Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Komórka dla siedmiolatki? IMO "trochę" za wcześnie.

Całe szczęście wątek jest o telefonach a nie poradach pedagogicznych.

P8 do jakich solidnych nie należał. Może jakieś Mi A2

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komórka dla siedmiolatki? IMO "trochę" za wcześnie.

Różne są sytuacje. Mój znajomy na przykład kupuje kilkuletniemu dziecku telefon, ponieważ pracuje za granicą i chce się często kontaktować z córką. Natomiast rola rodziców polega na tym, aby nie było to źródłem zła.

 

Całe szczęście wątek jest o telefonach a nie poradach pedagogicznych.

P8 do jakich solidnych nie należał. Może jakieś Mi A2

Zgadza się. Dzięki za wskazówkę :) Choć trochę ponad budżet. Od czasu kiedy Córci spadł wypasiony nowy tablet, postanowiłem nie inwestować w tego typu rzeczy dla kilkulatka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cel: Oglądanie bajek, filmików, może jakaś gra. Czasem dzwonienie :D

 

Chyba, że coś innego?

Byłbym zdecydowanie na NIE

Różne są sytuacje. Mój znajomy na przykład kupuje kilkuletniemu dziecku telefon, ponieważ pracuje za granicą i chce się często kontaktować z córką. Natomiast rola rodziców polega na tym, aby nie było to źródłem zła.

 

.

Ok, w takim przypadku kupiłbym telefon, a nie smartfon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie będę kupował telefon do ok. 1000 zł

Wstępnie wybrałem kilka modeli. Zależy mi przede wszystkim na dobrym aparacie, płynności działania i dual sim.

Moje typy:

 

Htc u12+

Meizu 16x

Xiaomi note 8 pro

Motorola One Vision

Samsung A40

Oppo A9

 

W takiej kolejności.

Który z tych według Was będzie najlepszy ?

Edytowane przez selphy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał HTC, bo tak. Do innych modeli lub firm, jakoś nie mam „ zaufania”.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola One Vision ze względu na optyczną stabilizację obrazu i program Android One.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jeśli jutro nie pojawi się w dobrej cenie htc to raczej wezmę motorole, właśnie ze względu na najbardziej czysty soft. Meizu jednak kuleje pod tym względem. A do xiaomi jakoś nie mogę się przekonać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie U12+

- za wykonanie i nie wtórny design

- za wyborny aparat, który po wgraniu Gcam jest jednym z najlepszych na rynku (widziałem zdjęcia z niego porównywane z Pixelami i muszę przyznać, że HTC niestety ale wypadł lepiej)

- za świetny dźwięk na słuchawkach

- za prawie czysty soft i wzorową optymalizację

Owszem, z aktualizacjami tam średnio, ale na ten moment u12+ ma Androida Pie, który jest bardzo OK. 10 pewnie nie dostanie, ale i tak uważam, że warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale HTC jednak trochę wykracza poza mój budżet, liczyłem na większe przeceny.

 

W sumie w dobrej cenie jest Google Pixel XL, warto zawracać sobie nim głowę ? W sumie jest to model z 2016 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym mierzył w Samsunga A40. Bardzo dobry ekran, szybki czytnik z tyłu, system z nakładką działa bardzo płynnie.

W zasadzie bez zastrzeżeń.

 

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motorola One Vision w MediaMarkt za 999 PLN. Myślę, że w tej cenie to jeden z lepszych mozliwych zakupów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

 

W sumie w dobrej cenie jest Google Pixel XL, warto zawracać sobie nim głowę ? W sumie jest to model z 2016 roku.

 

I tak i nie ze wskazaniem na nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie ma nic. Ja liczylem na amazon bo czasem maja fajne promocje na iPhony ale nie wyszlo. Podobno GALAXY S10+ 512 CERAMIC byl za 699 eur


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Spokojnie, jeszcze przed nami cyber monday ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I myślisz, że będzie lepiej? :D

Ja szykowałem się na foto i też kicha była. Przedwczoraj podnieśli ceny o 200zł, dzisiaj opuścili 50 :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Prezent dla 15 latki na Mikołaja... Do 900zl max. Wytypowałem Motke z3 play, mate 20 lite i szajsung a40. Chińczyk stowke tańszy od reszty. Czy nie ma już niebezpieczeństwa odcięcia tego modelu od Google? Xiaomi wiem, ze odpada... Co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z wymienionych to ja bym brał Moto ale koniecznie zestaw z modułami. Myślę, że dla nastolatka pad, głośnik i dodatkowa bateria to zestaw „w punkt”

W sklepie Play pojawia się taki zestaw za 999 zł:

9e313bfaa5f33ca0d61b6684d9ece8ce.jpg

A obecnie w x-kom za 1099 jest:

aa9453c99fcea5fb67893bcd7659dd29.jpg

 

f1d7c3c33452af6dc68bfb04914585d4.jpg

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popołudniu robiłem dłuższą trasę samochodem i byłem zmuszony wyłączyć radio bo nie dało się słuchać. Atakowali ze wszystkich stron. Na postoju zerknąłem do internetu i też atakują do tej pory

A najlepsze w X-kom po sztuce towaru wystawione na sprzedaz i za moment oczojebny napis "wyprzedane"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam służbowy Mate 20 Lite. Nie kupuj tego :) Ten telefon nie ma zalet oprócz niezłej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A asusy? moja kobieta ma jakiegoś zenfone 3 z baterią 5000 i miga jej to super, nowego parę lat temu za około 1kpln kupiła, następna generacja dostępna aktualnie pewnie w tej samej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.