione i podbite karty gwarancyjne + dowody zakupu, Mi6 droższy o 361pln.

Kupione w polskich sklepach oczywiście.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zarówno Mi6 i G6 kupione z oficjalnej dystrybucji, wypełnione i podbite karty gwarancyjne + dowody zakupu, Mi6 droższy o 361pln.

 

Kupione w polskich sklepach oczywiście.

Kosma ja to rozumiem, tyle że oba przypadki są inne. G6 nawet w oficjalnej potaniał a Mi6 w oficjalnej jest w cholerę przepłacony

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi6 w oficjalnej przepłacony ? 1999pln w euroagd to chyba nie tak dużo, za to co oferuje. Oferuję na papierze więcej niż G6 za dokładnie te same pieniądze z oficjalnego sklepu LG na allegro. W piątek będę miał oba w rencach,


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Mi6 w oficjalnej przepłacony ? 1999pln w euroagd to chyba nie tak dużo, za to co oferuje. Oferuję na papierze więcej niż G6 za dokładnie te same pieniądze z oficjalnego sklepu LG na allegro. W piątek będę miał oba w rencach,

 

Rzeczywiście Mi6 jest świetny i "oferuje to samo a nawet więcej od G6"

Przede wszystkim urzeka mnie w nim to, że mogę podłączyć słuchawki na złącze mini jack, zrobić super foty szerokokątnym obiektywem aparatu i wrzucić telefon do piasku na plaży albo do wiadra z chłodzącymi się piwami na działce. Dodatkowo ma świetny stosunek powierzchni ekranu do przedniego panelu. Niee too cooo lg g6  ;)

 

Dodatkowo gdy mi6 jest na noc podłączony do internetu to wspieramy chińską gospodarkę gdyż nasze urządzenie służy jako zdalna koparka bitcoin'ów. :D

Edytowane przez bart8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tel jaki miałem wpadał w piach dziesiątki razy jako, że ze mnie wytrawny plażowicz i mieszkam nad morzem - wszystkie żyły po sezonie letnim, a nie miały żadnych certyfikatów. Z tym wrzucaniem do wody, to tak różnie bywa z tego co się czyta. Ja swojego lg raczej nie zamoczę, bo potem się okaże że gwarancja nie obejmuje zalania jak cos się stanie.


No i po co wrzucać tel do wiadra z lodem ? Jak by był czarny, to można schłodzić. Celowo wziąłem biały żeby tak się nie nagrzewał w słońcu :P


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam mi6 w wersji ceramic 6/128. Działa dość szybko, choć miałem wrażenie że Motorola Z Play była bardziej responsywna, ale jego największą zaletą jest ekran o super widoczności w słońcu. Jakość wykonania, być może że względu na wersję Ceramic to poezja.

Jedyne co mi bardzo nie pasuje to jakość dźwięku. Być może dlatego, że miałem wcześniej HTC 10.

Gdyby tak był tel do 2.5k z ekranem około 5-5.2 cala, responsywny i z dobrym audio to bym zmienił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

 

 

Podobno jutro, po 21 dniach ma przyjechać do mnie OG Google Pixel :D

 

 

 

 

Serio ciągle w to wierzysz?! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji ajfona 7 do najnowszej wersji softu już dwa razy musiałem go restartować (ostatnio przed chwilą). Telefon nie reagował na dotyk (oprócz gestów slide), oraz nie dało się go wyłączyć fizycznym przyciskiem. Pomagał jedynie restart polegający na jednoczesnym, dłuższym przytrzymaniu przycisków wyłączania i jednego od głośności. Czy kogoś jeszcze to spotkało, czy tylko ja miałem pecha? To moje piąte jabłko i pierwszy raz mnie mam coś takiego, do tego wykonanie coraz gorsze, nie jest źle, ale to już nie ta qualita. Coś mi się zdaje, że Apple idzie już w jednym szeregu z innymi producentami, nieważna jakość, reklama wszystko załatwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji ajfona 7 do najnowszej wersji softu już dwa razy musiałem go restartować (ostatnio przed chwilą). Telefon nie reagował na dotyk (oprócz gestów slide), oraz nie dało się go wyłączyć fizycznym przyciskiem. Pomagał jedynie restart polegający na jednoczesnym, dłuższym przytrzymaniu przycisków wyłączania i jednego od głośności. Czy kogoś jeszcze to spotkało, czy tylko ja miałem pecha? To moje piąte jabłko i pierwszy raz mnie mam coś takiego, do tego wykonanie coraz gorsze, nie jest źle, ale to już nie ta qualita. Coś mi się zdaje, że Apple idzie już w jednym szeregu z innymi producentami, nieważna jakość, reklama wszystko załatwi.

iOS11 lepiej jeszcze nie instalować- trzeba poczekać aż wejdzie na rynek ipX i połatają ten system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po aktualizacji ajfona 7 do najnowszej wersji softu już dwa razy musiałem go restartować (ostatnio przed chwilą). Telefon nie reagował na dotyk (oprócz gestów slide), oraz nie dało się go wyłączyć fizycznym przyciskiem. Pomagał jedynie restart polegający na jednoczesnym, dłuższym przytrzymaniu przycisków wyłączania i jednego od głośności. Czy kogoś jeszcze to spotkało, czy tylko ja miałem pecha? To moje piąte jabłko i pierwszy raz mnie mam coś takiego, do tego wykonanie coraz gorsze, nie jest źle, ale to już nie ta qualita. Coś mi się zdaje, że Apple idzie już w jednym szeregu z innymi producentami, nieważna jakość, reklama wszystko załatwi.

 

Zaktualizowałem iP7 od razu, problemów narobiłem sobie tylko próbą powrotu do OS 10 jak mnie nastraszyli narzekacze na forach że nowe jest gorsze. Przed chwilą aktualizowałem do 11.1, telefon chodzi od kupna bez zastrzeżeń poza tymi rzeczami które w OS 11 zmieniono na gorsze ( np. BT i WiFi w centrum powiadomień ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.