Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiej opcji. Twoja żona wie o tobie rzeczy, o których ty nie wiesz, że ona wie. Mało tego ona wie już nawet co złego zrobisz w przyszłości, także ten tego Google Play to małe Miki :D

 

A ja się przyznam, że odesłałem kolejnego Ajfonga do sprzedawcy. XS z tą samą wadą co miałem w X. Już myślałem, że to coś z moimi paluchami nie tak, ale byłem w MM i iSpot, macałem inne sztuki i wszystko to co u mnie nie działało tam było OK.

Wiem już też, że nie tylko ja mam takiego pecha :D nie mniej małe pocieszenie. I teraz znowu zgryz, czy dać Apul trzecią szansę, czy dać sobie spokój. 

Kupił mnie wczoraj ceramiczny S10+ ale nie wiem czy psychicznie ze Samsunga jestem w stanie dać więcej niż za Apple.

A co sie dzieje z XS ?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Działo, już odesłany. Czekam na zwrot kasy. To samo co z X - brak reakcji ekranu na dotyk. Objaw występował przy próbie odblokowania ekranu, ale to jeszcze aż tak nie przeszkadzało. Wkurzało mnie jak naciskałem na zdjęcie, a ono się nie otwierało, klikałem na ikonę aplikacji a ta się nie otwierała, czy klikałem w okno pisania wiadomości tekstowej lub whatsapp i nic się nie działo. Byłem przekonany, że to moja wina, bo myślę nie możliwe, żeby kupić dwa zwalone telefony, ale okazuje się z forum Apple, że to możliwe. Byłem wczoraj w Media Markt i iSpot. Dwie sztuki XS i dwie XS maks i wszystko perfekcyjnie. Gdzie nie kliknąłem, nawet musnąłem to się otwierało. Apul mnie chyba serio nie lubi :D

Jeden z kolegów nawet twierdzi, że telefony, które wczoraj macałem też już pewnie nie działają :D

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W łapach Ci się wszystko psuje j tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jakieś ręce które leczą inaczej :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zakupiłem Galaxy a40 i próbuję przestawić się na mały format :)

Jak na razie raczej go nie odeślę, ale po kilku latach z dużymi ekranami 5,8 cala jest dość trudne w obsłudze. Chyba łatwiej mi było gdy kupowałem coraz większe, niż teraz gdy wracam do mniejszego formatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pewnie jakieś ręce które leczą inaczej :D

 

Uwierzyłbym w to, ale:

- ze służbowym Xiaomi Mi A2 nie mam tego problemu

- z córki iPhone SE nie mam tego problemu (ona z moimi X i XS miała)

- z Pixelami 2 i 2XL też nie miałem tego problemu

 

i chociaż bym wolał, żeby to były ręce to nie są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie co kupić.

Obecnie mam s8 wszystko jest fajnie ale denerwuje mnie słaba bateria i brak teleobiektywu.

Chcialbym aby nowy tel byl podobnych rozmiarów albo mniejszy.

Cena najlepiej nie wyzsza niz 3k

Dzieki

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy zmiana rozdzielczości ekranu na HD+ wpływa na jakość zdjęć?

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Możesz w samym aparacie zmieniać jakość zdjęć, ekran nie ma tu nic do rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo kiedyś miałem martwe piksele na ekranie i te piksele były widoczne na zdjęciach po zagraniu na kompa.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam, bo kiedyś miałem martwe piksele na ekranie i te piksele były widoczne na zdjęciach po zagraniu na kompa.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Niemożliwe. :rolleyes:  Musiałbyś zrobić zdjęcie ekranu z badpixelem wyświetlającego fotografię drugim urządzeniem.

Edytowane przez streszo88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemożliwe. :rolleyes: Musiałbyś zrobić zdjęcie ekranu z badpixelem wyświetlającego fotografię drugim urządzeniem.

To było w Samsungu Galaxy S3 po tym jak spadł mi na kafle i rozlał się ekran. Na zdjęciach po zagraniu, było widoczne dokładnie to co na ekranie smartfonie

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie co kupić.

Obecnie mam s8 wszystko jest fajnie ale denerwuje mnie słaba bateria i brak teleobiektywu.

Chcialbym aby nowy tel byl podobnych rozmiarów albo mniejszy.

Cena najlepiej nie wyzsza niz 3k

 

 

S10e? Ja też mam teraz s8 i pewnie na 10e przeskoczę, zwykła 10 chyba będzie trochę za duża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To było w Samsungu Galaxy S3 po tym jak spadł mi na kafle i rozlał się ekran. Na zdjęciach po zagraniu, było widoczne dokładnie to co na ekranie smartfonie

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

 

No to czary, bo to jest teoretycznie niemożliwe albo niech mnie ktoś oświeci jak to się mogło stać. :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S10e? Ja też mam teraz s8 i pewnie na 10e przeskoczę, zwykła 10 chyba będzie trochę za duża

Byłem w zasadzie zdecydowany na 10e i dość przypadkiem zobaczyłem, że Samsung oferuje bliźniaczy telefon A40. Proc jest słabszy i pewnie aparaty też, ale wymiary takie same. Cena nieproporcjonalnie niska, moim zdaniem zupełnie adekwatna. Kupiłem. Jak dla mnie na razie wszystko jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaczy? Pierwszy to flagowiec a drugi to "niższy" średniak. Co w nich bliźniaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaczy? Pierwszy to flagowiec a drugi to "niższy" średniak. Co w nich bliźniaczego?

No z powyższej wypowiedzi można łatwo wywnioskować że wymiary.

Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Samsungi są przepłacone jak piłkarze Jagiellonii. Kup Huaweia P30 pro, albo najlepiej P20 pro, bo tańszy i moim zdaniem lepszy. Za 2400 dostaniesz najlepszy aparat fotograficzny w historii smartfonów.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, doradźcie co kupić.

Obecnie mam s8 wszystko jest fajnie ale denerwuje mnie słaba bateria i brak teleobiektywu.

Chcialbym aby nowy tel byl podobnych rozmiarów albo mniejszy.

Cena najlepiej nie wyzsza niz 3k

Dzieki

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Jeśli chodzi o baterie to w Samsunga już raczej nie idź bo zawsze będzie problem z brakiem prądu.

Może nieco większy ale nadal poręczny to P20 Pro. Nie dość, że bateria jest dość dobra to jeszcze te zdjęcia. Ja bym właśnie tak celował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S10e bylby super gdyby mial tele i lepsza baterie.. ale nie ma

 

P20pro ma moja dziewczyna, b fajny tel ale za duzy, dla mnie s8 ciagle jest ttoche za duzy

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czym P20 jest lepszy od P30?

W tym, że ma diodę powiadomień, szybszy i dokładniejszy czytnik linii papilarnych i nie zagięty ekran.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Up

Tu się zgodzę. Zagięty ekran to słaba sprawa a czytnik pod ekranem w P 20 Pro tez bardzo fajna sprawa. Można z nim wiele zdziałać, począwszy szybszego odblokowania telefonu, szybszej autoryzacji płatności po dość pomocne gesty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z powyższej wypowiedzi można łatwo wywnioskować że wymiary.

Bliźniaczy model to niemal identyczny. Podobne wymiary ma dziesiątki telefonów. Czy są bliźniacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.