Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ponad dwa lata temu kupiłem X i miałem takie obawy jak Ty, ale przestawiłem się szybciej niż się spodziewałem. Właściwie już następnego dnia, nie szukałem guzika teraz dziwnie czułbym się, gdybym ten guzik miał więc Kuba dasz radę bez guzika 


No ale, czy ten guzik to nie jest jakby... nie bójmy się tego słowa... kultowy ?

Kurde jestem jakiś taki konserwatywny... dużo czasu mi zajmuje nim się przekonam do zmian...

Dasz radę bez guzika  ja używam na co dzień 11ki i 8ki i nie mam problemów. Zobacz jutro może będą jakieś promki na 11kę, może na amazonie coś wpadnie. 
Ja planowałem zakup którejś z 12tek ale jak się jutro trafi na promo 11ka to kupię i odpuszę 

Ale po co Ci druga 11 ?

Dla mnie chyba 11 odpada, bo za duża - pewnie musiałbym celować w 11pro, ale 12mini i tak jest tańszy i mniejszy...



Przestawisz się bezproblemowo i szybko.
Face ID działa naprawdę dobrze - rozpoznaje mnie zarówno z brodą, jak i bez brody ;-)

Ale w masce i bez to już ponoć nie działa ?

W ogóle całkiem niedawno zacząłem też korzystać z płacenia telefon i z paluchem działa super, a przy maskach z fejsajdi, to będzie lipa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w masce i bez to już ponoć nie działa ?

W ogóle całkiem niedawno zacząłem też korzystać z płacenia telefon i z paluchem działa super, a przy maskach z fejsajdi, to będzie lipa...

No nie, ale przycisk w rękawiczce tez nie działa, a FID tak

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, lukebor napisał:


No nie, ale przycisk w rękawiczce tez nie działa, a FID tak emoji12.png

 

Wątpię...

hqdefault.jpg.ea45b0b8859a7c996acad3b45d50e21a.jpg


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Szyszkops napisał:


Kurde jestem jakiś taki konserwatywny... dużo czasu mi zajmuje nim się przekonam do zmian...

 

Ty konserwatywny? Ja prenumeruje papierowe gazety codzienne, a telefon bez guzika używam😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ty konserwatywny? Ja prenumeruje papierowe gazety codzienne, a telefon bez guzika używam

No ja nie prenumeruję... bo nie mają guzika

No nic, może trzeba się przełamać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przesiadał się ktoś ostatnio z ajfonia z guzikiem na ajfonia bez guzika? Mam teraz 8 i prawdę mówiąc byłem zdecydowany na SE, ale jakoś miniacz mi zacząć mącić myśli... Będzie szok, wqrw i niedowierzanie, czy latwo się przestawić na brak guziora i fejsajdi? Czy se dać spokój i brać SE, bo tani i fajny?

Polecam mini, cudnie wygodny telefon. W końcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiało możesz zmieniać na bezguzikowego. Ja się przyzwyczaiłem po dwóch dniach i już całkiem naturalna była obsługa. Gorzej w drugą stronę. Dostałem służbowego 8ke i chociaż już mam go długo to bardziej naturalne ruchy wydają się te z bezguzikowego, którego mam równolegle. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam mini, cudnie wygodny telefon. W końcu

A z czego korzystałeś wcześniej? Bateria jako tako? Pewnie i tak będzie lepsza niż w ósemce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem (jako pierwszy smartfon) IPhone 6. Kolejny był X, a od tygodnia 12 pro. Przesiadaj się i nie zastanawiaj. Jest lepiej chociażby pod względem ekranu. Czerń to czerń, tzn nie podświetlane pixele. To pierwsza seria gdzie każdy model ma OLED

Brałem model Pro dla kamery i skaneru lidar ale i mini będzie super (tylko nie wiem jak z baterią na pełny dzień użytkowania)

 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Śmiało możesz zmieniać na bezguzikowego. Ja się przyzwyczaiłem po dwóch dniach i już całkiem naturalna była obsługa. Gorzej w drugą stronę. Dostałem służbowego 8ke i chociaż już mam go długo to bardziej naturalne ruchy wydają się te z bezguzikowego, którego mam równolegle. 

Pójdę sobie chyba spokojnie pomacać i się trochę pobawić, jak mi otworzą ajsklep.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego korzystałeś wcześniej? Bateria jako tako? Pewnie i tak będzie lepsza niż w ósemce...

Ze zwykłej 11, której chciałem pozbyć się ze względu na rozmiar właśnie.
Na LTE 4-5h godzin na ekranie, na wifi 6-7h
Bardzo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Szyszkops napisał:

 


No ale, czy ten guzik to nie jest jakby... nie bójmy się tego słowa... kultowy emoji6.png?

Kurde jestem jakiś taki konserwatywny... dużo czasu mi zajmuje nim się przekonam do zmian...

Ale w masce i bez to już ponoć nie działa emoji3.png?

W ogóle całkiem niedawno zacząłem też korzystać z płacenia telefon i z paluchem działa super, a przy maskach z fejsajdi, to będzie lipa...

Też używałem od zawsze telefonów z guzikiem, wszystkie Note, potem japka i również nie chciałem telefonu bez niego. Syn mnie jednak przekonał i w ciągu jednego dnia bezproblemowo przesiadłem się na XS max i tak śmigam już od dłuższego czasu. Twierdziłem również, że bez rysika nie da rady i co, ano da radę, można paluchem pisać notatki :D

 

A co do fejsID to u mnie czasem nawet z maską rozpoznaje, ale ja noszę brodę, więc może ma łatwiej, bo bierze maskę za brodę 😝


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm chyba jestem zdecydowany, a przynajmniej najarany...

A jeszcze jedno mam pytanie - w zasadzie zdarza mi się oglądać sporo filmów na telefonie - notch przeszkadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przeszkadza. Zawsze pierwsze włączenie filmu nie zachodzi na notch, dopiero gdy użytkownik chce to rozsuwa dwa palce i Ios rozciąga do krawędzi..

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, 70soul napisał:

Nie przeszkadza. Zawsze pierwsze włączenie filmu nie zachodzi na notch, dopiero gdy użytkownik chce to rozsuwana dwa palce i Ios rozciąga do krawędzi..

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2020 o 11:23, zasadas napisał:

Mam możliwość wyboru pomiędzy Huawei P40 lite vs Xiaomi Redmi Note 9 Pro.  Jakieś doświadczenia, opinie sugestie? 

Użytkuję ten model Xiaomi od ok. 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Za niewielkie pieniądze masz naprawdę super parametry. Bateria jest bardzo wydajna i ładuje się ekspresowo. Telefon działa płynnie i raczej bezproblemowo.

Minusy/wady jakie miałam okazję dostrzec:

- czasem się zawiesi, chyba zazwyczaj przy włączonej przeglądarce Chrome

- miałam nieco problemów z ustawieniami transmisji danych, trochę jest to mało intuicyjne, ale da się zrobić 🙂

- w egzemplarzu męża był problem z wejściem słuchawkowym. Telefon nie wykrywał odłączenia słuchawek, ale pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych.

Tak czy inaczej, jestem zadowolona. Stosunek jakości do ceny jest świetny. Ogólnie rzecz biorąc, jestem pod ogromnym wrażeniem sprzętu od Xiaomi, począwszy od czujników i kamer, a na urządzeniu do gotowania ryżu skończywszy 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nabyłem

Zanim zaczniesz używać zrób wszystkie aktualizacje. iOS 14.2.1 rozwiązuje problem z dotykiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz używać zrób wszystkie aktualizacje. iOS 14.2.1 rozwiązuje problem z dotykiem.

Zrobiłem zaraz przy przenoszeniu danych, także mam nadzieje, że będzie git. Co ciekawe albo w sklepie u epla grali w trąbę albo faktycznie nikt z obsługi nie słyszał o tym problemie. W drugie nie wierzę.

PS

Dedykowany etuj mega nie wyszedł za to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogarniałem etui od firmy spigen.

 

tutaj masz pod model mini

https://www.spigen.com/collections/iphone-12-mini

Dostępne w innych serwisach (mieszkam w UK brałem z amazon i było taniej niż na stronie producenta)

 

dodatkowo możesz kupić u nich szkło ochronne na ekran z zestawem łatwym do montowania. W paczce przychodzą dwie osłony więc i przyda się na przyszłość.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ogarniałem etui od firmy spigen.
 
tutaj masz pod model mini
https://www.spigen.com/collections/iphone-12-mini
Dostępne w innych serwisach (mieszkam w UK brałem z amazon i było taniej niż na stronie producenta)
 
dodatkowo możesz kupić u nich szkło ochronne na ekran z zestawem łatwym do montowania. W paczce przychodzą dwie osłony więc i przyda się na przyszłość.

Heh, wziąłem za fhuj dużo hajsów takie, jak niżej, bo dedykowane do ajfonia8 super się sprawdziło. Z tym do miniacza problem polega na tym, że ma za wysokie ranty w stosunku do ekranu i się niewygodnie klika... poza tym uwag nie mam...IMG_0978.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A szkło na ekran naklejasz? Ja mam takie z 3mk (mają swój punkt koło Grycana na parterze w SCC), ono jest na cały przód to trochę pomogło z problemem za wysokich brzegów etui


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A szkło na ekran naklejasz? Ja mam takie z 3mk (mają swój punkt koło Grycana na parterze w SCC), ono jest na cały przód to trochę pomogło z problemem za wysokich brzegów etui

Pójdę i nakleję, bo te brzegi strasznie mnie wpieniają... przy okazji zobaczymy, czy faktycznie problem z dotykiem rozwiązany

Zawsze brałem od nich też folię na tył i boki, ale z tego się akurat już na dobre wyleczyłem - starczała na jakieś półtora miesiąca...potem zaczynało się obłażenie z każdej strony i syf na kleju...

Ciężkie życie ma użytkownik telefonu w dzisiejszych czasach, nie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkło nie ma nic do dotyku. Jaj działa w etui to ze szkłem i etui też będzie ok

Działa, działa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.