Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Jacek - zawsze mówiłem "jak dbasz tak masz". Choć o kable niespecjalnie dbam, poza tym, że po użyciu zwijam zawsze by się nie plątały. No i kable do ładowania i transferu nigdy mnie nie zawiodły.

Za to zdechł mi jeden z kabli HDMI. Zawsze kupowałem wyłącznie tanie i jak najcieńsze by w kanały się mieściły (nie ma opcji na czary superkabla na zero-jedynkowy przesył cyfrowego sygnału) i w końcu jeden taki sypnął się, ale ma z 12 lat i kosztował kilka zł.

Najtańsze z aliexpress mi padały po jakimś czasie, żonie pękł oryginał od iPhone zastąpiłam wszystkie markowymi chinczykami Beaseus, Ugreen, Wolfblitz + dodatkowe ładowarki też tych firm. Moim zdaniem jakość kabli lepsza niż oryginały plus można kupić dowolnej długości.

 

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blitzwolf :) też ich używam (i Baseusa). Zdarzyło się, że po roku zaczął przerywać ładowanie, ale to była wina ciągłego używania podłączonego telefonu. Przy wtyczce ulegał zagięciu i musiał w końcu paść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupując Pixela 4 kupujemy pierwszy telefon od Google do którego nie dostajemy nieograniczonego miejsca na zdjęcia w bezstratnej jakości

Jak dla mnie to był jeden z atutów telefonu od Google.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

https://www.tabletowo.pl/google-zdjecia-pixel-4-ma-gorzej-od-iphone/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

No o tym właśnie pisałem. Dla mnie i tak najważniejszą chmurą od dłuższego czasu jest Onedrive - za 29,90zł mam 2TB miejsca plus pakiet MS Office. 

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na rodzinnym obiedzie zobaczyłem telefon jednego z obecnych nastolatków. Podobno wszystkie funkcje działają:

67a0a04997920aa9e65ed40a31adfa66.jpgee6db8fc7765e43b067deb8f5f23fc5b.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

O ja jebe :D

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Fajny sposób zapakowania Pixela4

 

ed1e9e0c3aaeae4381458967560a92e2.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc kończy mi się umowa abonamentowa i rozglądam się za nowym telefonem. Na tą chwilę pod uwage biorę tylko Huawei Mate 20 - czy ktoś z Was ma ten sprzęt i może się wypowiedzieć na jego temat albo może doradzić coś innego tak od 1200 do 1500/1600 zł bo za tyle można tego Mate'a 20 kupić? Droższe, ok 2000 i wzwyż zdecydowanie odpadają. Zależy mi głównie na zdjęciach, dual sim, dobrej baterii, zasięgu gps i generalnie płynności w działaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Mate 20, dla mnie czułość dotyku w Hujawei to porażka. Wcześniej przez chwilę miałem Mate 10. W obu przypadkach to samo.

Żeby np. podświetlić wiadomość w apce email'owej do usunięcia, musiałem klikać i trzymać po kilka razy i próbować w różnych miejscach.

Czasami znaleźć coś w menu to wyzwanie, aparat foto bardzo fajny, no i bateria trzyma długo.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wystarczy wejść w ustawienia i na samej górze masz pasek wyszukiwania. Wpisujesz hasło (wystarczą pierwsze literki) i wysypują się opcje z tym związane. Działa nawet szybciej, niż nawet jak wiem gdzie dana opcja jest. I tak jest chyba w każdym andku, więc nie wiem jak można mieć jakikolwiek problem ze znalezienie czegokolwiek i to w dowolnym, nowym telefonie...

 

Wysłane z mojego EVR-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc kończy mi się umowa abonamentowa i rozglądam się za nowym telefonem. Na tą chwilę pod uwage biorę tylko Huawei Mate 20 - czy ktoś z Was ma ten sprzęt i może się wypowiedzieć na jego temat albo może doradzić coś innego tak od 1200 do 1500/1600 zł bo za tyle można tego Mate'a 20 kupić? Droższe, ok 2000 i wzwyż zdecydowanie odpadają. Zależy mi głównie na zdjęciach, dual sim, dobrej baterii, zasięgu gps i generalnie płynności w działaniu.

Wystawiłem na bazarku S9+, za 1750 zł mogę Ci go puścić. Myślę, że za tyle warto :) Spełnia wszystkie Twoje wymagania. Mate 20 ma moja siostra. Jest zbyt szeroki, nie da się z niego korzystać jedną ręką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem gościa, który użytkował jeszcze tą starą Nokię 3310. Pamiętacie te czasy, gdy te nokie były jeszcze gorącym, pożądanym przez wielu towarem?

A obecnie to anachronizm. Wieć jak to będzie w przyszłości wyglądało? Nie wiem, ale się domyślam :)

Kto w czasach sprzed 15 czy 20 lat, mógł przewidzieć, że tak sprawnie będzie działał bankowość elektroniczna - a przyznać trzeba, że sprawdza się bardzo dobrze, zwłaszcza takie aplikacje jak np Blik. Tutaj zestawienie kont bankowych, które używają blika: https://www.konto-studenckie.pl/

Edytowane przez zaro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam pare 6310i na stanie, mam ogromny sentyment do tego modelu. Mam tez moj pierwszy telefon nokie 5110.

Czasem brakuje mi tej roznorodnosci z przed lat (moto v3, se p900, sx1, nokie: communicatory, 3650, 9110, czy 7280) ale z drugiej strony obecne telefonono-ekrany ;)  daja duzo wieksza funkcjonalnosc.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O myślicie o wymianie Xiaomi mi 9 SE na OnePlus 7T?

 

Czy to byłby jakiś znaczący skok do przodu. W zasadzie to w gry nie gram ale słucham dużo muzyki i to na głośnikach z telefonu jaki przez słuchawki BT. Zdjęcia sporadycznie ale lubię jak jest ładne. Ponadto video na YT i Netflix. A poza tym telefon do pracy. Bardzo dużo poczty i rozmów telefonicznych.

Musi działać Android Auto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7T to ekran 6,5 cala czyli znacząco większy od SE, ale to pewnie wiesz. Jeśli masz SE to znaczy, że kupiłeś jakieś max pół roku temu. Jeśli już po tym czasie chodzi Ci po głowie zmiana, to zmień. Parametry techniczne będą w tym przypadku tylko pretekstem :) A 7T to świetny telefon, sam bym go chętnie kupił, ale rozmiar powyżej 6 cali już nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, kupiłem niedawno używanego iPada i mam mały problem. Nabyłem starter T-mobile i go zarejestrowałem. Problem polega na tym, że nie mogę wysłać SMS-a, ani zadzwonić. Ikonka "chmurki smsowej" jest, ale nie udaje się wysłać wiadomości. Jeśli chodzi o dzwonienie to nie ma ikonki "słuchawka". Nawet, gdy z kontaktów wybiorę numer to nie da się zadzwonić, nie łączy poprostu. Czy ktoś zmagał się z podobnym problemem? Może coś w ustawieniach jest nie tak? Nie zamierzam wydzwaniać z tabletu :) Chodzi o to, że nie mam możliwości sprawdzenia statusu konta czy statusu internetu.

 

Ps. Internet chodzi dobrze.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ipad nie ma funkcji telefonu i nie zadzwonisz z niego. Ewentualnie zostaje FaceTime. A starter T-mobile co obejmuje ?? Jakie usługi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawnie aktywowałeś starter i konfiguracja Ipada jest zrobiona poprawnie to sms-y powinny funkcjonować. Sprawdź wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SMS-y faktycznie wychodzą i przychodzą :) A czy wiesz jak sprawdzić stan konta i stan internetu za pomocą SMS-a?

 

Edit.

 

Znalazłem sposób jak sprawdzić status konta :) Wchodzę w "Dane sieci komórkowej" potem "Aplikacje SIM" potem "Moje konto" potem "Stan konta" i "Saldo w PLN". Stanu internetu na razie nie umiem sprawdzić.

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.