Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

spoko mozesz poczekac doslownie 2-3 tygodnie na wersje 12. Jest naprawde dużo szybsza niż 11 a i moim zdaniem daje radę 10 na starszych sprzętach. A 11 obecnie tez juz chodzi całkiem ok wiec jak zainstalujesz jednak to tragedii nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Motorola jest jeszcze lepsza. Sklonowala w zasadzie 1:1 :D

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie ip6s system 10 po wymianie baterii. Instalować 11?

 

ios12>ios10>ios11

 

Poczekaj na ios12. Będzie dostępny wraz z premierą nowych iphoneów-pierwsza połowa września.

6s działa na nim jak w dniu swojej premiery. Za to należą się brawa apple.

 

 

Motorola jest jeszcze lepsza. Sklonowala w zasadzie 1:1 :D

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

Jeszcze pixel 3xl. Prawdopodobnie skopiował "to co najlepsze" czyli notch. Szkoda, że brakło gogle ksera na podwójny aparat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pixel 3XL na szczęście ma swój design, a co do notcha....tak Apple go "wypromowało", ale to Essential Phone jest autorem tego ustrojstwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixel 3XL na szczęście ma swój design, a co do notcha....tak Apple go "wypromowało", ale to Essential Phone jest autorem tego ustrojstwa ;)

 

 

I kurna ja nie wiem na co komu to było potrzebne ten notch cały ....

Na szczeście są jeszcze telefony bez tego, ale Niestety OnePlus 6 już ma i pewnie 6T na któego się szykuję też będzie miał :/


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co na androidzie do 1500 z dobrym aparatem i pojemną baterią?

 

Czekałem na nowego Xiaomi Mi A2, ale chyba jednak nie dla mnie.

 

Zastanawiam się nad LG G6 (tu podzielone opinie o aparacie i ponoć coś się dzieje z ekranami) i Samsungiem S7 (podobno strasznie krótko trzyma na jednym ładowaniu).

 

Nie jestem przywiązany do żadnej marki, rozmiar ekranu od 5 cali w zwyż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To może nowe dziecko firmy Xiaomi - Pocophone F1?

 

https://youtu.be/ssw9H08ddlw

 

PS

 

Co jest nie tak w Mi A2?

 

 

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam się nad LG G6 (tu podzielone opinie o aparacie i ponoć coś się dzieje z ekranami)

 

 

Używam od prawie roku, pytaj to Ci powiem co jest grane :D


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash 

 

Miał mieć super aparat, a recenzje zbiera takie sobie. Jest smukły, ale kosztem baterii. 

Ogólnie pewnie jak za te pieniądze to całkiem spoko, ale jakoś mój entuzjazm względem tego telefonu opadł.

 

Twoja propozycja bardzo ciekawa.

 

@Kosma 

 

Chętnie skorzystam, tym bardziej, że mamy ten sam punkt odniesienia - obecnie używam Redmi Note 3 Pro.

 

Teraz krótki rys historyczny :)

 

Już w drugim telefonie przytrafiło mi się częściowe zażółcenie ekranu - takie jakby jego wylanie.

Poprzednim był Asus zenfone 2 laser - wymienili mi ekran na gwarancji, w międzyczasie kupiłem Xiaomi i przytrafiło mi się to samo, tym razem w dwóch miejscach.

 

Podejrzewam, że to z przegrzania - potrafiłem jechać autem z telefonem na szybie, aktywnymi dwoma nawigacjami, non stop rozmawiać przez BT a wszystko z jednoczesnym ładowaniem, więc grzały się jak cholera i wcale się temu nie dziwię.

 

Teraz już tak nie katuję telfonów - wręcz przeciwnie, prywatnego używam raczej sporadycznie.

 

 

Co do G6 - fajnie wygląda, jest dobrze zrobiony i ogólnie mi się podoba.

 

Pozostaje pytanie - jak u Ciebie z ekranem? Podobno coś się dzieje i biel się robi różowa, czy jakoś tak

Jak z jakością zdjęć - interesuje mnie zarówno szeroki kąt jak i drugi aparat, tego do selfie nie używam.

Jak z czasem pracy na jednym ładowaniu? Rzekomo radykalnie spada po ok 6 msc.

No i ludzie skarżą się na gubienie zasięgu i fatalną jakość rozmów. Czy u Ciebie też jest z tym problem?

 

Ogólnie z telefonami LG mam raczej złe wspomnienia (reszta sprzętu wręcz przeciwnie).

 

Chcę kupić telefon w oficjalnej dystrybucji, muszę dostać fakturę. założony budżet - jak to u nas na forum... Nie będę się przy nim upierał, ale ogólnie nieszczególnie jaram się telefonami, więc nie chcę przesadzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran odwzorowuje barwy tak samo jak w pierwszym dniu po wyjęciu z pudełka, jest ok.

 

Zdjęcia jak na moje potrzeby bardzo dobre, poniżej masz link do paru strzałów w takim, no niezupełnie dobrym świetle. Sporo szczegółów, to tryb auto, ładnie i szybko ostrzy, nie grzebane żadnymi magicznymi suwaczkami. Jest naprawdę ok. Tylko zobacz na kompie najlepiej. Przy dziennym świetle foty żyletka.

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/162540-ml-pontos-s-diver/

 

Video 60fps 1080p też swietnej jakości, wrzucałem tu kiedyś film z pędzącej po wodze łodzi motorowej, ostro rzucało - nie gubi ostrości, nie smuży.

 

Aparat szerokokątny, super sprawa, więcej łapiesz ale jakość lepiej przemilczeć - w odniesieniu do tego zwykłego.

 

Bateria nie straciła na pojemności, chociaż ostatnio zdarza mi się ładować drugi raz w ciągu dnia, bo trafiłem taką gierkę online która mnie bardzo wciągnęła, a grafika jak z PS2 albo i lepsza. Jak się gra 4h dziennie, to nie ma opcji żeby nie ładować ponownie.

 

Zasięgu nie gubi, słyszę wyraźnie, wcześniej miałem dwa modele Xiaomi. Natomiast są dwa POWAŻNE mankamenty, szklane plecy o osłona obiektywów rysują się od samego patrzenia :P Strasznie to spaprali. Kupiłem telefon za 1650 pln w listopadzie, kupiłbym ponownie.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kosma dzięki wielkie za tak szczegółowe odpowiedzi. Zatem G6 zostaje w grze.

Ostanio zaakceptowałem silikonowe etui, więc chyba problem z porysowanymi pleckami/osłoną obiektyów mi odpadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on jest tak fajnie zrobiony, chłód aluminium i szkła, trzymać go to czysta przyjemność. Nie trzeszczy nic, nie ma lata, żadnych sprzar, cały czas monolit po roku używania. W domu sobie go wyciągam z gumy, żeby się nacieszyć - nad kocem hahaha :D :D :D Dziś im spadł z umywalki na kafle, Spigen Liquid uratował d*pę :)


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G6 to fajny telefon. Może nie demon technologiczny, jednak w ogólnej jakości wykonania i wygody obsługi jest genialny. LG odrobiło lekcje przy projektowaniu tego modelu i całkiem im się udał. Jego wadą była zbyt wysoka cena początkowa, no ale teraz ta wada już nie występuje.

 

Ekran, mimo że nie OLED, to jednak najwyższa półka rozwoju wyświetlaczy LCD i daje radę. Kolory w moim są ok, czytelność w słońcu też ok, kontrast też ok.

 

Ja o aparatach mam średnie zdanie. Bardzo podoba mi się ten szerokokątny, ale normalny jest trochę za wolny dla mnie. Mam 2-letnie dziecko i radzi sobie z łapaniem ostrości gorzej niż aparat z Samsunga S3.

 

Jakość rozmów (PLAY) u mnie na plus. W porównaniu do innych telefonów w rodzinie, ten wypada bardzo dobrze. Co do zasięgu też nie zauważyłem problemów.

 

 

Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Telefon może nie wybitny, ale we wszystkim co najmniej dobry, a cena obecnie jest bardzo dobra :)

 

edit. noszę wersję platinum w etui Spigen Rugged Armor

Edytowane przez laferty

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mnie dziś, po raz pierwszy od 6 miesięcy udało się połazić po elektromarkecie i powiem szczerze i tak ogólnie, że bieda. Wszystkie te nowości jakieś takie lekkie, delikatne. A te notche to jakiś dramat. 

Koledzy wspominają tu o LG G6 - to ostatni telefon LG, który sprawia wrażenie "porządnego" w rękach. V30 i G7 ThinQ to jakieś zabawki w stylu Samsunga. Sprawiają wrażenie plastikowych, są nieznośnie lekkie i tak cukierkowe, że słabo się robi ;) To samo Samsungi, Huaweje. Byłem tak w sumie popatrzeć, czy jest coś ciekawego na co mógłbym wymienić Pixela 2. I w sumie tylko dwa telefony wzbudziły we mnie jakieś tam emocje, głównie ze względu na design i proporcje. iPhone X oraz Nokia 8 Scirocco. Oba są fajne bo są dość szerokie, zwłaszcza Nokia. Lubię te proporcje. Apple naturalnie odpada, bo to system nie dla mnie, ale Scirocco fajna. Design mi się podoba, a jakość wykonania to totalna miazga. Ten telefon zjada całą konkurencję i nie zostawia nawet kurzu na ziemi. Materiały, spasowanie, przyjemna ciężkość - kurcze jak się to trzyma w łapach to serio jakby się Rolls Roycem jechało. Oczywiście zamieniać nie zamienię, bo Pixel 2 jest dla mnie idealny pod każdym względem, ale jako drugi telefon to Scirocco petarda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie dziś, po raz pierwszy od 6 miesięcy udało się połazić po elektromarkecie i powiem szczerze i tak ogólnie, że bieda. Wszystkie te nowości jakieś takie lekkie, delikatne. A te notche to jakiś dramat.

Koledzy wspominają tu o LG G6 - to ostatni telefon LG, który sprawia wrażenie "porządnego" w rękach. V30 i G7 ThinQ to jakieś zabawki w stylu Samsunga. Sprawiają wrażenie plastikowych, są nieznośnie lekkie i tak cukierkowe, że słabo się robi ;) To samo Samsungi, Huaweje. Byłem tak w sumie popatrzeć, czy jest coś ciekawego na co mógłbym wymienić Pixela 2. I w sumie tylko dwa telefony wzbudziły we mnie jakieś tam emocje, głównie ze względu na design i proporcje. iPhone X oraz Nokia 8 Scirocco. Oba są fajne bo są dość szerokie, zwłaszcza Nokia. Lubię te proporcje. Apple naturalnie odpada, bo to system nie dla mnie, ale Scirocco fajna. Design mi się podoba, a jakość wykonania to totalna miazga. Ten telefon zjada całą konkurencję i nie zostawia nawet kurzu na ziemi. Materiały, spasowanie, przyjemna ciężkość - kurcze jak się to trzyma w łapach to serio jakby się Rolls Roycem jechało. Oczywiście zamieniać nie zamienię, bo Pixel 2 jest dla mnie idealny pod każdym względem, ale jako drugi telefon to Scirocco petarda.

Ja od wczoraj bawię się Note9, miałem wątpliwości czy jednak nie za duży pomimo że wolę duże telefony, po tych paru godzinach powiem szczerze że nie żałuję zakupu, telefon dopracowany w każdym calu a możliwości konfiguracji od groma

 

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go rozpatrywałem, poczytalem i wzialem G6 :)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak bym miał do wyboru U11 a G6 to bez zająknięcia HTC. Lepsza optymalizacja, lepsza nakładka plus dużo lepszy aparat.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szeroki kąt fajna sprawa (lubię robić zdjęcia budynków), ma jacka 3,5 i trochę ładniejsze proporcje przodu. Jest też tańszy.

 

Edit

 

@Jash

 

Kurcze, a czytałem same peany na cześć aparatu w u11.

 

Wiadomo co to za aparat będzie w tym poco f1?

Edytowane przez Stierlitz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał do wyboru U11 a G6 to bez zająknięcia LG. Lepsza optymalizacja, lepsza nakładka plus dużo lepszy aparat.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Jash, nie pomyliłeś się? To U11 jest świetnie zoptymalizowany i ma dużo lepszy od LG aparat (tylko Pixel w 2017 miał lepszy/porównywalny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bateria nie straciła na pojemności, chociaż ostatnio zdarza mi się ładować drugi raz w ciągu dnia, bo trafiłem taką gierkę online która mnie bardzo wciągnęła, a grafika jak z PS2 albo i lepsza. Jak się gra 4h dziennie, to nie ma opcji żeby nie ładować ponownie.

Co to za gierka? Aż się zaciekawłem ;)

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash, nie pomyliłeś się? To U11 jest świetnie zoptymalizowany i ma dużo lepszy od LG aparat (tylko Pixel w 2017 miał lepszy/porównywalny).

O kuchwa ;) oczywiście że napisałem co innego niż chciałem pewnie dlatego że podczas pisania poprawiałem.

Oczywiście miało być HTC nie LG.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.