Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Leżaki. LG już dawno nie produkuje tego modelu

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Mogłem napisać, że dla mnie jest JAK plastikowa zabawka. W obu masz szkło + alu, a jednak jak trzymasz oba w dłoni to jeden wywołuje uśmiech politowania u człowieka mającego świadomość, że to te same materiały. moje subiektywne odczucia.

Jak dla mnie to w porównaniu do IP X/XS, Nokia 8 Scirocco czy BB Key to oba wspomniane modele są jak zabawki. Zreszta teraz to większość telefonów po wzięciu do ręki to jak plastikowe mydelniczki. Lekkie jak piórko a co za tym idzie sprawiające wrażenie tendety. Dlatego jak kilka miesięcy temu byłem na zakupie to poza IP rozpatrywałem tez Samsunga S10 ale wersje z ceramicznymi plackami bo wersja standard jest jak z chińskiego marketu.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na olx widzę ogłoszenia g6 wiszące wiele tygodni, opis "rozwążę każdą propozycję", uszkodzenia portu i in. To chyba słaba inwestycja, ale z drugiej strony jak komuś zależy może tanio kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, nie wiem gdzie szukać. Prukcje zaczęli w 2017, musi wierzyć Jashowi że wie co mówi. Dostanie natomiast Andka 9.0 jeśli wierzyć portalom branżowym, spoko ze strony LG że robią to dla nieprodukowanych przez siebie urządzeń.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ma być andek pie dla LG G6 w ostatnim kwartale 2019, beta już ponoć jest od lipca. Oficjalne wydanie dostaje powoli V30 na ten moment.

Co do zakupu G6 nówki są w MM za 1199zl. Oczywiście można taniej ale ja jednak preferuje pewne źródła.

Są tez w salonach Komputronika za 999zl ale nie da się kupić online

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zgadzam się że w budżecie do 1200, nie xiaomi, nie IP, kompaktowy czyli poniżej 6 cali (lub mniej niż 70 mm szerokości), nowoczesny (bez notcha) to mały wybór jest

Edytowane przez Pankracy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG G6 wczoraj (albo przedwczoraj) dostępny był jako gorący strzał za 999 zł w X-kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerskie pytanie...Jeżeli telefon nie ma wyjścia audio mini jack, tylko dołączony adapter usb 3.0, to w takowym adapterze jest jakiś przetwornik c-a i wzmacniacz, czy telefon jednak (jeszcze) posiada własny)?


P.S. Jaki telefon (z aktualnie produkowanych) z klasycznym jeszcze wyjściem słuchawkowym "gra najlepiej"?

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamerskie pytanie...Jeżeli telefon nie ma wyjścia audio mini jack, tylko dołączony adapter usb 3.0, to w takowym adapterze jest jakiś przetwornik c-a i wzmacniacz, czy telefon jednak (jeszcze) posiada własny)?

P.S. Jaki telefon (z aktualnie produkowanych) z klasycznym jeszcze wyjściem słuchawkowym "gra najlepiej"?

 

LG grają dobrze, Samsungi Grają dobrze (mówię oczywiscie o flagowcach, czyli serii G i V od LG oraz Note i S od Samsunga).


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Lamerskie pytanie...Jeżeli telefon nie ma wyjścia audio mini jack, tylko dołączony adapter usb 3.0, to w takowym adapterze jest jakiś przetwornik c-a i wzmacniacz, czy telefon jednak (jeszcze) posiada własny)?

 

P.S. Jaki telefon (z aktualnie produkowanych) z klasycznym jeszcze wyjściem słuchawkowym "gra najlepiej"?

Co do pierwszego pytania to zależy, co do drugiego to zdecydowanie LG. V30, V40, G7 ThinQ. Z w miarę świeżych produkcji raczej ciężko o konkurencję.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nic nie kupiłem. Podpowiedzcie trochę laikowi gdzie najlepiej kupić telefon w sieci bez ryzyka i co? Budżet do 1500 zł. No chyba, że macie jakieś super telefony do polecenia w wyższej kwocie to mógłbym podwyższyć limit do 2k albo i jeszcze ciut wyżej.

 

Zależy mi na telefonie kompaktowym. Duże rozmiary ekranów odpadają. Myślałem o Samsungu S8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli pasuje Ci S8 to bierz, to nadal całkiem dobry sprzęt, tyle, że sprzed dwóch lat:

https://www.mediaexpert.pl/smartfony/smartfon-samsung-galaxy-s8-64gb-sm-g950-midnight-black,id-803945

Nie wiem jednak, czy tej kwoty nie wolałbym przeznaczyć na coś nowszego:

https://mi-home.pl/telefony-mi/mi-9-6-128gb-piano-black

albo 6T w promce na x-kom.pl:

https://www.x-kom.pl/p/455327-smartfon-telefon-oneplus-6t-8-128gb-dual-sim-midnight-black.html

Ekrany mają większe od Samsunga i są wyższe o 8mm

 

Plusem Samsunga jest na pewno IP68 ale cała reszta imo przemawia za pozostałą dwójką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli możesz przeznaczyć powyżej 2tys to warto rozważyć s10e. S8 ma zakrzywiony ekran, co nie jest praktyczne. Sporo też jest informacji o uszkodzonych wyświetlaczach właśnie w s8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pixel3 xl był dziś w gorącym strzale na x-kom za 2 499 zł. Wyprzedał się w 2 minuty. I dobrze bo bym wziął ;)

Miałem S8 i niespecjalnie polecam. Fajne zdjęcia. Bateria dramat, nowe UI Samsunga bardzo specyficzne - mi nie podchodzi.

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pierwszy raz w życiu Samsunga, mam aktualny ui i jak dla mnie jest bardzo wygodny. Na tyle, że jak oglądam inne interfejsy, to aż mi się chce wracać do mojego telefonu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za sugestie. Info o baterii i o tym ekranie skutecznie obniża notowania S8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakrzywiony ekran w s8 to super sprawa, a co do baterii gdyby mial baterie 3500-4000 bylby prawie idealny ;)

S10e tez ma mala baterie...

 

Mi w nowych telefonach bardzo podoba sie chowanie przedniej kamerki w obudowie,jako ze nie korxystam z niej praktycznie wcale to po co ma zajmowac miejsce z przodu, licze na jakiegos nowego mocnego malucha z niezla bateria i schowana przednia kamerka, wszystko jedno od ktorej z firm

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bober5264

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakrzywiony ekran może fajnie wygląda, ale ma podwyższoną wrażliwość na stłuczenie przy byle upadku, a jedyne sensowne etui to tzw książeczka. Druga sprawa to czytelność napisów przy oglądaniu filmów w poziomie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę o tym G6 i wychodzi, że to całkiem niezły sprzęt. Plusem jest cena. Teraz pytanie czy warto kupować telefon za x2 więcej jak się jest zwyczajnym użytkownikiem, a nawet ignorantem nowoczesnych technologii?

 

Jedynie mam wątpliwość czy aparat będzie lepszy czy gorszy od tego w Samsunga S6?

Edytowane przez Buczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeśli chodzi o pierwsze pytanie to nie, nie ma sensu.

Co do drugiego..............z LG jest pewien problem bo ich aparaty nie są złe, tylko trzeba użyć trybu manualnego, bo w auto to niestety są bardzo średnie. Problem w tym, przynajmniej dla mnie, że telefon ma robić dobre zdjęcie właśnie w trybie auto i na szybko. Wracając natomiast do ceny promocyjnej w jakiej był (albo nadal jest) to nie ma co marudzić.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doswiadczenia w reklamowaniu telefonów i elektroniki zakupionych na firmę?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie doswiadczenia w reklamowaniu telefonów i elektroniki zakupionych na firmę?

Różne...a o co konkretnie chodzi?

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.