Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe co bedzie

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pixel 2 XL albo 3. Nic innego nie wchodzi w grę. Plan był taki żeby coś dokupić do Pixela 2 ale w każdym który wybrałem coś mi nie pasuje :)

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, w trójce uważaj bardzo na źle działające przyciski. Ja takie miałem i się go pozbyłem. Ciężko było wcisnąć włącznik czy zmienić głośność. Dwuklik włącznika jako skrót do aparatu był praktycznie niemożliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tak po prostu trafiłeś, ja o niczym takim nigdzie nie czytałem. Nie mniej - 14 dni na zwrot jest. Każdy telefon można kupić i na coś trafić, niestety. Ze względu na cenę skuszę się raczej na 2 XL w wersji 128GB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem trochę tematów o przyciskach, na pewno na reddicie. Gdzie jeszcze nie pamiętam.

 

Mnie ciekawi bardzo Nokia 9, szkoda tylko że będzie na SD845, nie 855.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Szkoda, ze względu na nową litografię i co za tym idzie mniejsze zużycie energii, chociaż jeśli prawdą będzie ogniwo o pojemności 4150mAh to nie powinno być źle. Ciekawe czy aparat da radę.

Wracając do przycisków...czytam tylko XDA i grupy Pixelowe na FB gdzie piszą ludzie którzy faktycznie używają. Nie mniej bardziej w 3 obawiałbym się rysującego matowego szkła, dlatego też czarna wersja odpada. Przyciski też irytująca wada, ale szczerze to kiedy ich się używa? Telefonu nie włączam i nie wyłączam, głośności też raczej nie zmieniam, chyba że na YT. Nie mniej, to wada, mimo wszystko.

A wracając jeszcze do Nokii 9.... z przodu LG G6 a z tyłu groteska w górnej części

 

DvtXDI5X4AA8gVg.jpg

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wracając jeszcze do Nokii 9.... z przodu LG G6 a z tyłu

Projektant inspiracje znalazł chyba tu

9a0fc2eca32e01fa138298baeae7171b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash czemu zmieniasz na XL? Pasy startowe się znudziły?

 

Wysłano z Google Pixel 2

Przecież XL też ma pasy startowe :D

Zmieniam bo odkąd służbowo mam Xiaomi Mi a2 Pixel 2 zrobił się za mały.

Być może uda się kupić 2XL bez sprzedaży 2 i wtedy było by idealnie, bo 2 wrzucilbym do szuflady jakby mnie kiedyś naszło na powrót do małego ekranu.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie teraz stoję przed wyborem i nie wiem na co się zdecydować. Z jednej strony powrót do jabłka (ostatnie było 7 plus) tym razem X lub XS a z drugiej strony kusi Pixel 3. Żona ma jabłko i nie dziwi mnie, że jest zadowolona ale ona z każdego telefonu jest zadowolona :) poza Sony :)

Najchętniej kupił  bym oba i używał przez jakiś czas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Właśnie sprzedałem. Porównam z pamięci o ile nie kupię ostatecznie 3

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, łezka się w oku kręci na wspomnienie, miałem kilka modeli. Teraz smakuje inny owoc, bo tamten zgnił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przyszła pora na wybór nowego telefonu w robocie, a że budżet dość szeroki i można trochę poszaleć, to może pomożecie z wyborem słuchawki. Różnice w cenie między tymi modelami można olać, firma stawia :D

 

Na chwilę obecną kandydaci:

-Samsung S9

-Samsung S9+

-Samsung Note 9

-Iphone 8

-Iphone XR

-Huawei Mate 20 Pro Dual Sim

 

Na chwilę obecną korzystam z S7 Edge i po prawie 2 latach jestem z niego bardzo zadowolony. Praktycznie wszystko mi odpowiada, mógłby być z 5mm węższy i byłby idealny :)

 

S9 to taka raczej bezpieczna opcja, miałem z nim do czynienia trochę, wiem czego się spodziewać, można powiedzieć, że byłby to trochę upgrade hardware w trochę zgrabniejszej obudowie i tyle.

 

S9+ i Note9. Oba klocki i pewnie jak ładować się w któryś to lepiej patrzeć na Note-a. Jakieś opinie? Czy biorąc pod uwagę, że nie pracuje specjalnie na telefonie warto brać coś co niespecjalnie wchodzi w kieszeń spodni?

 

Iphony - czysta ciekawość. Ostatni jakiego miałem na własność to 3G, którego wspominam dobrze, a iOS w iPadzie AIR2 kupił mnie w pełni. Od czasu jak kupiłem iPada prawie nie używam laptopa w domu. Ciągnie mnie znów do iOS ale najbardziej martwię się o baterię. Telefon w ciągu dnia użytkuję ani dużo, ani mało. Od początku jak mam S7, wracając koło 17-18 do domu, mam jeszcze 30-40%, zależy mi głównie na tym żeby nie musieć się doładowywać w ciągu dnia.

 

Huawei - totalna niewiadoma dla mnie, czy przy takiej konkurencji warta w ogóle rozważenia czy lepiej brać flagowce gigantów?

 

EDIT:

Najważniejsze punkty dla mnie to bateria i aparat.

 

Z góry dzięki za ewentualne porady.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bateria i aparat to Mate 20 Pro. Tylko wyświetlacze to loteria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak z wyświetlaczem będzie ok - ja swój brałem w grudniu, na matrycy LG i wszystko jest super (nie ma żadnych problemów), to IMO zdecydowanie warto pomysleć o Mate 20 Pro :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Huawei to właśnie już gigant ;)

Jak chcesz wrócić do IOs - to bierz XR, jak Android to P20 Pro. Jest świetny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, łezka się w oku kręci na wspomnienie, miałem kilka modeli. Teraz smakuje inny owoc, bo tamten zgnił :)

 

Mój niezniszczalny i w razie czego jeszcze do zastąpienia kolejnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od święta lubię sobie włączyć jeden z poniższych i poklikac. To były telefony ;)

da6c2fe024046824986668da0f0017fb.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tylko że Huawei to właśnie już gigant ;)

Jak chcesz wrócić do IOs - to bierz XR, jak Android to P20 Pro. Jest świetny.

Z Apple wolałbym 8 bo przynajmniej wygląda. XR na żywo tragedia. Szeroka ramka wokół wyświetlacza plus aluminiowa ramka jakaś taka tandenta w porównaniu do X czy 8 czy nawet 7 i proporcje zwłaszcza patrząc od tyłu też skopane. Faktycznie wygląda jak budżetowy a nie kosztuje.

 

Wysłano z Google Pixel 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Huawei to właśnie już gigant ;)

Jak chcesz wrócić do IOs - to bierz XR, jak Android to P20 Pro. Jest świetny. 

 

Jednak Mate to trochę wyższa półka. Od mojego S7 edge jest tylko 7mm wyższy, grubość i szerokość jest o dziesiątki mm mniejsza, więc jeszcze do zaakceptowania dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Apple wolałbym 8 bo przynajmniej wygląda. XR na żywo tragedia. Szeroka ramka wokół wyświetlacza plus aluminiowa ramka jakaś taka tandenta w porównaniu do X czy 8 czy nawet 7 i proporcje zwłaszcza patrząc od tyłu też skopane. Faktycznie wygląda jak budżetowy a nie kosztuje.

 

Wysłano z Google Pixel 2

 

Miałeś w końcu jakąś okazję na dłuższe obcowanie z Mi Mix 2s? Czy tylko tyle co ostatnio pomacałeś?

 

Ja zostałem chyba z trójką:

  • S9,
  • OP 6/6t 
  • Mi Mix 2s

No i się "wahom", ale muszę coś kupić przed końcem miesiąca.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie, odpuściłem Xiaomi. Na tę chwilę

Pixel 2 XL 128GB

Pixel 3 128GB

Meizu 16th

 

a propos S9 - Pixela 2 kupił ode mnie gość, który tydzień temu go kupił i wczoraj sprzedał. Wytrzymał z nim 5 dni, a wcześniej miał Pixela OG i ma podobne zdanie co ja, że po dłuższej przygodzie z Pixelem już żaden inny telefon z andkiem nie podchodzi.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.