Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość dryblus

No to teraz pogadamy o telefonach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Tak się zastanawiam co ta opcja ma robić? Mi czasem jak mam akurat w łapie telefon podczas ładowania to wyskoczy powiadomienie, że telefon naładował się do wspomnianych i zaznaczonych 80% ale i tak ładuje go dalej...

Czy u Was dalej już nie ładuje? 

Pytam oczywiście tych którzy deklarują, że im to działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To chyba jest tak, że ładuje go dalej, ale wolniej, a Ty widząc te 80% powinieneś odłączyć od ładowarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Jesli ktos w ifonach ma odpalona aplikacje rozpoznawanie glosow ( pies, dzwonek, alarm)  niech sprawdzi ale ja zauwazylem ze jest pradozerna. Przez noc potrafi wciagnac 20 %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W tej cenie powiem być na całym świecie z SD888 a nie tym kulawym Exynosem. Wyglada świetnie (pisze o wersji Ultra) ale ten rozmiar to już masakra. No i postawa Samsunga żenująca z ta ładowarka. Śmiać się z Apple, potem usunąć reklamę a na końcu zabrać ładowarkę. Nie wiem jak Samsung, ale przynajmniej Xiaomi nie każe jej kupować jak Apple, tylko jest za free.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poczekam na test S21u z Exynosem vs wersja z SD888.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wymyślili sobie teraz dwie teorie / technologie. 

Wolne ładowanie dla wydłużenia żywotności baterii, w/g harmonogramu lub na stałe i to nawet rozumiem w dobie szybkich ładowarek robiących to dużym prądem. 

ORAZ

"możliwość ograniczenia całkowitej pojemności baterii swojego urządzenia do 80%, również w imię długoterminowej konserwacji. Po 500 cyklach ładowania akumulator w pełni naładowany za każdym razem traci 15% swojej całkowitej pojemności, podczas gdy akumulator ograniczony do 80% traci zaledwie 7%."

Pytanie co jak ktoś podłączy ładowarkę w obiad i bateria traktowana jest dużym prądem, albo ma telefon z ladowaniem bezprzewodowym i w biurze podczas ładowania co 20min odbiera telefon, zabiera go z ładowarki i ponownie odkłada. Podobno bateria przy indukcji obrywa najbardziej. 

Pierwsza bateria polimerowa masowo była chyba w SE T68i czyli jakieś 20 lat temu i oni teraz wymyślają coś takiego? To żeby nie rozładować poniżej 40% wyszło z mody? Może trzeba się zmieścić w przedziale od 40 do 80 %? 

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zakładajmy z góry że nowy Exynos będzie kulawy, że poprzednie były słabsze w porównaniu ze snapami nie oznacza że ten też. Samsung się uczy. Co do ładowarek to nikt ich nie daje za darmo. Kupując zestaw płacisz za nią, co nie zmienia faktu że przy tak wysokich cenach za flagowce Samsunga czy Appla żenujący jest ich brak.

Ładuję baterię praktycznie cały czas bezprzewodowo. Nie mam problemu z tym że co 15 min odkładam telefon na indukcję. Nie mam zamiaru trzymać go 4 lata aby bateria mi padła. Zmieniając telefon co rok lub nawet 2 lata nie odczuwam problemu spadku pojemności akusa.

Nie zakładajmy z góry że nowy Exynos będzie kulawy, że poprzednie były słabsze w porównaniu ze snapami nie oznacza że ten też. Samsung się uczy. Co do ładowarek to nikt ich nie daje za darmo. Kupując zestaw płacisz za nią, co nie zmienia faktu że przy tak wysokich cenach za flagowce Samsunga czy Appla żenujący jest ich brak.

Ładuję baterię praktycznie cały czas bezprzewodowo. Nie mam problemu z tym że co 15 min odkładam telefon na indukcję. Nie mam zamiaru trzymać go 4 lata aby bateria mi padła. Zmieniając telefon co rok lub nawet 2 lata nie odczuwam problemu spadku pojemności akusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.11.2005 o 16:24, Gość napisał:

Jeżeli o mnie chodzi, to tak jak większość ludzi mam telefon marki Nokia. Cenię sobie tę firmę za wysoką jakość zwłaszcza w odniesieniu do droższych modeli telefonów, które pomimo ogólnie przyjętej na świecie zasadzie racjonalizacji kosztów, wciąż są wytwarzane w Europie, a nie w na przykład w Chinach. Na moim telefonie widnieje napis: "Made in Finland" i to mi się podoba :lol:. Jeżeli chodzi o Chiny to wolę ograniczyć się do ich kuchni natomiast za zegarki, telefony, samochody, ubrania i co tam jeszcze... dziękuję, nie chcę.

 

Pozdrawiam

A co powiecie na zacytowanie postu z przed 16 lat? Pozmieniały sie czasy co?


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wywar

Ericssona mialem wtedy, made in sweden 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem pod koniec lat 90-tych Nokią 3210, a później był Siemens SL45:
88e8eceeb704d1709155234360c881e1.jpg

Pamietam też, jak wielkie wrażenie zrobiła na mnie reklama Siemensa SX1 - oczywiście musiałem go mieć. Po przyzwyczajeniu się do klawiatury, pisało się równie wygodnie jak na tej klasycznej.
77bd98ae03beee76cafba031c1a52dd6.jpg

Potem Sony Ericsson z klapką i Motorola RAZR - fajne modele.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim przypadku przygodę z telefonią komórkową podzieliłbym na czasy iPhone i te przed iPhonem.

Zanim zacząłem używać produktów Apple byłem wielkim fanem nokii małem zdecydowanie większość modeli tego producenta. Zaczynałem od nokii 5110 którą dalej gdzieś mam z sentymentu. Nie będę wymieniał standardowych modeli jak 3310 czy 6610 ale z ciekawszych:

- Wszystkie próby zbudowania telefonu z klawiaturą QWERTY, począwszy od 5510, przez 6810, e63, e71, e75, n97 aż do serii komuniaktor.

- Wg. cała seria komunikator 9210i, 9300, 9500, e90 była bardzo udana

- Telefony które funkcję dzwonienia stawiały na drugim planie: N-gage, 3300, n91, n93

- Telefony o nietypowym wyglądnie, układzie klawiatury: 3650, 6630, 7380, 7610, 7710

- Mojego największego rozczarowania N900

Z perspektywy czasu żałuję, że nie robiłem zdjęć każdemu z telefonów, miałbym teraz co wspominać.

 

Znalazłem parę zdjęć:

VvUy2wZ4-NKxXFb_XBMicZYb6C0oPiNARW8Kg3mHZbQ5tyhl0UeGGyfWR5y3advS1-AQHS33eCoKxKgskTZNm-19eJzhDShmyjXd4RJX7CkkeSrUQnbjCvDh8ngx2e_4Q1FcEHYkgoYK4NUbPxUYtSv0ySbiZJsQ0a6_hnFfxaiAKfBKhuj1O6dQGazsmcO7VsXE_zn7WEMMC4kvuV2eyGlHMiNAxP4sJL9eE74W8eG-8aFhg1p-wzlDF-7vGG-AvC5TKf3nYey_NvCy3CFwQQP1xnviGR_8F-qko4lAiAZoRfPCQc28ckvsiqAhG_kd-mN3KdNzLGYqbR6lxxLBUANlRFWhzGPeR-Zd3FrWe3byViaeKMbBmb34ocg7acR45hSKOZa_sILXVVHc4WNRsFBG1ROBLyxJ6Eynyng0oey2G5pghndLmOSH-fqejG3_LgC35Rw8nvBe0yIzUaQbHuhdoV8b3tjSpwuTsZDB9RvDjierpZGjrhdCv0i0xJ_HEC0ksBPwYkOCnOKTY669eRwaKokSJOAFn9I0zIMcvDLJgDDQTlUP50tB09RHL90JroyiCA2fdCZFOtnAjFt9kDTkej2hJGKPLCXtWTMyLV0zH8pcotgBKtugC4VAoA1XL-kH2WUFMlv-DncSd01Ffw_0K1BCbKPQmCTAfyWOPWDPdCmM9qgdYUlhVJLpAw=w1288-h966-no?authuser=1

_OzByF-5489Gkvi9b0pr1enIYsqJ0RCwBUh_JqTKc0_FBknaNnXu_OJGYEuPa22yOX9Vjc8ocqa8mGYUlU7fd_2uByGUX4gHokgZrZ-4bMZYFcn7XiLtCHFBpMcTuscNTAyYCD5nSJo1wqHjTeRGnWAi5_bDgXMV58hcH7Rl63vdJF527oq9JTyPa5WxYF_m-aiesYCi5FJQJ4JbcfaP57GHCjn_-ChkKXVLwFU5IaemKvLiE8VsQzwRwD5rF6FdKFeifexUfX3FLlA8_CeYOVyfq8iLb_miaGhcwLAs_qXp855CdaZHcv8UspKUg0L8jxbo8FHKwEUliWur1xudBhkbzUHugZrUp5rnvW99oePkyqM-kJFrdEuatxkKkTvdUJLjC4ejGyNOupxGGeF4BURnwoLv5sFpmbOVE7LAfYUIeW9sXtcIwODVuvMGmya_GV2umsfYuOMTAMHvmwMd50rioI9SXgFhY_1CVAUIw0SOTJKKFoXWqBJeRz_Zg9hj0XBwL69dewVyNMGD75yrexUy9YA25SWE3GE1giXGzDN1KYZyNwRu4BBdsR1vGdoeVmpEaMk_0QEgvNB50VTA2R3D1cb-rj-YNkUPer91sYlr5KnlwDJYWi-LFS00g7WqMrsy-DGJeDxjOhhGJ7_wB2EIuKhsXwU4MG6VD7RRrXKWwMjn0l_hqkBdzIVnmw=w725-h966-no?authuser=0

IDi-9SG_Y8oSK-2hX8yJr6uLwVp2uiYkOPePNT-v4bYlhT0PTXFjyTfs9hXe9GSmL1bNIPf7UUKPNMSdqGoYsAAldV6N2JvvlqxQkDtjeD_rKS8GzStdgXzSDiQouYqx3BeKecR4gb-hKry86Yft4HY4go00Qffx-RdPFw4_lJny-DKwFaP_gndl5E7jCQGk7BDKSoWtDYOOOuxlJngwIXQZGpvCpxIuigrNlt5y7jDhhcsqF-ktGz7Oc0Vch_vxitnEFJi1Uy0UTaSXzlG-UDL3XR5DeocbiTIXZwX3p2lKVMreD8kK-ad35U1sdjEIZdoy8Qzs8JQfWSZ30ey3Ndw_QncVKjOYs5fpZGpOfHdgnBX_6ockQzX9k_AlBDU0pWI6t28aXvu3-dhn0Ja5WOfb15Lkhwa4KoPu6a-tIoGoul_kbSquCJlyF8essXXaWdJeIOsntFzDMOO_HgADcJPAqndE1pu3edDBZElDjUWAjKgOKMAI3EokV5F40ujkensX4KETNEeT8Dsf-2f0YWPKooAYJ0Bsg7mR8pqlZDtWBP3KmJ4l7xabHP9LfQLEw_39-GlEf8962aPnGsgqt1sDD1AzEPBEbxUxkG7BsYc8bBoNI197EbvjNRdZ3GQ_ap0O90vTtKfIgoVZre2wakaD23Ub9_VN-Zop0RsIW2hyf4ShbDsINNhCZdXX=w1288-h967-no?authuser=0

6EUqh5FMRCF3miiZegTIA9Ovxa3bjBW-rSCvkoGFAHZuxETJtkhnoDpsc8I9PM6_v5JWdE_vFoKcmzP5mwf7ujvzXsnpBbFkSj3fDF1V42tRhjGOhbFYdckXlj94GYd-_imR_4tHkLfiYYYIoc8R4TFV_3vn78Ao845eM6yhUMVsA3n0_3bGQdCBZIiUVDS3uNK-hfITUWZBPf0131Eq3iy3wVbx03JYJ00XgVBRnxxKVAWYLyR1Su-feNOFJ8ns9gBAKkM3w_a6impCZbKNDclmF3ZPMxDwsOqWtc7WV2ppIWaqoEvlDOLlYLT6b-Njd-soBBYQqhJeCpYGnh-WcrBdhVW56WfNoxiYa51o_DpgIj_shvQDbuB1wJt5dpAKv_bvxOyhez-BGDkephcoKtq-lNaYRHcZQOLDNZYY9LZyr4jfYARPCEcUjDcq1WElVJykgOmmKMm4ISLze_EjVLR5FoKBqvTvzQsi7uMqCFATumDM_jYeX5XjB23xE5LfY1LGzYZ7Z70cQ5a2DsJeEvGR17Oiw6HJzqxjGmYaRQVQn8iW1dkMtNlA06F955VxRLpGjb36E5oTpagY3MO2yT9hi9G246BacLUhQn7Ylnv4wmKAO02Ob0V_mhqTJ_OGKzB2V426M02nyIwSewyQ7b3V2NBYwb5MqlYVkWGItCpjEsAcaiJ7MR86b_eocA=w525-h700-no?authuser=0

4tU-dY0qlj0DVhdZwvtXjzLxbJua7EZhdSiXQXE0WAVe0g4nvzTqLFq-2PwBc86BcsaeXBlfAGMRN71yaII3PAgYmuZkn_fCrYs5Rubzj1PB-jZG7DGTgxXOsJaDrFs8ovthVAP0Ldt_8kOVD6DhrYv16HHb6pYGjwrLTwbrO2cnKcLIZw4Jyn9FIxdM8x-FIrfSVTwF9I1XCHtBFIyQGBacYujl2wokqCONrNKrYWKnMeHdV26ermYqxEKg9LXQpA3djhcu_tvJGocL8HWchp0K-X9YHn-cuzbPA71mmE6brVpikcf8qY9i7lp7qw6NGDBKWkRo0v2PqxVziWYS3T3g7wHPQBXdHLvaMyqZDFG0lQpcLVfkZKxRQS5CNWkpxuGVbBNu4RxWidviixXIlivotaz-6LRHNtHDbyA1SfAr_tyc3hZ_cyEouy-R7x06jRVqB08vIqLWJqXfQKnrhV8AXg5T5gN_rThC00efwa96Ou8nv0gPgvm94YkayLrYNT3aXkXxF79USTYFeJnZ0PXsf-sQeBBvxk1oragMBAK0Z3N4MGa20jXOsF_ETbFHuFmhqiWwp3N07G1xFv3AHdJ1zSTOADxe0ourHruRwoagNpJBFBsoBy3DWJHZzPxzlScw-08qfeu5BoXGQbDOjtxvbAAp_4VZ5luW5ubIGZaba5GFREWbViyHrHNJ=w1288-h967-no?authuser=0

4LxQ7jneV7x5Y5zIJJsEJ2_9DN7a0C-Qr7fOiS2XJrK4YbQAo5CjS9DRnFF66nuElYE7tqgHjKeYhD6KDQr1-BtU17fI3jjP3VFy2AK8kcqcYh2a4zA-ROPvhRaJGBv5-ioe5DbAWkt965o2mMfHnNyNCmHeTh0nQIVWMwLM13pXWmDCKyrhHmP_9IJjWKMHgtN44NNRa3WZeeSzKujFGqyu6FlfZqdRpsua6yYHyZGUPkGGVocNCZGL6iGeacLdAE-NfFH5wyK03R0sA4T_zxA79rGvts315DDLnzaiw0lt3zccq9m8dEbjiMbtdTthdvsXgnU6QSazoVIkPhWGUNlH16758rNCCG4xi_jURwhWz6euKTXQEw80xPH0Ejwr8-w4RFQDUYo5Pv-z7L6oPEYDr1yAm5H4hytJ-Y3FUl69UtZjbUjTRL6QrGgEpIJRb0GalvSYP1DK8psvgOiEykxMqEF9pYMO1zX64xzQvSL2zDxZgioJ7CQJ0LcpVR-dDCGkGI0n0649U80lH3RPoFxA9ZHyFLeJ_8TOJU2GtDlbbx80yHai3vSf-eYT8AgUOVr6vB2NZwYjGm67QqctSEAXt9vodwO_h6f3F7MGJjPVn35TEhfDB850UHIFOim2AWc00uGiUneqg27OfqzojIlKWBz64wGZ6knUyXwCnfiUWG13iE9KoqgN65D42Q=w1288-h967-no?authuser=0

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuu widzę sentymentalnie się zrobiło :D To i ja się wyspowiadam:

Moim pierwszym telefonem był Sagem na kartę w Centertelu, to były początku miniaturyzacji telefonów komórkowych, po tych cegłach z kablami i antenami wielkości zwykłego aparatu stacjonarnego z sekretarką 😜

Potem był Siemens ME45, którego zakosił mi Cygan z kieszeni spodni w dniu urodzin syna (jak poszedłem wysłać kupon Lotto), następnie SL45, Ericssony z klapką T28, T29s bodajże, Motorola Razor Edge i wszelkiej maści Nokie: od 3310, poprzez 6310i, banan 7110, N95, E50 .... aż do komunikatorów E90 itp.

Najmilej wspominam pierwszego Sagema, później ME45, 6310, N95 i właśnie E90. Lubiłem nosić wszystkomające cegły, z bateriami trzymającymi po tydzień.

Kolejne już były smartfony Samsung Omnia i potem wszystkie modele Note do 10 włącznie, a w międzyczasie 2-letnia przygoda z iPhone 4s, potem krótkie kilkudniowe epizody z 8+ i teraz skończyło się na XS max.

 

 

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ja miałem tyle telefonów, że nawet połowy nie pamiętam :D kilka mam do dziś, głównie Nokie. Symbianowce miałem chyba wszystkiej, które wyszły, ale zawsze numerem jeden była dla mnie E61. Siemensa przeszedłem też prawie całego, w czasach liceum gdy wszyscy mieli ekrany zielone lub pomarańczowe, ja już śmigałem z Siemensem S25. Ericssona nigdy nie trawiłem, ale jakieś dwa dziwadła tego producenta miałem. Najgorsze menu jakie znałem w telefonach, no może na równi z Motorolą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze telefony jakie wspominam z użytkowania to Motorola V3 i Nokia N8. Żyletka to był majstersztyk dizajnu w tamtych czasach, miniaturyzacja też im wyszła. Nokia N8 to był kombajn na którym wszystko działało i wszystko dało się zrobić. Dziś telefony nie mają takich możliwości jak N8.

 

Dzisiejsze telefony nie mają już tego czegoś. Wszystko klepane na jedno kopyto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, mariaczi napisał:

Nokia N8 to był kombajn na którym wszystko działało i wszystko dało się zrobić. Dziś telefony nie mają takich możliwości jak N8.

 

Nigdy nie miałem N8. Czego na dzisiejszym smartfonie nie da się zrobić, co byłoby możliwe na N8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Chorwat napisał:

 

Nigdy nie miałem N8. Czego na dzisiejszym smartfonie nie da się zrobić, co byłoby możliwe na N8?

Podłączyć pendriva z filmami lub dokumentami i transferować w obie strony. Podłączyć do telewizora przez kabel hdmi i oglądać film z pendriva podłączonego do telefonu. Mogłem podłączyć klawiaturę i myszkę i normalnie działały, co było szczególnie przydatne po podłączeniu do telewizora jak potrzebowałem mieć dostęp do neta na wyjazdach a nie miałem laptopa. W odróżnieniu od dzisiejszej mody wszystkie potrzebne kabelki i przejściówki były w pudełku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, mariaczi napisał:

Podłączyć pendriva z filmami lub dokumentami i transferować w obie strony. Podłączyć do telewizora przez kabel hdmi i oglądać film z pendriva podłączonego do telefonu. Mogłem podłączyć klawiaturę i myszkę i normalnie działały, co było szczególnie przydatne po podłączeniu do telewizora jak potrzebowałem mieć dostęp do neta na wyjazdach a nie miałem laptopa. W odróżnieniu od dzisiejszej mody wszystkie potrzebne kabelki i przejściówki były w pudełku...

Dzisiaj też tak możesz zrobić, nawet obraz bez kabla będzie na telefonie. Mysz i klawiaturę też podłączysz zarówno bezprzewodowo jak i kablem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, piotreek napisał:

Dzisiaj też tak możesz zrobić, nawet obraz bez kabla będzie na telefonie. Mysz i klawiaturę też podłączysz zarówno bezprzewodowo jak i kablem. 

No chyba że dokupisz multum adapterów do podłączenia do telefonu. Gniazda mini hdmi i tak dalej nie będziesz miał.

 

Co do możliwości przesyłania obrazu bezprzewodowo no to dziś standard, ale to były inne czasy. Ten kabel hdmi to była wtedy dla mnie magia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, mariaczi napisał:

No chyba że dokupisz multum adapterów do podłączenia do telefonu. Gniazda mini hdmi i tak dalej nie będziesz miał.

 

Co do możliwości przesyłania obrazu bezprzewodowo no to dziś standard, ale to były inne czasy. Ten kabel hdmi to była wtedy dla mnie magia.

 

Wystarczy kabelek usb c - hdmi

mysz, klawiatura przez bluetooth.

Fakt, wszystkiego nie ma w zestawie, ale kabelek kosztuje kilka $. 

Moim zdaniem trochę na siłę szukasz argumentów

 

https://www.youtube.com/watch?v=95keExevwew

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy to siemens s6 power

jako najbardziej przełomowe zapadły mi w pamięci ericssony t28 za najbardziej płaski telefon i późniejsze serie r310 i r320

a t68 z dołączanymi modułami w tym kamerą to już był kosmos


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Z takich w miarę płaskich, to pamiętam ojcowego R320s, ale znowu antenę miał prawie jak telefon satelitarny :D ja wtedy miałem a2618s. Też cegiełka i koszmarne menu :D Przełom nastąpił jak wyszedł T610 pod skrzydłami Sony. To był chyba najfajniejszy telefon jaki zrobili. Pamiętam, że zdobyłem go po ciężkich bojach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.