Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem? A8 to nie S8.

 

No tak, przeczytałem to co chciałem ;) Napisałem jeszcze gorzej. Miałem na myśli S8.. 


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, szukałem tego etui z hasłem pod mój telefon, a że nie ma to google nie znalazło :)

 

 

Na stronie producenta:

https://mnmlcase.com/

Była wtedy i jest nadal promocja 50% więc kupiłem dwa w cenie jednego. Niestety ilość modeli ograniczona, ale spasowanie, jakość plus to jak etui jest zapakowane ze ściereczką to na prawdę ekstraklasa wśród etui. Jest on bardzo cienkie i nie chroni jak gumowe ale mnie właśnie o to chodziło. I co ważne nie zbiera kurzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o etui to czy ktoś używa :

Spiegen Crystal Shell

 

i ma jakieś doświadczenia z upadkami telefonu w tym etui (szczególnie modeli ze szklanymi plecami)?

 

Potrzebuje czegoś do okazjonalnego używania (nie lubię na codzień żadnych etui) i się nad nim zastanawiam.

Uzywam nieco innego - Spigen Liquid Crystal, plecki telefonu szklane. Polecial tel pare razy na parkiet czy kafle. Etui skutecznie ochronilo urzadzenie, dobry produkt, idealne spasowanie, na pewno bede wracal do Spiegen'a przy nastepnych telefonach.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję zamienić ip6s plus na ip7 plus.

Gwarancja mi się skończyła a ciut większa naprawa to wymiana płyty głównej w cenie 1500zł.

Sprzedam tego na allegro i rozważałem dwie opcje:

- zakup nowego na allego + nju umowa

- kupno u operatora.

Ta druga opcja chyba będzie dużo droższa?

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wbrew pozorom może być tańsza albo w tej samej cenie. Zależy od taryfy o opka.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom może być tańsza albo w tej samej cenie. Zależy od taryfy o opka.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Nie ma nic gorszego od nju, zatem operator jest mi obojętny.

Patrzałem tylko na Play a tam przy jednej osobie za najtańszego ip7 plus wychodziło 190zł x 24 + 545 zł.

Na allegro nowy tel 2800zł + 29zł za no limits nju.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie ma nic gorszego niż nju a patrzysz na Play. No jak dla mnie nie ma nic gorszego niż Play.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic gorszego niż nju a patrzysz na Play. No jak dla mnie nie ma nic gorszego niż Play.

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Wydaje mi się że mają niskie ceny- taki test ofert operatora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro mowa o etui

A używacie case mate? U mnie sprawdza się i mogę polecić. Pancerne.

Testowane na samsungu i ip. Warstwa 1 miękka a 2 sztywna i twarda. Tel chroniony z każdej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wydaje mi się że mają niskie ceny- taki test ofert operatora.

Tak i gwiazdy na reklamach. Wolę zapłacić trochę więcej i nie musieć rzucać kobietami lekkich obyczajów co chwila ;)

 

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A używacie case mate? U mnie sprawdza się i mogę polecić. Pancerne.

Testowane na samsungu i ip. Warstwa 1 miękka a 2 sztywna i twarda. Tel chroniony z każdej strony.

Teraz pojawia się inny problem.

Np. W ipX jest skaner twarzy i jeszcze optyka aparatu które to po upadku mogą ulec uszkodzeniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przymrużeniem oka. Takimi rzeczami zajmuje się współczesne dziennikarstwo.

 

https://kobieta.wp.pl/iphone-i-uprzedzenie-czyli-jak-nie-zwiazalam-sie-z-facetem-co-mial-androida-6220920585640065a

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojawia się inny problem.

Np. W ipX jest skaner twarzy i jeszcze optyka aparatu które to po upadku mogą ulec uszkodzeniu...

Ta funkcjonalność wcale mi się nie podoba. Odcisk palca jeszcze jestem wstanie zaakceptować bo to ułatwia życie ale żeby tak ekranem po twarzy jeździć? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przymrużeniem oka. Takimi rzeczami zajmuje się współczesne dziennikarstwo.

 

https://kobieta.wp.pl/iphone-i-uprzedzenie-czyli-jak-nie-zwiazalam-sie-z-facetem-co-mial-androida-6220920585640065a

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Kiedy musisz wyrobić miesięczną normę...


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dziś dostałem telefon z DUK Plusa na przedłużenie trzeciego numeru na abonament. Wszystko no limit, łącznie z internetem za 25zł na 2 lata. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem telefon z DUK Plusa na przedłużenie trzeciego numeru na abonament. Wszystko no limit, łącznie z internetem za 25zł na 2 lata.

Sprawdzałem ofertę t-mobile i orange na ip7 plus.

Biorąc pod uwagę abonament + opłata za telefon vs zakup na allegro + nju mobile to wychodzi o 360zł więcej.

Za pierwszym przemawia lepsza jakość oraz dla telefonu- gwarancja + rękojmia operatora czyli 2 lata jakiejś tam odpowiedzialności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące temu podpisałem nową umowę na dwa telefony w T mobile - konsultant w salonie zrobił jak wtedy myślałem bardzo fajną ofertę. 
Każdy kto widział jak wygląda umowa i załączniki regulujące świadczenia T mobile które nie są jej częścią wie, że mimo wszystko zdajemy się głównie na wyjaśnienia konsultanta. Po upewnieniu się co do warunków podpisałem umowę dla siebie i swojej dziewczyny. 

4 pierwsze miesiące były za złotówkę więc dopiero teraz przyszła pełna faktura i jest ona nieco droższa niż miała być. Od razu zadzwoniłem do T mobile i okazuje się, że u nich jest zapisany abonament wyższy, internetu mniej i jeszcze jednej obiecanej funkcji brak. 
Człowiek który przygotował mi ofertę został przeniesiony.

Ktoś miał podobne doświadczenia z abonamentem tel w T mobile? 

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ktoś miał podobne doświadczenia z abonamentem tel w T mobile? 

 

od 13 lat siedzę w tej sieci....było dobrze, jest ...źle. To co wyprawiają od jakiegoś roku to jest jakiś cyrk....

Mam na siebie łącznie 6 abonamentów, jedna faktura.

Mój ostatni rok z nimi to ciągłe reklamcje i reklamacje od reklamcji ;)

Przedłużenia umów to jakaś paranoja, sami coś włączają sami wyłączają....ostatnio sami mi nawet umowę przedłużyli i podobno nawet telefon od nich nowy odstałem :D

Na infolinie już nie dzwonię bo nie ma sensu, rozmawiasz z jednym konsultantem, dzwonisz za jakis czas okazuje się że nic nie zostało zrobione, nic nie zostało przekazane i zapisane po ostatnim kontakcie....

Jedyną drogą na załatwienie sprawy są reklamcje ale tu trzeba cierpliwości i czasu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 miesiące temu podpisałem nową umowę na dwa telefony w T mobile - konsultant w salonie zrobił jak wtedy myślałem bardzo fajną ofertę.

Każdy kto widział jak wygląda umowa i załączniki regulujące świadczenia T mobile które nie są jej częścią wie, że mimo wszystko zdajemy się głównie na wyjaśnienia konsultanta. Po upewnieniu się co do warunków podpisałem umowę dla siebie i swojej dziewczyny.

4 pierwsze miesiące były za złotówkę więc dopiero teraz przyszła pełna faktura i jest ona nieco droższa niż miała być. Od razu zadzwoniłem do T mobile i okazuje się, że u nich jest zapisany abonament wyższy, internetu mniej i jeszcze jednej obiecanej funkcji brak.

Człowiek który przygotował mi ofertę został przeniesiony.

Ktoś miał podobne doświadczenia z abonamentem tel w T mobile?

Mialem podobnie ale po rozmowie i odsluchaniu przez nich nagrania ustawili wszystko jak mialo byc. Z tym ze ja mam na firme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem podobnie ale po rozmowie i odsluchaniu przez nich nagrania ustawili wszystko jak mialo byc. Z tym ze ja mam na firme.

 

Niestety, ja załatwiałem w punkcie obsługi. Plus jest taki, że byłem z dziewczyną i oboje jesteśmy pewnie że obiecano nam coś innego (do tego mamy na kartce zapisane przez konsultanta odręcznie szkice oferty które facet nam dał tłumacząc warunki), ale nie istnieje nagranie :( 

Niby to nie jakieś większe pieniądze, ale wystarczające żeby zdecydować się na innego operatora/ofertę które rozważałem...

...po prostu czuję się bezczelnie oszukany 

Kilka razy potwierdzaliśmy kluczowe warunki i otrzymaliśmy potwierdzenie, a okazuje się, że w systemie jest coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ja załatwiałem w punkcie obsługi. Plus jest taki, że byłem z dziewczyną i oboje jesteśmy pewnie że obiecano nam coś innego (do tego mamy na kartce zapisane przez konsultanta odręcznie szkice oferty które facet nam dał tłumacząc warunki), ale nie istnieje nagranie :(

Niby to nie jakieś większe pieniądze, ale wystarczające żeby zdecydować się na innego operatora/ofertę które rozważałem...

...po prostu czuję się bezczelnie oszukany

Kilka razy potwierdzaliśmy kluczowe warunki i otrzymaliśmy potwierdzenie, a okazuje się, że w systemie jest coś innego.

Jak masz szkice to powinno być łatwiej.

 

Ja sprawdzałem ofertę na stronie a zastanawiam się czy dostanę taką samą w salonie.

Kiedyś podpisywałem z Play to musiałem się upominać bo w salonie mówił że takiej oferty nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz szkice to powinno być łatwiej.

 

Ja sprawdzałem ofertę na stronie a zastanawiam się czy dostanę taką samą w salonie.

Kiedyś podpisywałem z Play to musiałem się upominać bo w salonie mówił że takiej oferty nie ma.

 

No to jest w ogóle jakaś wolna amerykanka... 

Oferta na stronie to jedno, oferta od telemarketera była znacznie lepsza (po 2 tyg odmawiania w końcu się postarali) a na koniec sprzedawca w salonie powiedział że przebije i to i wydawało się, że jest super... 

 

...tylko, że nic z tego nie ma... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle Bartek ze niewiele zdzialasz. Sprawa jest prosta jak zalatwiasz przez tel, odsluch i wszystko. Sam to przerobilem w tmobile w padzierniku. Na ta chwile nie masz jak udowodnic, co Ci obiecano.

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle Bartek ze niewiele zdzialasz. Sprawa jest prosta jak zalatwiasz przez tel, odsluch i wszystko. Sam to przerobilem w tmobile w padzierniku. Na ta chwile nie masz jak udowodnic, co Ci obiecano.

 

G6

 

Wiem o tym - i to własnie mnie tak irytuje bo tak bezczelnie to chyba jeszcze nie zostałem wykiwany. 

Dowiedziałem się już, że facet który przygotował ofertę nie pracuje już w tym punkcie i został kierownikiem w innym. 

Złożę mu wizytę i zapytam co jego zdaniem poszło nie tak. 

Niby jesteśmy w dwójkę przeciwko jednemu, ale nie widzę tego jeśli nie będzie woli wyjaśnienia sytuacji ze strony T mobile.

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.