Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zapominajmy o jednym: jak Aple pisze 128 GB to faktycznie tyle jest do Twojej dyspozycji. W androidzie może ze 105 GB.

Edytowane przez b_easy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie jakieś doświadczenia z Xperią 10?

Dostałem do pracy ale po dwóch godzinach obcowania jest dramat.

Jest coś pocieszającego w tym telefonie?

 

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o jednym: jak Aple pisze 128 GB to faktycznie tyle jest do Twojej dyspozycji. W androidzie może ze 105 GB.

Apple "kłamie" tak samo jak inni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oni nie kłamią. Oni po prostu nie uważali na matmie ;)

 

PS

 

128 to 119 ;)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na irda zupełnie mi nie zależało. .. .

A nie zdarzyło Ci się kiedyś zgubić pilota? Nie zdarzyło Ci się kiedyś chcieć wyłączyć klimatyzację w jakiejś poczekalni, albo zmienić stację radiową? IRDA jest bardzo przydatna i daje zaskakujące możliwości. Poza tym P20 Pro ma super aparat z zoomem optycznym, ekran OLED, dobrą baterię i procesor. Dziś nie widzę na rynku nic na co chciałbym go wymienić. Edytowane przez Lestaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że zdarzyło. Szwagier ma p20pro. Oczywiste jest,ze to świetny telefon, a note p20pro jeszcze trochę fajniejszy. Tutaj zdecydował wyłącznie rozmiar :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IR w telefonach, to jedna z tych opcji, która wydaje się zbędna, dopóki nie weźmie się w ręce fona z tą funkcją ;)

Z ciekawostek - ostatnio irda przydało się w dużej auli z podwieszonym rzutnikiem, do którego pilot gdzieś się zawieruszył :)

 

A fony Huawei - sam od zeszłego roku mam Mate 20X i tak się do tej patelni i jej możliwości przyzwyczaiłem, że obecnie nawet nie mam jakiejś alternatywy, gdybym chciał wymienić. I nie zapowiada się aby coś się pojawiło. A zwykle przed wakacjami robiłem jakąś telefoniczną woltę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

... że obecnie nawet nie mam jakiejś alternatywy, gdybym chciał wymienić. I nie zapowiada się aby coś się pojawiło. A zwykle przed wakacjami robiłem jakąś telefoniczną woltę...

U mnie jest dokładnie tak samo. P20 Pro jest dla mnie absolutnie optymalny i nie ma co go zastąpić. P30 Pro nie ma na przykład diody powiadomień, którą ma mój smartfon, a Mate 20 pro ma zagięty ekran, który skreśla dla mnie telefon na starcie, reszta smartfonów nie ma Irdy. Chyba osiągnąłem Katharsis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup lepiej drugi na zapas,bo za 2 lata możesz już nie dostać żadnego z irda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym rzecz, że nikt nie wie co będzie za dwa lata, może właśnie wszystkie będą z irdą :) Boję się że jednak masz rację, bo z tego co widzę smartfony idą w przerost formy nad treścią. Zagięte wyświetlacze, składane ekrany, milion kolorów, za to brak radia, brak Irdy, brak mini jacka, a nawet u niektórych brak czytnika lini papilarnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś szukał Iphone 8 plus w bdb stanie i dobrej cenie, raczej dla pań (rose gold kolor) - to wystawiłem w "niezegarkowych".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Was proszę o rozsądną poradę na zakup telefonu.

Budżet to około 2300zł i w tej cenie podoba mi się OnePlus 7T. Chciałbym kupić nowy telefon, zależy mi na dobrej baterii i dobrej antenie Wi-Fi oraz GSM.

 

Wysłane z mojego I4113 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham xiaomi za to że wsadza solidne baterie, a nie jak w moim s10e.. 3100mah

 

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OnePlus 7T to z pewnością świetna słuchawka, możesz śmiało kupować. Ja wziąłbym jeszcze pod uwagę Xiaomi 9 Pro, eksperci mocno chwalą ten model.

 

Wysłane z mojego COL-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdy ta firma zacznie ściągać od ludzi swój majątek, czyli te wypożyczone telefony, to dopiero będzie jazda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie bo ja mam Pixela od nich

Ciekawe co to z tego wyjdzie. Oni sprzedali dziesiątki tysięcy smartfonów na Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Trzeba czytać regulaminy. Pamietam jak dziś jak ludzie na forum androida wychwalali te firmę pod niebiosa. Jak in wytłuściłem kilka fragmentów z regulaminu to się śmiali ze mnie ze ja na Pixela wydałem dwa razy tyle.

Obawiam się ze teraz już nie będzie śmiesznie.

A co do Allegro i sprzedanych tam telefonów to nie od dziś wiadomo ze ochroni kupujących tam to delikatnie mówiąc nieporozumienie.

Oczywiście nikomu zle nie życzę ale obawiam się ze to się wesoło nie skończy

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako możliwe działania wyobrażam sobie na przykład wypowiedzenie umowy najmu, albo zmianę wysokości opłaty miesięcznej. Potem wezwanie do sądu w Koszycach lub ultimatum, że odstapią od roszczenia po wpłacie kwoty x. Przy czym x raczej w tysiącach PLN.

No i ta firma już nie będzie na terytorium Unii, no bo brexit. Więc okaże się, że nastąpił transfer aktywów na Cypr albo Antyle i oczywiście tam będzie można osobiście porozmawiać na wszelkie tematy, a także przedstawić do oględzin telefon po zwrocie. Stawka wg cennika, albo sąd polubowny tamże. Też wg cennika.

Żeby nie pastwic się nad kolegami, więcej nie będę straszyć. Radzę wyprzedzić działania i po prostu jak najszybciej odesłać fona razem z odstąpieniem od umowy. Kwota straty i tak będzie niewielka w porównaniu w zagrożeniem.

Edytowane przez Pankracy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę wyprzedzić działania i po prostu jak najszybciej odesłać fona razem z odstąpieniem od umowy. Kwota straty i tak będzie niewielka w porównaniu w zagrożeniem.

Taaa, fona można odesłać, ale zwrotu kaucji raczej nie należy oczekiwać w sytuacji kiedy US zablokował konta firmy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.