Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście nie używam Facebooka, Insta, do App Store nie zaglądam.

Moja bateria powinna trzymać dłużej ;-)

Powiem wam, że u mnie aplikacja facebooka oraz messengera zużywa naprawdę duże zasoby. Poza tym zwróciliście uwagę, ile obie aplikacje zawierają miejsca na dysku? Zwykły komunikator, a zajmuje kilkaset megabajtów.

 

Co do telefonów, to pod względem ceny, do jakości, do podzespołów fajnie prezentuje się Manta model MSP95021 ROCKY 3 PRO. Specyfikacja dostępna jest tutaj: https://manta.com.pl/product-category/smartfony-i-telefony-komorkowe/smartfony/

Koszt to około 600 zł, ale ciekawe jest to, co ma w środku, a ma baterię o pojemności 3000 mAh, Android 6.0, aparat 13mpx, czy IPS. Czyli mniej więcej tyle, co takie typowo markowe telefony w cenie średnio 2x wyższej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że u mnie aplikacja facebooka oraz messengera zużywa naprawdę duże zasoby. Poza tym zwróciliście uwagę, ile obie aplikacje zawierają miejsca na dysku? Zwykły komunikator, a zajmuje kilkaset megabajtów.

.

To nie jest zwykły komunikator.

Z tego co wiadomo to pobiera dane kontaktów z telefonu i siup na serwery.

Analizuje też zdjęcia w galerii i dostosowuje reklamy.

No i xx rzeczy o których nie wiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że u mnie aplikacja facebooka oraz messengera zużywa naprawdę duże zasoby. Poza tym zwróciliście uwagę, ile obie aplikacje zawierają miejsca na dysku? Zwykły komunikator, a zajmuje kilkaset megabajtów.

 

Co do telefonów, to pod względem ceny, do jakości, do podzespołów fajnie prezentuje się Manta model MSP95021 ROCKY 3 PRO. Specyfikacja dostępna jest tutaj: https://manta.com.pl/product-category/smartfony-i-telefony-komorkowe/smartfony/

Koszt to około 600 zł, ale ciekawe jest to, co ma w środku, a ma baterię o pojemności 3000 mAh, Android 6.0, aparat 13mpx, czy IPS. Czyli mniej więcej tyle, co takie typowo markowe telefony w cenie średnio 2x wyższej.

Ta manta to zwykły Chińczyk za 300 zł. Stary android (prawie sprzed 3 lat!) i 2 GB RAM go dyskwalifikują na starcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wywaliłem na tydzień FB i Messengera z Pixela 2. Nie widzę żadnej różnicy w działaniu telefonu, bateria działa tyle samo. Jedyne co to aplikacje zajmują dużo miejsca w telefonie.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jashu, nie uzywasz Nokii 3310 zeby zauwazyc roznice po odinstalowaniu tych, jak by nie bylo, raczej zasobożernych apek :)

 

G6


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wszędzie jest głośno o tym ile to baterii zżera FB i Messenger bez względu na to czy masz średniaka czy flagowca, a ja uważam że to pic na wodę i tyle. Mam w kolekcji kilka budzetowcow i tam też sprawdzałem a efekt ten sam.

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta manta to zwykły Chińczyk za 300 zł. Stary android (prawie sprzed 3 lat!) i 2 GB RAM go dyskwalifikują na starcie.

Koledzy konto andm to linkujący spamer. Nie dajcie się nabierać. Teraz miał zlecenje na syf z manty.

Ktoś powinien te konta usuwać. 90 % postów to jakieś linki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam takie pytanie z jednoczesną prośbą do Kolegów którzy mogą mi pomóc w takiej kwestii :

Kupiłem ostatnio dla syna telefon Redmi Note 5A Prime , Telefon został zaakceptowany - niestety nie jestem fanem Androida - no i nie potrafię uruchomić w nim MMS i internetu...niestety w sieci a2mobile nie działają automatyczne ustawienia internetu na ten model telefonu - no i klops! Z kartą z Orange - zero kłopotów - a tu nie wiem co zrobić...

 

Gdyby ktoś z szanownego Grona ,mógł mi pomóc...ale tak bardzo "łopatologicznie"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś próbowałem przenieść numer stacjonarny do play jako upoważniony przez firmę.

1 pierwszy punkt: musi pan mieć poświadczenie notarialne. Nie muszę.

Pomyślałem że zobaczę w innym punkcie.

2 musi pan mieć niebieską pieczątkę. ???

3 to już 3 punkt: ???? musimy wysłać zapytanie czy może pan być upoważniony.

4 podpiszemy, a jednak nie nie ma lokalizacji w sytemie. Zmiana nazwy ulicy w związku z ustaw dekomunizacyjną.

 

Padłem na twarz.

Edit: zapomniałem play wbrew przepisom kseruje DO a jeśli się nie zgadzam to nie podpisze.

Edytowane przez bart_us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Pany, oto SOT nowej zabawki, Mate 10 Pro - 5 h, 5 min i jeszcze zostało 47% baterii. Użycie, to ogólnie konfiguracja fona, instalowanie i konfiguracja aplikacji przeglądanie netu i trochę zdjęć. Jak dla mnie imponujący wynik.

 

1a4c01d0c4dac612c85ea269966c1c32.jpg

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi lepsze


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No MIUI bardziej mi leży, niż EMUI.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też Mate 10 Pro leży, ale jakoś od bodajże miesiąca nie mogę się zabrać za przełożenie karty i przeinstalowanie wszystkiego co mam na starym fonie :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w wyżej wymienionym telefonie starcza na 10h, a właściciel mówi że to imponujące... Pamiętam jak znajomy miał taką małą Nokie którą ładował co około 2 tygodnie. No ale cóż, technika poszła do przodu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w wyżej wymienionym telefonie starcza na 10h, a właściciel mówi że to imponujące... Pamiętam jak znajomy miał taką małą Nokie którą ładował co około 2 tygodnie. No ale cóż, technika poszła do przodu :-)

Tylko co taka nokia wtedy potrafiła?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalkulator na baterii też kiedyś działał 5 lat. Te dzisiejsze laptopy wytrzymujące kilka godzin do dziadostwo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko co taka nokia wtedy potrafiła?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dzwoniła ? :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła ? :)

To teraz porównaj sobie to co potrafi nokia i mate 10 pro.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz porównaj sobie to co potrafi nokia i mate 10 pro.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kurcze , ... nie dzwoni ? :D


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , ... nie dzwoni ? :D

Wiesz, nikt Ci nie każe używać smartfonów. Jeśli nokia miałaby robić to co taki smartfon jej bateria wytrzymywałaby 30minut. Porównywanie nokii do smartfona to nadużycie.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pracy już mi zamówili docelowego smarkfona na służbówkę, więc na dniach będę miał LG V30 ;)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateria w wyżej wymienionym telefonie starcza na 10h, a właściciel mówi że to imponujące... Pamiętam jak znajomy miał taką małą Nokie którą ładował co około 2 tygodnie. No ale cóż, technika poszła do przodu :-)

Jak zwykle: kiedyś to były czasy, a teraz już nie ma czasów...

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To juz w 2007 byly na to dwa rozne poglady:

1101071112_400.jpg

Nokia-Forbes.png


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.