Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Utwierdziłes mnie w przekonaniu, że słusznie usunąłem ta aplikacje. Generalnie, co do zasady unikam aplikacji tak bardzo ingerujących, a w przypadku Yanosika po prostu nie wiedziałem.

 

Yanosik ponoć współpracuje z jakąś firmą, która sprzedaje trackery do śledzenia pozycji przez BT i fony z yanosikiem są używane do namierzania tych trackerów. Trochę niefajnie, bo ponoć zgody na to nie były wymagane albo domyślnie włączone (już nie pamiętam). I jeszcze tłumaczyli, że to dla dobra użytkowników.

Ogólne Yanosik robi wszystko, żeby ludzie jak najchętniej wybierali inne programy.

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Pracujesz jako robotnik na budowie czy zawodowy żołnierz, że musisz komórę w takim sejfie nosić?

 

 

Wysłane z mojego BLA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P20 64GB w x-kom za 1499 zł z kodem "monday"

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,szukam smartfona do 900zł ,najbliżej mi do kupna xiaomi redmi note 5  64GB.Chociaż wolałbym coś mniejszego niż 6 cali.Będę wdzięczny za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg to sie mieści do kieszeni spodni jeszcze? :P

Do tych w przedniej części zdecydowanie nie ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, a co to za karta "sim" nowej generacji?

 

 

Karta bez karty. Sim kodowany na chipie w telefonie.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meizu odleciało :o

 

Już to kiedyś pisałem tak wygląda przyszłość-zero przycisków, zero portów, ładowanie bezprzewodowe.

 

Odnośnie ładowania to myślę, że jeszcze kilka lat i będzie ono na prawdę możliwe i dostępne dla zwykłego użytkownika.

 

https://www.dobreprogramy.pl/bezprzewodowe-ladowanie-smartfonow-ces-2019,News,99623.html

Edytowane przez bartwerk36

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ile to baterii zjada

Od 24 do teraz 1,12%

 

Już to kiedyś pisałem tak wygląda przyszłość-zero przycisków, zero portów, ładowanie bezprzewodowe.

 

Odnośnie ładowania to myślę, że jeszcze kilka lat i będzie ono na prawdę możliwe i dostępne dla zwykłego użytkownika.

 

https://www.dobreprogramy.pl/bezprzewodowe-ladowanie-smartfonow-ces-2019,News,99623.html

Dziś noszę ze sobą trzy różne ładowarki....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usłyszałem w radio o atomowych bateriach, to by miało sens - żywotność 50 lat, tylko po co aż tyle :D

https://tech.wp.pl/atomowa-bateria-zasili-elektroniczne-urzadzenia-moze-dzialac-50-lat-6138175175186049a


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj usłyszałem w radio o atomowych bateriach, to by miało sens - żywotność 50 lat, tylko po co aż tyle :D

https://tech.wp.pl/atomowa-bateria-zasili-elektroniczne-urzadzenia-moze-dzialac-50-lat-6138175175186049a

 

Sens pewnie ma, ale przy nierozbieralnych dzisiejszych telefonach malejąca z biegiem czasu żywotność baterii jest jednym z kryteriów wymiany urządzania na nowszy model. Resumując na dzień dzisiejszy producenci na to nie pozwolą.

 

Przykład. Według analityków jest z najgorszych ruchów apple w ostatnich latach, który odniósł ogromny "sukces" pośród konsumentów.

 

https://thinkapple.pl/2019/01/16/sprzedaz-iphone-2018-wymiana-baterii/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo, pierwszy Terminator T-1000 miał baterię na 130 lat....już w 1986 roku :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wyjaśnić, dlaczego ten nowy iPhone jest taki drogi? Skąd bierze się aż tak wysoka cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wyjaśnić, dlaczego ten nowy iPhone jest taki drogi? Skąd bierze się aż tak wysoka cena?

Popyt/podaż.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mi może wyjaśnić, dlaczego ten nowy iPhone jest taki drogi? Skąd bierze się aż tak wysoka cena?

 

 

Popyt/podaż.

 

Niekoniecznie. Oglądałem kiedyś taki film komediowy. Była tam scenka przedstawiająca klub nocny, na przeciwko którego otworzono Apple store. Właściciel zawołał wszystkie dziewczyny. Oznajmił im, że zmieniła się polityka klubu i od tej pory muszą już nie tylko tańczyć na scenie, ale także .......... się z klientami, bo na przeciwko otworzyła się konkurencja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim LG zaczal wyskakiwac komunikat o wilgoci w USB. Próbowałem wielu rzeczy i niestety ciagle wyskakuje. Suszarka, wycieranie itp Spotkaliście się z tym i poradziliście sobie?

Co polecacie do 2000zł? Tylko android, odpada samsung 8/9 z zaokraglonymi. Myslalem o LG v30.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak ma być LG to V30 lub G7 ThinQ, albo ze starszych G6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim LG zaczal wyskakiwac komunikat o wilgoci w USB. Próbowałem wielu rzeczy i niestety ciagle wyskakuje. Suszarka, wycieranie itp Spotkaliście się z tym i poradziliście sobie?

Co polecacie do 2000zł? Tylko android, odpada samsung 8/9 z zaokraglonymi. Myslalem o LG v30.

Mialem to swoim G6TinQ, nowy kabel i po sprawie.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

ThinQ*

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.