Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Muszę zerknąć.

Nie chce juz miec juz do czynienia ani z orange ani z play.

W sumie t mobile tez nie.

Edytowane przez CIESLUT

OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto teraz daje najwiecej GB na Europe??

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto teraz daje najwiecej GB na Europe??

Nie wiem jak w europie, ale u nas doładowując 100 zł raz na 5 miesięcy - dostaje 50gb (jednorazowo), a potem co miesiąc wraz z pakietem kolo 20-22gb (nie pamietam bo co miesiac jest 1gb więcej). Z tego wystarcza również na darmowe rozmowy i smsy oczywiście.

Jak dla mnie nie do przerobienia. Po jakis dwoch latach na tym pakiecie mam bodajże 400gb na koncie. (yt, netflix, eleven, + forum + przeglądarka, zakupy)

Edytowane przez Pit83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kraju, to tam kazdy daje duzo. Mi potrzebna paczka miesieczna na unie, umowa mi sie konczy i juz dzwonia.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to sory - źle w wątek wkroczyłem - myślałem że to wcześniejsza dyskusja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Muszę zerknąć.

Nie chce juz miec juz do czynienia ani z orange ani z play.

W sumie t mobile tez nie.

 

To pozostaje Ci Plus, archaiczny i niereformowalny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, teść szuka telefonu. Budzet ok 500 zł, najważniejsza bateria, ale chciałby jakiegoś smartphone-a jednak. Teraz ma jakiegoś starego Samsunga pancernego i chciałby bardziej 'cywilny' telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung xCover 4 lub 5

XCover - twarde sztuki, można polecić spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych: córka (12 lat) kupiła dzisiaj Redmi Note 8. Bardzo ładnie wykonany telefon, dobry ekran. Trochę wolno działa, myślałem, że będzie szybszy. Nie ma VoWifi ani VoLTE. Tym się zawiodłem, ale przy whats upie to nie ma większego znaczenia. Generalnie córka zadowolona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

12 latka z taką kobyłą?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja córka 10 letnia użytkuje od maja (Komunia), Mi A2 Lite wersja 4/64GB.

Ogólnie telefon fajny, niezłej jakości zdjęcia w dzień, ale.....  i tak dała mu radę.

Pościągała ze 100 różnych aplikacji i tak zapchała telefon, że zacinał się zupełnie. Tu i 10GB RAM by nie pomogło.

 

Dopiero jak zrobiłem porządek i powywalałem co trzeba, włączyłem program do ubijania w tle działających niepotrzebnie aplikacji i poinstruowałem, że "czasem trzeba zamknąć aplikacje których się już nie używa", to da się teraz normalnie funkcjonować :D

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jej za bardzo nie pomogłeś, bo Android działa tak, że soft, który ubija apki w tle powoduje tylko i wyłącznie niepotrzebne drenowanie baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej częściej ładować, niż mieć włączone wszystko w tle. Niestety dziecko w tym wieku nie ogarnia tego dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jej za bardzo nie pomogłeś, bo Android działa tak, że soft, który ubija apki w tle powoduje tylko i wyłącznie niepotrzebne drenowanie baterii.

Chyba raczej odwrotnie, apka w tle może często się odświeżać i drenować baterię, nie mówiąc o nawiązywaniu połączeń z internetem.

Jeśli już, to nie warto ubijać tych, które po prostu non stop używamy (albo chcemy, żeby działały w tle), bo wtedy faktycznie ponowne wczytanie trwa dłużej, a i baterii ciągnie więcej, niż gdyby przywołać z ramu. 0

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Note 8 jest spory, ale okazuje się że małe rączki sobie z nim radzą. Ja wolę obsługiwać jedną ręką, moje dziecko ma technikę oburęczną :) Ja noszę telefon w kieszeni, dziecko w plecaku. W aucie dziecko nie trzyma kierownicy, więc duży format też jej nie przeszkadza :) A za to ma filmy ma dużym ekranie i całą resztę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pozostaje Ci Plus, archaiczny i niereformowalny :)

no właśnie obawiam się praktyk stosowanych w pozostałych sieciach


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XCover - twarde sztuki, można polecić spokojnie

 

No właśnie sęk, w tym, że teraz chciałby bardziej cywilny telefon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To jej za bardzo nie pomogłeś, bo Android działa tak, że soft, który ubija apki w tle powoduje tylko i wyłącznie niepotrzebne drenowanie baterii.

 

 

Chyba raczej odwrotnie, apka w tle może często się odświeżać i drenować baterię, nie mówiąc o nawiązywaniu połączeń z internetem.

Jeśli już, to nie warto ubijać tych, które po prostu non stop używamy (albo chcemy, żeby działały w tle), bo wtedy faktycznie ponowne wczytanie trwa dłużej, a i baterii ciągnie więcej, niż gdyby przywołać z ramu. 0

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

 

Ja, bez względu na system wyznaję zasadę, że odpalam wszystko co mam zainstalowane na smartfonie. To, co jest używane najczęściej zostaje w tle, a resztę zarówno iOS jak i Android ubija. 

 

no właśnie obawiam się praktyk stosowanych w pozostałych sieciach

 

Jakich praktyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja, bez względu na system wyznaję zasadę, że odpalam wszystko co mam zainstalowane na smartfonie. To, co jest używane najczęściej zostaje w tle, a resztę zarówno iOS jak i Android ubija.

Tylko Ty robisz to świadomie i z premedytacją i przede wszystkim zdajesz sobie z tego sprawę. A taki dzieciak naściaga jak leci, nie kontroluje tego i potem wisi w pamięci ileś tam gier o kotach, które co 20 min wysyłają powiadomienia o tym, żeby kotka nakarmić albo pogłaskać, bo mają takie uprawnienia. I była bateria i już jej ni ma.

Właśnie wtedy przydaje się czyszczenie i agresywny ubijacz ;)

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 6 tygodniach, zakończyłem pomyślnie dla mnie reklamację Samsunga a40. MM zwróciło mi w końcu pieniądze. Pomimo że oni lub zewnętrzny serwis dali ewidentnie ciała, nie usłyszałem żadnego wyrazu "ubolewania". Nie dostałem odpowiedzi na pismo. Po prostu wezwano mnie enigmatycznym smsem do marketu i pani bez słowa ani uśmiechu wystawiła korektę faktury i odesłała do kasy. Nie to że chciałbym czerwony dywan i kwiaty, ale już nie mam ochoty na zakupy i nich. Czy w przypadku Waszych reklamacji mieliście podobnie, czy są miejsca o wyższym poziomie troski o klienta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kraju, to tam kazdy daje duzo. Mi potrzebna paczka miesieczna na unie, umowa mi sie konczy i juz dzwonia.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Franciski free

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.