Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przecież nie zanegowałem polecanego sprzętu. 

Może powinienem dodać na początku wypowiedzi "Na szczęście" to bylbym lepiej zrozumiany.  :blink:


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś tego Dac'a? W sumie dzięki za link skorzystałem ale z zakupem czerwonego ;)

Nie mam wątpliwości o jego działanie z Iphone'ami/Ipadami lub telefonami na Andku z pozbawionym wyjściem Jack 3,5mm.

Natomiast nie wiem czy będzie kompatybilny np. Z Galaxy od s8 w górę.

 

Od tej wersji galaxiaki mają zlącze USB type-C + Jacka 3.5mm. Jeśli chodzi o USB type-C to ok można użyć przejściówki + tego Dragon Taila. Ale..... czy sygnał poza Jackiem też jest puszczony na TypeC?

 

Wcześniej jak mialem iphone 7 to podłączony w samochodzie po USB odtwarzał spotify, Youtube itd. Natomiast po zmianie na Galaxy S9+ i podłączeniu po USB do stacji w samochodzie była kupa ;/ tylko poprzez BT A to jest shit.

Chyba że powinien coś gdzieś jeszcze przestawić aby sygnal cyfrowy leciał na wyjscie USB w telefonie a DAC w radiu samochodowym dekodowalbym dźwięk na analog? Tak jak jest to w przypadku iphoneow. Tylko nie widziałem nigdzie tego w ustawieniach audio w telefonie aby byla możliwość zmiany strumienia audio na konkretne wyjście.

 

Tapatok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś narzekał na jakość odtwarzanej muzyki w sowim telefonie to tophifi ma świetną promkę na DAC dragonfly black (220 zł):

https://www.tophifi.pl/akcesoria/akcesoria-hi-fi/audioquest-dragonfly-black.html

 

Słuchałem w sklepie wersji red i black. Zdecydowanie gdybym miał kupić to wersję czerwoną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś tego Dac'a? W sumie dzięki za link skorzystałem ale z zakupem czerwonego ;)

Nie mam wątpliwości o jego działanie z Iphone'ami/Ipadami lub telefonami na Andku z pozbawionym wyjściem Jack 3,5mm.

Natomiast nie wiem czy będzie kompatybilny np. Z Galaxy od s8 w górę.

 

Od tej wersji galaxiaki mają zlącze USB type-C + Jacka 3.5mm. Jeśli chodzi o USB type-C to ok można użyć przejściówki + tego Dragon Taila. Ale..... czy sygnał poza Jackiem też jest puszczony na TypeC?

 

Wcześniej jak mialem iphone 7 to podłączony w samochodzie po USB odtwarzał spotify, Youtube itd. Natomiast po zmianie na Galaxy S9+ i podłączeniu po USB do stacji w samochodzie była kupa ;/ tylko poprzez BT A to jest shit.

Chyba że powinien coś gdzieś jeszcze przestawić aby sygnal cyfrowy leciał na wyjscie USB w telefonie a DAC w radiu samochodowym dekodowalbym dźwięk na analog? Tak jak jest to w przypadku iphoneow. Tylko nie widziałem nigdzie tego w ustawieniach audio w telefonie aby byla możliwość zmiany strumienia audio na konkretne wyjście.

 

Tapatok

Cytat z peppera:

 

"Działa wybornie na Androidzie z przejściówką USB OTG. Do wyciśnięcia 100% możliwości (perfect bit, rożne częstotliwości próbkowania) potrzebna jest apka USB Audio Player PRO."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem wlasnie z pracy AirPods'y. Fajny bajer polaczenie z iPhonem sekunda i dziala, szkoda ze wszystko trzeba zmieniac przez siri...

 

Mam Major II z Marshalla i jednak sie przyzwyczailem do zmiany piosenki czy glosnosci za pomoca fizycznego przycisku, ale te przynajmniej nie beda tak grzaly w glowe. 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Szukam telefonu nowego ewentualnie używanego ale jeszcze z gwarancją w budżecie ok. 300-350 zł, no maks. 400 zł. Wiem, że budżet niski, dlatego w grę wchodzą również wszelkiego rodzaju wynalazki chińskie ale wolałbym kupić w Polsce.

Moje wymagania to przede wszystkim:

 

- ekran min. 4,7 cala, HD lub wyżej

- min. 2GB RAM i 16 GB ROM

- mile widziane LTE

- jakiś w miarę sensowny procesor i grafika. Priorytety to brak zacięć i lagów przy otwarciu 2-3 kart i użytkowaniu przede wszystkim takim jak dzwonienie, sms, podstawowe aplikacje ja FB i w miarę swobodne przeglądanie stron internetowych, GPS.

 

- nie gram w gry- nie musi być jakiejś super wydajności. Aparat foto też wystarczy średni.

- bateria by wytrzymał 1 dzień umiarkowanego korzystania.

 

Co możecie polecić, za czym się rozglądać by miało najlepszą relację cena/jakośc?

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Szukam telefonu nowego ewentualnie używanego ale jeszcze z gwarancją w budżecie ok. 300-350 zł, no maks. 400 zł. Wiem, że budżet niski, dlatego w grę wchodzą również wszelkiego rodzaju wynalazki chińskie ale wolałbym kupić w Polsce.

Moje wymagania to przede wszystkim:

 

- ekran min. 4,7 cala, HD lub wyżej

- min. 2GB RAM i 16 GB ROM

- mile widziane LTE

- jakiś w miarę sensowny procesor i grafika. Priorytety to brak zacięć i lagów przy otwarciu 2-3 kart i użytkowaniu przede wszystkim takim jak dzwonienie, sms, podstawowe aplikacje ja FB i w miarę swobodne przeglądanie stron internetowych, GPS.

 

- nie gram w gry- nie musi być jakiejś super wydajności. Aparat foto też wystarczy średni.

- bateria by wytrzymał 1 dzień umiarkowanego korzystania.

 

Co możecie polecić, za czym się rozglądać by miało najlepszą relację cena/jakośc?

 

 

a19836c1437bcf0016d2a1130277cdb6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Redmi 6A, Cubot Nova z nowych

Honor 7 używany

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy, telefony to nie moja bajka, ostatnio przez kilka pokoleń używałem HTC. Czas na zmianę i nim podejmę decyzję zapytam bardziej doświadczone grono. Szukam średniej jakości telefonu 800-1300 zł. Obsługujący dwie karty, dobra (stosunkowo długo działająca) bateria, dobry aparat.  Wykorzystanie poszczególnych aplikacji na poziomie zwykłego zjadacza chleba. 

Co polecilibyście, a czego unikać?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Honor 9 Lite, Xiaomi Mi A2, Moto G6 Plus, Huawei Nova 3e lub P20 Lite, Nokia 6.1 Plus. Z każdego będziesz zadowolony, ale z uwagi na aktualizację stawiam na Nokię.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do użytkowników Galaxy S8 jak oceniacie telefon po dłuższym czasie, czy kupilibyście go ponownie?

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej! Czy ktoś z posiadaczy iPhone’a zrobił aktualizację do ios12?

Mam dostęp do „funkcji experymentalnych” w Safari. Było to już wcześniej? Ktoś wie co można tutaj zepsuć i pokombinować?

 

 

589083f825d15c8f6afd8fccdfe34c6f.png

e41119802b9b91c982b26e180ccc6ae1.png

62d7f93b0a5488c19a4b4fc1cad5d8f5.png

Edytowane przez el_mazurro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci działa ios12 i na którym modelu?

Ja mam 6s i się zastanawiam czy instalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci działa ios12 i na którym modelu?

Ja mam 6s i się zastanawiam czy instalować.

Ja mam na 8mce wiec bez rozczarowań. Ponoć iOS12 ma trafić i przyspieszyć nawet 5s’a wiedz nie powinno być źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję porady. Szukam telefonu nowego ewentualnie używanego ale jeszcze z gwarancją w budżecie ok. 300-350 zł, no maks. 400 zł. Wiem, że budżet niski, dlatego w grę wchodzą również wszelkiego rodzaju wynalazki chińskie ale wolałbym kupić w Polsce.

Moje wymagania to przede wszystkim:

 

- ekran min. 4,7 cala, HD lub wyżej

- min. 2GB RAM i 16 GB ROM

- mile widziane LTE

- jakiś w miarę sensowny procesor i grafika. Priorytety to brak zacięć i lagów przy otwarciu 2-3 kart i użytkowaniu przede wszystkim takim jak dzwonienie, sms, podstawowe aplikacje ja FB i w miarę swobodne przeglądanie stron internetowych, GPS.

 

- nie gram w gry- nie musi być jakiejś super wydajności. Aparat foto też wystarczy średni.

- bateria by wytrzymał 1 dzień umiarkowanego korzystania.

 

Co możecie polecić, za czym się rozglądać by miało najlepszą relację cena/jakośc?

Leeco Cool 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem okazję dłużej pobawić się Mi A2 l. Ten telefon to rewelacja. Responsywny, całkiem ok ekran i aparat. Wielkość, jakość wykonania bez zarzutów.

 

I to za 1099 zł z Proline (4/64). Nie wiem jak z jakością dźwięku, ale za te pieniądze chyba warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leeco Cool 1

W Polsce kupię w tej cenie? Widzę podchodzące pod 500 zł.

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na 8mce wiec bez rozczarowań. Ponoć iOS12 ma trafić i przyspieszyć nawet 5s’a wiedz nie powinno być źle.

Dzięki. Tak właśnie czytam, że chyba jest nieźle i lepiej działają niż na 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

X-Kom ma dobrą ofertę na Xperię XZ2 - 1999 zł z kodem rabatowym "studia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 8mce też już zaktualizowałem i nie dostrzegam zmian w działaniu. Jedynie co zauważyłem nowego to mi się włączyło z automatu screen time czego wcześniej nie było. Teraz wiem ile czasu spędzam na grach a ile na social mediach ;)

 

Funkcje zaawansowane Safari były już w ios11, ale nigdy tam nie zaglądałem i nie wiem co tam można namieszać.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci działa ios12 i na którym modelu?

Ja mam 6s i się zastanawiam czy instalować.

 

6s śmiga na ios12 lepiej niż na 11 i 10. Aplikacje uruchamiają się o wiele szybciej, szczególnie aparat. Może bateria trzyma trochę krócej, ale za mało testuję na razie. Swoją drogą i tak ładuję codziennie wieczorem telefon więc mi to lotto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A propos ładowania. Moje Xioami że służbową kartą. Fakt że tylko SMS, dzwonienie i email w dużej ilości ale mimo wszystko.5299629a41b334c183ede044f4e5ed43.jpg

 

Praktycznie cały czas tylko LTE.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Redmi 4 Pro po córce. Nie jest pierwszej świeżości, bo ma 2 lata. Czytałem wypowiedzi użytkowników, bo zaskoczyła mnie ta bateria i ludzie którzy używają email, FB, Insta, lokalizacja i wszystko czego dusza zapragnie mają SoT na poziomie 10h. Mój Pixel 2 wyciąga połowę tego i to na wifi.

Pamiętam jak go kupowałem kosztował 899zł albo 999zł. Ten sam sprzedawca ma go teraz za 1499zł :o

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow ta bateria mega.

Ja odkąd mam iphona to tak na prawdę tez ładuje codziennie. Są dni ze wytrzyma dwa dni, ale to jest maks.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.