Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Na każdym telefonie miałem i mam etui firmy Spigen. Mają duży wybór, są dobrze zrobione j całkiem rozsądnie wycenione. Chronią też ok.

W temacie folii/szkła - ja bym odpuścił. Żeby to jakoś względnie wyglądało będziesz musiał bawić się w jakieś cuda z klejem utwardzanym UV. Przez zaokrąglone szkło na wyświetlaczu stało się odkleja i wygląda po prostu słabo.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś gdzie warto zerknąć Samsungi S8, 9 lub Note dual sim? Zakup firmowy na fakturę, z gwarancją realizowaną w PL. Bestcena odpada, bludiode chyba też. Gdzieś jeszcze znajdę?

Edytowane przez RoKoKo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

x-kom.pl nie ma? Komputronik ma często dobre promo.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel ostatnio kupił z oficjalnej dystrybucji samsunga S9. Sam telefon był droższy niż gdzie indziej, ale dostał kartę płatniczą z 500 zł na koncie. Nie wiem czy dalej ta promocja funkcjonuje, ale z tą kartą się wszystko całkiem nieźle zgodziło. Karta jest po prostu przedpłacona i możesz to wydać gdzie chcesz, nie tylko u samsunga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spigeny są bardzo solidne, pogrubiają trochę telefon ale świetnie zabezpieczają przed ew. upadkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spigeny są bardzo solidne, pogrubiają trochę telefon ale świetnie zabezpieczają przed ew. upadkiem.

 

Chyba w razie upadku.  ;)


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiasz sie tak malego aku, przy tym ekranie ?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie obawiasz sie tak malego aku, przy tym ekranie ?

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Mam identyczne aku w LG V30. 

Może nie jest to lider rynku w kwestii baterii, ale ja też nie gram na telefonie itd. V30 ładuję co drugi dzień. Poza tym jak mam na stałe ladowarkę w pracy i ładowarkę w domu, to i tak poniżej 30% pewnie nigdy nie będzie naładowany ten telefon. 

Da radę.

 

Był to najlepszy bilans kompromisów z dostępnych telefonów spełniających wymagania. Właściwie jedyne czego nie ma z rzeczy które chciałem, to bezprzedowowe ładowanie (kupiłem sobie adapter Nillkina - zobaczymy jak to działa) i jedyna rzecz którą ma a której nie chciałem to notch (na szczęście nie tak wielki jak na przykład w Pocofone)

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki ale to chyba w tym temacie, rozglądam się za tabletem do domowych zastosowań, przeglądanie internetu, forum, fb, filmy yt, płacenie rachunków itd

Stanęło poki co na Ipad 9.7 2018 co polecacie ? Powiedzmy do 1,5 k

Lepiej jakby było taniej :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniając nieco temat, jakie etui możecie polecić do IPhone X ? Przede wszystkim ma chronić przy ewentualnym upadku, ale żeby nie było zbyt masywne.

Przy okazji jaka folia/szkło będzie najlepsze ?

 JCPAL, swoje kosztuje, ale warto. Wycięcie tylko na głośnik, szkło jest praktycznie niewidoczne.

 

https://zgsklep.pl/product-pol-1093-JCPAL-Preserver-Glass-czarna-ramka-iPhone-XS-X-Szklo-ochronne-iPhone-XS-X-na-caly-ekran.html

 

Na każdym telefonie miałem i mam etui firmy Spigen. Mają duży wybór, są dobrze zrobione j całkiem rozsądnie wycenione. Chronią też ok.

W temacie folii/szkła - ja bym odpuścił. Żeby to jakoś względnie wyglądało będziesz musiał bawić się w jakieś cuda z klejem utwardzanym UV. Przez zaokrąglone szkło na wyświetlaczu stało się odkleja i wygląda po prostu słabo.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Co za głupoty. Szkło to podstawa przy dzisiejszych cenach telefonów, nie mówiąc nawet o kosztach wymiany ekranu...

Dobre szkło nie będzie się odklejało, w przypadku iphone jest zaokrąglone 2.5d, idealnie spasowane i trzeba się dobrze przyjrzeć, żeby je zauważyć.

Przy upadku mając założone szkło jest o wiele większa szansa, że pęknie to dodatkowe ochraniając ekran.

Od rys też ochroni, większa wartość telefonu w przypadku odsprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@eddq

 

Ja od jakichś 2 lat używam Air2. W użytku domowym czyli stronki, YT, film, okazjonalnie jakaś gra - nigdy nie dostał czkawki, wszystko działa rewelacyjnie, prawie przestałem używać laptopa.

 

Ten, o którym Ty mówisz jest nowszą i szybszą generacją, więc myślę, że możesz śmiało brać. 

 

Od siebie dodam, że tak jak nigdy nie mogłem się przekonać do tabletu z Androidem (telefony jak najbardziej mi pasują), tak tablet z iOS kupił mnie w 100%.

Edytowane przez Ceteth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki ale to chyba w tym temacie, rozglądam się za tabletem do domowych zastosowań, przeglądanie internetu, forum, fb, filmy yt, płacenie rachunków itd

Stanęło poki co na Ipad 9.7 2018 co polecacie ? Powiedzmy do 1,5 k

Lepiej jakby było taniej :-)

Mam, używam. Chyba nie ma konkurencji.

Świetna bateria, poniżej 10h używania nie schodzi.

4:3 - Do internetu, zdjęć świetny, do Netflixa już mniej.

Laptopa już w zasadzie nie włączam.

Inna sprawa na którą warto zwrócić uwagę to serwis. iPadów się nie naprawia więc jeśli coś to wymiana (czy nowy czy odnowiony - moim zdaniem w przypadku Appla to nie robi różnicy)

Głośniki słabo umieszczone ale grają ok, do yt (itp) wystarczy.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój leciwy laptop chodzi 3x wolniej od telefonu dlatego wszystko załatwiam na telefonie ale pewnie wezmę tego iPada. Kolega tez poleca, wczoraj się chwile Nim bawiłem, super sprawa

Edytowane przez eddq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z innej beczki ale to chyba w tym temacie, rozglądam się za tabletem do domowych zastosowań, przeglądanie internetu, forum, fb, filmy yt, płacenie rachunków itd

Stanęło poki co na Ipad 9.7 2018 co polecacie ? Powiedzmy do 1,5 k

Lepiej jakby było taniej :-)

 

A nie lepiej pójść w kierunku Lenovo Yoga np Yoga 3?

Koszt tego sprzętu oscyluje w granicach 900 zł -> https://www.neonet.pl/tablety/lenovo-yoga-tab3-10-x50l-lte-za0j0021pl.html

 

Jakościowo jest moim zdaniem b. dobry. Posiada wszystko co niezbędne, w tym mocną baterię o pojemności 8400 mAh. W tej cenie raczej nie znajdziesz niczego z mocniejszą baterią. A jest istotna sprawa, jeżeli zależy Ci na możliwości długiego korzystania z tabletu np podczas podróży. O ekranie IPS (wypas) czy opcji modemu LTE nawet nie wspominam, bo obecnie jest to standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panda przyjechała...czekam na 9.0 Pie

:)ac34c50addacd7f9cb78690fe59813ff.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Panda przyjechała...czekam na 9.0 Pie

:)

Z ekranem wszystko ok?


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierzanie widac. Zrob foto ekranu kompa, to samo bedzie.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odswierzanie widac. Zrob foto ekranu kompa, to samo bedzie.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

 

 

Ja wiem co jest na foto. Ja się pytam o to czy podświetla równo, czy kolory ok itd, bo jeśli dobrze pamiętam to takie były obawy Jacka wobec pOLED od LG, który jest w Pixel2 XL. 

Edytowane przez Szymon.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tez bym telefą zmienił. Przez ostatnie 4 lata zmienialem co roku, a teraz lipa

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z ekranem wszystko OK, chociaż jak odpaliłem na androidzie 8.0 to był dramat tak blade kolory nawet po podbiciu. Na najwyższej wartości było gorzej niż najniższej na mniejszym Pixelu 2. Po aktualizacji do 9.0 kolory są jak w 2, także git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ekranem wszystko OK, chociaż jak odpaliłem na androidzie 8.0 to był dramat tak blade kolory nawet po podbiciu. Na najwyższej wartości było gorzej niż najniższej na mniejszym Pixelu 2. Po aktualizacji do 9.0 kolory są jak w 2, także git.

 

 

No to niech się dobrze używa :)

Mój nowy powinien dotrzeć w piątek. 


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.