Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lorus

a co sadzicie o ofercie zetafon?

zastanawiam się nad kupnem motoroli l6 z umowo na 36 miesięcy. miał ktoś ten telefon? prosiłbym o waszo ocenę tego telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartez
Andrzeju, gratuluje telefonu. Wspolczuje, ze to Symbian. Oj, bedziez klal na to szybko dzialajace menu, zawiechy systemu :twisted: . Mialem przez 3 dni E50 i oddalem to cholerstwo do sprzedawcy, wzialem w rozliczeniu ...

 

Hm, ja mam Nokię E50 od miesiąca i jestem bardzo zadowolony z jej niezawodności. Ani razu jeszcze nie zawiesił mi się soft, bateria trzyma ok.5 dni przy dość intensywnym użytkowaniu (rozmowy do 30min, sms'y - kilkadziesiąt). Samo wykonanie do tej pory wzbudza we mnie zachwyt ;-) Może dlatego, że wcześniej miałem kompletnie nie udanego SE k508i, choć poczciwy SE t68i był rewelacyjny. Ogólnie zauważyłem, że telefony dla biznesu są o wiele lepsze jakościowo (materiał, ruchome elementy jak joystick) od tych, które mają mnóstwo bajerów. Osobiście polecam w/w model Nokii :-)

P.S. Nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale mam ten telefon w Plusie (może różnica w wersji oprogramowania?)

P.S.2 Nabrałem przekonania, że firmy, które specjalizują się tylko w wąskiej gamie produktów (jak Nokia i jej telefony, GPS'y) będą zawsze lepsze od firm, robiących przeróżne produkty (jak Samsung).

Pozdrawiam

Bartez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mialem E50...i oddalem ten wynalazek po miesiacu i dwukrotnym wgrywaniu nowego oprogromowania,,,,niech ja szla.....

Teraz urzywam samsunga Z370 i po za slaba bateria nie moge zlego slowa powiedziec o tym aparacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Użytkuję E65 już trzy tygodnie. Najmniejszych problemów. Żadnych zawieszeń. Bateria trzyma 4 dni tj. podobnie jak w 6280, 6288. Normalka.

Po początkowych problemach wynikających z faktu zmiany przeznaczenia poszczególnych klawiszy, aktualnie jestem pod ogromnym wrażeniem. Wszystko intuicyjne, wszystko pod ręką. Najlepszy telefon jaki miałem. Oby tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość saitek

Nokia e50.

Dla mnie rewelacyjny telefon, mam go od miesiąca, może trochę więcej.

Żadnej zawieszki nie było, instalowałem już na nim co nieco i wszystko ładnie działa, przez kilka dni bawiłem się nim dość intensywnie, podłączyłem do kompa i muzyczka, filmiki poszły w ruch. Jedynym słabym punktem jest to że wolno działa troszku.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzeju, gratuluje telefonu. Wspolczuje, ze to Symbian. Oj, bedziez klal na to szybko dzialajace menu, zawiechy systemu :twisted: . Mialem przez 3 dni E50 i oddalem to cholerstwo do sprzedawcy, wzialem w rozliczeniu ...

 

Hm, ja mam Nokię E50 od miesiąca i jestem bardzo zadowolony z jej niezawodności. Ani razu jeszcze nie zawiesił mi się soft, bateria trzyma ok.5 dni przy dość intensywnym użytkowaniu (rozmowy do 30min, sms'y - kilkadziesiąt). Samo wykonanie do tej pory wzbudza we mnie zachwyt ;-) Może dlatego, że wcześniej miałem kompletnie nie udanego SE k508i, choć poczciwy SE t68i był rewelacyjny. Ogólnie zauważyłem, że telefony dla biznesu są o wiele lepsze jakościowo (materiał, ruchome elementy jak joystick) od tych, które mają mnóstwo bajerów. Osobiście polecam w/w model Nokii :-)

P.S. Nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, ale mam ten telefon w Plusie (może różnica w wersji oprogramowania?)

P.S.2 Nabrałem przekonania, że firmy, które specjalizują się tylko w wąskiej gamie produktów (jak Nokia i jej telefony, GPS'y) będą zawsze lepsze od firm, robiących przeróżne produkty (jak Samsung).

Pozdrawiam

Bartez

 

Bartez. W firmie mojej szanownej żonki mają ok 500 szt E-50. Nikomu nie działa dłużej niz 2 dni (moja żona rozmawiając od 1,5 do 2,5 godziny dziennie ładuje co wieczór :D ), a zawieszki systemu to codziennośc - i to zazwyczaj w najmniej dobrym momencie - o ile może byc dobry do zawieszenia.

Chyba, że za intensywne uzywanie uważasz jakieś 0,5 godzinki dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam od roku Nokię N71

muszę się godzić z jej zawieszaniem, na szczęście nie częściej niż 1-2 razy w miesiącu.

Chcę teraz kupić 8600 czy ktoś z kolegów może ją już użytkuje?


mark191

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartez
Andrzeju, gratuluje telefonu. Wspolczuje, ze to Symbian. Oj, bedziez klal na to szybko dzialajace menu, zawiechy systemu :twisted: . Mialem przez 3 dni E50 i oddalem to cholerstwo do sprzedawcy, wzialem w rozliczeniu ...

 

Hm, ja mam Nokię E50 od miesiąca [...]

Pozdrawiam

Bartez

 

Bartez. W firmie mojej szanownej żonki mają ok 500 szt E-50. Nikomu nie działa dłużej niz 2 dni (moja żona rozmawiając od 1,5 do 2,5 godziny dziennie ładuje co wieczór :D ), a zawieszki systemu to codziennośc - i to zazwyczaj w najmniej dobrym momencie - o ile może byc dobry do zawieszenia.

Chyba, że za intensywne uzywanie uważasz jakieś 0,5 godzinki dziennie.

To rzeczywiście ciekawa sytuacja. Wynika z tego, że masz rację, iż przy intensywnym użytkowaniu (przykład Twojej żony: 1,5-2,5h rozmów dziennie) telefon może zacząć fiksować. Podając dodatkowo ilośc sztuk tylko dokładasz mocy do swoich argumentów :-) Nie wiem, być może mój telefon ma w moim ręku "wakacje" i dlatego trzyma się dobrze, bezawaryjnie (nie gram w gierki, nie słucham na nim muzyki, służy tylko do rozmów, sms i mms); stąd też stoję na wysepce z napisem "za Nokią e50" ;-)

A propos. Jak Wam się podoba Internet w komórce? Ostatnio miałem trochę więcej czasu i mogłem się dłużej 'pobawić' telefonem, więc wszedłem na kilka stron. Osobiście zrobiło to na mnie wrażenie, wiedząc jak kiedyś to (Internet, WAP) wyglądało. Chociaż wydaje mi się to dodatkowym, ale fajnym bajerem.

Pozdrawiam

Bartez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oby tak dalej sprawowała się Twoja Nikia. Mi bardzo podoba się funkcjonalność i wyglad E 50. pod tym katem to świetny model, ale przy moich kilkudziesięciu rozmowach dziennie - nie zaryzykuję. Z drugiej strony - przy takim traktowaniu, kazdy telefon musze mieć non stop w zestawie aby sie doładowywał - chyba że poczciwa 6310 - ta nawet 4 dni przy takim traktowaniu wytrzymywała, a jesli ktoś uzywał mało to słyszłem nawet o 2 tygodniach prawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie niezmiennie od lat Nokia 6020....Miesiąc temu kupiłem nowy egzemplarz :D Jak dla mnie starcza,zero zawieszek,bateria trzyma około tygodnia.


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam blizniacze 6021 i widzac kuszace reklamy i recenzje telefonow, patrze na moja poczciwa nokie i zastanawiam sie po co mi cos wiecej :D

jesli bym zmienial, to pewnie na solidna pda z gsm`em/umts`em

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mojej Kobiecie Moto. w510 stanowczo odradzam...wiesza sie, wolno działa, a menu jest tak dziwne ze nic nie można znaleźć, a po wypadzie nad morze piasek dostał sie w zawiaski i wydaje dziwne dźwięki przy otwieraniu.


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość laryngoskop

Kupiłem parę dni temu NOKIA 6070.Jak na moje potrzeby-rewelacja.Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Panocki :D

Chciałem odnowić temat, gdyż potrzebuję porady :)

Użytkuję Nokię 6288, wczesniej V3, wcześniej 6230i, 6230, etc...

Generalnie Motka była fajna... dopuki nie spadła i zaczęła tracić zasięg :lol: ale generalnie jest ok.

Nokia, jak Nokia... każda taka sama, aż do obrzydzenia :lol:

 

Chciałbym coś zmienić i zastanawiałem się nad SonyEricssonem P1. Świetnie, ale ta klawiatura :roll:

I tak sobie popatrzyłem, że w dobrej cenie można ustrzelić Soniacza P990i !

W zasadzie ma wszystko co mieć powinien. Co tym myślicie?

 

może ktoś użytkuje?

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem, Panocki :D

I tak sobie popatrzyłem, że w dobrej cenie można ustrzelić Soniacza P990i !

W zasadzie ma wszystko co mieć powinien. Co tym myślicie?

 

może ktoś użytkuje?

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.

 

nie użytkuje p990 ale jestem "na kupnie" nowego telefonu wiec co nieco ostatnio poczytywałem "tówdzie i ówdzie". Opinie o tym SE nie były najlepsze. jako największą wadę użytkownicy skazywali oprogramowanie zainstalowane w aparatach kupowanych u operatorów, sporo było także informacji o częstych wizytach aparatu w serwisie. Pozytywów nie było dużo, ale się zdarzały zwłaszcza wśród osób które kupiły aparat w sklepie i z nowym oprogramowaniem.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

a testowal juz ktos E90?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a testowal juz ktos E90?

 

Ja testowałem, fajna, ale rozmiary ją dyskwalifikują IMHO.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Opinie o tym SE nie były najlepsze. jako największą wadę użytkownicy skazywali oprogramowanie zainstalowane w aparatach kupowanych u operatorów

 

no i właśnie dlatego szukałem i szukałem (bo też o tym czytałem, że szczególnie Orange syfi soft i to w Nokiach i w SE) i znalazłem na allegro - nowe, z polskim menu, fabrycznie bez simlocka, bez softu operatorów.

 

cena w okolicach 1k. i tak się zastanawiam. bo P1 też zajefajny, ale jakoś mnie ta klawiatura nie przekonuje.

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.

 

p.s.

a to czytałeś?

http://www.symbianos.pl/Artyku%B3y/Testy_s...n_P990i_-_Test/


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Czy ktoś wie, czy do E65 można wgrać nawigację np. pragram tomtoma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nokie e65. Można na nią wgrać w zasadzie to samo co na nokie n73 czyli tom toma pewnie też. Osobiście nie wgrywałem ponieważ nie mam odbiornika gps. Na początku miałem problem ze znalezieniem odpowiedniego softu pod tę wersję symbiana ale dla chcącego ... . Telefon jest świetnie wykonany, a zastosowane materiały robią bardzo dobre wrażenie. Wadą jest aparat o którym można powiedzieć że jest (ale ja kupując telefon nie kierowałem się aparatem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość iceman
Czy ktoś wie, czy do E65 można wgrać nawigację np. pragram tomtoma?

Tak możesz wgrać tomtoma tylko musi być kompatybilny z wersją symbiana S60v3.

Na takiej platformie pracują Nokia 3250, 5500, 5700, E50, E60, E61, E61i, E62, E65, E70, E90, N71, N73, N75, N76, N77, N80, N91, N92, N93, N93i, 6110, 6120, 6290, N95, Samsung SGH-i520

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak komórkowcy?

ja już mam upatrzonego sprzedawcę na alledrogo ;)

Dzwoniłem i jako jedni z nielicznych mają podobno telefony dostępne od ręki, bo reszta to wystawia aukcje i później ściąga z Anglii.

Ten sprzedawca ma zdaje się z Niemiec czy coś, więc nie trzeba adapteru do zasilacza.

Cena poniżej 1k.

 

Przeczytałem wszystko już chyba na temat P990i. i dalej mam mieszane uczucia ;)

 

nikt się tym nie bawił? Kurcze, Nokie są taaakie nudne ;) 6288 jest ok, ale kurcze... zmiany mi się chce ;)

 

pozdrawiam,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i jak komórkowcy?

 

Przeczytałem wszystko już chyba na temat P990i. i dalej mam mieszane uczucia ;)

Peacemaker.

 

kup, oceń...

pomożesz mi podjąć decyzję :twisted:


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od paru tygodni mam SE k810i.

 

sony-ericsson-k810.jpg

 

no napisz coś więcej ;) z czego zmieniłeś i co i jak ;)

 

Difrat :twisted: , że co ? królik mam być tak? ;)

jest jeszcze HTC Touch czy coś... no cud miód palce lizać, ale dla mnie za drogi.

W wypadku SE dopłaciłbym 500pln, a za HTC 1000pln. To ja wolę już SE + zegarek ;)

 

Bardzo dużo opinii negatywnych ze względu na małą pamięć SE i częste problemy z zawiechami. Ale kurcze, ja mp3 i tak nie słucham, net sporadycznie przez komórkę, więc tyle aplikacji w tle to nie będzie.

Zależy mi na organizerze, bo nie mam siły do notesów, e-mail, foto no i fon.

 

pozdro,

 

Peacemaker.


Panerai Luminor PAM 112---Maurice Lacroix Pontos Day&Date---G-Shock's

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.