Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ nas producenci tel. uczą jak przekraczać budżet...

Kto by pomyślał jakiś czas temu aby płacić tyle siana za np. Xs czy Xs Max. Za tyle to kupowałem Macbooka Pro. Fakt, one też są dostępe w kosmicznych cenach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kolor? Ja jutro "klikam" i to będzie "ostatnia szansa tego rapu" :D

Czarnuch

 

Ps

Kurde klawiatura, jej „trafialność” miażdży to co jest w mate pro. Po 5 latach bez iPhonie zapomniałem o tym.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A moim zdaniem Gboard miażdży klawiaturę z iOS, tylko nie udało mi się zrobić w iOS żeby była domyślna na stałę, cały czas musiałem zmieniać globusem. Nie wiem co robiłem źle.

Tak czy siak kliknąłem XS i czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi będzie brakowało pilota IR. Poza tym jest wszystko co mi potrzebne w ajfonie, więc zostanie na długo. IP4 miałem 3 lata. 

 

Gdyby ktoś reflektował na Mate 9 PRO 6GB RAM i 128 ROM w stanie niezłym to pw prozę. Używałem 2 lata. 

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz w głownych opcjach przesunąc ja na 1 miejsce inaczej zawsze ta z ios będzie domyślna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Musisz w głownych opcjach przesunąc ja na 1 miejsce inaczej zawsze ta z ios będzie domyślna

Zrobiłem to. Nie pomogło. Zawsze pierwsza pokazywała się iOSowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie przesunięcie też nie pomogło. Ale system się uczy i jeśli za każdym razem wybieram Gboard, wtedy po kilku wyborach już pozostaje GB. Poza hasłami, do których dostęp na zarezerwowana stockowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wam inne klawiatury na iPhone jak systemowa jest najlepsza i bezbłędna. Pozostałe to tylko zasyfianie systemu. Już kilka testowałem ale zawsze ostatecznie wracałem do systemowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co wam inne klawiatury na iPhone jak systemowa jest najlepsza i bezbłędna. Pozostałe to tylko zasyfianie systemu. Już kilka testowałem ale zawsze ostatecznie wracałem do systemowej.

Czy systemowa ma cyfry w pierwszym wierszu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wystarczające powody do zmiany :)

 

Ostatnio wyciekły informacje, że Samsung pracuje nad lepszym trybem nocnym w aparatach S10 (bo im Huawei i Pixele odjechały) i ładowaniem 25 W. Co ciekawe (zwłaszcza ładowanie), obie opcje to tylko ingerencja w oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby tylko z tym ładowaniem niechcący nie zrobili wersji "terrorist edition". Już mają taki model w portfolio ;)

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was wie, czy w samsungu 10e można ustawić pięć ikon obok siebie?

mozna w poziomie, a w pionie nawet 6, dla mnie za duzo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki, byłem dzisiaj w sklepie i pan sprzedający nie potrafił tego ustawić, ja też w opcjach nie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przytrzymujesz dłużej w wolnym punkcie ekran aż wyskoczy Ci zmniejszony ekran pulpitu a na dole masz "ust. ekranu głownego" i klikasz. Otwiera Ci się kolejne menu, u mnie 2 i 3 pozycja od góry to "siatka ekranu startowego" a następna "ekranu aplikacji" w których zmienia się liczbę i układ ikonek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, jak już znalazłem w swoim huaweiu to pomyślałem, że podobnie musi być w samsungu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Chinach Apple musi obniżać ceny niektórych iphonów...

Konkurencja (już nie tylko Samsung) produkuje porównywalny sprzęt.

Android jest coraz stabilniejszy.

A ceny są niższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Android jest stabilny już od jakiegoś czasu a wersji Pixelowej niczym nie ustępuję iOS, żeby nie napisać, że są sobie równi.

Co do cen....porównaj iPhone X, XS czy Maxa do nowych Pixeli czy Samsungów. Też już są sobie równi :D

Niestety androidowe urządzenia więcej tracą na wartości.

 

A u mnie obranie już jest, dziś powinien dojechać wkład ;)

 

lGquFgT.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie Jash ze przeszedles na iPhona :) daj znac jak to etui powrzucaj foty, moze w cos zainwestuje. Ja na razie na 8mce mam jeden z najtanszych silikonow z aliexpress ;) 1USDollar z wysylka  :D 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Android jest stabilny już od jakiegoś czasu a wersji Pixelowej niczym nie ustępuję iOS, żeby nie napisać, że są sobie równi.

Co do cen....porównaj iPhone X, XS czy Maxa do nowych Pixeli czy Samsungów. Też już są sobie równi :D

Niestety androidowe urządzenia więcej tracą na wartości.

 

Ale teraz nie tylko Samsung jest alternatywą...

 

P.S.

Ciekawe etui.

 

Ja na razie na 8mce mam jeden z najtanszych silikonow z aliexpress ;) 1USDollar z wysylka :D

Najcieńsze etui na ip8?

A wiesz ile kosztuje wymiana szklanych pleców w tym iphonie.

Dla przykładu w ipX to 2800zł...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

2800zl kosztuje wymiana całego Ajfona bo z tego co pamiętam plecki są niewymienialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.