Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

I 2200 zł drożej niż w google store de :D

 

No nie Pixel3 XL kosztuje tam od 949EUR.

 

 

 

EDIT.

A o tej promocji od jutra mówisz?

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Drożej od iphone xs 64gb i jeszcze nie jest dostępny od ręki :huh:

 

Jash okazja! ;)

 

https://www.x-kom.pl/p/454351-smartfon-telefon-google-pixel-3-xl-64gb-black.html

 

Chcesz mieć najlepszy aparat w smartfonie to płać! :)

 

PS

 

Nawet jakby kosztował dwa razy więcej od iP to i tak bym go wolał, ale mając 2 nie widzę sensu zmiany na 3 i raczej wezmę 2XL.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Aparat lepszy niż w Mate 20 pro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Aparat lepszy niż w Mate 20 pro?

Myślę że w ogólnym rozrachunku tak. Oglądam często zdjęcia porównawcze bo Marcin aka Kwiatek ma P20 i Pixela 2 i zdjęcia z Pixela w większości przypadków są lepsze więc tu będzie tak samo. Zobacz sobie porównania w sieci lub u znanych jutuberów, wielu twierdzi tak samo.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Myślę że w ogólnym rozrachunku tak. Oglądam często zdjęcia porównawcze bo Marcin aka Kwiatek ma P20 i Pixela 2 i zdjęcia z Pixela w większości przypadków są lepsze więc tu będzie tak samo. Zobacz sobie porównania w sieci lub u znanych jutuberów, wielu twierdzi tak samo.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Widzisz, bo ja ciągle szukam czegoś z dobrym aparatem. I byłem już bliski kupna p20 pro. I ten Mate 20 pro mi trochę namieszał w głowie, ale ...kleju się boję ;-) No nic, szukam. Na szczęście telefony rzadziej znieniam niż zegarki :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam komórki na dwie karty sim.

Podoba mi sie motorola g6 plus, dodatkowo ma czytnik lini palcowych z przodu. Warto ją brać czy spojrzeć na coś innego?

Dodam, że nie zależy mi specjalnie na foto a ma służyć do odbierania telefonów i obslugi 4 aplikacji w firmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dostalem maila, ze firma wymieni mi na swieta mojego iP 6 na iP8 milo z ich strony. 

W temacie zdjec to Waszym zdaniem sa duze roznice w jakosci miedzy iP X, Xs a Xr? Ze mnie fotograf daremny strasznie i zastanawiam sie czy telefon jest w stanie cos tu zaradzic.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie dostalem maila, ze firma wymieni mi na swieta mojego iP 6 na iP8 milo z ich strony. 

W temacie zdjec to Waszym zdaniem sa duze roznice w jakosci miedzy iP X, Xs a Xr? Ze mnie fotograf daremny strasznie i zastanawiam sie czy telefon jest w stanie cos tu zaradzic.

 

iP Xs, Xr nie przepala zdjęć jasnych obiektów. X miał z tym problem. Tutaj jest to lepiej pokazane.

 

https://www.spidersweb.pl/2018/09/iphone-xs-aparat.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Piszesz, że brak możliwości zakupu Pixela oficjalnie w PL to wada. Bartek serio? Mamy 2018r. Nie słyszałeś o Amazonie? Nawet już x-kom.pl sprzedaje urządzenia Google. A to że to nie jest do końca oficjalny kanał co z tego? Mam 2 lata gwarancji Google realizowanej przez sklep w którym kupiłem plus dwa lata rękojmi. Gdybym kupił w Amazonie to warunki jeszcze lepsze, bo oni się w ogóle nie bawią tylko wymieniają. A to, że nie mogę porozmawiać z konsultantem.....wiesz co przynajmniej z asystentem Google mogę porozmawiać po polsku. Ty chyba z Siri nie pogadasz.

Pytanie, kto tu ma Polskę w d*pie, aby na pewno Google?

Sprzedawać produkty, sprzedają ale nie możesz w pełni wykorzystać sprzętu (Siri). Google może właśnie dlatego u nas nie sprzedawało (tak chodzą już plotki, że sklep Google wchodzi na nasz rynek) swojego sprzętu, bo nie było asystenta w naszym języku? Nie wiem, fakt jest taki że asystent działa świetnie po polsku i ja z niego korzystam, chociażby do tak prozaicznych czynności jak włączenie budzika, czy zadzwonienie do kogoś. A telefon mogę kupić gdziekolwiek na świecie chcę. Nie żyjemy w komunie i granice nie są zamknięte.

 

 

 

Jash co to za bajki opowiadałeś trzy tygodnie temu, że asystent świetnie działa po polsku? Czytam dzisiaj :huh:  i okazuje się, że oficjalnie nadal nie ma, przełożono datę jego premiery w naszym języku. Niektórym osobom, które brały udział w testach wyłączono asystenta :huh:

W poradnikach na youtube widzę, że trzeba specjalnie języki przestawiać, jednym działa, innym nie. Część osób musi zaczynać rozmowę od zapytania o pogodę bo tylko wtedy łapie w naszym języku.

 

No to rzeczywiście rewelacja ten asystent. Jednak gogle nie ma w d*pie naszego kraju....

 

https://android.com.pl/news/168944-asystent-google-po-polsku-aplikacja/

 

cytat: "Już można wymusić aplikacji wybranie powyższych języków, ale niestety nie jest to równoznaczne z ich poprawnym działaniem — blokada następuje po stronie serwera Google, który wie, że jeszcze takich poleceń ma nie przyjmować."

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie telekomunikacyjne pytanie:

 

Który z europejskich telefonów wspiera LAA na B46? Musi to być dystrybucja na Europę i dostępna od ręki. @Jash - wiesz coś na ten temat?

 

Samsungi tylko w wersji ze Snapem 845, więc odpadają (bo to USA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash co to za bajki opowiadałeś trzy tygodnie temu, że asystent świetnie działa po polsku? Czytam dzisiaj :huh:  i okazuje się, że oficjalnie nadal nie ma, przełożono datę jego premiery w naszym języku. Niektórym osobom, które brały udział w testach wyłączono asystenta :huh:

W poradnikach na youtube widzę, że trzeba specjalnie języki przestawiać, jednym działa, innym nie. Część osób musi zaczynać rozmowę od zapytania o pogodę bo tylko wtedy łapie w naszym języku.

 

No to rzeczywiście rewelacja ten asystent. Jednak gogle nie ma w d*pie naszego kraju....

 

https://android.com.pl/news/168944-asystent-google-po-polsku-aplikacja/

 

cytat: "Już można wymusić aplikacji wybranie powyższych języków, ale niestety nie jest to równoznaczne z ich poprawnym działaniem — blokada następuje po stronie serwera Google, który wie, że jeszcze takich poleceń ma nie przyjmować."

 

To co mam wyjąć kamerę i nagrać Ci jak z nim rozmawiam? Serio uważasz, że jestem idiotą, który pisze kłamstwa, żeby błysnąć! Bajki to może Ty piszesz. Mam na Xiaomi w pełni działającego asystenta po polsku. Jak Ci tak bardzo zależy to Ci to udowodnię, chociaż nie bardzo mam czas tak samo jak nie mam czasu się odnieść do tego starego postu którego jeszcze nie nawet nie czytałem. Niestety, ale wyobraź sobie że niektórzy są starsi od Ciebie, mają prace dom dzieci i nie siedzą na Wykopie.

I na koniec. Nie musiałem nic kombinować, kupiłem służbowo Xiaomi Mi A2, założyłem firmowe konto, zalogowałem się i jest od momentu włączenia telefonu. 

 

EDYTA:

 

GA po Polsku na bardzo szybko (nagrałem bez dźwięku, ale tak jak ja tak i on mówi po naszemu):

 

https://photos.google.com/share/AF1QipM8y-mqA-SVcH1GfqzhjO-CdkBOSZvWAm1CvUshVz254abOWTf1MTU7wHkb7KABhg?key=MmNqczgzYXNkN3Z0eFotUUZZc3VpV01ITl9ZWlhn

 

Z tego co zauważyłem asystent po Polsku nie działa na androidzie 9.0, a na 8.1 jest OK

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja w żadnych beta testach nie brałem udziału, ale asystent też mi działa na Pixelu.

 

U mnie na Pixelu 2 jest dziwnie, bo działa po polsku, ale w ustawieniach mam napisane, że język polski nie jest obsługiwany (czego nie mam na android one w Xiaomi). Dodatkowo środkowy przycisk funkcyjny po naciśnięciu nie ma animacji kolorowych kropek tak jak powinien mieć przy działającym asystencie.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie na Pixelu też wszystko działa tak samo jak na filmiku który wrzuciłem z Xiaomi.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Andku 9.0 asystent nie działa w ogóle. Ani po polsku ani po angielsku.

 

Wysłane z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, mi te kolorowe kółeczka pojawiają się jak zmienię język telefonu na angielski. Wtedy działa też google asystent po angielsku ale po polsku nie. Jak wrócę do jezyka polskiego to animacja znika i asystent przestaje działać również po angielsku. Android 9.0

 

Wysłane z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To u mnie działa na 9.0 po polsku bo komendy wykonuje, ale nie powinien. Kropek nie mam więc tak jakby go nie było.

Na Xiaomi jest tak jak pisałem normalnie oficjalnie PL.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam opinii o Samsungu A8 2018. U mnie w mieście leżą w Media Expert po 999 zł.

 

Przelonuje mnie: ip68, 4gb ram, 32 gb pamieci, usb C (szybkie ładowanie), NFC, Infinity Amoled ---> w cenie ponizej tysiaka.

 

Telefon byłby dla kobiety (znaczy nie jest tech geekiem).

 

Warto tyle dać i go kupić czy jest coś sensowniejszego (aha i nie siaomi i honor, bo ona nie zna tego i nie chce)?


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co mam wyjąć kamerę i nagrać Ci jak z nim rozmawiam? Serio uważasz, że jestem idiotą, który pisze kłamstwa, żeby błysnąć! Bajki to może Ty piszesz. Mam na Xiaomi w pełni działającego asystenta po polsku. Jak Ci tak bardzo zależy to Ci to udowodnię, chociaż nie bardzo mam czas tak samo jak nie mam czasu się odnieść do tego starego postu którego jeszcze nie nawet nie czytałem. Niestety, ale wyobraź sobie że niektórzy są starsi od Ciebie, mają prace dom dzieci i nie siedzą na Wykopie.

I na koniec. Nie musiałem nic kombinować, kupiłem służbowo Xiaomi Mi A2, założyłem firmowe konto, zalogowałem się i jest od momentu włączenia telefonu. 

 

EDYTA:

 

GA po Polsku na bardzo szybko (nagrałem bez dźwięku, ale tak jak ja tak i on mówi po naszemu):

 

https://photos.google.com/share/AF1QipM8y-mqA-SVcH1GfqzhjO-CdkBOSZvWAm1CvUshVz254abOWTf1MTU7wHkb7KABhg?key=MmNqczgzYXNkN3Z0eFotUUZZc3VpV01ITl9ZWlhn

 

Z tego co zauważyłem asystent po Polsku nie działa na androidzie 9.0, a na 8.1 jest OK

 

Na Andku 9.0 asystent nie działa w ogóle. Ani po polsku ani po angielsku.

 

Wysłane z Google Pixel 2

 

Jash, mi te kolorowe kółeczka pojawiają się jak zmienię język telefonu na angielski. Wtedy działa też google asystent po angielsku ale po polsku nie. Jak wrócę do jezyka polskiego to animacja znika i asystent przestaje działać również po angielsku. Android 9.0

 

Wysłane z Google Pixel 2

 

 

Jash przepraszam, że nazwałem Cię bajkopisarzem. Świetnie, że gogle wprowadziło asystenta do swoich urządzeń mówiącego w naszym języku i to działającego bardzo sprawnie jak sami piszecie. Jak widać warto mieć oficjalnie urządzenia gogle i najnowsze oprogramowanie.

 

Muszę przestać czytać największe polskie forum o androidzie bo tam tyle osób pisze, że im gogle asystent nie działa-pewnie kłamią.

Widziałem recenzje pixela 3 youtubera Nawrowskiego- jemu też nie działa gogle asystent po polsku-pewnie bajki opowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bartek.

 

Najwidoczniej działa tylko Pixelach i sprzęcie z Android One, ale nie wszystkich. Czytanie największego polskiego forum Androida (którego bylem moderatorem) i oglądanie Nawrowskiego pozostawiam bez komentarza bo to poziom Onetu

Skoro film który Ci wrzuciłem nie wystarczy to cóż....chyba możemy zakończyć ze sobą rozmawiać, bo to nie ma najmniejszego sensu i pewnie jakbym Ci wysłał moje smartfony żebyś zobaczył to fizycznie to pewnie też uznałbyś że to zwidy.

Od dziś Twoje pisanie w moją stronę możesz uznać za rzucanie grochem o ścianę. Zakończyliśmy dyskusje raz na zawsze.

 

I gdyby przyszło ci do głowy pomyśleć, że czytam co piszesz to okienko z informacją o ukrytym wpisie zablokowałem ad blockiem.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Temat zamykam do odwołania. Może to niektórych zachęci do uczestniczenia w innych tematach forum.

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie te czasy, kiedy można było pokłócić się rozmawiając przez telefon, ale nie o telefonie...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.