Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tego Redmi Note 7  4/128, czekam, aż przyjdzie, potestuję i pójdzie jako prezent dla mamy  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi z godzinę temu przyszedł skin z DoNiceSky. Jak na razie wygląda to dobrze, pasuje idealnie, faktura, kolor i wykonanie bez zarzutu. Ciekaw jestem czy na krawędziach w końcu nie zacznie się zbierać jakiś syf i czy nie będzie się odklejał na zgięciach Mate-a. Za 2-3 tyg zrobię jakiś update.

 

Nigdy nie używałem skinów, na razie wydaje się to dla mnie rozwiązanie idealne, bo pokrowców szczerze nienawidzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę o namiar na jakąś apke androidową, która uzależni restart/wyłączenie telefonu, wywołane przyciskiem on/off, od dodatkowego wprowadzenia pinu, wzoru blokady lub odcisku palca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

A czemu to ma służyć? Co do samej aplikacji to nie kojarzę nic takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cerberus ma taką funkcję.

 

Służy to zapobieganiu wyłączenia telefonu po kradzieży. Można zablokować też włączanie/wyłączanie dostępu do sieci bez odblokowania.

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@1947

Dzięki za podpowiedź. Cerebrus to prawdziwy kombajn, a ja szukam czegoś lżejszego. Powód, dla którego szukam opisanej wcześniej aplikacji jest prozaiczny. Uszyłem skórzane etui na telefon i okazało się, że jest dość ciasne (modelowanie "na mokro" zrobiło swoje), przez co przycisk on/off lubi się samoczynnie wcisnąć, gdy np. trzymam telefon w kieszeni spodni, czy kurtki. W ten sposób odpala się power menu, a jak się okazuje mizdra skóry jest świetnym przewodnikiem dotyku, z punktu widzenia wyświetlacza komórki, co kończy się restartem. Najczęściej gdy sięgam po telefon, ale potrafi strzelić focha i bez tego.

Edytowane przez metius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nadal nie rozumiem jaki jest sens tej aplikacji. Złodziej powinie Ci telefon, zobaczy że nic z nim nie zrobi, więc zniszczy. Owszem on pożytku nie ma, ale Ty tak samo nie masz, bo czy go sprzeda, czy rozwali nie ma znaczenia dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli brak pożytku dla złodzieja ze sprzętu, który ukradł to dla Ciebie nie argument to jakiego oczekujesz?

Dla mnie wystarczający - skoro ku##%s ukradł to przynajmniej niech nie ma z tego profitów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dbrand lub z polskiego podwórka Donicesky

Naklejki na telefony. Graficzne, strukturalne.

Naklejki 3MK odradzam.

A ja 3mk akurat polecam. Nigdy się nie zawiodłem na ich produktach...

Jeżeli brak pożytku dla złodzieja ze sprzętu, który ukradł to dla Ciebie nie argument to jakiego oczekujesz?

Dla mnie wystarczający - skoro ku##%s ukradł to przynajmniej niech nie ma z tego profitów.

Dokładnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeżeli brak pożytku dla złodzieja ze sprzętu, który ukradł to dla Ciebie nie argument to jakiego oczekujesz?

Dla mnie wystarczający - skoro ku##%s ukradł to przynajmniej niech nie ma z tego profitów.

 

A co mi z jego pożytku lub nie, skoro i tak i tak zostaję z niczym?

Jak sprzeda to jest jakiś cień, mizerny szansy, że może kiedyś jakimś cudem uda się odzyskać. Jak zniszczy to pozamiatane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja go tez kupiłem koleżance :)

Chciałem niebieski ale nie było, mam nadzieję, że czarny się spodoba  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma może Huaweia P20 pro i może mi napisać, jak jest z wytrzymałością tego telefonu na upadki? Jakie plecki warto na niego kupić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak w przypadku każdego szklanego telefonu.....wiele zależy od tego jak i na co upadnie. Często lecą Ci telefony na glebę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj P20 pro i jestem zaszokowany. Nigdy wcześniej nie miałem flagowca, a tylko wersje lite. To co ten telefon robi ze zdjęciami to jakiś kosmos :) Czy ktoś z Was ma ten model i może mi dać jakieś porady co do korzystania itd? No i jak wyłączyć wibracje klawiatury tekstowej i jak ustawić płatności NFC? :)

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam trochę większego brata, Mate20Pro. Dla mnie najważniejsza zmiana jak się przesiadłem na ten telefon to zmiana na gesty zamiast normalnych przycisków dotykowych do powrotu, home i multitaskingu. Przy tak dużym ekranie zdecydowanie wygodniej operuje się jedną ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USTAWIENIA - SYSTEM - JĘZYK I WPROWADZANIE - KLAWIATURA SWIFT KEY - PISANIE - DŹWIĘKI I WIBRACJE

 

A do płatności NFC aplikacja Google Pay. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USTAWIENIA - SYSTEM - JĘZYK I WPROWADZANIE - KLAWIATURA SWIFT KEY - PISANIE - DŹWIĘKI I WIBRACJE

 

A do płatności NFC aplikacja Google Pay.

Działa, dzięki! Ale przyznam, że bez Twojej pomocy, sam bym na to nie wpadł. Tak ukryli tą funkcję, że głębiej się już nie dało.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, dzięki! Ale przyznam, że bez Twojej pomocy, sam bym na to nie wpadł. Tak ukryli tą funkcję, że głębiej się już nie dało.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Huawei w ogóle tak nieintuicyjnie pogrupował opcje w ustawieniach, że jakby nie dali tam funkcji "szukaj", to pewnie po tygodniu bym go wymienił na jakieś szajomi czy innego samsunga...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te Google Pay to jest bezpieczne? Trzeba tam podać tyle danych, że jak ktoś się do tego dorwie, to będzie wiedzieć o mnie znacznie więcej niż moja żona...

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie ma takiej opcji. Twoja żona wie o tobie rzeczy, o których ty nie wiesz, że ona wie. Mało tego ona wie już nawet co złego zrobisz w przyszłości, także ten tego Google Play to małe Miki :D

 

A ja się przyznam, że odesłałem kolejnego Ajfonga do sprzedawcy. XS z tą samą wadą co miałem w X. Już myślałem, że to coś z moimi paluchami nie tak, ale byłem w MM i iSpot, macałem inne sztuki i wszystko to co u mnie nie działało tam było OK.

Wiem już też, że nie tylko ja mam takiego pecha :D nie mniej małe pocieszenie. I teraz znowu zgryz, czy dać Apul trzecią szansę, czy dać sobie spokój. 

Kupił mnie wczoraj ceramiczny S10+ ale nie wiem czy psychicznie ze Samsunga jestem w stanie dać więcej niż za Apple.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.