Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Astarloa12 napisał:

Mam obecnie Galaxy S8, co lepszego w cenie do 2 tys. zł pod kątem zdjęć polecacie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

 

Zobacz S10 Lite lub note 10 lite.  Na tego pierwszego przesiadłem się z S8 i jest lepiej plus obiektyw szerokokątny. Jak nie zależy Ci na dodatkowym obiektywie, jeszcze do sprawdzenia s10e. Kompaktowy jak S8, dobra jakość zdjęć, bateria trochę lepsza.


Pozdrawiam, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Astarloa12 napisał:

Mam obecnie Galaxy S8, co lepszego w cenie do 2 tys. zł pod kątem zdjęć polecacie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

 

Huawei P20 Pro.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam obecnie Galaxy S8, co lepszego w cenie do 2 tys. zł pod kątem zdjęć polecacie?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka



Na forumowym bazarku Pixel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na 12pro, ale już tracę cierpliwość 😜

2 lata temu kupiłem 2xXS sobie i żonie. 11pro mnie totalnie rozczarowało no a 12pro wydaje się być interesująca. Trochę ubolewam nad wielkością ekranu, nie wiem po co zwiększyli do 6.1 bo 5.8 dla mnie było idealne, No ale zmienia się tez obudowa na cieńsza wiec może całościowo nie będzie zle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie drugi rok leci jak używam szajsunga S10E, no właśnie drugi bo zawsze zmieniałem słuchawki co rok. Tej nie mam na co wymienić, nie widzę alternatywy. Wydajny, wszystko mający. Z genialnymi aparatami. Do tego dla mnie idealna wielkość i tu widzę lukę w rynku bo nie ma takich małych telefonów. Dziwne bo ten samsung bardzo dobrze się sprzedawał. Swojego czasu mały iphone se też świetnie się sprzedawał a nikt nie pociągnął tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, s10e świetny sprzęt i niestety brakuje alternatyw o podobnych parametrach, gdyby tylko miał baterię 4000mah

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, rocket napisał:

Aktualnie szukam dla siebie jakiegos dobrego telefonu w cenie do max 900 zł (raczej więcej nie chcę dawać). Mam na oku 2 pozycje, mianowicie

Redmi Note 8 pro ( obecnie telefon ma moja kobieta oraz miałem okazje go przetestować i faktycznie bardzo dobry). 

Samsung M21

Huawei P40 lite

 

Najbardziej podoba mi sie z tych wszystkich chyba ten samsung, ale jak jest w jego przypadku z procesorem? 

Przy tej cenie lepiej porównaj baterie, ram i aparat. Procesory będą miały zbliżone parametry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2020 o 17:12, mariaczi napisał:

U mnie drugi rok leci jak używam szajsunga S10E, no właśnie drugi bo zawsze zmieniałem słuchawki co rok. Tej nie mam na co wymienić, nie widzę alternatywy. Wydajny, wszystko mający. Z genialnymi aparatami. Do tego dla mnie idealna wielkość i tu widzę lukę w rynku bo nie ma takich małych telefonów. Dziwne bo ten samsung bardzo dobrze się sprzedawał. Swojego czasu mały iphone se też świetnie się sprzedawał a nikt nie pociągnął tego.

Ja kupiłem rok temu tego S10e żonie, a sobie sprawiłem Sony 5. Wielkościowo podobny, ale aparat lepszy. I fantastyczne proporcje 21:9.


Longines Spirit ZuluTime | Seiko SPB143J1| Nomos Club ref. 703 | Casio G-Shock DW-5610

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.09.2020 o 21:19, rocket napisał:

Aktualnie szukam dla siebie jakiegos dobrego telefonu w cenie do max 900 zł (raczej więcej nie chcę dawać). Mam na oku 2 pozycje, mianowicie

Redmi Note 8 pro ( obecnie telefon ma moja kobieta oraz miałem okazje go przetestować i faktycznie bardzo dobry). 

Samsung M21

Huawei P40 lite 

https://coupondojo.com/pl/blog/21-ranking-smartfonow-do-1500-zl--najlepsze-propozycje

 

Najbardziej podoba mi sie z tych wszystkich chyba ten samsung, ale jak jest w jego przypadku z procesorem? 

też miałem ten sam dylemat niedawno. Wziąłem note8pro bo kobieta używa i chwali. U mnie intensywnego użytkowania 2 dni na baterii, ze zdjęć jestem zadowolony (lepiej niż G8power).

Nie wziąłem Samsunga bo stwierdziłem ,że z ich nakładką pomimo większej baterii i tak nie wyciągnie więcej niż 2 dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.09.2020 o 15:33, disaster3 napisał:

Czekam na 12pro, ale już tracę cierpliwość 😜

2 lata temu kupiłem 2xXS sobie i żonie. 11pro mnie totalnie rozczarowało no a 12pro wydaje się być interesująca. Trochę ubolewam nad wielkością ekranu, nie wiem po co zwiększyli do 6.1 bo 5.8 dla mnie było idealne, No ale zmienia się tez obudowa na cieńsza wiec może całościowo nie będzie zle.

hejo, dlaczego 11 pro Cie rozczrowało? mysle nad nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wprowadziło nic tak innowacyjnego aby po roku musiał się przesiadać z XS’a Tylko tyle i aż tyle. Mając 7 czy 8 to wtedy 11pro bym wziął ale mając XS nie widziałem sensu.
Natomiast teraz tez nie wiadomo jakiego szału nie wprowadzili do 12pro ale telefon trzymam max 2 lata i po tym czasie już mnie skręca aby zmienić. Poza tym powrót do obudowy 5s bardzo mi się podoba, dlatego w piątek powinna do mnie dotrzeć 12pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wszystkie modele ogryzków do 6s. Przesiadłem się na androida nie żałując kompletnie nic. Jednak jak patrzę na 12mini to chyba do mnie gada. Bryła mojego ulubionego pierwszego SE, malutka forma. To może być genialna słuchawka. Poczekam na pierwsze recenzje jak to wypadło i chyba się skuszę. Będzie godny następca Samsunga S10E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mariaczi napisał:

Miałem wszystkie modele ogryzków do 6s. Przesiadłem się na androida nie żałując kompletnie nic. Jednak jak patrzę na 12mini to chyba do mnie gada. Bryła mojego ulubionego pierwszego SE, malutka forma. To może być genialna słuchawka. Poczekam na pierwsze recenzje jak to wypadło i chyba się skuszę. Będzie godny następca Samsunga S10E

Jedyny problem mini to będzie bateria.. z pozostałymi modelami z nowej serii w tym aspekcie bym się nie martwił

dla mnie brał 90/120 odświeżania ekrany i ładowania zwrotnego. Poczekam chyba rok jeszcze. Na razie dalej używam X

5 godzin temu, disaster3 napisał:

Bo nie wprowadziło nic tak innowacyjnego aby po roku musiał się przesiadać z XS’a emoji6.png Tylko tyle i aż tyle. Mając 7 czy 8 to wtedy 11pro bym wziął ale mając XS nie widziałem sensu.
Natomiast teraz tez nie wiadomo jakiego szału nie wprowadzili do 12pro ale telefon trzymam max 2 lata i po tym czasie już mnie skręca aby zmienić. Poza tym powrót do obudowy 5s bardzo mi się podoba, dlatego w piątek powinna do mnie dotrzeć 12pro emoji16.png

Jaki kolor?? Niebieski mi się podoba najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, mariaczi napisał:

Miałem wszystkie modele ogryzków do 6s. Przesiadłem się na androida nie żałując kompletnie nic. Jednak jak patrzę na 12mini to chyba do mnie gada. Bryła mojego ulubionego pierwszego SE, malutka forma. To może być genialna słuchawka. Poczekam na pierwsze recenzje jak to wypadło i chyba się skuszę. Będzie godny następca Samsunga S10E

ja miałem jednocześnie do czynienia z prawie z każdą generacją Samsunga (S7, S8, S9+, S10) - żona lub córka posiada/ła i już abstrahując, że to tylko jedna marka ale generalnie android to za cholerę się nie przekonam do androida. Nie i już.

Przyzwyczajenie do iOS'a bierze górę, dlatego na chwilę obecną nie przewiduje migracji na konkurencyjny system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy smartfonowcy, czy wiecie, że większość zdjęć w naszych konkursach fotograficznych jest wykonywana telefonami? Może chcielibyście pomóc nam wybrać zwycięzcę edycji październikowej? Wystarczy kliknąć w baner aby przejść do wątku.
Z góry dziękuję i pozdrawiam - użytkownik Pixela 4 :D

 

665477811_autumn_background-wallpaper-2560x1600(1).thumb.jpg.361ba379ed282c9d0befebd26b7f7ab1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam możliwość wyboru pomiędzy Huawei P40 lite vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro.  Jakieś doświadczenia, opinie sugestie? 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, zasadas napisał:

Mam możliwość wyboru pomiędzy Huawei P40 lite vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro.  Jakieś doświadczenia, opinie sugestie? 

Na tym hujałeju trzeba z niektórymi rzeczami kombinować, kumpel w pracy ma i wg mnie bez sensu wydawać na niego kasę. Nie ma wsparcia Google i kropa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesiadał się ktoś ostatnio z ajfonia z guzikiem na ajfonia bez guzika? Mam teraz 8 i prawdę mówiąc byłem zdecydowany na SE, ale jakoś miniacz mi zacząć mącić myśli... Będzie szok, wqrw i niedowierzanie, czy latwo się przestawić na brak guziora i fejsajdi? Czy se dać spokój i brać SE, bo tani i fajny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Szyszkops napisał:

Przesiadał się ktoś ostatnio z ajfonia z guzikiem na ajfonia bez guzika? Mam teraz 8 i prawdę mówiąc byłem zdecydowany na SE, ale jakoś miniacz mi zacząć mącić myśli... Będzie szok, wqrw i niedowierzanie, czy latwo się przestawić na brak guziora i fejsajdi? Czy se dać spokój i brać SE, bo tani i fajny?

Ja ponad dwa lata temu kupiłem X i miałem takie obawy jak Ty, ale przestawiłem się szybciej niż się spodziewałem. Właściwie już następnego dnia, nie szukałem guzika😄 teraz dziwnie czułbym się, gdybym ten guzik miał😄 więc Kuba dasz radę bez guzika😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz radę bez guzika ;) ja używam na co dzień 11ki i 8ki i nie mam problemów. Zobacz jutro może będą jakieś promki na 11kę, może na amazonie coś wpadnie. 

Ja planowałem zakup którejś z 12tek ale jak się jutro trafi na promo 11ka to kupię i odpuszę 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przesiadał się ktoś ostatnio z ajfonia z guzikiem na ajfonia bez guzika? Mam teraz 8 i prawdę mówiąc byłem zdecydowany na SE, ale jakoś miniacz mi zacząć mącić myśli... Będzie szok, wqrw i niedowierzanie, czy latwo się przestawić na brak guziora i fejsajdi? Czy se dać spokój i brać SE, bo tani i fajny?

Przestawisz się bezproblemowo i szybko.
Face ID działa naprawdę dobrze - rozpoznaje mnie zarówno z brodą, jak i bez brody ;-)

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.