Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Wzrost cen iphonów:

ip7- $650,

ip8 - $699,

ipXr $750,

 

I do tego ten przelicznik cena ipXs $1000 w PL 5000zł. 

 

Apple nie musiało wprowadzać fajerwerków bo najtańszy bezramkowiec to już nie $1000 a $750.

 

No i dla tych co chcą się wyróżnić paletki do ping ponga tj. ipXs Max, tyle że i tak ludzie zapakują go w etui bo koszt wymiany ekranu to $329 a rozbicie tyłu $599.

 

Jedyne co warte jest odnotowania to pomiar EKG w Apple Watch 4, na razie apka tylko dostępna w USA. 

 

Z polskimi cenami to polecieli grubo, ale nie tylko ipXs w calej UE w euro cena od 1149 wiec kurs usd-eur maja piekny....

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Europie jabłkofony są najtańsze chyba w... Szwajcarii. Natomiast w Szwecji i Norwegii są najdroższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z polskimi cenami to polecieli grubo, ale nie tylko ipXs w calej UE w euro cena od 1149 wiec kurs usd-eur maja piekny....

Wssystkie ceny ppdawane w USA to sa potem jeszcze +tax (bo USA nie umie w ceny brutto) a weuropie dochodzi VAT więc to nie wynika z tępego przeliczania waluty.

 

Co nie zmoenia faktu ze cena jest chora.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Apple A12 wykręcił w AnTuTu 363000 punktów, dla porównania Snapdragon 845 ma niecałe 290000 a Apple A11 218000

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Delaware, Montana, Oregon I New Hampshire mają zerowy sales tax.

tyTc1Nl.jpg

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie, ocierające się o herezję: Co sądzicie o Huawei Watch (obecnie w promocji za 699 na skórzanym pasku)?

Na kwestię Lewandowskiego spuśćmy zasłonę milczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie, ocierające się o herezję: Co sądzicie o Huawei Watch (obecnie w promocji za 699 na skórzanym pasku)?

Na kwestię Lewandowskiego spuśćmy zasłonę milczenia

Ja o wssystkich smartwatchach sadze mniej wiecej to samo - brak większego sensu, szkoda pieniedzy

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple A12 wykręcił w AnTuTu 363000 punktów, dla porównania Snapdragon 845 ma niecałe 290000 a Apple A11 218000

Wysłano z Google Pixel 2

Wejdzie nowy Kirin 980 i Snapdragon 855 i wyścig trwa dalej.

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Delaware, Montana, Oregon I New Hampshire mają zerowy sales tax.

wg mnie komentarz był idealnie w punkt.

jak możesz podać cenę brutto dla USA skoro różne stany to różne stawki sales tax?

 

Taplaltakl.

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie komentarz był idealnie w punkt.

jak możesz podać cenę brutto dla USA skoro różne stany to różne stawki sales tax?

 

Taplaltakl.

Ale ja sie odnioslem do komentarza mowiacego o cenach w Europie i kwestii ze to dziwny przelicznim z dolara dlatego wspomnialem ze tam to nie sa ceny brutto (w odroznieniu od tych w Europie) i zenasz VAT jest też troche inny niz tamten sales tax.

Wiec kwestia zerowych podarkow w niektorych stanach nie zmienia tego faktu.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iPhone X czy tam XS pomijając cenę ma jeszcze jeden duży plus czyli rozmiar. Teraz jak ktoś chce coś flagowego to ma do wyboru Samsunga S9, Pixela 2 i nic więcej. Reszta to już duże smartfony grubo powyżej 70 mm szerokości i 150 mm wysokości, co nie każdemu pasuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie wykonanie to jak promocja. Imo to jeden z najlepiej wykonanych smartfonów na rynku. Jedno ale dla mnie to aparat. Porobiłem nim kilka zdjęć i mnie rozczarowały albo po Pixelu 2 już inaczej patrzę na jakosc. Kolega wyżej wspomina o dużej wadze....jak dla mnie za***iście się trzyma coś co waży.

 

Wysłano z Google Pixel 2

A ktos tu już się wypowiadał o XZ3? Bo mam oferte i się zastanawiam czy to dobry wybór? Od kilku lat mam zazwyczaj flagowca Xperii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Chyba za wcześnie o tym modelu ale na bank jest zrobiony jak poprzednik więc jakościowo ekstraklasa. System według testów też działa bardzo dobrze, nie wiem jak aparat ale znając Sony nie powala.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich analizach i wyeliminowaniu na początku Honora 10 i HTC 11, Poco za średni wyświetlacz, aparat i bezsensowny jak się okazuje notch, a S8 za cenę "zaryzykowałem" brak dalszych aktualizacji i kliknąłem G6 za 1250. Mam nadzieję, że słusznie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za wcześnie o tym modelu ale na bank jest zrobiony jak poprzednik więc jakościowo ekstraklasa. System według testów też działa bardzo dobrze, nie wiem jak aparat ale znając Sony nie powala.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Mimo wszystko to tel do pracy, a fotografem nie jestem ;)

Anyway byłoby fajnie jechać na wakacje tylko z telefonem, co w sumie w zimie już ma miejsce od jakiegoś czasu. 

Podejdę do jakiegoś sklepu jeszcze go obejrzeć.

Dzięki za radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich analizach i wyeliminowaniu na początku Honora 10 i HTC 11, Poco za średni wyświetlacz, aparat i bezsensowny jak się okazuje notch, a S8 za cenę "zaryzykowałem" brak dalszych aktualizacji i kliknąłem G6 za 1250. Mam nadzieję, że słusznie :P

Kupilem roku temu sobie, 3 tyg temu starej i nie żałuje. Kolejna odslona androida bedzie, potem pewnie koniec. Za 1250 zeta, to dobry sprzet. Tym bardziej, ze ten aparat teraz, to jest cos zupelnie innego niz roku temu. Co do najnowszej odslony systemu, po co Ci to? Pare duperel zmienieonych, a tel prawdopodobnie nieco zwolni bo nowszy android przewaznie = wieksza zasobożerność. Kup odrazu jakiegos Spigena na plecy i oslone/folie na szklo obiektywów !!!!

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Krygo kmiń lepiej jakiś kupon, jutro ruszamy z nowym sezonem wariacie

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wypraszam, jestem dosyć normalny :D Coś tam myślę, szkoda, że musiałbym wykupić Polsat Premium, żeby oglądać mecze we wtorki :( Co do jakiejś ochrony G6 to jak nie lubię  wszelkiej maści "kondonów" to szklane plecki wymuszają raczej cos innego... Się rozejrzę.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zobacz czy czasem MNML nie robi case na wasz model bo zdaje mi się że tak. Ja taki używam na Pixelu 2. Lekki cienki i nie gumowy, sieć ekran się nie paskudzi

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Niektóre flagowce mają wbudowane DAC o wyższych parametrach ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dlatego kolega napisał że jakby ktoś narzekał co ja rozumiem poprzez sprzęt który ma nędzny dac ;)

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Szymonem mamy jakieś problemy komunikacyjne :) Jest tak jak Jash napisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.