Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Huawei ma coś nie teges z tymi aktualizacjami. Ludzie dostają pakiety powyżej 3 GB, gdzie wg info przychodzą tylko łatki bezpieczeństwa...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei ma coś nie teges z tymi aktualizacjami. Ludzie dostają pakiety powyżej 3 GB, gdzie wg info przychodzą tylko łatki bezpieczeństwa...

 

Widocznie coś jeszcze "w gratisie" chińczycy dodają  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za rękę ich nikt nie złapał, ale kto wie, jakie czary lecą w tych paczkach, zwłaszcza po dymach z USA ;)

W sumie chyba byłoby mi przykro rozstawać się z moim Mate 20X...

 

BTW A z tymi aktualizacjami, to zawsze Huawei jakieś cyrki robi.

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie korci na zmianę mojego Note8, np. na Note9, iPhone XS Max lub One+7, pytanie tylko czy jest sens?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis.kolejna 4.1 GB

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie korci na zmianę mojego Note8, np. na Note9, iPhone XS Max lub One+7, pytanie tylko czy jest sens?

Sensu jako takiego, przy wysokopółkowych telefonach już raczej wiele nie ma. Bardziej chęci. Jak chcesz to zmień.

Ja np. chcę zmienić IP 8+ na IP11 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sensu jako takiego, przy wysokopółkowych telefonach już raczej wiele nie ma. Bardziej chęci. Jak chcesz to zmień.

Ja np. chcę zmienić IP 8+ na IP11 ;)

To tak bardziej żeby iść z duchem czasu, ale za bardzo nie dopłacać do nowego telefonu. Note10 kompletnie mi nie leży, więc 9-ka może być moim ostatnim Note'm na chwilę obecną.

Do jabłka mnie ciągnie, ale znając swoje szczęście do tej firmy, to znowu coś będzie nie tak :D Ostatnim iPhone'm który dłużej ze mną wytrzymał i nic mu nie dolegało przez ponad 2 lata, był 4S. Potem niestety szkło zaczęło się odlepiać i zaczął się strasznie grzać.

One+ nigdy nie miałem, choć już kilka razy się przymierzałem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja, zamiast Note (jakiegokolwiek) wolałbym S10+ wersję z ceramicznymi pleckami. Imo najfajniejszy Samsung.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie niby mamy taka piękną sytuację na rynku. Samsunga miałem (S8) - nie wyszło

Huawei miałem (P9,P10) bardzo nie wyszło

HTC już w zasadzie nie ma

LG traci połowę ceny w miesiąc od premiery

Sony? Moto?

Żeby Pixele się bardziej udawały a to miko, że zaraz 4 generacja w każdej coś, poza tym 3xl mi się nie bardzo podoba.

I zostaje One Plus albo Iphone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pixele się udają, tylko to elektronika więc zawsze coś może być nie tak. Ja na tyle Pixeli ile miałem było OK i nie znam nikogo, komu by się coś przytrafiło. Co nie znaczy, że są super. Co do natomiast Apple na tyle co miałem to z każdym łącznie z X było coś nie tak, poza obecnym XS, który jest OK. Co nie znaczy, że są złe. Chyba trochę kwestia szczęścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Pixel 4 ma po raz kolejny mieć ten sam sensor aparatu (IMX363 z 2016 roku). Pixel 2 miał IMX362, który jest praktycznie identyczny. Kurczę, szkoda że nie wsadzą tam czegoś lepszego, bo efekt mógłby powalić na kolana. Np. sensor z Huaweia P30 Pro jest 68% większy...

 

Zaczynam powoli się zastanawiać czy nie kupić iPhone 11 Pro. Poczekam na testy, przede wszystkim aparatu i czasu życia na baterii. Albo kupię jakiegoś starszego i tańszego, zobaczę jak współpracuje z Maczkiem i wtedy kupię 11. Muszę przemyśleć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Co do Pixela to co z tego, że ma stary sensor, jak software'owo zrobi robotę? Jeśli chodzi o kamerę do selfie to mój XS nie ma startu do Pixeli jakie miałem, nawet nie ma czego porównywać, bo to jest kompletny nokaut.

Co do iP11 - serio uważasz, że jest warty zakupu? Podkręcony procek z zeszłego roku, trochę większa bateria i z tego co głoszą plotki nadal 4GB RAM, co jeśli okaże się prawdą skreśla go całkowicie, bo już mój XS z 4GB nie jest w stanie trzymać w pamięci otwartych przeze mnie aplikacji.

Aparat pewnie i będzie miał lepszy, ale dla mnie to kotlet i jeśli już bym musiał kupiłbym XS i za rok wymieni na iP12 czy jak on się tam będzie nazywał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że SW robi robotę, dlatego zastanawiam się co by było gdyby wpakowali tam topowy sensor, nie starego średniaka.

 

Póki co z S10+ jestem więcej niż zadowolony, ale trochę nudzi mi się android i irytuje drenowanie baterii w spoczynku (czy to Szajsung czy Pixel czy HTC). W iPhone 6s tak nie miałem, ale po tygodniu nie wytrzymałem z iOS i zmieniłem go wtedy na S7 Edge. Mimo to, bateria Szajsunga i tak wytrzymuje cały dzień z zapasem.

 

Ta zmiana to trochę na siłę, ze znudzenia androidem. Od kilku miesięcy mam też Makbuka i tak mnie co jakiś czas nachodzi chęć zmiany. W d*pie się poprzewracało ;)

 

 

A, bym zapomniał - niektóre źródła podają 6, niektóre 4 GB RAM w japku. Trzeba czekać na testy.

Edytowane przez 1947

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Są już zrzuty z benchmarków (nie wiem na ile prawdziwe) gdzie ewidentnie widać 4GB, poza tym, dlaczego Apple nie chwaliło się ilością RAMu, ani, jak zwykle baterią? Poniżej 11 Pro

 

iphone-11-pro-alleged-geekbench.jpg

 

Co do znudzenia to Cię rozumiem, dlatego cieszę się, że mogę używać jednocześnie iOS i Androida. Niestety po zakupie XS nie stać mnie na Pixela więc jest to budżetowe Xiaomi. Może na dniach to się zmieni, bo przyznaję, że Xiaomi coraz bardziej mnie irytuje.

Jeśli chodzi o zużycie baterii w spoczynku to fakt, Apple przez noc zjada 0% a Pixel czy Xiaomi 3-5%. Jeśli chodzi o użycie w ciągu dnia to jest tak samo. 

Co do płynności działania Pixele były lepsze od mojego obecnego XS'a ale działać działa, jest poręczny dlatego nadal go mam. Polubiliśmy się.

 

PS

 

Jeśli 11 Pro będzie miał 6GB to będzie lepszym zakupem niż XS, bo na serio te 4GB ramu w XS to za mało.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troszeczkę wepchnę się w rozmowę pisząc na inny temat, ale może niektórym się przyda kilka zdań na temat S10E

 

Mam go już pewnie z miesiąc, przesiadłem się z s8 i ogólnie jestem bardzo zadowolony, za plus przede wszystkim rozmiar i dużo lepszy aparat, tryb ultra szerokokątny super sprawa, ten od selfie mógłby być lepszy ale na szczęście prawie tego nie robię.

Bardzo fajnie udało mi się go dopasować pod siebie i zoptymalizować, a czas na baterii sięga do 5 godzin, co w porównaniu do mojego s8 jest czasem bardzo dobrym zupełnie mnie zadowalającym.

Telefon działa szybciutko i płynnie a jedyną rzeczą która mnie w nim irytuje jest sposób łączenia podzielonego ekranu, albo przynajmniej nie doszedłem do tego jak to ustawić aby było tak szybko i sprawnie jak w s8 (jeśli ktoś wie to pomocy proszę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Bierz, ale nie sprzedawaj Samsunga. Jeśli android jest dla Ciebie nudny to przy iOS nie dasz rady :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trochę jestem rozczarowany liczyłem na te 6gb w pro...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hola, hola. Sprzedawcy mają wszędzie wrzucone 6 GB dla pro. Geekbench może błędnie pokazywać specyfikację. Ja bym się wstrzymał z narzekaniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho na to liczę bo jednak zawsze najwyższa wersja była lepsza. Szczególnie ze w grudniu kończy mi się abonament ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Panowie, nie znam się na telefonach komórkowych. Na YT ogladnąłem chyba 8 recenzji o Xiaomi Mi9/9T/9T Pro. Wynika z nich, że telefon jest generalnie super, tylko brak mu wodoszczelności. Trochę to podejrzane. Nie wiem, czy wierzyć takim entuzjastycznym opiniom.

Czy ktoś z Was ma doświadczenia z tym telefonem? Warto kupić za ok. 1500 zł? Telefonów powyżej tej kwoty nie rozważam, ponieważ wydają mi się za drogie w stosunku do moich potrzeb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wodoszczelność to tylko chwyt marketingowy. Niby jest ale każdy producent pisze ze w razie zalania nie ma na to gwarancji. Takie nabijanie ludzi w butelkę. Xiaomi możesz brać tylko który jest za 1500?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wodoszczelność to tylko chwyt marketingowy. Niby jest ale każdy producent pisze ze w razie zalania nie ma na to gwarancji. 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Jacek, ja właśnie z powodu zalania reklamowałem Huwaweia Mate 20 Pro. Maił wytrzymać pod wodą ileś tam czasu, na jakiejś głębokości i nie wytrzymał. Reklamacja uznana, bez mrugnięcia okiem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.