Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Orientuje się ktoś ile miejsca w IP 7 zajmuje system?

Odpowiadam. Nie, nie warto brać wersji 32GB :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ Jash haha ale wyczucie tematu. To jeszcze co brać 6s czy 7. Tylko że 7 to bym brał 32. Mam 6s 128 ale nie mam porównania z 7 a internet jak to internet. Ja jestem zadowolony, jeszcze. Tel nie dla mnie tylko członka rodziny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Gdzieś tam, kiedyś tam na forach czytałem ale to w czasach gdy 7 wychodziła że nie warto zmieniać z 6s więc może i nie warto. Pytanie kto i do czego będzie używał, chociaż sprzętowo 6s nadal powinien ogarniać. 7 wiadomo że technicznie lepsza ale te 32GB....no nie wiem. Znam takich co się zarzekali że im 64GB wystarczy a po pół roku płakali że miejsca nie mają. Owszem sa chmury, ale ja wolę mieć i tu i tu.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile miejsca w IP 7 zajmuje system?

Na Plusie 7,6 GB

 

Tapatalk|Huawei P10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedźi. Jedzie 128gb. Miałem 64 i mi starczało teraz mam 128 i w użyciu 48, głównie zdjęcia. A zobaczymy co nowy użytkownik zrobi z tą pojemnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny czysty android w domu

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

 

To musi być bardzo w porzadku sprzęt, ostatnio przesiadłem się z Redmi Note 3 z mediatekiem na Redmi Note 4 ze Snapdragonem 652 wersję International z B20 i wszystko co mnie wkurzało w poprzednim modelu jest już w nowym fonie jak trzeba. Orange ma ponastawiane pełno nadajników LTE 800mhz i w starym telefonie telefon często głupiał, przełączał się z LTE na HDSPA i bateria spadała w oczach (to też pewnie po części zasługa mediateka) do tego doszła obsługa kart microSD, której nie było w RN3 z mediatekiem (32GB pamięci wewnętrznej to było dla mnie mało jednak) i jestem mega kontent. w RN3 jeszcze miałem powyginaną obudowę od noszenia w kieszeni jak przy skandalu z iphonem 6 :P W Redmi Note 4 obudowa też jest solidniejsza.

A i cena przy promocji w blackfriday na gearbeście atrakcyjna, warto było miesiąc czekać na przesyłkę.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Cena dobra moim zdaniem za ósemkę. Z perspektywy czasu to lepszy wybór niż SE2, bo ten ma być 7 zamkniętą w mniejszej obudowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kowal_86

Taniej nowego nie znajdziesz. Ja bym brał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To musi być bardzo w porzadku sprzęt, ostatnio przesiadłem się z Redmi Note 3 z mediatekiem na Redmi Note 4 ze Snapdragonem 652 wersję International z B20 i wszystko co mnie wkurzało w poprzednim modelu jest już w nowym fonie jak trzeba. Orange ma ponastawiane pełno nadajników LTE 800mhz i w starym telefonie telefon często głupiał, przełączał się z LTE na HDSPA i bateria spadała w oczach (to też pewnie po części zasługa mediateka) do tego doszła obsługa kart microSD, której nie było w RN3 z mediatekiem (32GB pamięci wewnętrznej to było dla mnie mało jednak) i jestem mega kontent. w RN3 jeszcze miałem powyginaną obudowę od noszenia w kieszeni jak przy skandalu z iphonem 6 :P W Redmi Note 4 obudowa też jest solidniejsza.

A i cena przy promocji w blackfriday na gearbeście atrakcyjna, warto było miesiąc czekać na przesyłkę.

 

Mi A1 kupiłem dla żony, ale 4 dzień leży w pudełku. Coś nie ma chemii :D Sprzęt nadal na 7.1.2 bo Xiaomi wycofało aktualizację 8.0 dla tego modelu. Błędów ponoć było od zatrzęsienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy wziął w T mobile kilka sztuk i taką ofertę mi złożył.

 

Oby tylko nie brał na raty (w kredycie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 2300 zł to jakaś super oferta za zafoliowany iPhone 8 64 GB czy raczej tylko w miarę ok? Znajomy wziął w T mobile kilka sztuk i taką ofertę mi złożył. Miałem zmienić SE na SE2 który niebawem wyjdzie, ale teraz się zastanawiam czy w perspektywie 2 lat nie lepsza będzie 8ka. W tel głównie mi zależy na iOS. Co myślicie?

 

Cena super.

W przypadku ip8 problemem są szklane plecy. Zbić łatwo, cena wymiany to bodaj 1500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy cena 2300 zł to jakaś super oferta za zafoliowany iPhone 8 64 GB czy raczej tylko w miarę ok? Znajomy wziął w T mobile kilka sztuk i taką ofertę mi złożył. Miałem zmienić SE na SE2 który niebawem wyjdzie, ale teraz się zastanawiam czy w perspektywie 2 lat nie lepsza będzie 8ka. W tel głównie mi zależy na iOS. Co myślicie?

 

Bardzo dobra cena, jak kupisz za taką i dalej odsprzedaż to zarobisz jeszcze ze 3-4 stówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

40000 kart płatniczych/kredytowych klientów OnePlus 5T skradzionych. Grubo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona szuka telefonu do 1500 z jak najlepszym aparatem, znajdzie się coś lepszego od Samsunga s7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona szuka telefonu do 1500 z jak najlepszym aparatem, znajdzie się coś lepszego od Samsunga s7?

kobieta to tylko iphone. Osobiście jak widzę babkę z klasą to tylko iPhone widzę.

Nie wiem czy to tylko taka moja abarecja.

 

Sam mam Meizu więc nie jestem funboyem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak istototny jest tylni aparat to ja polece G6, jak zona jest fanka selfie, to ten przedni jest koszmarny - robi foty na pozione 3310.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To odpada zdecydowanie.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40000 kart płatniczych/kredytowych klientów OnePlus 5T skradzionych. Grubo.

 

Daj linka?

Bo o jakie karty chodzi? Podpięte pod Android Pay?

 

EDIT: Dobra, mam. Nawet nie wiedziałem, że OP pozwalało kupować sprzęt płacąc bezpośrednio kartą. Jak kupowałem OPO i OP3, to chyba tylko PP w grę wchodził.

Niemniej trochę wtopa...

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi A1 kupiłem dla żony, ale 4 dzień leży w pudełku. Coś nie ma chemii :D Sprzęt nadal na 7.1.2 bo Xiaomi wycofało aktualizację 8.0 dla tego modelu. Błędów ponoć było od zatrzęsienia.

Jakieś ogólne wrażenia? Bateria w moim Nexus 5x powoli mnie dobija i zastanawiam się właśnie nad A1. Mocno się do czystego Androida już przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jakieś ogólne wrażenia? Bateria w moim Nexus 5x powoli mnie dobija i zastanawiam się właśnie nad A1. Mocno się do czystego Androida już przyzwyczaiłem.

Ogólnie to wszystko poza aparatem jest 10/10. Jakość wykonania, działanie i szybkość. Aparat główny daje radę ale tylko z dobrym światłem. Ten do selfie nie daje kompletnie rady nawet przy dobrej jasności.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiniesz?

 

Sieci komórkowe zaczynają dawać oddzielne umowy kredytowe na telefony i oddzielne na abonament (kiedyś obie opłaty były ujęte w jednej kwocie za tzw "abonament") 

W ten sposób, do momentu spłaty wszystkich rat, telefon jest własnością sieci i przy jakiejkolwiek obsuwie siec rości sobie prawo do zdalnego blokowania fona.

Poza tym komisy nie chcą takich telefonów kupować, więc jest problem ze sprzedażą, bo de facto jesteś tylko posiadaczem telefonu, ale nie jego właścicielem. 

 

Niektóre sieci, bodaj Plus, idą o krok dalej i w takich telefonach instalują soft, który jest częścią ROM-u (np. droższych w telefonach Samsunga) i który pozwala sieci zdalnie kontrolować telefon (oczywiście w razie potrzeby ;)) Dopiero po spłacie wszystkich rat dają możliwość odinstalowania tego syfu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to wszystko poza aparatem jest 10/10. Jakość wykonania, działanie i szybkość. Aparat główny daje radę ale tylko z dobrym światłem. Ten do selfie nie daje kompletnie rady nawet przy dobrej jasności.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Czyli coś dla mnie, na selfie jestem za brzydki, a żeby innym zdjęcia robić mam aparat:) Edytowane przez LabuddaM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona szuka telefonu do 1500 z jak najlepszym aparatem, znajdzie się coś lepszego od Samsunga s7?

Pomyśl i poczytaj o mate 10 lite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.