Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Po co zmieniac mocno cos co jest idealne? Androidowcy zawsze maja taki ból d*py straszny jeśli chodzi o Apple ;)

5006fafe5bdb.jpg


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefony dzieli rok. Laik nie odróżnia VW golfa z ostatnich 8 lat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja wiedza na temat golfa koncy sie na czwartej generacji. Pozniej wszystkie byly juz takie same, a to chyba wiecej niz 8 lat :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem, że jednak g5 nieco się różniące i od następnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Po co zmieniac mocno cos co jest idealne? Androidowcy zawsze maja taki ból d*py straszny jeśli chodzi o Apple ;)

 

Nie ma rzeczy idealnych, a już na pewno ani system ani urządzenia od Apple do takowych nie należą. Z resztą to samo można napisać o każdym innym systemie mobilnym. Co do natomiast dizajnu można było zrobić iP X który dizajnersko jest świetny, ale po co powstała 9, która wygląda jak 8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy iphone?

Bezramkowy ekran w regularnej cenie a nie macbooka pro jak iphone X i będzie hit.

Nic więcej nie trzeba.

Konsumenci przełkną to że upadek telefonu może wiązać się z z uszkodzeniem:

-mechanizmu aparatu w wyższych wersjach,

-faceID

-tylnej szyby

Co w każdym z powyższych przypadków będzie wiązało się z wymianą telefonu na refuba i koniecznością zapłaty około 55% wartości nowego telefonu.

 

Rozbicie ekranu to zatem okazyjny koszt jakiś 20% wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem s8 za 2300 w x-kom.

Zrobiłem wszystko jak w instrukcji, zainstalowałem ponownie samsung members i nie mam banera na csshback a po kliknięciu na ten z odkupem jest info, że nie ma więcej dostępnych kuponów...

A przed zakupem sprawdziliśmy z obsługą sklepu, konsultant Samsung mówił, że dla S8 jeszcze są.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedle moich pobieżnych obliczeń Pocophone Armoured edition 8/256 powinien kosztowac ok. 2150 zł. (przy wzięciu pod uwagę znanych cen w USD i GBP )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, troszkę bronię się przed zmianą, ale chyba po blisko 2 latach jednak wymienię swojego Huawei p9. Chciałem aby nadal był to telefon z aluminiową obudową, ale do 1500 pln (bez naginania bo można tak w nieskończoność) wygląda, że nic z tego nie wyjdzie. Wybrałem taką trójkę: https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=9157&idPhone2=9293&idPhone3=8466 w której mam swojego cichego faworyta. Wiem, że troszkę już tu o nich było... Coś jeszcze przeoczyłem?  Teoretycznie ze wszystkich funkcji najbardziej zależy mi na aparacie, ale jeżeli reszta to nadrabia nie będę płakał jak nie będzie superaśnie. Druga sprawa to muszę znaleźć coś dla mamuśki do powiedzmy 800 pln. Coś, co wystarczy na spokojne użytkowanie przez najbliższe 2 lata. Wiadomo natomiast, że zazwyczaj w pewnym wieku wymagania już nieco spadają ;) Myślałem o MOTO G5s plus?

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dosłownie parę dni temu kupiłem swojej matce motke g5 plus. Nie znalazłem nic ciekawszego w tej cenie. Brałem też pod uwagę nokię 6, głównie z tego powodu, że jestem mega zadowolony z Nokii 8. w kwocie do 1500 zł to mocny zawodnik. Topowy procek, świetny ekran i mocna bateria. Używam go na 2 Simach do pracy i prywatnie i kładąc się spać mam 30% na liczniku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo

Moto Z 3 Play plus moduł baterii za 350 euro na Amazon.de

 

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję, ale doczepiana bateria robi już z Motki grubasa. Normalnie za to jakoś dziwnie ten tył wygląda. Flaki też nie robią większego wrażenia bo Snap 636 i Adreno 509 to chyba nic szczególnego? Na plus czysty (?) Android i Amoled. Masakra z tymi telefonami... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To zależy co chce robić na telefonie.

Do standardowej codziennej pracy będzie aż nadto.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 2299 zł za Sony XPeria XZ2 H8266 Dual Sim 4/64 ze Snapdragonem 845 to Waszym zdaniem atrakcyjna cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On waży blisko 200 g i ma grubość 11 mm. Na Twoim miejscu rozważyłbym coś innego jednak pomijając kwestię ceny itd. Ja z kolei po obejrzeniu miliona recenzji jestem nadal w kropce. Honor 10 odpada z uwagi głównie na słabe audio i fatalny czytnik odcisków palców. Przy LG G6 obawiam się, że nie dostanie kolejnej aktualizacji i stanie na Oreo... Pocophone z podobno i tak co najwyżej średnim wyświetlaczem ma problemy z podświetleniem. Poczytałem o HTC i niby dźwięk na słuchawkach i foto ma świetne, ale jak zobaczyłem test wytrzymałości to wymiękłem. Wygląd też średnio w sumie mi odpowiada. Doszło do tego, że zacząłem myśleć o dołożeniu paru groszy i kupnie S8. Generalnie wiem o wiele więcej i jednocześnie nie wiem nic :D P9 nadal ogarnia, ale już troszkę mi z  nim nudno...

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Czy 2299 zł za Sony XPeria XZ2 H8266 Dual Sim 4/64 ze Snapdragonem 845 to Waszym zdaniem atrakcyjna cena?

Za takie wykonanie to jak promocja. Imo to jeden z najlepiej wykonanych smartfonów na rynku. Jedno ale dla mnie to aparat. Porobiłem nim kilka zdjęć i mnie rozczarowały albo po Pixelu 2 już inaczej patrzę na jakosc. Kolega wyżej wspomina o dużej wadze....jak dla mnie za***iście się trzyma coś co waży.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie wykonanie to jak promocja. Imo to jeden z najlepiej wykonanych smartfonów na rynku. Jedno ale dla mnie to aparat. Porobiłem nim kilka zdjęć i mnie rozczarowały albo po Pixelu 2 już inaczej patrzę na jakosc. Kolega wyżej wspomina o dużej wadze....jak dla mnie za***iście się trzyma coś co waży.

 

Wysłano z Google Pixel 2

No bo to jest promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałem się, żeby toto miało system szybkiego ładowania.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ma szybkie ładowanie bezprzewodowe ale przewodowo obawiam się że nie ma z uwagi na system Qnovo Adaptive Charging

 

 

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w ogóle żeby nie było że ściema to na x-kom ta promocja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple znów zamiótł z telefonami i zegarkiem ;)

 

 i cenami przede wszystkim

 

Xs max 512gb za 7219plnóf.

Zamiast xs powinna być nazwa xd

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym tempie iPhone 12 przebije 10 000 pln .

 

Niestety 10k za iphona w niedalekiej przyszłości jest nieuniknione.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że konkurencja też podniesie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.