Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Wole dziure niż notcha. Mini jack to juz dawno historia. Większośc ludzi i tak wymienia telefon co 2 lata. Ja dalej mam s7 i otrzymuje cały czas poprawki bezpieczeństwa i jest zapowiedziana aktualizacja androida więc z tym wsparciem to nie jest tak źle. Zresztą 3/4 użytkowników w poważaniu ma wsparcie telefon ma działać i guzik ich obchodzi jaki system tam siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole dziure niż notcha. Mini jack to juz dawno historia. Większośc ludzi i tak wymienia telefon co 2 lata. Ja dalej mam s7 i otrzymuje cały czas poprawki bezpieczeństwa i jest zapowiedziana aktualizacja androida więc z tym wsparciem to nie jest tak źle. Zresztą 3/4 użytkowników w poważaniu ma wsparcie telefon ma działać i guzik ich obchodzi jaki system tam siedzi.

 

Super, że napisałeś post, ale nadal nie dowiedziałem się czym Samsung pozamiata konkurencję, jeśli potwierdzi się ten obrazek, jak sam wyżej pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby czym pozamaiata? Brakiem mini jacka i dziurami w ekranie? Czy wsparciem na niecale dwa lata jakie galaxy s8 otrzymał?

Hmm... Samsung już skończył wsparcie dla S8? Przecież on wyszedł nieco ponad półtora roku temu. Zapowiedzieli, że nie dostanie 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość do Samsunga skończyła się na Note 4. Ile można czekać na aktualizację albo być rozczarowanym końcem uaktualniania?! Jak widzę, niewiele się zmieniło. Mimo pewnych minusów, jaka ulga mieć iPhone'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screen to body ratio

 

No kurcze to rzeczywiście zmiecie konkurencję. Z tych fotografii wynika, że mamy "brodę" pod wyświetlaczem, "grzywkę" nad wyświetlaczem i jeszcze dziurę na wyświetlaczu. Rzeczywiście rewelacja. To ja już wolę design s9 albo oneplus 6t...

 

Hmm... Samsung już skończył wsparcie dla S8? Przecież on wyszedł nieco ponad półtora roku temu. Zapowiedzieli, że nie dostanie 10?

 

Samsung ostatnio pokazał nową nakładkę One UI, na której będą opierać się ich przyszłe flagowce. Ma ona być wprowadzona z androidem pie.

Z tego co czytałem to s8 już się nie załapie na tę nakładę. Ciekawe kiedy dostanie chociaż nowego androida.

Dla mnie to jest wstyd i żenada ze strony takiej potężnej firmy. I mam to gdzieś, że zaraz ktoś zacznie pisać po co mi nowy android.

Skoro ludzie wydają tyle pieniędzy na telefony to oczekiwałbym trzyletnie bezwzględnego szybkiego wsparcia.

 

https://www.spidersweb.pl/2018/11/samsung-galaxy-s8-note-8-oneui.html

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurcze to rzeczywiście zmiecie konkurencję. Z tych fotografii wynika, że mamy "brodę" pod wyświetlaczem, "grzywkę" nad wyświetlaczem i jeszcze dziurę na wyświetlaczu. Rzeczywiście rewelacja. To ja już wolę design s9 albo oneplus 6t...

 

 

Samsung ostatnio pokazał nową nakładkę One UI, na której będą opierać się ich przyszłe flagowce. Ma ona być wprowadzona z androidem pie.

Z tego co czytałem to s8 już się nie załapie na tę nakładę. Ciekawe kiedy dostanie chociaż nowego androida.

Dla mnie to jest wstyd i żenada ze strony takiej potężnej firmy. I mam to gdzieś, że zaraz ktoś zacznie pisać po co mi nowy android.

Skoro ludzie wydają tyle pieniędzy na telefony to oczekiwałbym trzyletnie bezwzględnego szybkiego wsparcia.

 

https://www.spidersweb.pl/2018/11/samsung-galaxy-s8-note-8-oneui.html

S8 nie załapie się na beta testy OneUi. Sama nakładkę razem z Androidem 9.0 dostanie.

Jak się na coś powołujesz to czytaj dokładnie albo do końca.

I tak dla ciekawości - powiedz proszę skąd akurat oczekiwanie 3 letniego wsparcia. Nie 2 albo np 7 letniego?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

https://www.dobreprogramy.pl/one-ui-samsung-interfejs-note,News,92093.html

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S8 nie załapie się na beta testy OneUi. Sama nakładkę razem z Androidem 9.0 dostanie.

Jak się na coś powołujesz to czytaj dokładnie albo do końca.

I tak dla ciekawości - powiedz proszę skąd akurat oczekiwanie 3 letniego wsparcia. Nie 2 albo np 7 letniego?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

https://www.dobreprogramy.pl/one-ui-samsung-interfejs-note,News,92093.html

 

Powołałem się na artykuł i przeczytałem go do końca. Jest z 8 listopada i tam pisze, że S8 nie dostanie One UI.

Artykuł, który ty podlinkowałeś jest z 13 listopada i padają w nim nowsze informacje, z których wynika, że jednak s8 dostanie One UI.

 

Super. Ciekawe kiedy S8 dostanie tego androida 9 z One UI albo nawet bez tej nakładki? :D  Jak już będzie dostępny android 10 czy później?

Przypomnę, że Android P jest dostępny od kilku miesięcy i już powinna być aktualizacja na flagowce przynajmniej.

Pewnie nie wszyscy jeszcze dostaną bo te brandowane softy od operatorów pokrzyżują plany. ;)

Hmmm skąd wziąłem liczbę 3letniego wsparcia.

Fanatyk, geek kupuje telefon co roku. Przeciętny użytkownik myślę co 2 lata. Osoby, które nie przywiązują uwagi do tego rodzaju sprzętów pewnie na 3 lata. No to wypadałoby 3 letnie wsparcie wprowadzić. Tak po prostu, żeby pokazać, że nie ma się klientów w głębokim poważaniu.

Nie oczekuję 5letniego wsparcia jak u apple do pobrania natychmiast po premierze softu dla szerokiej gamy urządzeń bez znaczenia gdzie i od kogo się kupiło ich urządzenie.

 

Mam samsunga smart tv. To był prawie najwyższy model. Po trzech latach przestał działać netflix, spotify.

Jest zażenowany polityką tej firmy.

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna a moi rodzice maja samsunga smart TV dluzej niz 3 lata, nie był to najwyzszy model i jakos te aplikacje dzialaja....


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zaraz ktoś wyklnie ale od tygodnia używam służbowego S9 a prywatnie mam Xiaomi Redmi 4X, i powiem tak Samsung oprócz super aparatu niczym nie rożni się od Radmi, płynność, szybkość odblokowywania palcem, ładowanie stron, praca z mailem.... wszystko tak samo. To mój pierwszy flagowiec i troszkę jestem w szoku spodziewałem się czegoś więcej (swoją drogą sam nie wiem czego, ale za tyle kasy chciałbym coś więcej). Swoją drogą aparat jest mistrzem w porównaniu do taniego chińczyka ale cała reszta taka sama. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja cierpliwość do Samsunga skończyła się na Note 4. Ile można czekać na aktualizację albo być rozczarowanym końcem uaktualniania?! Jak widzę, niewiele się zmieniło. Mimo pewnych minusów, jaka ulga mieć iPhone'a.

 

A to ciekawe, bo nie dalej jak wczoraj dostałem duża aktualizację na NOTE 4 :)

Pewnie mnie zaraz ktoś wyklnie ale od tygodnia używam służbowego S9 a prywatnie mam Xiaomi Redmi 4X, i powiem tak Samsung oprócz super aparatu niczym nie rożni się od Radmi, płynność, szybkość odblokowywania palcem, ładowanie stron, praca z mailem.... wszystko tak samo. To mój pierwszy flagowiec i troszkę jestem w szoku spodziewałem się czegoś więcej (swoją drogą sam nie wiem czego, ale za tyle kasy chciałbym coś więcej). Swoją drogą aparat jest mistrzem w porównaniu do taniego chińczyka ale cała reszta taka sama. 

To zależy, kto czego oczekuje od telefonu, dla niektórych aparat jest potrzebnym narzędziem, np. w pracy (nie każdy może nosić lustrzankę przy sobie). Jeżeli telefon ma służyć tylko do dzwonienia i mail'i, to wiadomo, że XIAOMi spokojnie wystarczy.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w dxomark nadal Huawei P20 Pro na pierwszym miejscu. Żaden z tegorocznych flagowców oprócz nietestowanych jeszcze Mate 20 Pro i Pixela 3, nawet nie zbliżył się do wyniku Huaweia. Ciekawe czy Huawei na prawdę tak wysoko zawiesił poprzeczkę w kwestii aparatu czy najwięcej zapłacił za pierwsze miejsce? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A w dxomark nadal Huawei P20 Pro na pierwszym miejscu. Żaden z tegorocznych flagowców oprócz nietestowanych jeszcze Mate 20 Pro i Pixela 3, nawet nie zbliżył się do wyniku Huaweia. Ciekawe czy Huawei na prawdę tak wysoko zawiesił poprzeczkę w kwestii aparatu czy najwięcej zapłacił za pierwsze miejsce?

Tyle że Pixel 3 to inna kategoria, bo ma jeden obiektyw a oni to teraz jakoś rozgraniczają bo na przykład telefonem z najlepszym aparatem jednoobiektywowym został iP XR, przy czym tak jak piszesz Pixel 3 nie był jeszcze testowany.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę, to aktualnie i inwestowanie obecnie w inny system niż Android mija się z celem. Bo to na ten system powstaje najwięcej aplikacji z różnego rodzaju przeznaczeniem.

Przykładem takich aplikacji, są chociażby te lokalizacyjne, samochodowe, nawigacyjne. I nie tylko chodzi o nawigację, czy nawet systemy wsparcia jak Yanosik, ale również te wszystkie aplikacje, które na bieżąco podpowiadają jak wygląda sytuacja na drogach w danych obszarach, o korkach, o utrudnieniach, zamknięciach odcinków dróg z uwagi na remonty itd. Mam tutaj na myśli takie aplikacje jak Bans for Trucks: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glf25.s.trafficban&hl=pl

Edytowane przez wpalnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę, to aktualnie i inwestowanie obecnie w inny system niż Android mija się z celem. Bo to na ten system powstaje najwięcej aplikacji z różnego rodzaju przeznaczeniem.

Przykładem takich aplikacji, są chociażby te lokalizacyjne, samochodowe, nawigacyjne. I nie tylko chodzi o nawigację, czy nawet systemy wsparcia jak Yanosik, ale również te wszystkie aplikacje, które na bieżąco podpowiadają jak wygląda sytuacja na drogach w danych obszarach, o korkach, o utrudnieniach, zamknięciach odcinków dróg z uwagi na remonty itd. Mam tutaj na myśli takie aplikacje jak Bans for Trucks.

Hmmm dobrze rozumiem w takim razie, że nie warto np. kupować iphone bo tam nie ma aplikacji:d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak na dobrą sprawę, to aktualnie i inwestowanie obecnie w inny system niż Android mija się z celem. Bo to na ten system powstaje najwięcej aplikacji z różnego rodzaju przeznaczeniem.

Przykładem takich aplikacji, są chociażby te lokalizacyjne, samochodowe, nawigacyjne. I nie tylko chodzi o nawigację, czy nawet systemy wsparcia jak Yanosik, ale również te wszystkie aplikacje, które na bieżąco podpowiadają jak wygląda sytuacja na drogach w danych obszarach, o korkach, o utrudnieniach, zamknięciach odcinków dróg z uwagi na remonty itd. Mam tutaj na myśli takie aplikacje jak Bans for Trucks.

Tu bym polemizował bo aplikacje zazwyczaj pierwsze są na Apple tak jak np Instagram czy Snapchat (pomijam czy są mało czy bardzo ambitne) i często gęsto są lepiej dopracowane. Czy jest więcej nie wiem ale wydaje mi się że tak, a już na pewno jest więcej tych dobrych, bo sklep Google w 50% to śmietnik. Oczywiście to nie regułą bo np aplikacje deweloperów zewnętrznych są lepsze imo na androida (mam tu na myśli nie stockowe apki dla FB Twittera i takie tam).

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak jest z aplikacjami na androida po aktualizacji systemu? W IP spotkała mnie przykra niespodzianka, że apki nie działają po aktualizacji a druga sytuacja to usunięcie apki z sklepu jabłka i brak możliwości powtórnej instalacji, a były to aplikacje kupione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to miałem podobnie na iOS jak Ty że po jednej z aktualizacji połowa aplikacji mi nie działała. Pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych i ustawienie od nowa ręcznie. Nie mniej to było raz tylko. W androidzie nie pamiętam takiej sytuacji. Nie wiem jak jest w iOS ale w andku po każdej nowej aktualizacji systemu są optymalizowane aplikacje i może dlatego jest ok. Tak samo jest przy comiesięcznych aktualizacjach zabezpieczeń.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał korzystać z serwisu Apple w iSpot w Gdyni w Rivierze to szczerze odradzam. Zostawiłem iPhona na wymianę baterii. Miało to potrwać 3 godziny, trwało 3 dni. Bateria jest nowa i super. Za to nie działa głośnik w słuchawce, przedni i tylny aparat i flash... Jutro idę z reklamacją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to

Przywracanie nic nie daje bo aplikacja jest nie kompatybilna. Co prawda można znaleźć inna ale nie o to chodzi.

Najbardziej boli, że nie mogę odzyskać aplikacji, które kupiłem, a które App Store usunął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No to lipa jak się zamyka płatne aplikacje.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

32-bitowe aplikacje zniknęły z App Store.

Jak developerzy nie wypuścili nowych wersji to tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

Powoli muszę pomyśleć o wymianie telefonu i !@#$%^& mnie trafia... Co teraz warto kupić, bo trochę wypadłem z obiegu. Aktualnie mam Xperie Z5, wczoraj wymieniłem sobie baterię, ale pomimo, że ten telefon wygląda jak prawie nowy to chyba już długo nie pociągnie, a poza tym po tej wymianie obawiam się o jego szczelność, do tego okazało się, że narożniki ramki są luźne - pewnie były już wcześniej tylko po otwarciu klapki się bardziej ujawniło. To sobie pewnie poprawię, ale i tak rozglądam się za czymś nowym. Potrzebuję w miarę mocnego telefonu z dobrym ekranem nie mniejszym niż obecny, wodoszczelny (gniazdo ładowania również) z dobrze działającym bluetoothem i WiFi. Używam go jako nawigacja na motocyklu i w różnych innych czasem niezbyt łatwych warunkach. Ma mieć też dobry aparat, ten główny, tego przedniego to praktycznie nie używam, no i wytrzymać chociaż 1 dzień na baterii przy intensywnym użytkowaniu. Mile widziana sensowna jakość odtwarzanej muzyki i normalne gniazdo słuchawek, nie chcę stanąć przed dylematem słuchać czy ładować. Mam słuchawki BT, ale czasem korzystam też po kablu i tak ma zostać. Mniej niż 4GB RAM i 64 GB pamięci wew to chyba już nie ma sensu, tak samo jak coś poniżej SnapDragona 845. Slot na kartę pamięci, ewentualnie DualSim, chociaż karta ma priorytet. Na początku myślałem , że kupię nową Xperią XZ3, tak było do momentu, kiedy wziąłem go (ją?) w rękę. Kto to wymyślił te zaoblone ekrany, co to w ogóle jest?? I po co?? Od jakiegoś czasu używam telefonów Sony i byłem z nich zawsze zadowolony, obecna Z5, wcześniej Z3... Zacząłem rozkminkę i pomyślałem jeszcze o HTC U12+, przewinęło się też LG G6 - ale to już nie nowy model... Póki co tego LG testuje moja "współlokatorka", ale ona ma złe fluidy i jej się nawet superkomputer typu Prometheus albo Tryton zawiesi przy obliczaniu 2 x 2 :P, więc ten test jest obarczony błędem grubym :P Czym jeszcze ewentualnie się zainteresować, żeby w miarę przypominało to telefon i spełniało wymagania jak powyżej. I żadne AjFony nie wchodzą w rachubę :P A i jeszcze żeby miał normalny wyświetlacz, bez tego "notch'a"... Po co to w ogóle jest...

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash

 

To będzie dobra karta w cenie 120pln ? Trudno mi znalesc ten sam model/wersje w necie. Odkąd mi się dziecie urodziło, GB znikaja w telefonie w mgnieniu oka. Teraz mam jaka złotą Kingstona 32GB, w miarę szybka.attachicon.gifScreenshot_2018-11-08-19-31-16.jpeg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Sry za cytowanie zdjęć. Karta jest mega szybka, jestem ciężko zdziwiony hehehe. A myślałem ze ten zloty Kingston hula. Jeszcze nie wiem jak sam zapis w urządzeniu, pewnie tez będzie szybko. Ponad 5k fotek/30gb w kilkanaście minut.d37e3eb2071cb0bf5dd25099a7419562.jpg

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.