Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

 

czy ktoś może polecić odtwarzacz muzyki na Androida, który obsługuje arkusz dyrektyw .cue? Czyli mam płytę w formacie FLAC jako jeden plik i do tego lista utworów w pliku CUE. Foobar na komputer obsługuje to idealnie, mobilny niezbyt. Mam teraz zainstalowany Aimp, ale obsługa do bani.

Ostatnio przesiadłem się z mojej Xperii Z5 na "jedynkę". Ogólnie telefon OK, ale nie wiem czy to wina Androida 9 czy producenta, wkurzające jest to, że klawiszami głośności obsługuje się głośność multimediów, a nie dzwonka W Z5 tak nie było i było to wygodne. Teraz jeśli chodzi o dzwonek to można wybrać tylko wyciszenie, wibrację lub normalny dzwonek. Głośność można tylko w ustawieniach zmienić. Czytnik palucha też tak słabo działa. Raz na kilka razy rozpoznaje, ale możliwe, że to ja mam "koślawe odciski". Jak byłem wyrobić paszport to w urzędzie też nie mogli mi pobrać odcisków i mam dokument bez tego. Więc może to jest przyczyna. Reszta na razie OK. Drugi minus to taki, że aplikacja Album nie posiada opcji "pokaż na mapie". W poprzednim telefonie była to fajna opcja, jeśli zdjęcia posiadało zapisane koordynaty GPS. Widać to za dużo dla Androida 9. Poza tym telefon działa bardzo szybko i płynnie, ekran świetny, wykonanie dobre i nie ma notch'a. Szkoda, że moduł z aparatami wystaje ponad obudowę. Z drugiej strony zawsze noszę telefon w jakimś etui to ogólnie tak nie przeszkadza.

 

Pozdrawiam


"Życie jest pasmem straconych okazji"

"Dzień w którym kupię karabin nadchodzi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A aplikacja "Mój T-Mobile"?

 

 

Zainstalowałem, ale nie działa :( Nie mogę się zalogować.

 

Edit.

Zalogowałem się w końcu i dodałem oba numery jakie mam w T-mobile. Widzę tylko stan konta i nic poza tym. Muszę napisać do T-Mobile!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

 

czy ktoś może polecić odtwarzacz muzyki na Androida, który obsługuje arkusz dyrektyw .cue? Czyli mam płytę w formacie FLAC jako jeden plik i do tego lista utworów w pliku CUE. Foobar na komputer obsługuje to idealnie, mobilny niezbyt. Mam teraz zainstalowany Aimp, ale obsługa do bani.

Ostatnio przesiadłem się z mojej Xperii Z5 na "jedynkę". Ogólnie telefon OK, ale nie wiem czy to wina Androida 9 czy producenta, wkurzające jest to, że klawiszami głośności obsługuje się głośność multimediów, a nie dzwonka W Z5 tak nie było i było to wygodne. Teraz jeśli chodzi o dzwonek to można wybrać tylko wyciszenie, wibrację lub normalny dzwonek. Głośność można tylko w ustawieniach zmienić. Czytnik palucha też tak słabo działa. Raz na kilka razy rozpoznaje, ale możliwe, że to ja mam "koślawe odciski". Jak byłem wyrobić paszport to w urzędzie też nie mogli mi pobrać odcisków i mam dokument bez tego. Więc może to jest przyczyna. Reszta na razie OK. Drugi minus to taki, że aplikacja Album nie posiada opcji "pokaż na mapie". W poprzednim telefonie była to fajna opcja, jeśli zdjęcia posiadało zapisane koordynaty GPS. Widać to za dużo dla Androida 9. Poza tym telefon działa bardzo szybko i płynnie, ekran świetny, wykonanie dobre i nie ma notch'a. Szkoda, że moduł z aparatami wystaje ponad obudowę. Z drugiej strony zawsze noszę telefon w jakimś etui to ogólnie tak nie przeszkadza.

 

Pozdrawiam

Kiedyś Poweramp działał dobrze z plikami .cue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał Nokię 6110i? Nabyłem taką, ale nie wiem jak się przy niej blokuje klawisze. Przez wiele lat miałem Nokię 5110 i tutaj, aby zablokować klawiaturę, wystarczyło nacisnąć duży przycisk u góry i następnie *. Jak się blokuje klawisze przy Nokii 6110i?

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś miał Nokię 6110i? Nabyłem taką, ale nie wiem jak się przy niej blokuje klawisze. Przez wiele lat miałem Nokię 5110 i tutaj, aby zablokować klawiaturę, wystarczyło nacisnąć duży przycisk u góry i następnie *. Jak się blokuje klawisze przy Nokii 6110i?

Powinno działać : Menu i *

"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno działać : Menu i *

 

 

Dzięki za podpowiedź! Wczoraj kombinowałem na wszelkie sposoby i nie udawało się.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

I wszyscy w polskim internecie piszą ze drogo. Tymczasem na niemieckim Amazonie Pixel 4 w wersji 64GB jest dokładnie 35zl tańszy wiec chyba nie ma tragedii. Jedynie tańsza jest wersja czarna świecąca której nikt nie chce kupować ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Black Friday pewnie znowu będzie promocja w niemieckim google store. Biedny Niemiec sobie kupi taniej a bogaty Polak musi przepłacic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taka osłoda dla Niemca, w świetle tego, że niemal wszystko inne Polak kupi sobie taniej niż on. Ten Niemiec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Apul idzie po bandzie. 13.2.3 się pobiera.

Od premiery iOS wydali więcej poprawek niż niektóre androidy maja w ciągu całego żywota. Pytanie co tym razem zepsuli ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trochę się Apple pogrąża. Mnie to nie cieszy, że co chwilę coś poprawiają. 12 była ok, 13 miała być, według premiery, jeszcze szybsza i doskonalsza a tu kupa. Wyszedł niezły gniot z tego.

 

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba dobrze, że poprawiają?

Słabo, że w takim tempie i aktualizacje czasem mieszają i psują to co działało (choć ja nie mam żadnych (!) problemów)

Kiedy Google poprawi odblokowanie twarzą w Pixelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z jednej strony dobrze, z drugiej każda kolejna aktualizacja coś poprawia a coś psuje a innych rzeczy nadal nie naprawia. Wyglada tak jakby iOS13 napisany był na kolanie aby tylko wyszedł a potem się załata. Tylko tych lat już tyle jak na Apple to faktycznie mega porażka.

U mnie z wieloma rzeczami jest problem ale może dzisiejsza aktualizacja coś poprawi.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie iOS... działa Wam hotspot osobisty? Od jakiegoś czasu nie da się go używać, nie wiem czy to wina Apple czy Orange ("pacjenci" to X i Xs)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki przypadek, że nie jestem w stanie połączyć się z hotspotem osobistym w biurze. 6S i Plus. Komputer nie widzi sieci udostępnianej prze telefon. Obok leży prywatny telefon z androidem i łączę się bez problemu. Poza biurem wszystko działa poprawnie. Nasze lokalne wsparcie twierdzi, że problemem jest słaby zasięg sieci Plus u nas. Sprawdź może czy w innej lokalizacji masz taki sam problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Huawei P8 dla 7 latki będzie ok?

Cena: Ma to być coś niedrogiego, w cenie do 300-400 zł.

Cel: Oglądanie bajek, filmików, może jakaś gra. Czasem dzwonienie :D

 

Chyba, że coś innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Huawei P8 dla 7 latki będzie ok?

Cena: Ma to być coś niedrogiego, w cenie do 300-400 zł.

Cel: Oglądanie bajek, filmików, może jakaś gra. Czasem dzwonienie :D

 

Chyba, że coś innego?

Komórka dla siedmiolatki? IMO "trochę" za wcześnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój siedmiolatek też już zapytał czy może mieć telefon. jak mu powiedziałem, że oczywiście że nie to mi wypalił "A Ty ile miałeś lat jak dostałeś telefon?" jak mu odpowiedziałem zgodnie z prawdą, że 19 to szczęka mu opadła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.