Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem jeszcze w Erze od samego jej początku i było super. Potem po przejęciu przez Malinowych zrobiła się padaka, tak jak koledzy piszą: ciągłe reklamacje, a przy przedłużaniu umów warunki fatalne. Dlatego jakieś 4 lata temu zmieniłem na Play. Mam na firmę i jestem zadowolony. Nie widzę innego operatora u siebie. Plus ma za słaby zasięg tam gdzie mieszkam, a Orange nie lubię :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem jeszcze w Erze od samego jej początku i było super. Potem po przejęciu przez Malinowych zrobiła się padaka, tak jak koledzy piszą: ciągłe reklamacje, a przy przedłużaniu umów warunki fatalne. Dlatego jakieś 4 lata temu zmieniłem na Play. Mam na firmę i jestem zadowolony. Nie widzę innego operatora u siebie. Plus ma za słaby zasięg tam gdzie mieszkam, a Orange nie lubię :)

 

Ja tez byłem od początku w Erze potem w T mobile aż się zepsuło. 

Potem przeszedłem do Orange i na początku byłem zadowolony aż do przedłużenia umowy i wtedy wrociłem do T mobile zachęcony bardzo dobrą ofertą... która okazała się fikcją :D 

...Plus nie ma zasięgu tam gdzie potrzebuję a Playa nigdy nie lubiłem...

...chyba jakieś fatum ;)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek tylko jak podpadnie Ci Play to gdzie wtedy pójdziesz? :D

 

Nie wiem może wrócę do do T-M tyle, że już na kartę.

Ja tez byłem od początku w Erze potem w T mobile aż się zepsuło. 

Potem przeszedłem do Orange i na początku byłem zadowolony aż do przedłużenia umowy i wtedy wrociłem do T mobile zachęcony bardzo dobrą ofertą... która okazała się fikcją :D

...Plus nie ma zasięgu tam gdzie potrzebuję a Playa nigdy nie lubiłem...

...chyba jakieś fatum ;)

Ooo patrz Panie, to prawie tak jak ja :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam te abonamenty?  Za 35 zł na miesiąc w prepaid orange free włączyłem pakiet no limit - rozmowy, sms plus internet 20 GB i tak co miesiąc.

Przy regularnych doładowaniach i intensywnym użytkowaniu daje to w połowie miesiąca 13 GB z 20GB i 69 GB za bonusowe doładowania (co miesiąc), nawet nie mam kiedy tego przerobić :D

 

Iphone czy innego flagowca kupcie sobie w sklepie zamiast sobie pętle na szyję na 24 albo 36 miesięcy zakładać, a jeszcze was wydymają i zaznaczą  w systemie co innego niż obiecali albo przez trzy lata telefon nawet nie jest wasz :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam te abonamenty?  Za 35 zł na miesiąc w prepaid orange free włączyłem pakiet no limit - rozmowy, sms plus internet 20 GB i tak co miesiąc.

Przy regularnych doładowaniach i intensywnym użytkowaniu daje to w połowie miesiąca 13 GB z 20GB i 69 GB za bonusowe doładowania (co miesiąc), nawet nie mam kiedy tego przerobić :D

 

Iphone czy innego flagowca kupcie sobie w sklepie zamiast sobie pętle na szyję na 24 albo 36 miesięcy zakładać, a jeszcze was wydymają i zaznaczą  w systemie co innego niż obiecali albo przez trzy lata telefon nawet nie jest wasz :(

Wiesz, jak ktoś ma kilka numerów i co chwilę trzeba doładowywać, pamiętać o tym i jeszcze kilka faktur dostajesz zamiast jednej zbiorczej, to jednak to jest wygoda. Ja z ratą za telefon i 4 numerami płacę niecałe 150 zł. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam te abonamenty?  Za 35 zł na miesiąc w prepaid orange free włączyłem pakiet no limit - rozmowy, sms plus internet 20 GB i tak co miesiąc.

Przy regularnych doładowaniach i intensywnym użytkowaniu daje to w połowie miesiąca 13 GB z 20GB i 69 GB za bonusowe doładowania (co miesiąc), nawet nie mam kiedy tego przerobić :D

 

Iphone czy innego flagowca kupcie sobie w sklepie zamiast sobie pętle na szyję na 24 albo 36 miesięcy zakładać, a jeszcze was wydymają i zaznaczą  w systemie co innego niż obiecali albo przez trzy lata telefon nawet nie jest wasz :(

 

Kwestia przyzwyczajenia - jak ktoś telefonu na kartę nie używał to nie chce mu się myśleć czy trzeba doładować czy nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam te abonamenty? Za 35 zł na miesiąc w prepaid orange free włączyłem pakiet no limit - rozmowy, sms plus.

 

Iphone czy innego flagowca kupcie sobie w sklepie zamiast sobie pętle na szyję na 24 albo 36 miesięcy zakładać, a jeszcze was wydymają i zaznaczą w systemie co innego niż obiecali albo przez trzy lata telefon nawet nie jest wasz :(

 

Masz rację, abonament można mieć ba umowę z nju za 29zł z no limits, przy dwóch numerach 19zł.

Jakość? Wiadomo- niska cena.

Kupno w sklepie to bardzo podobny koszt jak u operatora.

 

Znalazłem dobrą cenę w Empiku.

Na stronie jest informacja o 12 gwarancji. Domyślam się że jest jeszcze 12 miesięcy rękojmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam telefon w T-mobile i taryfę Frii. Mam aktywowany pakiet 3w1 za chyba  14 zł/mies czyli rozmowy i smsy bez limitu w sieci T-mobile i Heyah oraz 1 GB internetu. Pakiet odnawia się automatycznie co miesiąc.

 

Chcę zmienić pakiet na taki http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/uslugi

 

Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich oraz 10 GB internetu za 25 zł/mies. Muszę wysłać SMS "START" pod 469

 

Zanim wyślę chcę się upewnić w jednej kwestii :) Czy, gdy aktywuję tę ofertę to będzie mi nadal pobierało 14 zł za 3w1?

 

Jeżeli tak to jak zrezygnować z 3w1?

 

Ktoś z Was pracuje w T-mobile lub posiada telefon na kartę w tej sieci i może mi pomóc :) Nie chcę bulić za nic nawet o tym nie wiedząc! :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam telefon w T-mobile i taryfę Frii. Mam aktywowany pakiet 3w1 za chyba  14 zł/mies czyli rozmowy i smsy bez limitu w sieci T-mobile i Heyah oraz 1 GB internetu. Pakiet odnawia się automatycznie co miesiąc.

 

Chcę zmienić pakiet na taki http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/oferta/na-karte/uslugi

 

Rozmowy i smsy bez limitu do wszystkich oraz 10 GB internetu za 25 zł/mies. Muszę wysłać SMS "START" pod 469

 

Zanim wyślę chcę się upewnić w jednej kwestii :) Czy, gdy aktywuję tę ofertę to będzie mi nadal pobierało 14 zł za 3w1?

 

Jeżeli tak to jak zrezygnować z 3w1?

 

Ktoś z Was pracuje w T-mobile lub posiada telefon na kartę w tej sieci i może mi pomóc :) Nie chcę bulić za nic nawet o tym nie wiedząc! :)

 

Ja mam dokładnie ten pakiet i włączałem go po przejściu z abonamentu na kartę. Nie wiem jaki miałem domyślnie pakiet po przejściu na kartę ale po aktywowaniu tamtego pobiera mi co miesiąc jedynie te 25zł.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chłopaki stoję przed decyzją nad wymianą telefonu, i już prawie dałem się przekonać na Pixel2 ale...

 

Ogólnie zastanawiałem się nad czymś chińskim, ale zależy mi na zdjęciach dobrej jakości, więc został Pixel2, ewentualnie Iphone8 (podobna półka cenowa)

 

Ale zacząłem trochę grzebać i dokopałem się do rankingu DxOMark i okazuje się, że Pixela zjadł Huawei Mate 10 Pro jeśli chodzi o zdjęcia.

 

Wy jesteście bardziej zorientowani, więc może pomożecie wyjść z błędu lub mnie utwierdzić w przekonaniu co wybrać?!

 

Pixel2 czy Huawei Mate 10Pro?

 

Pomożecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki stoję przed decyzją nad wymianą telefonu, i już prawie dałem się przekonać na Pixel2 ale...

 

Ogólnie zastanawiałem się nad czymś chińskim, ale zależy mi na zdjęciach dobrej jakości, więc został Pixel2, ewentualnie Iphone8 (podobna półka cenowa)

 

Ale zacząłem trochę grzebać i dokopałem się do rankingu DxOMark i okazuje się, że Pixela zjadł Huawei Mate 10 Pro jeśli chodzi o zdjęcia.

 

Wy jesteście bardziej zorientowani, więc może pomożecie wyjść z błędu lub mnie utwierdzić w przekonaniu co wybrać?!

 

Pixel2 czy Huawei Mate 10Pro?

 

Pomożecie? :)

 

 

A nie lepiej kupić Galaxy S8, który robi dalej jedne z najlepszych zdjęć na rynku i cenowo już jest zdecydowanie atrakcyjniejszy niż wymienione dwa?


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DxOmark to bardzo kiepsko wyznacznik jakości zdjęć, więc się nim nie sugeruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

A nie lepiej kupić Galaxy S8, który robi dalej jedne z najlepszych zdjęć na rynku i cenowo już jest zdecydowanie atrakcyjniejszy niż wymienione dwa?

Samsung mi się źle kojarzy, miałem dwie wcześniejsze generacje i nic dobrego mnie z nim nie spotkało. Jaka to jest atrakcyjna cena?! Bo jak sprawdzam 128GB to taka jak pozostałe.

 

DxOmark to bardzo kiepsko wyznacznik jakości zdjęć, więc się nim nie sugeruj.

A jakim powinienem się zasugerować? 

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung mi się źle kojarzy, miałem dwie wcześniejsze generacje i nic dobrego mnie z nim nie spotkało. Jaka to jest atrakcyjna cena?! Bo jak sprawdzam 128GB to taka jak pozostałe.

 

A jakim powinienem się zasugerować? 

 

Samsung w przeciwieństwie do Pixela i iPhone łyka bez problemu karty pamięci, wiec zrobienie z 64GB wersji 128GB to koszt 70zł. A wersję 64GB można kupić za 2300pln.

https://bestcena.pl/telefony/samsung-galaxy-s8-g950f-64gb-czarny


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie chcę Samsunga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Samsunga :)

 

Uprzedzenia do marek to już kwestie indywidualne i w sumie niemające wiele wspólnego z obiektywizmem ;)

Ja na Twoim miejscu to bym poszedł sobie rozważane telefony pomacać (albo w sklepach albo u mówić się z kimś kto ma) zrobiłbym zdjęcia testowe skoro Ci na nich zależy i porównał. Bo tabelki to sobie można porównywać. Podejrzewam, między pierwszymi 5 telefonami z tej listy to oprócz profesjonalnych fotografów albo mocno wkręconych hobbystów fotografii w ślepym teście nikt nie znalazłby znaczących różnic w zdjęciach.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Niczym mnie nie przekonuje Samsung. Nie wiem jaki Android teraz? Oreo czy ciągle ten 7.0?

Samsung kojarzy mi się z milionem niepotrzebnych aplikacji które mnie strasznie irytowały, ten telefon dla mnie to totalny zamuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iphone 8 ma szklane plecy a ich wymiana to szkoda całkowita czyli oddanie telefonu plus 1400zł.

W S8 Samsunga to koszt 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niczym mnie nie przekonuje Samsung. Nie wiem jaki Android teraz? Oreo czy ciągle ten 7.0?

Samsung kojarzy mi się z milionem niepotrzebnych aplikacji które mnie strasznie irytowały, ten telefon dla mnie to totalny zamuł.

 

Chyba nie jesteś na bieżąco z Samsungiem i ich aktualną nakładką systemową:)

To jest całe menu S8 po wyjęciu z pudełka. 

 

2-s8.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam dwóch telefonów : "służbowy" Samsung i prywatnie Iphone...Samsunga - gdybym nie dostał - sam bym nie kupił , Iphone'a

sam kupiłem - jest już trzecim telefonem od Apple ,którego używam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.