Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Posta pisałem 5 sekund po odłożeniu pocophone na półkę. 

Kosztuje mało a wrażenie robi jakby kosztował jeszcze mniej. 

Taki miałem jego odbiór. Oczywiście Szajsungi z czasów s-1,2,3,4 to rzeczywiście było dno, ale dzisiejsze telefony za 1500 zł często prezentują lepszy poziom niż ten poco. 

Cudów nie ma. Jest szybko i tanio, nie może być dobrze. Nawet z Chin ;)

 

To mamy zupełnie inne spostrzeżenia. Dla mnie jest tanio*, szybko i dobrze i ten telefon jest zaprzeczeniem tego oto obrazka ;) i tak zgadzam się, że za 1500zł można mieć lepiej wykonany, ale to tak samo jak za 2500zł można mieć telefon wykonany tak samo jak iPhone XS, który kosztuje 2 razy tyle. Co kto lubi.

 

xr2fxav.gif

 

* - to też pojęcie względne ;)

 

 

 

 

Tak

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Można to ładnie zrobić, no jak widać można ;)

 

3345b8b95b9255f7230e27d29b85099b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie kwestia gustu. Ładnie dla jednego a paskudnie dla innego. Dla mnie jest dysonans. Duże koło wystające z powierzchni o innym kształcie. Opcja hujaweja w Matę dużo lepiej wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to ładnie zrobić, no jak widać można ;)

 

 

I to jest właśnie kwestia gustu. Ładnie dla jednego a paskudnie dla innego. Dla mnie jest dysonans. Duże koło wystające z powierzchni o innym kształcie. Opcja hujaweja w Matę dużo lepiej wygląda.

 

Zgadzam się, kwestia gustu. Do mnie też nie trafia. Przypomina mi to :)

 

post-73461-0-32194600-1561975789_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I to jest właśnie kwestia gustu. Ładnie dla jednego a paskudnie dla innego. Dla mnie jest dysonans. Duże koło wystające z powierzchni o innym kształcie. Opcja hujaweja w Matę dużo lepiej wygląda.

 

Ale to jest Huawei Mate właśnie (chyba P30 Pro czy jakoś tak). Tak, czy siak dla mnie w porównaniu z tym co najprawdopodobniej zaprezentują Pixel i nowy iPhone wygląda o niebo lepiej

Zgadzam się, kwestia gustu. Do mnie też nie trafia. Przypomina mi to :)

 

attachicon.gifpajak,-oczy-218301.jpg

 

to chyba raczej to :D

 

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ohPk9kpTURBXy84Yzc4ZTQ1MjA3MWFmY2QyYjRiNWFlZDg2YzljZTA5Ni5qcGeSlQMAEc0G5M0D4JMFzQMUzQG8gaEwBQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o ten kwadrat czyli chyba Mate 20.

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

to ten mnie się też wyjątkowo nie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos one plusa - może słyszeliście czy planują wypuścić mniejszy model telefonu? Jest już wersja pro, więc może będzie też mniejsza? Jest XS iPhone, 10e Samsunga, mi 9se xiaomi więc może też OnePlus dołączy do trendu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z forum pomogli wybrać zegarek, kupić perfumy to mam nadzieję że i teraz nie zawiodą;)

 

Zrzuciłem na beton Samsunga S8 i zniszczyłem wyświetlacz - wyświetlają się tylko przypadkowe paski i pojedyncze kolory na zmianę - zółty, różowy, niebieski. Nie reaguje na dotyk. Czy da się jakoś odzyskać zawartość telefonu bez wymiany wyświetlacza? Wyszłoby masakrycznie drogo bo to wersja curve - a wolę wziąć nowy telefon na miejsce tego bo niedługo i tak miałem wymieniać. Podłączenie do komputera nic nie daje bo telefon jest zablokowany - a wyświetlacz nie reaguje więc odblokować nie ma jak. Już pal licho telefon - zdjęć i zawartości szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Samsung Dex? Z tego co wiem da się użyć dowolnego kabla USB-C - HDMI. Nie wiem czy trzeba odpalić jakąś aplikację. Kwestia pokopania w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prośba o pomoc. Szwagier wymyślił sobie prezent - smartwatch. Niestety ja jakoś ostatnio nie śledzę tematu

 

Ma to działać do pary z Samsungiem S10, mieć możliwość liczenia kroków, płacenia, monitor serca i bateria na minimum kilka dni. Kwota w granicach 1000 zł. Zakup w Polsce, nówka na FVAT.

 

Na szybko wpadł mi w oczy oczywiście Galaxy watch oraz Garmin vivoactive 3. Coś jeszcze wartego polecenia można dostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płatności garmina obsługiwało jakiś czas temu tylko kilka banków (BZWBK na bank, nie wiem jakie inne). Chyba Szajsung będzie najlepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to działać do pary z Samsungiem S10, ...

Więc najlepiej celować w Samsunga. Nie będzie problemów ze współpracą obu urządzeń B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać dla kobiety, dzwonienie, internet i nic więcej. Cena 650-900 zł. W ostatnim czasie jeden telefon utonął a inny upadł skutecznie.

Tak więc nie ma co przepłacać.

Edytowane przez kazo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Które Moto G polecasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam g6 plus - mocna bateria, fajnie się korzysta. W cenie się zmieścisz. G7 pewnie będzie delikatnie droższa. Teraz się na one vision czaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem moto g6 plus

 

Edit z motki zrezygnowałem i kupiłem forumowego Samsunga A50 

Edytowane przez kazo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka. Obejrzałem 4 odcinki Stranger Things (jeden w innym niż MX player odtwarzaczu) na max jasności. Poza tym trochę grania, forum i internetów.

 

Wifi, transmisja danych i BT ciągle włączone, bez oszczędzania energii.

 

S10+803a3b4c2590188ffcce6b78fa0b71d8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7,5 godziny na ekranie. Świetny wynik. 

 

A tu nowy render Pixela 4. Przód jak w LG G6

 

Google-Pixel-4-XL_5K_2.jpg

Edytowane przez darekmp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.