Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Po 6 tygodniach, zakończyłem pomyślnie dla mnie reklamację Samsunga a40. MM zwróciło mi w końcu pieniądze. Pomimo że oni lub zewnętrzny serwis dali ewidentnie ciała, nie usłyszałem żadnego wyrazu "ubolewania". Nie dostałem odpowiedzi na pismo. Po prostu wezwano mnie enigmatycznym smsem do marketu i pani bez słowa ani uśmiechu wystawiła korektę faktury i odesłała do kasy. Nie to że chciałbym czerwony dywan i kwiaty, ale już nie mam ochoty na zakupy i nich. Czy w przypadku Waszych reklamacji mieliście podobnie, czy są miejsca o wyższym poziomie troski o klienta?

Miałem podobnie podczas ostatniej reklamacji ładowarki w MM. Sucho, oschle, bez słowa i paszoł :D

Skojarzyło mi się z tym: ..."jak Kali "ukraść" to dobrze, jak Kalemu "ukraść", to źle"...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakich praktyk?

Np w jednej sieci zostalem wprost naciagnity na ponad 200zl

W innej pomimo stalej oplaty co miesiac placilem inna kwote

W kazdej z trzech sieci bylem po kilka lat i kazdej z nich mam dosc


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz mialem Xiaomi, co kilka tygodni cos dostawalem.

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak maiłem Xiaomi na MIUI z Xiaomi.eu to co piątek. Teraz jak mam Mi A2 to co miesiąc są poprawki, ale to telefon z programu android one.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na iPhone da się nagrywać rozmowy jak to było kiedyś możliwe w androidzie?

Cały czas jest możliwe ;)

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jash

Jak Ci się Nomad sprawuje?

Jakbyś miał chwilę to pokaż, proszę, jak się postarzał

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No właśnie mi się nie postarzał :(

Poza lekko zaciemnionym rantami wyglada ja nowy. Pisałem nawet do Nomada ze w chusteczkę walą z tymi zdjęciami na stronie po 30 dniach to się okazało, ze aby taki efekt osiągnąć trzeba u nich kupić jakiś płyn do skóry który daje po czasie taki efekt.

 

Tak czy siak nadal uważam ze to najlepsze etui ever jakie miałem i jak nadal będę miał Jabłko to tez kupię Nomada.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas jest możliwe ;)

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Szajsung niestety uniemożliwił :(

 

Kliknął mi się dzisiaj ajfon 11 pro 256 GB :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi się nie postarzał :(

Poza lekko zaciemnionym rantami wyglada ja nowy. Pisałem nawet do Nomada ze w chusteczkę walą z tymi zdjęciami na stronie po 30 dniach to się okazało, ze aby taki efekt osiągnąć trzeba u nich kupić jakiś płyn do skóry który daje po czasie taki efekt.

 

Tak czy siak nadal uważam ze to najlepsze etui ever jakie miałem i jak nadal będę miał Jabłko to tez kupię Nomada.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Jak chcesz to możesz mu „pomóc” olejem kokosowym

c20172962beefff65b3f39ed1aad07c3.jpg

 

@1947

Chyba Google z Androidem 9 uniemożliwił nagrywanie

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś Xiaomi Mi9 t pro ? Ogólnie jak wyglądają aktualizacje systemowe u tego producenta ?

Ja mam - od dwóch tygodni używam i miałem jedną aktualizację. Jest jakiś problem z aktualizacją ?


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie ma żadnego problemu bo nie mam tego telefonu. Zastanawiam się nad zmianą a nigdy nie miałem jeszcze Xiaomi. Nie wiem tylko jak wygląda polityka aktualizacji od strony producenta. Patrząc na częstotliwość z jaką wydają nowe telefony to boję się, że szybko zapominają o starszych modelach. Na razie zastanawiam się między Xiaomi Mi 9t pro, używanym Samsungiem Note 9 lub jakimś pixelem. Głownym czynnikiem jest bateria - SoT ale stabilność systemu też jest ważna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi jest spoko

 

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba mieć pecha. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do Xs oprócz rysowania się stalowej ramki od samego patrzenia na nią.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Powiem szczerze, że zanim kupiłem XS - kupiłem dwie sztuki X i obie były skopane, wróciły do sklepu. Potem zdecydowałem się na XS i też dopiero druga sztuka była OK. W każdej z trzech sztuk był problem z panelem dotykowym w ekranie.

 

A co do ramki - mój XS ma 5 miesięcy i mam dwie ryski więc jak dla mnie bardziej niż OK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w jabłkofonach da się zrobić coś żeby wszystkie zdjęcia nie trafiały do jednego folderu (rolki)? To jest tak idiotyczne, że ciężko w to uwierzyć. Screenshoty, zdjęcia z Whatsapp, messengera, wszystko w jednym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś tam podział jest ale to pewnie nie to co w androidzie. ab0b398b3d3ff7f35e53f0fa43e1ec85.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

E tam i tak najlepsze jest jak pobierzesz jakieś zdjęcie na telefon. W zakładce Albumy w folderze Ostatnie jest jako najnowsze ale już w zakładce Zdjęcie jest Apple wie gdzie ;)

 

 

Btw @1947 kupiłeś Jabłko?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, 11 Pro 256 GB. S10+ oddałem Żonie, S9+ powędruje na sprzedaż.

 

Pierwsze spostrzeżenia to aparat w Japku w porównaniu do S10+:

- główny porównywalny, więcej szczegółów, ale też więcej szumu.

- tele podobnie, ale szybciej przerzuca do cropa z głównego,

- ultraszeroki to mega kupa, jedynie zakres dynamiki lepszy. Ma za małą rozdzielczość, więc o szczegółach nie ma mowy. No i jest ciemny, bez trybu nocnego.

 

FaceID to rewelacja, myślałem że będzie gorzej się przekonać. Płynność animacji i działania nieco lepsza. Wiele rozwiązań jest super (przeciągnie od krawędzi wstecz/dalej), ale wiele to dno (zarządzanie plikami, zdjęciami). Gdyby powstała hybryda Androida i iOS... Póki co poznaję system, przyzwyczajam się do zmian. Bateria w stosunku do S10+ porównywalna, może trochę lepsza.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.