Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma nic wspólnego z promieniami X (RTG). To podczerwień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Jash napisał:

Google Pixel 5/5XL

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Nawet ciekawy ten pomarańczowy kolor. Przewidywana cena 4,5 tys zł. Bateria tylko 3500 mah no i znowu te niesymetryczne ramki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W Pixelu 2xl była prawie identyczna bateria 3520mAh
Nie miałem lepszej w żadnym telefonie i nie miałem telefonu z lepszym sot’em
Spokojnie da radę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czasu Pixela 2 trochę się pozmieniało. W Pixelu 4 dali 2700 i była tragedia mimo bardzo dobrze zoptymalizowanego telefonu. Pożyjemy zobaczymy, gdy pojawią się pierwsze recencje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Wersje bez XL nigdy nie powalały bateria i z każda wersja było gorzej. Za to duże wersje zawsze działały świetnie na baterii od 2xl przez 3xl do 4xl. Między innymi dlatego zmieniłem 2 na 2xl


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak będzie wyglądać Pixel 5 to chyba będzie to mój następny smartfon.
Aktualnie posiadam Pixel 2. Telefon skończył dwa lata, mam 95% zajętej pamięci i chodzi jakbym go wczoraj wyjął z pudełka. Jedyne co to bateria znacząco się pogorszyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo jest w sieci i na youtube przecieków o Iphone w tym roku i martwi mnie, że nikt nie ma nawet oczekiwań by była w nich opcja PowerShare. Super sprawa by podładować słuchawki czy podzielić się z kimś komu telefon pada. Plus dla Huawei i Samsunga za to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, 70soul napisał:

Dużo jest w sieci i na youtube przecieków o Iphone w tym roku i martwi mnie, że nikt nie ma nawet oczekiwań by była w nich opcja PowerShare. Super sprawa by podładować słuchawki czy podzielić się z kimś komu telefon pada. Plus dla Huawei i Samsunga za to.

 

Apple w kolejnych modelach daje jak najmniej nowych ficzurów, bo zawsze miało rekordową sprzedaż.

Np. taki Apple Watch otrzymał ekran który cały czas pokazuje godzinę dopiero w 5 edycji.

Wcześniej była to taka "czarna kostka", która pokazywała godzinę jak się odpowiednio ustawiło nadgarstek.

Dla mnie całkowicie dyskwalifikowało to ten zegarek. Dlatego dopiero myślę o kupnie AW 5 jak wprowadzą 6-tą.

 

W tym roku poprzez kryzys i rekordowe bezrobocie być może będą musieli się lepiej postarać.

Oczywiście funkcję, o której piszesz mogą wprowadzić w linii PRO.

Obecny model Pro różni się bodaj tylko aparatem więc nazwa PRO jest z d..y.

 

W nowym PRO ma się pojawić np. skaner Lidar.

Więc funkcja o której piszesz może pojawić się w linii Pro.

Gotowy dopłacić więcej?

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aparatem i ekranem OLED. Ale rzeczywiście to trochę mało jak na różnice w cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w androidzie (S9+) da się ustawić, aby automatycznie łączył się z siecią o mocniejszym sygnale? 

Mam w chałupie dwa sygnały i chciałbym, aby sam się przełączał jak zmieniam pokój.

 

Jest to możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

U mnie w pracy Mi A2 na androidzie 10 przełącza się automatycznie, ale w domu już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko mówię tutaj o przełączeniu w momencie kiedy obie sieci są dostępne. Tak żeby sam wybrał tą o mocniejszym sygnale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko mówię tutaj o przełączeniu w momencie kiedy obie sieci są dostępne. Tak żeby sam wybrał tą o mocniejszym sygnale.

To już kwestia operatorów. Oni ustawiają poziomy mocy przy handoverach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash
Tylko mówię tutaj o przełączeniu w momencie kiedy obie sieci są dostępne. Tak żeby sam wybrał tą o mocniejszym sygnale.

No ja o tym samym pisze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacek, dalej Nomada używasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam, ale od dłuższego czasu Caudabe. Rewelacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, poszukuję dla małżonki telefonu w okolicach 1500 zł, którego główną funkcją ma być robienie zdjęć. W stronę jakiego modelu mam spojrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Jash napisał:

Mam, ale od dłuższego czasu Caudabe. Rewelacja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

  Coś kupię chyba bo zanosi się że jeszcze ze 2 lata poużywaj Xs. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak dla mnie Nomad Rugged Case i Caudabe Sheath są rewelacyjne a ostatnio wole te drugie tylko dlatego ze jest cieńsze i nie powiększa aż tak telefonu. Z drugiej strony powierzchnia pleców w Nomadzie odstaje na całej powierzchni przez co lepiej leży na płaskiej powierzchni bo w Caudabe jest odstającą osłona aparatu i na plecach telefon się lekko kołysze.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki

Ja zwykle nie używam ale parę razy mało nie upuściłem.

Bliżej skórzanego jestem. Widziałem Applowskie po roku i było jak śmieć, a pamiętam, że chwaliłeś nomada. Caudabe jakoś mi się nie widzi, choć jakościowo wygląda super. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam do IPhone X (do xs pasuje) firmy Rhinoshield upadał mi już na beton, na schody z ostrym kantem i wszystko super.  Dodatkowo oddzielna osłona na kamerę i możliwość mocowania dodatkowych obiektywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

XS i X maja bardzo minimalnie w innym miejscu oczka głównego aparatu wiec etui z X pasują do XS ale nie wyglądają idealnie default_wink.png

 

 

dzięki

Ja zwykle nie używam ale parę razy mało nie upuściłem.

Bliżej skórzanego jestem. Widziałem Applowskie po roku i było jak śmieć, a pamiętam, że chwaliłeś nomada. Caudabe jakoś mi się nie widzi, choć jakościowo wygląda super. 

 

Nomad jest świetnie wykonany. Fajne jest to ze tylko tył jest skórzany a boki gumowe wiec miejsca gdzie trzymamy telefon nie poddają się tak szybko czasowi

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Panowie, pytanie i zagadka za razem

 

Ładowarka 10W od iPada po podłączeniu do iPada nie ładuje go.

Ta sama ładowarka podłączona do dwóch iPhone'ów w domu ładuje je bez problemu.

Trzy inne ładowarki od iPhone'ów (dwie 5W i jedna 18W) ładują iPada tak samo bez problemu.

 

Jakieś pomysły?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.