Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde, też mam pytanie „jak?”

Z tym, że moje dotyczy tego jak to włączyć.

Mi to wyglada na jakiś błąd.

Chociaż może jednak ficzer...

Przepraszam, że nie pomogłem ale musiałem wyrazić zdumienie ;)

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie telefon narzeczonej umiera. Miala huawei p9 ale bateria nie trzyma juz nawet pol dnia. Co polecicie do 1300? Myslalem o pocophone albo xiaomi mi mix 2s ale może cos lepszego jest na rynku w tym budzecie? Dzięki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam nadzieję że to tylko koszmar i Google Pixel 4 nie będzie wyglądał jak nowy iPhone c34aae741391610072c9436b5b2b8dfb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie telefon narzeczonej umiera. Miala huawei p9 ale bateria nie trzyma juz nawet pol dnia. Co polecicie do 1300? Myslalem o pocophone albo xiaomi mi mix 2s ale może cos lepszego jest na rynku w tym budzecie? Dzięki z góry

Osobiście używam pocophone F1 wziąłem wersje 128gb / 6gb ram kupiłem w Polsce w mediaexpert cena co prawda trochę większa niż na AliExpress ale nie chciałem ryzykować od chinoli bo tak na 99% nałożyli by mi w Polsce VAT i cena byłaby podobna.

 

Telefon bardzo szybki parametrami zbliżony do aktualnych flagowców. Mogę śmiało polecić. Bateria przy częstym używaniu trzyma do 2 dni.

Do czego można się przyczepić to do górnego zbyt dużego notcha ale to już kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś użytkuje samsunga s10e. Ile wytrzymuję bateria przy normalnym użytkowaniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce rodzicom kupić coś do whatsupa. Obecnie używają jakiś starszy model telefon Microsoftu. Zastanawiam się, w cenie do ok 500 PLN, lepiej brać telefon czy może jakiś tablet 7 calowy. Może ktoś ma doświadczenia w tej materii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wziąłem swojej mamie (prawie 80 letniej) nokie 3.1 jako przedłużenie umowy w T-mobile za 29 złotych. Świetnie wykonana, działa bez zarzutu. Jedyny mankament to ograniczenia androida - brak możliwości powiększenia czcionki w nazwach ikon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś użytkuje samsunga s10e. Ile wytrzymuję bateria przy normalnym użytkowaniu ?

 

Wlasciwie jak kazdy inny smartfon - normalne, codzienne uzytkowanie (troche sms, troche rozmow, troche internetu) - 2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to nie tak źle jak czytałem recenzje to każdy pisał o słabej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hevi Metal, a Tobie się nowy iphone (z przecieków które znamy na ten rok) się nie podoba ? Używałeś X albo Xs, Xs Max ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Hevi Metal, a Tobie się nowy iphone (z przecieków które znamy na ten rok) się nie podoba ? Używałeś X albo Xs, Xs Max ?

 a to do mnie?

 

Jeśli tak to nie, nie podoba mi się nowy iPhone, tak samo jak zerżnięty z niego Pixel 4. Tak, miałem X, a teraz mam XS, ale nie wiem co to ma do rzeczy w kontekście wyglądu nowego Jabłka?

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle ma, że często ludzie którzy nie mieli nigdy w ręku Iphona tak z góry są anty. Więc dopytałem.

Kamera Tobie się nie podoba ?

Ja tam czekam na nowe modele ale z X się przesiądę na nowy jak już będą mieli 5G na pokładzie. Wg mnie te kwadratowe kamery to widocznie przemyślana i niezbędna dzisiaj sprawa by były lepsze niż inne flagowce. za sam kształt kamery bym nie dyskwalifikował, a w zasadzie to jeden z dwóch (kontynuacja notha) głównych zarzutów w necie na nadchodzące modele. 

In plus to nadchodzący Ios13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dokładnie chodzi o tylny placek z obiektywami. Jest pokraczny. Najgorsze to, że to kolejny okropny pomysł zaczerpnięty od kogoś, który zaraz po premierze iPhone będzie w 90% telefonów z androidem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie chodzi o tylny placek z obiektywami. Jest pokraczny. Najgorsze to, że to kolejny okropny pomysł zaczerpnięty od kogoś, który zaraz po premierze iPhone będzie w 90% telefonów z androidem.

Przecież kwadrat z obiektywami od roku jest w Huawei. Tyle, że umiejscowiony na środku, a nie asymetryczne. I nie wygląda jakoś okropnie. Zresztą ilość geometrycznych kombinacji jest tak ograniczona, że nie wiem czego wymagasz, musieliby pogubić telefon i zatopić w bryle, żeby nie umieszczać kamer w kwadracie, pasku, czy kółku...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rradek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Przecież wiem, że jest. I co z tego skoro też wygląda jak pokraka, może bardziej symetryczna, ale pokraka. Nie podoba mi się to i tyle. A 3 czy 4 obiektywy wcale nie muszą być w tym wielkim placku, co sam Huawei już udowodnił.

 

Ślicznotę z kołem też już mieliśmy - https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/02qk9kqTURBXy9mZjVkNzRkOTRjOGU3YzhmY2ZmMGRmMmMxNjFiNmU5YS5qcGVnkpUDGADNAm7NAV6TBc0DFM0BvIGhMAE

 

A dziś jest kolejny, piękny następca - https://images.ctfassets.net/wcfotm6rrl7u/5vBXovvKdapbBtBpu0Pm1q/aa4eae13e5c6d37f503e82d059762e17/nokia_9-en_int-Recommended.png?fm=jpg&fl=progressive&q=80

 

Każdy ma swoje gusta, a w moje żadne z tych cudaków nie trafia.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy znajdzie się dla mnie coś na rynku?

Aktualnie mam s8. Ogólnie wiele mi nie brakuje, brakuje mi przedw wszystkim prądu i lepszego aparatu.

Chcę aby nowy telefon był nie większy od obecnego, a mniejszy byłby cudowny.

Ideałem byłby s10e, ale ta bateria....

Jakieś pomysły?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bober5264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś użytkuje samsunga s10e. Ile wytrzymuję bateria przy normalnym użytkowaniu ?

3-5 godzin włączonego ekranu przy korzystaniu od 6 rano do 22. 60% czasu w zasięgu wifi reszta LTE.

 

Dopóki nie grasz i nie używasz nawigacji to cały dzień wytrzyma. Na dwa dni użytkowania marne szanse chyba że tylko dzwonisz. Uzywam na zmianę z p20 to Huawei trzyma trochę lepiej.

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kurop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobny telefon - A40 i uzyskuję zbliżone wartości. Włączyłem średnie oszczędzanie energii, ciemne tło, wyłączam bluetooth w domu, a WiFi na zewnątrz. Trochę to upierdliwe, ale przynajmniej nam prąd do wieczora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście używam pocophone F1 wziąłem wersje 128gb / 6gb ram kupiłem w Polsce w mediaexpert cena co prawda trochę większa niż na AliExpress ale nie chciałem ryzykować od chinoli bo tak na 99% nałożyli by mi w Polsce VAT i cena byłaby podobna.

 

Telefon bardzo szybki parametrami zbliżony do aktualnych flagowców. Mogę śmiało polecić. Bateria przy częstym używaniu trzyma do 2 dni.

Do czego można się przyczepić to do górnego zbyt dużego notcha ale to już kwestia gustu.

Dziękuję. A jak ze zdjęciami w tym cudzie? Jest poziom chociaż samsunga s8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki plasticzek o wykonaniu mydelniczki z aparatem ok jak za cenę jaką kosztuje i ani grama lepiej.

Moim zdaniem telefon dla chcących szybkiego sprzętu za niską cenę kosztem jakości wykonania i aparatu właśnie między innymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Trzymałem w ręku i na prawdę ciężko nazwać ten model "mydelniczką". Tworzywo jest bardzo solidne, nic nie trzeszczy i nie skrzypi. W porównaniu do właśnie starych "samsungowych mydeliczek" to niebo, a ziemia. Najlepsza, kevlarowa wersja u nas niestety niedostępna, a szkoda. Aparatu nie znam, ale widziałem w sieci "ślepy test" zdjęć w którym rzeczony plisticzak pokonał flagowce ponad dwukrotnie droższe. Warto wspomnieć, że można wgrać port Gcam i wtedy aparat jest na poziomie Google'owskich Pixeli, czyli zjada praktycznie wszystko co jest na rynku. Przednia kamera też jest ok, a tryb portretowy moim zdaniem działa lepiej niż w moim iPhone XS, w kontekście odcięcia pierwszego planu od drugiego rozmytego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posta pisałem 5 sekund po odłożeniu pocophone na półkę. 

Kosztuje mało a wrażenie robi jakby kosztował jeszcze mniej. 

Taki miałem jego odbiór. Oczywiście Szajsungi z czasów s-1,2,3,4 to rzeczywiście było dno, ale dzisiejsze telefony za 1500 zł często prezentują lepszy poziom niż ten poco. 

Cudów nie ma. Jest szybko i tanio, nie może być dobrze. Nawet z Chin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak dla mnie to przepaść jeśli chodzi o jakość zdjęcia! Czy to dlatego USA zbanowało Huawei? A może czas by to Chiny a nie USA zaczęły zaopatrywać NASA w sprzęt optyczny? 120e6beba616d0148c851af589241c57.jpg

Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem w ręku i na prawdę ciężko nazwać ten model "mydelniczką". Tworzywo jest bardzo solidne, nic nie trzeszczy i nie skrzypi. W porównaniu do właśnie starych "samsungowych mydeliczek" to niebo, a ziemia. Najlepsza, kevlarowa wersja u nas niestety niedostępna, a szkoda. Aparatu nie znam, ale widziałem w sieci "ślepy test" zdjęć w którym rzeczony plisticzak pokonał flagowce ponad dwukrotnie droższe. Warto wspomnieć, że można wgrać port Gcam i wtedy aparat jest na poziomie Google'owskich Pixeli, czyli zjada praktycznie wszystko co jest na rynku. Przednia kamera też jest ok, a tryb portretowy moim zdaniem działa lepiej niż w moim iPhone XS, w kontekście odcięcia pierwszego planu od drugiego rozmytego.

 

Mówisz o tym?

https://www.xda-developers.com/google-camera-port-hub/


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.