Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

6s śmiga na ios12 lepiej niż na 11 i 10. Aplikacje uruchamiają się o wiele szybciej, szczególnie aparat. Może bateria trzyma trochę krócej, ale za mało testuję na razie. Swoją drogą i tak ładuję codziennie wieczorem telefon więc mi to lotto.

No i poszedł ios 12 na razie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja. Dla kobiety do 1300. Poza rozmowami robi dużo zdjęć więc priorytetem jest bardzo dobry aparat fotograficzny. Pomożecie?


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Za 1500 z hakiem masz na allegro pierwszego Pixela z wyśmienitym aparatem, czystym Androidem.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wszystkich analizach i wyeliminowaniu na początku Honora 10 i HTC 11, Poco za średni wyświetlacz, aparat i bezsensowny jak się okazuje notch, a S8 za cenę "zaryzykowałem" brak dalszych aktualizacji i kliknąłem G6 za 1250. Mam nadzieję, że słusznie :P

 

 

Jak się komóra spisuje ?


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A coś z tańszych?

Jest w którymś sklepie promo na LG G6 za 1299zl

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja. Dla kobiety do 1300. Poza rozmowami robi dużo zdjęć więc priorytetem jest bardzo dobry aparat fotograficzny. Pomożecie?

 

Lg g6 szeroki kąt robi robotę, drugi aparat średni, ale całokształt w tej cenie to świetna opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się komóra spisuje ?

 

Wiesz co? Ogólnie oczywiście zmiana na plus, ale nie ma żadnego szoku. Kultura pracy, responsywność bez żadnych zastrzeżeń, ekran bardzo dobry, podobają mi się proporcje, choć te zaokrąglone rogi nie są idealne i widzę piksele. Audiofilem nie jestem, ale drewnianych uszu też nie mam- jest spoko, ale mam nieodparte wrażenie, że P9 był lepszy. Zdjęć bezpośredniego porównania nie robiłem. Na komputerze też za bardzo nie przeglądałem, jest ok, ale chyba bez szczególnej rewelacji. Wykonanie topowe, pomijając szkło z tyłu. Już są jakieś dwa mikro ślady, a obnoszę się z telefonem jak z jajkiem. Kupiłem dzisiaj spigena liquid, szkło na przód i aparat, a okazuje się, że muszę chyba jeszcze dokupić na tył... Tu zdecydowany plus dla P9. Fajna jest opcja na zmianę czcionki, brakowało mi tego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Czemu aple usilnie dazy do tego by miec wlaczonego caly czas blutucha :), w ios11 odpalal sie niechciany po odpaleniu samochodu a teraz wraz z ios12 nawet ikonka nie informuje ze masz sparowane urzadzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 12 jest bug - nie widać ikonki BT mimo że jest włączony. Pewnie to poprawią w najbliższej poprawce. BT jak chcesz wyłączyć na stałe to musisz w ustawieniach to zrobić, jak zrobisz to ze skrótu to tylko wyłączy do następnego dnia do 5 rano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

iPhone XS został rozebrany na części i policzono ich łączną wartość, która wyniosła, wraz z szacowanymi kosztami montażu, 376 euro. Ten model sprzedawany jest w Niemczech za 1649 euro. Prawie 1300 euro marży na każdym telefonie.

W tym momencie przypomniała mi się dyskusja ile faktycznie jest zegarka w cenie zegarka. :D

 

http://www.spiegel.de/netzwelt/gadgets/apple-iphone-xs-max-so-viel-kostet-das-smartphone-in-der-herstellung-a-1230095-amp.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis w CH Sadyba kolejka juz bylo o 8.00 przed iSpotem - 1/3 osob, to ludzie sporo po 50-tce  :blink:  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

iPhone XS został rozebrany na części i policzono ich łączną wartość, która wyniosła, wraz z szacowanymi kosztami montażu, 376 euro. Ten model sprzedawany jest w Niemczech za 1649 euro. Prawie 1300 euro marży na każdym telefonie.

W tym momencie przypomniała mi się dyskusja ile faktycznie jest zegarka w cenie zegarka. :D

 

http://www.spiegel.de/netzwelt/gadgets/apple-iphone-xs-max-so-viel-kostet-das-smartphone-in-der-herstellung-a-1230095-amp.html

 

 

Nie.. to nie jest 1300 EUR marży.  Wartości żadnego produktu nie liczy się po wartości komponentów. Jest jeszcze cały engineering, montaż, promocja.

Policz sobie ile kosztują komponenty dowolnego zegarka (najlepiej stal i szkło na kilogramy policz) i też tak policz marżę. No bo sam projekt to przecież nic nie kosztuje.

 

I nie, nie jestem fanboyem Apple - wręcz przeciwnie.

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat uznaję tylko Ajfona (więc chyba jestem fanbojem :D) i czekam, ale na XRa, żeby wymienić 6s.

Co do zegarków, nigdy nie miałem jakichś rozkmin ile jest zegarka w zegarku, z telefonami w sumie też, jeśli czuję potrzebę zakupu to kupuję.

Artukuł, który zamieściłem traktuję w kategoriach ciekawostki.

Zgadzam się z Tobą, że te 1300 euro to duże uproszczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 12 jest bug - nie widać ikonki BT mimo że jest włączony. Pewnie to poprawią w najbliższej poprawce. BT jak chcesz wyłączyć na stałe to musisz w ustawieniach to zrobić, jak zrobisz to ze skrótu to tylko wyłączy do następnego dnia do 5 rano.

 

Muszę Cię zmartwić, to nie jest bug ;)

 

Najbardziej ciekawą informacją odnośnie nowych iphonów jest to, że nie posiadają już praktycznie komponentów od samsunga.

iPhone Xr nawet ekranu od samsunga nie będzie miał. Procesor A12 na wyłączność produkuje TSMC.

Niektóry twierdzą, że podwyżka cen wiąże się z przeniesieniem produkcji urządzeń apple do USA w najbliższych latach 6latach.

Co by nie mówić to jest już firma strategiczna . Gdyby nasz kraj taką markę posiadał to byłoby 10000plus. Nawet do roboty nie trzeba byłoby chodzić tylko walić się po nocach jak domy w Afganistanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Ajfony to jednak mocno wadliwe są, uważajcie Panowie

 

 

- Coś ty taki wkurzony?
- Nic nie mów... Idę do salonu Apple zareklamować ich najnowszy telefon.
- A co się stało?
- Włączyłem tryb samolotowy, upuściłem z dziesiątego piętra i zgadnij, jak to się skończyło...


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

W 12 jest bug - nie widać ikonki BT mimo że jest włączony. Pewnie to poprawią w najbliższej poprawce. BT jak chcesz wyłączyć na stałe to musisz w ustawieniach to zrobić, jak zrobisz to ze skrótu to tylko wyłączy do następnego dnia do 5 rano.

Zauwaz ze teraz w iosie12 jesli nie masz wlaczonego BT nie liczy ci krokow w aplikacji zdrowie, wiec cos w tym jest co mowie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 12 jest bug - nie widać ikonki BT mimo że jest włączony. Pewnie to poprawią w najbliższej poprawce. BT jak chcesz wyłączyć na stałe to musisz w ustawieniach to zrobić, jak zrobisz to ze skrótu to tylko wyłączy do następnego dnia do 5 rano.

 

Podobno to zamierzone działanie chociaż nie znalazłem uzasadnienia. Moim zdaniem do iOS 10 było ok, w 11 zmienili działanie skrótu ( nie wyłącza w ogóle tylko rozłącza połączenia, tak samo WiFi ), a teraz to już w ogóle nic więc np. nie wiem czy mam włączony wsiadając do auta. Dla mnie bez sensu, zysk żaden, bardziej kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe wersje iOS są niedopracowane.

Z najnowszymi wyspustami iPhonów też bywa różnie.

Ponoć te nowe mają właśnie problem z wifi ale nie wiadomo czy to nie wina iOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce kupię w tej cenie? Widzę podchodzące pod 500 zł.

To może moją używkę, jak coś to priv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A'propos niedopracowania ostatniej wersji iOS  (bo to najbardziej wygląda jak problem na softwarem)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Kolejne dziecko w kieszeni ;)

c76eb15625daa78c1758eddf2b6c099a.jpg

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szajomi Mi A2. Całkiem przyjemne urządzenie.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.